MENU

U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
638380
to
11-08 2022
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold IF Skjold Birkerød Helsinge Stadion
1
-
2
638383
13-08 2022
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub Frederikssund FB Frederiksværk Stadion
1
-
3
638381
13-08 2022
Kl. 11:15
BFC Lundegården Allerød Fodbold Klub (3) Skovmarkskolen
1
-
7
638382
13-08 2022
Kl. 14:00
Bagsværd BK Brødeskov IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
4
-
0
638387
on
17-08 2022
Kl. 17:15
Allerød Fodbold Klub (3) Helsinge Fodbold Allerød Idrætspark
3
-
0
638385 fr
19-08 2022
Kl. 17:30
Frederikssund FB Farum BK Frederikssund Stadion
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
638388
20-08 2022
Kl. 10:00
Brødeskov IF BFC Lundegården Brødeskov Stadion
1
-
6
638386
20-08 2022
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Frederiksværk Fodbold Klub Birkerød Stadion
7
-
4
638384 ti
23-08 2022
Kl. 18:15
Farum BK Hillerød Fodbold Stavnsholt
3
-
7
638392 to
25-08 2022
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Brødeskov IF Helsinge Stadion
2
-
3
638391
27-08 2022
Kl. 10:30
Frederikssund FB IF Skjold Birkerød Frederikssund Stadion
2
-
2
638393
27-08 2022
Kl. 11:15
BFC Lundegården Hillerød Fodbold Skovmarkskolen
2
-
0
638395
28-08 2022
Kl. 11:15
Farum BK Bagsværd BK Farum Park
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
638394 ti
30-08 2022
Kl. 18:00
Frederiksværk Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub (3) Frederiksværk Stadion
2
-
10
638399
03-09 2022
Kl. 10:30
Brødeskov IF Frederiksværk Fodbold Klub Brødeskov Stadion
1
-
1
638398
03-09 2022
Kl. 12:30
Bagsværd BK BFC Lundegården Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
2
638400
03-09 2022
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Helsinge Fodbold Hillerød Stadion
7
-
0
638396
03-09 2022
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Farum BK Birkerød Stadion
1
-
6
638397 ma
05-09 2022
Kl. 17:15
Allerød Fodbold Klub (3) Frederikssund FB Allerød Idrætspark
1
-
3
638389
ti
06-09 2022
Kl. 18:00
Hillerød Fodbold Bagsværd BK Hillerød Stadion
0
-
2
638402 to
08-09 2022
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Bagsværd BK Helsinge Stadion
Udehold taberdømt
638401 fr
09-09 2022
Kl. 17:30
Frederikssund FB Brødeskov IF Frederikssund Stadion
3
-
2
638404
10-09 2022
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub Hillerød Fodbold Frederiksværk Stadion
0
-
7
638403
10-09 2022
Kl. 12:30
IF Skjold Birkerød Allerød Fodbold Klub (3) Birkerød Stadion
3
-
7
638405
11-09 2022
Kl. 11:15
Farum BK BFC Lundegården Farum Park
3
-
3
638407
17-09 2022
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub (3) Farum BK Allerød Idrætspark
4
-
5
638410
17-09 2022
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold Frederikssund FB Hillerød Stadion
5
-
0
638409
17-09 2022
Kl. 10:30
Brødeskov IF IF Skjold Birkerød Brødeskov Stadion
5
-
3
638408
18-09 2022
Kl. 12:30
Bagsværd BK Frederiksværk Fodbold Klub Bagsværd Stadion Kunstgræs
5
-
0
638406 to
22-09 2022
Kl. 18:00
BFC Lundegården Helsinge Fodbold Skovmarkskolen
Udehold taberdømt
638411 fr
23-09 2022
Kl. 17:30
Frederikssund FB Bagsværd BK Frederikssund Stadion
0
-
2
640138
24-09 2022
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub (3) Brødeskov IF Allerød Idrætspark
2
-
1
640139
24-09 2022
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub BFC Lundegården Frederiksværk Stadion
0
-
10
640137
24-09 2022
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød Hillerød Fodbold Birkerød Stadion
5
-
6
640140
25-09 2022
Kl. 11:15
Farum BK Helsinge Fodbold Farum Park
10
-
2
640141
to
29-09 2022
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub Helsinge Stadion
2
-
3
640143 fr
30-09 2022
Kl. 18:30
Bagsværd BK IF Skjold Birkerød Bagsværd Stadion Kunstgræs
7
-
2
640142
01-10 2022
Kl. 11:15
BFC Lundegården Frederikssund FB Skovmarkskolen
7
-
0
640145
01-10 2022
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Allerød Fodbold Klub (3) Hillerød Stadion
4
-
6
640144
02-10 2022
Kl. 11:15
Farum BK Brødeskov IF Farum Park
0
-
1
640405 fr
07-10 2022
Kl. 17:30
Frederikssund FB Helsinge Fodbold Frederikssund Stadion
640407
08-10 2022
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub (3) Bagsværd BK Allerød Idrætspark
640408
08-10 2022
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub Farum BK Frederiksværk Stadion
640406
08-10 2022
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød BFC Lundegården Birkerød Stadion
640409
09-10 2022
Kl. 14:15
Brødeskov IF Hillerød Fodbold Brødeskov Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind