Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. aug 2022
11:00
Ringsted IF
2
GVI
1
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
11:00
Himmelev-Veddelev BK
0
Lyngby Boldklub (2)
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
11:00
Hørsholm-Usserød IK
1
A27
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
12:00
Holbæk B&I
2
BK Friheden
2
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
12:00
IF Skjold Birkerød
2
FA 2000
6
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
10:00
Lyngby Boldklub (2)
1
Hørsholm-Usserød IK
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
12:00
BK Friheden
1
Ringsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
12:00
A27
11
IF Skjold Birkerød
0
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
14:00
FA 2000
1
Holbæk B&I
6
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
14:00
GVI
5
Himmelev-Veddelev BK
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
18:30
Holbæk B&I
3
A27
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2022
18:45
Ringsted IF
2
FA 2000
4
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
11:00
Himmelev-Veddelev BK
3
BK Friheden
9
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
11:00
Hørsholm-Usserød IK
3
IF Skjold Birkerød
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
13:30
Lyngby Boldklub (2)
3
GVI
4
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
14:00
GVI
2
Hørsholm-Usserød IK
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
12:00
BK Friheden
3
Lyngby Boldklub (2)
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
12:00
FA 2000
4
Himmelev-Veddelev BK
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
12:00
A27
2
Ringsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
12:30
IF Skjold Birkerød
0
Holbæk B&I
3
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2022
18:30
Holbæk B&I
2
Ringsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
11:00
Ringsted IF
2
IF Skjold Birkerød
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
11:00
Himmelev-Veddelev BK
1
A27
4
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
11:00
Hørsholm-Usserød IK
1
Holbæk B&I
3
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
10:00
Lyngby Boldklub (2)
4
FA 2000
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
14:00
GVI
0
BK Friheden
2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
14:15
BK Friheden
1
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
12:00
IF Skjold Birkerød
3
Himmelev-Veddelev BK
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
14:00
FA 2000
1
GVI
0
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
19:00
A27
0
Lyngby Boldklub (2)
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
19:45
Himmelev-Veddelev BK
0
Hørsholm-Usserød IK
4
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
11:00
Hørsholm-Usserød IK
1
Ringsted IF
4
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
12:30
Himmelev-Veddelev BK
2
Holbæk B&I
4
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
14:15
BK Friheden
3
FA 2000
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
10:00
Lyngby Boldklub (2)
4
IF Skjold Birkerød
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
12:00
GVI
5
A27
2
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
11:00
Ringsted IF
2
Himmelev-Veddelev BK
0
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
11:00
Hørsholm-Usserød IK
2
FA 2000
2
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
12:00
Holbæk B&I
5
Lyngby Boldklub (2)
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
12:00
IF Skjold Birkerød
1
GVI
9
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
12:00
A27
3
BK Friheden
0
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
14:15
BK Friheden
5
IF Skjold Birkerød
0
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2022
12:00
Lyngby Boldklub (2)
1
Ringsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2022
12:00
GVI
2
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2022
12:00
FA 2000
3
A27
1
|
Nummer 1 fra pulje A og B rykker op i liga 2
Nummer 2-6 i begge puljer spiller liga 3 pulje A i foråret 2023.
Nummer 7-10 spiller liga 3 pulje B i foråret 2023 sammen med en oprykker fra højeste LU række i DBU Sjælland og DBU København.
Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:
https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A