Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. aug 2022
18:00
Helsinge Fodbold
1
IF Skjold Birkerød
2
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Frederikssund FB
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
11:15
BFC Lundegården
1
Allerød Fodbold Klub (3)
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
14:00
Bagsværd BK
4
Brødeskov IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
17:15
Allerød Fodbold Klub (3)
3
Helsinge Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2022
17:30
Frederikssund FB
Farum BK
UMH
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
10:00
Brødeskov IF
1
BFC Lundegården
6
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
13:30
IF Skjold Birkerød
7
Frederiksværk Fodbold Klub
4
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2022
18:15
Farum BK
3
Hillerød Fodbold
7
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2022
18:00
Helsinge Fodbold
2
Brødeskov IF
3
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
10:30
Frederikssund FB
2
IF Skjold Birkerød
2
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
11:15
BFC Lundegården
2
Hillerød Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
11:15
Farum BK
Bagsværd BK
HMH
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Allerød Fodbold Klub (3)
10
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
10:30
Brødeskov IF
1
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
12:30
Bagsværd BK
1
BFC Lundegården
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
13:00
Hillerød Fodbold
7
Helsinge Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
13:30
IF Skjold Birkerød
1
Farum BK
6
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2022
17:15
Allerød Fodbold Klub (3)
1
Frederikssund FB
3
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
18:00
Hillerød Fodbold
0
Bagsværd BK
2
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2022
18:00
Helsinge Fodbold
Bagsværd BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2022
17:30
Frederikssund FB
3
Brødeskov IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
0
Hillerød Fodbold
7
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
12:30
IF Skjold Birkerød
3
Allerød Fodbold Klub (3)
7
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
11:15
Farum BK
3
BFC Lundegården
3
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
10:00
Allerød Fodbold Klub (3)
4
Farum BK
5
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
10:00
Hillerød Fodbold
5
Frederikssund FB
0
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
10:30
Brødeskov IF
5
IF Skjold Birkerød
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
12:30
Bagsværd BK
5
Frederiksværk Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2022
18:00
BFC Lundegården
Helsinge Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2022
17:30
Frederikssund FB
0
Bagsværd BK
2
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
10:00
Allerød Fodbold Klub (3)
2
Brødeskov IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
0
BFC Lundegården
10
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
13:00
IF Skjold Birkerød
5
Hillerød Fodbold
6
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
11:15
Farum BK
10
Helsinge Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2022
18:00
Helsinge Fodbold
2
Frederiksværk Fodbold Klub
3
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2022
18:30
Bagsværd BK
7
IF Skjold Birkerød
2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
11:15
BFC Lundegården
7
Frederikssund FB
0
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
13:00
Hillerød Fodbold
4
Allerød Fodbold Klub (3)
6
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
11:15
Farum BK
0
Brødeskov IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
10:00
Allerød Fodbold Klub (3)
2
Bagsværd BK
0
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
0
Farum BK
6
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
13:30
IF Skjold Birkerød
4
BFC Lundegården
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
14:15
Brødeskov IF
2
Hillerød Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2022
17:30
Frederikssund FB
1
Helsinge Fodbold
1
|