U10 Drenge 3 (14) 5:5 Efterår, Lilla (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 26-08 2023
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
806217 12:00 BK Rødovre 1 Tårnby FF
12:00
BK Rødovre 1
Tårnby FF
806256 12:00 BK Stefan 1 BK Skjold 6
12:00
BK Stefan 1
BK Skjold 6
806257 12:25 BK Rødovre 1 B 1908 5
12:25
BK Rødovre 1
B 1908 5
806258 12:25 BK Skjold 6 Fremad Amager 3
12:25
BK Skjold 6
Fremad Amager 3
806278 12:50 B 1908 5 BK Stefan 1
12:50
B 1908 5
BK Stefan 1
806279 12:50 Fremad Amager 3 Tårnby FF
12:50
Fremad Amager 3
Tårnby FF
806280 13:15 BK Stefan 1 BK Rødovre 1
13:15
BK Stefan 1
BK Rødovre 1
807075 13:15 Tårnby FF BK Skjold 6 1
13:15
Tårnby FF
BK Skjold 6
851231 13:40 B 1908 5 Fremad Amager 3
13:40
B 1908 5
Fremad Amager 3
Arrangør:
søndag den. 27-08 2023
Spillested:
Lersøparken Bispebjerg Bakke 10 2400 København NV
803811 10:00 FA 2000 5 Bispebjerg BK 1
10:00
FA 2000 5
Bispebjerg BK 1
803812 10:00 Jægersborg BK 1 HB 1
10:00
Jægersborg BK 1
HB 1
803814 10:25 FA 2000 5 BK Frem 3 1
10:25
FA 2000 5
BK Frem 3
803825 10:25 HB 1 KB 10
10:25
HB 1
KB 10
803826 10:50 BK Frem 3 Jægersborg BK 1 1
10:50
BK Frem 3
Jægersborg BK 1
803828 10:50 KB 10 Bispebjerg BK 1
10:50
KB 10
Bispebjerg BK 1
803829 11:15 Jægersborg BK 1 FA 2000 5
11:15
Jægersborg BK 1
FA 2000 5
806173 11:15 Bispebjerg BK 1 HB 1
11:15
Bispebjerg BK 1
HB 1
806204 11:40 BK Frem 3 KB 10 1
11:40
BK Frem 3
KB 10
Arrangør:
lørdag den. 02-09 2023
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8A Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
851232 09:30 FA 2000 5 HB 1 Kunst 8A
09:30
FA 2000 5
HB 1
851233 09:30 B 1908 5
!
NB: B 1908 5 er taberdømt
BK Skjold 6 Kunst 8A
09:30
B 1908 5
BK Skjold 6
851234 09:55 FA 2000 5 KB 10 Kunst 8A
09:55
FA 2000 5
KB 10
851899 09:55 BK Skjold 6 BK Rødovre 1 Kunst 8A
09:55
BK Skjold 6
BK Rødovre 1
857562 10:20 KB 10 B 1908 5
!
NB: B 1908 5 er taberdømt
Kunst 8A
10:20
KB 10
B 1908 5
866259 10:20 BK Rødovre 1 HB 1 Kunst 8A
10:20
BK Rødovre 1
HB 1
891403 10:45 B 1908 5
!
NB: B 1908 5 er taberdømt
FA 2000 5 Kunst 8A
10:45
B 1908 5
FA 2000 5
891404 10:45 HB 1 BK Skjold 6 Kunst 8A
10:45
HB 1
BK Skjold 6
891405 11:10 KB 10 BK Rødovre 1 Kunst 8B
11:10
KB 10
BK Rødovre 1
Arrangør:
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
Rådvadsvej Folevadsvej 3 2400 København NV
910486 10:00 BK Frem 3 Tårnby FF
10:00
BK Frem 3
Tårnby FF
910487 10:00 Fremad Amager 3 BK Stefan 1
10:00
Fremad Amager 3
BK Stefan 1
910488 10:25 BK Stefan 1 Jægersborg BK 1
10:25
BK Stefan 1
Jægersborg BK 1
851349 10:25 BK Frem 3 Bispebjerg BK 1
10:25
BK Frem 3
Bispebjerg BK 1
910496 10:50 Bispebjerg BK 1 Fremad Amager 3
10:50
Bispebjerg BK 1
Fremad Amager 3
910517 10:50 Jægersborg BK 1 Tårnby FF
10:50
Jægersborg BK 1
Tårnby FF
910524 11:15 Fremad Amager 3 BK Frem 3
11:15
Fremad Amager 3
BK Frem 3
910525 11:15 Tårnby FF BK Stefan 1 1
11:15
Tårnby FF
BK Stefan 1
910528 11:40 Bispebjerg BK 1 Jægersborg BK 1
11:40
Bispebjerg BK 1
Jægersborg BK 1
Arrangør:
lørdag den. 16-09 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
910530 10:00 Jægersborg BK 1 B 1908 5
10:00
Jægersborg BK 1
B 1908 5
910531 10:00 Fremad Amager 3 FA 2000 5
10:00
Fremad Amager 3
FA 2000 5
911748 10:25 Jægersborg BK 1 KB 10
10:25
Jægersborg BK 1
KB 10
911749 10:25 FA 2000 5 Tårnby FF
10:25
FA 2000 5
Tårnby FF
931018 10:50 KB 10 Fremad Amager 3
10:50
KB 10
Fremad Amager 3
931020 10:50 Tårnby FF B 1908 5 1
10:50
Tårnby FF
B 1908 5
350178 11:15 Fremad Amager 3 Jægersborg BK 1
11:15
Fremad Amager 3
Jægersborg BK 1
350179 11:15 B 1908 5 FA 2000 5
11:15
B 1908 5
FA 2000 5
350183 11:40 KB 10 Tårnby FF
11:40
KB 10
Tårnby FF
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
Rødovre Stadion Elstedvej 40 2610 Rødovre
688312 10:00 BK Frem 3 BK Stefan 1
10:00
BK Frem 3
BK Stefan 1
688313 10:00 BK Rødovre 1 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
1
10:00
BK Rødovre 1
Bispebjerg BK 1
688315 10:25 BK Frem 3 HB 1
10:25
BK Frem 3
HB 1
688316 10:25 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
BK Skjold 6 1
10:25
Bispebjerg BK 1
BK Skjold 6
688319 10:50 HB 1 BK Rødovre 1
10:50
HB 1
BK Rødovre 1
824145 10:50 BK Skjold 6 BK Stefan 1
10:50
BK Skjold 6
BK Stefan 1
824148 11:15 BK Rødovre 1 BK Frem 3
11:15
BK Rødovre 1
BK Frem 3
824152 11:15 BK Stefan 1 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
1
11:15
BK Stefan 1
Bispebjerg BK 1
824160 11:40 HB 1 BK Skjold 6
11:40
HB 1
BK Skjold 6
Arrangør:
lørdag den. 23-09 2023
Spillested:
Fælledparken Bane 2-5 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
939625 12:00 Tårnby FF Bispebjerg BK 1 Bane 2-5
12:00
Tårnby FF
Bispebjerg BK 1
939709 12:00 B 1908 5 BK Frem 3
12:00
B 1908 5
BK Frem 3
939741 12:25 Tårnby FF HB 1 Bane 2-6
12:25
Tårnby FF
HB 1
939744 12:25 BK Frem 3 BK Stefan 1
12:25
BK Frem 3
BK Stefan 1
939745 12:50 HB 1 B 1908 5
12:50
HB 1
B 1908 5
939746 12:50 BK Stefan 1 Bispebjerg BK 1
12:50
BK Stefan 1
Bispebjerg BK 1
939833 13:15 B 1908 5 Tårnby FF
13:15
B 1908 5
Tårnby FF
939834 13:15 Bispebjerg BK 1 BK Frem 3
13:15
Bispebjerg BK 1
BK Frem 3
940758 13:40 HB 1 BK Stefan 1
13:40
HB 1
BK Stefan 1
Arrangør:
lørdag den. 23-09 2023
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
931026 12:00 FA 2000 5 BK Skjold 6
12:00
FA 2000 5
BK Skjold 6
931027 12:00 BK Rødovre 1 Jægersborg BK 1
12:00
BK Rødovre 1
Jægersborg BK 1
931113 12:25 FA 2000 5 Fremad Amager 3
12:25
FA 2000 5
Fremad Amager 3
939619 12:25 Jægersborg BK 1 KB 10
12:25
Jægersborg BK 1
KB 10
939620 12:50 Fremad Amager 3 BK Rødovre 1
12:50
Fremad Amager 3
BK Rødovre 1
939621 12:50 KB 10 BK Skjold 6
12:50
KB 10
BK Skjold 6
939622 13:15 BK Rødovre 1 FA 2000 5
13:15
BK Rødovre 1
FA 2000 5
939623 13:15 BK Skjold 6 Jægersborg BK 1
13:15
BK Skjold 6
Jægersborg BK 1
939624 13:40 Fremad Amager 3 KB 10
13:40
Fremad Amager 3
KB 10
lørdag den. 07-10 2023
Spillested:
Gentofte Sportspark Øst Bane 4 - Øst 5M C. L. Ibsens Vej 70 2820 Gentofte
961980 10:00 BK Frem 3 BK Skjold 6 Bane 4 - Øst 5M
10:00
BK Frem 3
BK Skjold 6
961981 10:00 HB 1 Fremad Amager 3 Bane 6 - Øst 5M
10:00
HB 1
Fremad Amager 3
962014 10:25 BK Frem 3 Jægersborg BK 1 Bane 4 - Øst 5M
10:25
BK Frem 3
Jægersborg BK 1
962015 10:25 Fremad Amager 3 Tårnby FF Bane 6 - Øst 5M
10:25
Fremad Amager 3
Tårnby FF
962016 10:50 Jægersborg BK 1 HB 1 Bane 4 - Øst 5M
10:50
Jægersborg BK 1
HB 1
962019 10:50 Tårnby FF BK Skjold 6 Bane 2-7
10:50
Tårnby FF
BK Skjold 6
962128 11:15 HB 1 BK Frem 3 Bane 6 - Øst 5M
11:15
HB 1
BK Frem 3
962132 11:15 BK Skjold 6 Fremad Amager 3 Bane 4 - Øst 5M
11:15
BK Skjold 6
Fremad Amager 3
962133 11:40 Jægersborg BK 1 Tårnby FF Bane 6 - Øst 5M
11:40
Jægersborg BK 1
Tårnby FF
Arrangør:
søndag den. 08-10 2023
Spillested:
Rådvadsvej Folevadsvej 3 2400 København NV
940759 10:00 FA 2000 5 Bispebjerg BK 1
10:00
FA 2000 5
Bispebjerg BK 1
940761 10:00 BK Stefan 1 B 1908 5
10:00
BK Stefan 1
B 1908 5
940762 10:25 FA 2000 5 KB 10
10:25
FA 2000 5
KB 10
961865 10:25 B 1908 5 BK Rødovre 1
10:25
B 1908 5
BK Rødovre 1
961866 10:50 KB 10 BK Stefan 1
10:50
KB 10
BK Stefan 1
961951 10:50 BK Rødovre 1 Bispebjerg BK 1
10:50
BK Rødovre 1
Bispebjerg BK 1
961964 11:15 BK Stefan 1 FA 2000 5
11:15
BK Stefan 1
FA 2000 5
961978 11:15 Bispebjerg BK 1 B 1908 5
11:15
Bispebjerg BK 1
B 1908 5
961979 11:40 KB 10 BK Rødovre 1
11:40
KB 10
BK Rødovre 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind