M+40 Mester 7M Efterår (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
739998
ti23-08 2022
20:30 Skovshoved IF Føroyar Skovshoved I P
4
-
3
23. aug 2022
20:30
Skovshoved IF
4
Føroyar
3
740017
on24-08 2022
18:00 Fremad Valby AB Tårnby Valby Idrætspark
5
-
3
24. aug 2022
18:00
Fremad Valby
5
AB Tårnby
3
741187
27-08 2022
12:00 Hellas Fremad Valby Engdraget
0
-
1
27. aug 2022
12:00
Hellas
0
Fremad Valby
1
740019
28-08 2022
16:00 Prespa Dragør Ryparken Idrætsanlæg
5
-
2
28. aug 2022
16:00
Prespa
5
Dragør
2
740020
on31-08 2022
19:30 AB Tårnby Prespa Tårnby Stadion
UHT
31. aug 2022
19:30
AB Tårnby
Prespa
UHT
740041
to01-09 2022
18:00 CSC Skovshoved IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
8
01. sep 2022
18:00
CSC
1
Skovshoved IF
8
740039
to01-09 2022
19:30 Brønshøj BK Fremad Valby Tingbjerg Idrætspark
5
-
5
01. sep 2022
19:30
Brønshøj BK
5
Fremad Valby
5
740040
to01-09 2022
20:15 Føroyar Hellas Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
01. sep 2022
20:15
Føroyar
3
Hellas
2
740042
03-09 2022
15:00 Dragør Frem Dragør Bk
UHT
03. sep 2022
15:00
Dragør
Frem
UHT
740045
ma05-09 2022
20:30 Skovshoved IF Dragør Skovshoved I P
4
-
0
05. sep 2022
20:30
Skovshoved IF
4
Dragør
0
740748
on07-09 2022
18:00 Fremad Valby Føroyar Valby Idrætspark
5
-
2
07. sep 2022
18:00
Fremad Valby
5
Føroyar
2
740043
on07-09 2022
19:30 AB Tårnby Brønshøj BK Tårnby Stadion
3
-
4
07. sep 2022
19:30
AB Tårnby
3
Brønshøj BK
4
740044
10-09 2022
12:00 Hellas CSC Engdraget
3
-
0
10. sep 2022
12:00
Hellas
3
CSC
0
740749
11-09 2022
10:00 Prespa Frem Ryparken Idrætsanlæg
6
-
21
11. sep 2022
10:00
Prespa
6
Frem
21
740751
ma12-09 2022
18:00 Føroyar AB Tårnby Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
12. sep 2022
18:00
Føroyar
AB Tårnby
UHT
740753
ma12-09 2022
18:00 CSC Fremad Valby Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
5
12. sep 2022
18:00
CSC
2
Fremad Valby
5
740754
on14-09 2022
19:00 Dragør Hellas Dragør Bk
7
-
2
14. sep 2022
19:00
Dragør
7
Hellas
2
740750
to15-09 2022
19:30 Brønshøj BK Prespa Tingbjerg Idrætspark
10
-
0
15. sep 2022
19:30
Brønshøj BK
10
Prespa
0
740756
17-09 2022
12:00 Hellas Frem Engdraget
3
-
5
17. sep 2022
12:00
Hellas
3
Frem
5
740758
on21-09 2022
18:00 Fremad Valby Dragør Valby Idrætspark
6
-
3
21. sep 2022
18:00
Fremad Valby
6
Dragør
3
740757
to22-09 2022
19:30 Brønshøj BK Føroyar Tingbjerg Idrætspark
UHT
22. sep 2022
19:30
Brønshøj BK
Føroyar
UHT
740759
25-09 2022
10:00 Prespa Skovshoved IF Ryparken Idrætsanlæg
1
-
6
25. sep 2022
10:00
Prespa
1
Skovshoved IF
6
741091
ti27-09 2022
20:30 Skovshoved IF Hellas Skovshoved I P
3
-
2
27. sep 2022
20:30
Skovshoved IF
3
Hellas
2
741095
on28-09 2022
19:00 Dragør AB Tårnby Dragør Bk
4
-
2
28. sep 2022
19:00
Dragør
4
AB Tårnby
2
741094
to29-09 2022
18:00 CSC Brønshøj BK Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
5
29. sep 2022
18:00
CSC
5
Brønshøj BK
5
741092
to29-09 2022
20:15 Føroyar Prespa Kløvermarkens Idrætsanlæg
29. sep 2022
20:15
Føroyar
Prespa
741093
01-10 2022
11:00 Frem Fremad Valby Valby Idrætspark
6
-
1
01. okt 2022
11:00
Frem
6
Fremad Valby
1
739997
01-10 2022
12:00 Hellas Brønshøj BK Engdraget
2
-
7
01. okt 2022
12:00
Hellas
2
Brønshøj BK
7
741099
on05-10 2022
18:00 Fremad Valby Skovshoved IF Valby Idrætspark
3
-
5
05. okt 2022
18:00
Fremad Valby
3
Skovshoved IF
5
741096
on05-10 2022
19:30 AB Tårnby Frem Tårnby Stadion
5
-
3
05. okt 2022
19:30
AB Tårnby
5
Frem
3
741097
to06-10 2022
19:30 Brønshøj BK Dragør Tingbjerg Idrætspark
6
-
1
06. okt 2022
19:30
Brønshøj BK
6
Dragør
1
741098
to06-10 2022
20:15 Føroyar CSC Kløvermarkens Idrætsanlæg
HHT
06. okt 2022
20:15
Føroyar
CSC
HHT
740752
08-10 2022
11:00 Frem Skovshoved IF Valby Idrætspark
4
-
3
08. okt 2022
11:00
Frem
4
Skovshoved IF
3
741100
09-10 2022
10:00 Prespa Hellas Ryparken Idrætsanlæg
HHT
09. okt 2022
10:00
Prespa
Hellas
HHT
741191
on12-10 2022
19:00 Dragør Føroyar Dragør Bk
UHT
12. okt 2022
19:00
Dragør
Føroyar
UHT
741188
to13-10 2022
20:30 Skovshoved IF AB Tårnby Skovshoved I P
4
-
2
13. okt 2022
20:30
Skovshoved IF
4
AB Tårnby
2
741189
15-10 2022
12:30 Frem Brønshøj BK Valby Idrætspark
5
-
7
15. okt 2022
12:30
Frem
5
Brønshøj BK
7
741190
16-10 2022
11:15 Prespa CSC Ryparken Idrætsanlæg
HHT
16. okt 2022
11:15
Prespa
CSC
HHT
739999
22-10 2022
11:00 Frem CSC Valby Idrætspark
7
-
6
22. okt 2022
11:00
Frem
7
CSC
6
741206
ma24-10 2022
18:00 CSC Dragør Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
24. okt 2022
18:00
CSC
3
Dragør
0
741205
ma24-10 2022
19:15 Fremad Valby Prespa Valby Idrætspark
UHT
24. okt 2022
19:15
Fremad Valby
Prespa
UHT
741192
on26-10 2022
19:30 AB Tårnby Hellas Tårnby Stadion
3
-
1
26. okt 2022
19:30
AB Tårnby
3
Hellas
1
741203
to27-10 2022
19:30 Brønshøj BK Skovshoved IF Tingbjerg Idrætspark
2
-
7
27. okt 2022
19:30
Brønshøj BK
2
Skovshoved IF
7
741204
to27-10 2022
20:15 Føroyar Frem Kløvermarkens Idrætsanlæg
HHT
27. okt 2022
20:15
Føroyar
Frem
HHT
740755
fr28-10 2022
19:30 AB Tårnby CSC Tårnby Stadion
1
-
1
28. okt 2022
19:30
AB Tårnby
1
CSC
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind