U12 Piger 3 (12) 8:8 Efterår (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
643521
fr25-08 2023
18:30 Brønshøj BK KB Tingbjerg Idrætspark
25. aug 2023
18:30
Brønshøj BK
KB
643519
26-08 2023
10:00 Dragør BK Hellas Dragør Bk
26. aug 2023
10:00
Dragør BK
Hellas
643524
26-08 2023
10:00 FB Nørrebro United Jens Jessens Vej
26. aug 2023
10:00
FB
Nørrebro United
643520
26-08 2023
12:30 Skjold HIK
!
NB: HIK er taberdømt
Fælledparken
26. aug 2023
12:30
Skjold
HIK
643550
02-09 2023
10:00 HIK Dragør BK HIK
02. sep 2023
10:00
HIK
Dragør BK
643551
02-09 2023
10:00 KB Skjold Kunst, KB, P. Bangs Vej
02. sep 2023
10:00
KB
Skjold
643525
03-09 2023
10:00 GVI FB GVI. Nymosen
03. sep 2023
10:00
GVI
FB
643552
03-09 2023
16:00 Nørrebro United Brønshøj BK Mimersparken
03. sep 2023
16:00
Nørrebro United
Brønshøj BK
643555
09-09 2023
10:00 Skjold Nørrebro United Fælledparken
09. sep 2023
10:00
Skjold
Nørrebro United
643557
09-09 2023
10:00 FB Brønshøj BK Jens Jessens Vej
09. sep 2023
10:00
FB
Brønshøj BK
643554
09-09 2023
11:15 Dragør BK KB Dragør Bk
09. sep 2023
11:15
Dragør BK
KB
643556
09-09 2023
12:00 Fremad Valby HIK Valby Idrætspark
09. sep 2023
12:00
Fremad Valby
HIK
643553
10-09 2023
12:00 GVI Hellas GVI. Nymosen
10. sep 2023
12:00
GVI
Hellas
643526
on13-09 2023
17:00 Fremad Valby Hellas Valby Idrætspark
13. sep 2023
17:00
Fremad Valby
Hellas
643561
fr15-09 2023
18:30 Brønshøj BK Skjold
!
NB: Skjold er taberdømt
Tingbjerg Idrætspark
15. sep 2023
18:30
Brønshøj BK
Skjold
643559
16-09 2023
10:00 Hellas FB Engdraget
16. sep 2023
10:00
Hellas
FB
643562
16-09 2023
10:00 KB Fremad Valby Kunst, KB, P. Bangs Vej
16. sep 2023
10:00
KB
Fremad Valby
643560
16-09 2023
14:00 HIK GVI HIK
16. sep 2023
14:00
HIK
GVI
643563
17-09 2023
12:30 Nørrebro United Dragør BK Mimersparken
17. sep 2023
12:30
Nørrebro United
Dragør BK
643564
23-09 2023
10:00 GVI KB GVI. Nymosen
23. sep 2023
10:00
GVI
KB
643565
23-09 2023
10:00 Dragør BK Brønshøj BK Dragør Bk
23. sep 2023
10:00
Dragør BK
Brønshøj BK
643568
23-09 2023
10:00 FB Skjold Jens Jessens Vej
23. sep 2023
10:00
FB
Skjold
643566
23-09 2023
12:00 Hellas HIK Engdraget
23. sep 2023
12:00
Hellas
HIK
643567
23-09 2023
12:00 Fremad Valby Nørrebro United Valby Idrætspark
23. sep 2023
12:00
Fremad Valby
Nørrebro United
643523
on27-09 2023
17:30 Fremad Valby GVI Valby Idrætspark
27. sep 2023
17:30
Fremad Valby
GVI
643572
fr29-09 2023
18:30 Brønshøj BK Fremad Valby Tingbjerg Idrætspark
29. sep 2023
18:30
Brønshøj BK
Fremad Valby
643570
fr29-09 2023
18:45 HIK FB HIK
29. sep 2023
18:45
HIK
FB
643576
30-09 2023
10:00 Nørrebro United GVI Mimersparken
30. sep 2023
10:00
Nørrebro United
GVI
643569
30-09 2023
11:15 Skjold Dragør BK Fælledparken
30. sep 2023
11:15
Skjold
Dragør BK
643574
to05-10 2023
16:45 Hellas KB Engdraget
05. okt 2023
16:45
Hellas
KB
643578
07-10 2023
10:00 Hellas Nørrebro United Engdraget
07. okt 2023
10:00
Hellas
Nørrebro United
643593
07-10 2023
10:00 FB Dragør BK Jens Jessens Vej
07. okt 2023
10:00
FB
Dragør BK
643580
07-10 2023
10:30 HIK KB HIK
07. okt 2023
10:30
HIK
KB
643577
07-10 2023
14:00 GVI Brønshøj BK GVI. Nymosen
07. okt 2023
14:00
GVI
Brønshøj BK
643581
on11-10 2023
17:15 Fremad Valby Skjold
!
NB: Skjold er taberdømt
Valby Idrætspark
11. okt 2023
17:15
Fremad Valby
Skjold
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind