U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne, Pulje 22 (2022)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
247675
19-06 2022
10:00 Greve Fodbold (7) Avedøre IF
19. jun 2022
10:00
Greve Fodbold (7)
Avedøre IF
247676
19-06 2022
10:00 Brede IF (2) Hundige BK (4)
19. jun 2022
10:00
Brede IF (2)
Hundige BK (4)
247677
19-06 2022
10:20 Lyngby Boldklub 1921 (2) Hundige BK (1)
19. jun 2022
10:20
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Hundige BK (1)
247678
19-06 2022
10:20 Lyngby Boldklub 1921 (4) Greve Fodbold (7)
19. jun 2022
10:20
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Greve Fodbold (7)
247679
19-06 2022
10:40 Hundige BK (4) Lyngby Boldklub 1921 (2)
19. jun 2022
10:40
Hundige BK (4)
Lyngby Boldklub 1921 (2)
247680
19-06 2022
10:40 Avedøre IF Brede IF (2)
19. jun 2022
10:40
Avedøre IF
Brede IF (2)
247681
19-06 2022
11:00 Hundige BK (1) Lyngby Boldklub 1921 (4)
19. jun 2022
11:00
Hundige BK (1)
Lyngby Boldklub 1921 (4)
247682
19-06 2022
11:00 Greve Fodbold (7) Brede IF (2)
19. jun 2022
11:00
Greve Fodbold (7)
Brede IF (2)
247683
19-06 2022
11:20 Lyngby Boldklub 1921 (2) Lyngby Boldklub 1921 (4)
19. jun 2022
11:20
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Lyngby Boldklub 1921 (4)
247684
19-06 2022
11:20 Avedøre IF Hundige BK (4)
19. jun 2022
11:20
Avedøre IF
Hundige BK (4)
247685
19-06 2022
11:40 Brede IF (2) Hundige BK (1)
19. jun 2022
11:40
Brede IF (2)
Hundige BK (1)
247686
19-06 2022
11:40 Lyngby Boldklub 1921 (2) Greve Fodbold (7)
19. jun 2022
11:40
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Greve Fodbold (7)
247687
19-06 2022
12:00 Hundige BK (4) Hundige BK (1)
19. jun 2022
12:00
Hundige BK (4)
Hundige BK (1)
247700
19-06 2022
12:00 Lyngby Boldklub 1921 (4) Avedøre IF
19. jun 2022
12:00
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Avedøre IF

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 3-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Der er medaljer til alle spillere. 3-mands: 6 medaljer pr. hold. 
Medaljerne bliver leveret til værtsklubben. Der kommer nærmere info til værtsklubben.

Log ind