MENU

Serie 4 - Efterår, Pulje 4 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
665089
13-08 2022
Kl. 12:30
Herlev IF Ballerup BK Herlev IF Engen
2
-
1
665106
13-08 2022
Kl. 14:00
Høje Gladsaxe IF BK Avarta (1) Grønnemose Sportshal
1
-
4
665133
13-08 2022
Kl. 15:00
Ejby IF 1968 Bagsværd BK Ejby Friluftscenter
Udehold taberdømt
665075
13-08 2022
Kl. 15:30
Mladost IF Oversidder Damgårdsparken, Ballerup
665088
14-08 2022
Kl. 11:00
AB IF Bytoften (1) Akademisk Boldklub
Udehold taberdømt
665076
14-08 2022
Kl. 16:30
B. 1973, Herlev IF Hjorten Elverroad Kunstgræs
3
-
2
665183
20-08 2022
Kl. 11:00
Ballerup BK B. 1973, Herlev Ballerup Idrætsby
8
-
0
665135
20-08 2022
Kl. 12:00
IF Hjorten AB Skinderskovgård
1
-
15
665239
20-08 2022
Kl. 16:00
IF Bytoften (1) Mladost IF Gladsaxe skole
Udehold taberdømt
665134
20-08 2022
Kl. 16:30
Bagsværd BK Høje Gladsaxe IF Bagsværd Stadion
4
-
2
665184
21-08 2022
Kl. 11:00
BK Avarta (1) Herlev IF Espelundens Idrætsanlæg
4
-
3
665238
21-08 2022
Kl. 15:30
Oversidder Ejby IF 1968
665332
27-08 2022
Kl. 12:00
IF Hjorten Ballerup BK Skinderskovgård
0
-
2
665395
27-08 2022
Kl. 12:30
Herlev IF Bagsværd BK Herlev IF Engen
2
-
6
665525
27-08 2022
Kl. 15:00
Ejby IF 1968 IF Bytoften (1) Ejby Friluftscenter
0
-
1
665524
27-08 2022
Kl. 15:30
Høje Gladsaxe IF Oversidder Grønnemose Sportshal
665258
28-08 2022
Kl. 11:00
AB Mladost IF Akademisk Boldklub
4
-
0
665257
28-08 2022
Kl. 14:20
B. 1973, Herlev BK Avarta (1) Elverroad Kunstgræs
2
-
4
665528
03-09 2022
Kl. 11:00
Ballerup BK AB Ballerup Idrætsby
0
-
3
665531
03-09 2022
Kl. 12:00
IF Bytoften (1) Høje Gladsaxe IF Gladsaxe skole
6
-
0
665527
03-09 2022
Kl. 15:30
Mladost IF Ejby IF 1968 Damgårdsparken, Ballerup
2
-
1
665526
03-09 2022
Kl. 16:30
Bagsværd BK B. 1973, Herlev Bagsværd Stadion
7
-
2
665529
04-09 2022
Kl. 11:00
BK Avarta (1) IF Hjorten Espelundens Idrætsanlæg
1
-
2
665530
04-09 2022
Kl. 15:30
Oversidder Herlev IF
665532 on
07-09 2022
Kl. 19:15
B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad Kunstgræs
665536
10-09 2022
Kl. 11:00
Ballerup BK BK Avarta (1) Ballerup Idrætsby
11
-
2
665535
10-09 2022
Kl. 12:30
Herlev IF IF Bytoften (1) Herlev IF Engen
4
-
4
665534
10-09 2022
Kl. 14:00
Bagsværd BK IF Hjorten Bagsværd Stadion
2
-
2
665537
10-09 2022
Kl. 16:00
Høje Gladsaxe IF Mladost IF Grønnemose Sportshal
7
-
1
665533
11-09 2022
Kl. 11:00
AB Ejby IF 1968 Akademisk Boldklub
Udehold taberdømt
665544
17-09 2022
Kl. 12:00
IF Bytoften (1) B. 1973, Herlev Gladsaxe skole
3
-
4
665541
17-09 2022
Kl. 15:00
Ejby IF 1968 Høje Gladsaxe IF Ejby Friluftscenter
1
-
3
665542
17-09 2022
Kl. 15:30
Oversidder IF Hjorten
665539
17-09 2022
Kl. 15:30
Mladost IF Herlev IF Damgårdsparken, Ballerup
0
-
0
665538
17-09 2022
Kl. 16:30
Bagsværd BK Ballerup BK Bagsværd Stadion
Hjemmehold taberdømt
665540
18-09 2022
Kl. 11:00
BK Avarta (1) AB Espelundens Idrætsanlæg
0
-
5
665644
24-09 2022
Kl. 12:00
IF Hjorten IF Bytoften (1) Skinderskovgård
10
-
0
665645
24-09 2022
Kl. 12:30
Herlev IF Ejby IF 1968 Herlev IF Engen
7
-
4
665646
24-09 2022
Kl. 15:30
Ballerup BK Oversidder Ballerup Idrætsby
665546
25-09 2022
Kl. 11:00
AB Høje Gladsaxe IF Akademisk Boldklub
0
-
2
665647
25-09 2022
Kl. 11:00
BK Avarta (1) Bagsværd BK Espelundens Idrætsanlæg
6
-
2
665545
25-09 2022
Kl. 14:15
B. 1973, Herlev Mladost IF Elverroad Kunstgræs
0
-
1
665654
01-10 2022
Kl. 12:00
IF Bytoften (1) Ballerup BK Gladsaxe skole
Udehold taberdømt
665651
01-10 2022
Kl. 14:00
Høje Gladsaxe IF Herlev IF Grønnemose Sportshal
3
-
2
665652
01-10 2022
Kl. 15:00
Ejby IF 1968 B. 1973, Herlev Ejby Friluftscenter
1
-
4
665653
01-10 2022
Kl. 15:30
Oversidder BK Avarta (1)
665650
01-10 2022
Kl. 15:30
Mladost IF IF Hjorten Damgårdsparken, Ballerup
2
-
1
665659
08-10 2022
Kl. 11:00
Ballerup BK Mladost IF Ballerup Idrætsby
Hjemmehold taberdømt
665658
08-10 2022
Kl. 12:00
IF Hjorten Ejby IF 1968 Skinderskovgård
5
-
1
665656
08-10 2022
Kl. 14:00
B. 1973, Herlev Høje Gladsaxe IF Elverroad Kunstgræs
0
-
2
665655
08-10 2022
Kl. 15:30
Bagsværd BK Oversidder Bagsværd Stadion
665657
09-10 2022
Kl. 11:00
AB Herlev IF Akademisk Boldklub
9
-
1
665660
09-10 2022
Kl. 11:00
BK Avarta (1) IF Bytoften (1) Espelundens Idrætsanlæg
0
-
0
665648
ti
11-10 2022
Kl. 19:30
Bagsværd BK AB Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
3
665666
15-10 2022
Kl. 12:00
IF Bytoften (1) Bagsværd BK Gladsaxe skole
3
-
1
665663
15-10 2022
Kl. 12:30
Herlev IF B. 1973, Herlev Herlev IF Engen
2
-
3
665664
15-10 2022
Kl. 14:00
Høje Gladsaxe IF IF Hjorten Grønnemose Sportshal
1
-
5
665665
15-10 2022
Kl. 15:00
Ejby IF 1968 Ballerup BK Ejby Friluftscenter
0
-
3
665661
15-10 2022
Kl. 15:30
Mladost IF BK Avarta (1) Damgårdsparken, Ballerup
2
-
2
665662
15-10 2022
Kl. 15:30
AB Oversidder Akademisk Boldklub
665670
22-10 2022
Kl. 11:00
Ballerup BK Høje Gladsaxe IF Ballerup Idrætsby
0
-
6
665669
22-10 2022
Kl. 12:00
IF Hjorten Herlev IF Skinderskovgård
9
-
1
665667
22-10 2022
Kl. 16:30
Bagsværd BK Mladost IF Bagsværd Stadion
Hjemmehold taberdømt
665671
23-10 2022
Kl. 11:00
BK Avarta (1) Ejby IF 1968 Espelundens Idrætsanlæg
6
-
0
665672
23-10 2022
Kl. 15:30
Oversidder IF Bytoften (1)
665668
29-10 2022
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev AB Elverroad Kunstgræs
1
-
6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Nr. 1 - 6 rykker i forårets Serie 4 A
Nr. 7 - 10 samt de 4 bedste 11´ere rykker i forårets Serie 4 B
Nr. 12 samt de 8 dårligste 11´ere rykker ned i forårets Serie 5

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind