Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
369180 |
lø13-08 2022
|
12:30 | VB Parken |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
2 - 3 |
13. aug 2022
12:30
Vejle
1
Brøndby
1
|
||||||||||||||
369181 |
lø13-08 2022
|
12:30 | OB-Ådalen |
0
-
4
|
13. aug 2022
12:30
OB
0
FC København
4
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
369182 |
lø13-08 2022
|
13:00 | Randers Stadion |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
14 - 15 |
13. aug 2022
13:00
Randers Freja FC
2
Silkeborg
2
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
369183 |
lø13-08 2022
|
13:00 | Lyngby Stadion |
5
-
0
|
13. aug 2022
13:00
Lyngby
5
AaB
0
|
||||||||||||||
369184 |
lø13-08 2022
|
13:00 | Farum Park |
1
-
2
|
13. aug 2022
13:00
FC Nordsjælland
1
FC Midtjylland
2
|
||||||||||||||
369186 |
lø13-08 2022
|
13:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
1
-
4
|
13. aug 2022
13:00
AGF
1
SønderjyskE
4
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
369195 |
fr19-08 2022
|
12:30 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
1
-
4
|
19. aug 2022
12:30
SønderjyskE
1
OB
4
|
||||||||||||||
369190 |
lø20-08 2022
|
13:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
6
-
1
|
20. aug 2022
13:00
FC Midtjylland
6
AGF
1
|
||||||||||||||
369192 |
lø20-08 2022
|
13:00 | Nordstern Arena Horsens |
0
-
3
|
20. aug 2022
13:00
AC Horsens
0
AaB
3
|
||||||||||||||
369193 |
lø20-08 2022
|
13:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
4
-
0
|
20. aug 2022
13:00
Silkeborg
4
Vejle
0
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
369194 |
lø20-08 2022
|
13:00 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
0
-
2
|
20. aug 2022
13:00
Esbjerg
0
Lyngby
2
|
||||||||||||||
369196 |
lø20-08 2022
|
13:00 | KB. P. Bangsvej |
1
-
0
|
20. aug 2022
13:00
FC København
1
Randers Freja FC
0
|
||||||||||||||
369179 |
on24-08 2022
|
19:00 | Nordstern Arena Horsens |
2
-
1
|
24. aug 2022
19:00
AC Horsens
2
Esbjerg
1
|
||||||||||||||
369199 |
lø27-08 2022
|
12:30 | VB Parken |
2
-
4
|
27. aug 2022
12:30
Vejle
2
Randers Freja FC
4
|
||||||||||||||
369200 |
lø27-08 2022
|
12:30 | OB-Ådalen |
3
-
0
|
27. aug 2022
12:30
OB
3
Esbjerg
0
|
||||||||||||||
369201 |
lø27-08 2022
|
13:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
3
-
1
|
27. aug 2022
13:00
Silkeborg
3
SønderjyskE
1
|
||||||||||||||
369202 |
lø27-08 2022
|
13:00 | Lyngby Stadion |
0
-
5
|
27. aug 2022
13:00
Lyngby
0
FC København
5
|
||||||||||||||
369203 |
lø27-08 2022
|
13:00 | Farum Park |
6
-
1
|
27. aug 2022
13:00
FC Nordsjælland
6
AaB
1
|
||||||||||||||
369197 |
lø27-08 2022
|
13:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
4
-
3
|
27. aug 2022
13:00
FC Midtjylland
4
Brøndby
3
|
||||||||||||||
369198 |
lø27-08 2022
|
14:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
3 - 5 |
27. aug 2022
14:00
AGF
1
AC Horsens
1
|
||||||||||||||
369207 |
on31-08 2022
|
19:00 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
Straffesparkskonkurrence
4 - 3 -
0
|
31. aug 2022
19:00
Esbjerg
0
Silkeborg
0
|
||||||||||||||
369204 |
lø03-09 2022
|
12:30 | Brøndby Stadion |
Straffesparkskonkurrence
4 - 3 -
3
|
03. sep 2022
12:30
Brøndby
3
OB
3
|
||||||||||||||
369209 |
lø03-09 2022
|
12:30 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
5
-
1
|
03. sep 2022
12:30
SønderjyskE
5
FC Midtjylland
1
|
||||||||||||||
369210 |
lø03-09 2022
|
13:00 | KB. P. Bangsvej |
4
-
0
|
03. sep 2022
13:00
FC København
4
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
369205 |
lø03-09 2022
|
13:00 | Randers Stadion |
1
-
0
|
03. sep 2022
13:00
Randers Freja FC
1
Lyngby
0
|
||||||||||||||
369206 |
lø03-09 2022
|
13:00 | AaB's Anlæg |
3
-
0
|
03. sep 2022
13:00
AaB
3
Vejle
0
|
||||||||||||||
369208 |
lø03-09 2022
|
13:30 | AGF's anlæg - Fredensvang |
0
-
4
|
03. sep 2022
13:30
AGF
0
FC Nordsjælland
4
|
||||||||||||||
369212 |
lø10-09 2022
|
12:30 | Nordstern Arena Horsens |
2
-
0
|
10. sep 2022
12:30
AC Horsens
2
Randers Freja FC
0
|
||||||||||||||
369213 |
lø10-09 2022
|
12:30 | Brøndby Stadion |
2
-
3
|
10. sep 2022
12:30
Brøndby
2
SønderjyskE
3
|
||||||||||||||
369214 |
lø10-09 2022
|
12:30 | VB Parken |
1
-
4
|
10. sep 2022
12:30
Vejle
1
FC Nordsjælland
4
|
||||||||||||||
369217 |
lø10-09 2022
|
12:30 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
Straffesparkskonkurrence
7 - 4 -
3
|
10. sep 2022
12:30
Esbjerg
3
FC København
3
|
||||||||||||||
369215 |
lø10-09 2022
|
13:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
3
-
0
|
10. sep 2022
13:00
Silkeborg
3
AaB
0
|
||||||||||||||
369216 |
lø10-09 2022
|
13:00 | Lundtofte Idrætsplads |
3
-
1
|
10. sep 2022
13:00
Lyngby
3
AGF
1
|
||||||||||||||
369211 |
lø10-09 2022
|
13:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
3
-
2
|
10. sep 2022
13:00
FC Midtjylland
3
OB
2
|
||||||||||||||
369231 |
ti13-09 2022
|
17:30 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
0
-
2
|
13. sep 2022
17:30
SønderjyskE
0
Randers Freja FC
2
|
||||||||||||||
369220 |
fr16-09 2022
|
17:30 | AaB's Anlæg |
1
-
5
|
16. sep 2022
17:30
AaB
1
FC Midtjylland
5
|
||||||||||||||
369218 |
lø17-09 2022
|
12:30 | OB-Ådalen |
5
-
3
|
17. sep 2022
12:30
OB
5
Vejle
3
|
||||||||||||||
369223 |
lø17-09 2022
|
12:30 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
0
-
2
|
17. sep 2022
12:30
SønderjyskE
0
AC Horsens
2
|
||||||||||||||
369219 |
lø17-09 2022
|
13:00 | Randers Stadion |
3
-
1
|
17. sep 2022
13:00
Randers Freja FC
3
Esbjerg
1
|
||||||||||||||
369221 |
lø17-09 2022
|
13:00 | Farum Park |
Straffesparkskonkurrence
6 - 5 -
3
|
17. sep 2022
13:00
FC Nordsjælland
3
Lyngby
3
|
||||||||||||||
369222 |
lø17-09 2022
|
13:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
4
-
1
|
17. sep 2022
13:00
AGF
4
Brøndby
1
|
||||||||||||||
369226 |
lø01-10 2022
|
12:30 | Nordstern Arena Horsens |
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
11 - 12 |
01. okt 2022
12:30
AC Horsens
3
Lyngby
3
|
||||||||||||||
369227 |
lø01-10 2022
|
12:30 | Brøndby Stadion |
4
-
2
|
01. okt 2022
12:30
Brøndby
4
AaB
2
|
||||||||||||||
369228 |
lø01-10 2022
|
12:30 | VB Parken |
2
-
4
|
01. okt 2022
12:30
Vejle
2
FC København
4
|
||||||||||||||
369229 |
lø01-10 2022
|
12:30 | OB-Ådalen |
6
-
3
|
01. okt 2022
12:30
OB
6
FC Nordsjælland
3
|
||||||||||||||
369230 |
lø01-10 2022
|
13:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
2
-
1
|
01. okt 2022
13:00
Silkeborg
2
AGF
1
|
||||||||||||||
369225 |
lø01-10 2022
|
13:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
8
-
0
|
01. okt 2022
13:00
FC Midtjylland
8
Esbjerg
0
|
||||||||||||||
369238 |
lø08-10 2022
|
12:00 | KB. P. Bangsvej |
4
-
3
|
08. okt 2022
12:00
FC København
4
SønderjyskE
3
|
||||||||||||||
369235 |
lø08-10 2022
|
12:30 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
0
-
4
|
08. okt 2022
12:30
Esbjerg
0
Brøndby
4
|
||||||||||||||
369236 |
lø08-10 2022
|
13:00 | Farum Park |
5
-
0
|
08. okt 2022
13:00
FC Nordsjælland
5
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
369237 |
lø08-10 2022
|
13:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
4
-
4
Straffesparkskonkurrence
10 - 11 |
08. okt 2022
13:00
AGF
4
Vejle
4
|
||||||||||||||
369232 |
lø08-10 2022
|
13:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
0
-
1
|
08. okt 2022
13:00
Randers Freja FC
0
FC Midtjylland
1
|
||||||||||||||
369233 |
lø08-10 2022
|
13:00 | AaB's Anlæg |
1
-
3
|
08. okt 2022
13:00
AaB
1
OB
3
|
||||||||||||||
369234 |
lø08-10 2022
|
13:00 | Sportsefterskolen Sjælsølund Kunstgræs |
3
-
2
|
08. okt 2022
13:00
Lyngby
3
Silkeborg
2
|
||||||||||||||
369241 |
lø15-10 2022
|
12:30 | VB Parken |
2
-
1
|
15. okt 2022
12:30
Vejle
2
Esbjerg
1
|
||||||||||||||
369242 |
lø15-10 2022
|
12:30 | OB-Ådalen |
0
-
1
|
15. okt 2022
12:30
OB
0
Randers Freja FC
1
|
||||||||||||||
369243 |
lø15-10 2022
|
13:00 | AaB's Anlæg |
2
-
4
|
15. okt 2022
13:00
AaB
2
AGF
4
|
||||||||||||||
369244 |
lø15-10 2022
|
13:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
Straffesparkskonkurrence
4 - 2 -
1
|
15. okt 2022
13:00
Silkeborg
1
AC Horsens
1
|
||||||||||||||
369239 |
lø15-10 2022
|
13:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
5
-
2
|
15. okt 2022
13:00
FC Midtjylland
5
Lyngby
2
|
||||||||||||||
369250 |
lø22-10 2022
|
11:45 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
3
-
1
|
22. okt 2022
11:45
Esbjerg
3
SønderjyskE
1
|
||||||||||||||
369246 |
lø22-10 2022
|
12:30 | Nordstern Arena Horsens |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
3 - 4 |
22. okt 2022
12:30
AC Horsens
1
Brøndby
1
|
||||||||||||||
369248 |
lø22-10 2022
|
13:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
1
-
7
|
22. okt 2022
13:00
Silkeborg
1
FC Midtjylland
7
|
||||||||||||||
369249 |
lø22-10 2022
|
13:00 | Lundtofte Idrætsplads |
5
-
1
|
22. okt 2022
13:00
Lyngby
5
Vejle
1
|
||||||||||||||
369251 |
lø22-10 2022
|
13:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
2
-
5
|
22. okt 2022
13:00
AGF
2
OB
5
|
||||||||||||||
369252 |
lø22-10 2022
|
13:00 | KB. P. Bangsvej |
3
-
1
|
22. okt 2022
13:00
FC København
3
AaB
1
|
||||||||||||||
369255 |
lø29-10 2022
|
12:30 | VB Parken |
1
-
0
|
29. okt 2022
12:30
Vejle
1
SønderjyskE
0
|
||||||||||||||
369256 |
lø29-10 2022
|
12:30 | OB-Ådalen |
1
-
2
|
29. okt 2022
12:30
OB
1
Lyngby
2
|
||||||||||||||
369257 |
lø29-10 2022
|
13:00 | AaB's Anlæg |
2
-
3
|
29. okt 2022
13:00
AaB
2
Randers Freja FC
3
|
||||||||||||||
369258 |
lø29-10 2022
|
13:00 | Farum Park |
2
-
4
|
29. okt 2022
13:00
FC Nordsjælland
2
FC København
4
|
||||||||||||||
369259 |
lø29-10 2022
|
13:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
5
-
2
|
29. okt 2022
13:00
AGF
5
Esbjerg
2
|
||||||||||||||
369253 |
lø29-10 2022
|
13:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
3
-
0
|
29. okt 2022
13:00
FC Midtjylland
3
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
369254 |
lø29-10 2022
|
13:30 | Brøndby Stadion |
0
-
3
|
29. okt 2022
13:30
Brøndby
0
Silkeborg
3
|
||||||||||||||
369263 |
lø05-11 2022
|
11:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
1
-
3
|
05. nov 2022
11:00
Lyngby
1
Brøndby
3
|
||||||||||||||
369265 |
lø05-11 2022
|
12:15 | Haderslev Kunstgræsbane |
0
-
2
|
05. nov 2022
12:15
SønderjyskE
0
AaB
2
|
||||||||||||||
369260 |
lø05-11 2022
|
12:30 | Nordstern Arena Horsens |
2
-
1
|
05. nov 2022
12:30
AC Horsens
2
Vejle
1
|
||||||||||||||
369261 |
lø05-11 2022
|
13:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
1
-
2
|
05. nov 2022
13:00
Randers Freja FC
1
AGF
2
|
||||||||||||||
369262 |
lø05-11 2022
|
13:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
1
-
0
|
05. nov 2022
13:00
Silkeborg
1
OB
0
|
||||||||||||||
369264 |
lø05-11 2022
|
13:00 | Right to Dream Park |
3
-
1
|
05. nov 2022
13:00
FC Nordsjælland
3
Esbjerg
1
|
||||||||||||||
369266 |
lø05-11 2022
|
13:30 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
2
-
3
|
05. nov 2022
13:30
FC København
2
FC Midtjylland
3
|
||||||||||||||
369278 |
ti08-11 2022
|
18:30 | JYSK Park (kunstgræs) |
4
-
1
|
08. nov 2022
18:30
Silkeborg
4
Randers Freja FC
1
|
||||||||||||||
369240 |
on09-11 2022
|
14:00 | Brøndby Stadion |
2
-
1
|
09. nov 2022
14:00
Brøndby
2
FC København
1
|
||||||||||||||
369267 |
lø12-11 2022
|
12:30 | VB Parken |
1
-
3
|
12. nov 2022
12:30
Vejle
1
FC Midtjylland
3
|
||||||||||||||
369268 |
lø12-11 2022
|
12:30 | OB-Ådalen |
3
-
0
|
12. nov 2022
12:30
OB
3
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
369269 |
lø12-11 2022
|
13:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
5
-
1
|
12. nov 2022
13:00
Randers Freja FC
5
Brøndby
1
|
||||||||||||||
369270 |
lø12-11 2022
|
13:00 | AaB's Anlæg |
4
-
1
|
12. nov 2022
13:00
AaB
4
Esbjerg
1
|
||||||||||||||
369273 |
lø12-11 2022
|
13:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
1
-
3
|
12. nov 2022
13:00
AGF
1
FC København
3
|
||||||||||||||
369271 |
lø03-12 2022
|
12:30 | Lundtofte Idrætsplads |
2
-
0
|
03. dec 2022
12:30
Lyngby
2
SønderjyskE
0
|
||||||||||||||
369224 |
lø03-12 2022
|
13:00 | KB. P. Bangsvej |
4
-
1
|
03. dec 2022
13:00
FC København
4
Silkeborg
1
|
||||||||||||||
369297 |
ti13-12 2022
|
19:30 | Farum Park |
2
-
3
|
13. dec 2022
19:30
FC Nordsjælland
2
Brøndby
3
|
||||||||||||||
369280 |
lø18-02 2023
|
12:15 | Haderslev Kunstgræsbane |
2
-
4
|
18. feb 2023
12:15
SønderjyskE
2
FC København
4
|
||||||||||||||
369276 |
lø18-02 2023
|
12:30 | Brøndby Stadion |
Straffesparkskonkurrence
5 - 3 -
2
|
18. feb 2023
12:30
Brøndby
2
AGF
2
|
||||||||||||||
369272 |
lø18-02 2023
|
13:00 | Right to Dream Park |
Straffesparkskonkurrence
6 - 5 -
3
|
18. feb 2023
13:00
FC Nordsjælland
3
Silkeborg
3
|
||||||||||||||
369277 |
sø19-02 2023
|
12:30 | VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane) |
2
-
3
|
19. feb 2023
12:30
Vejle
2
Lyngby
3
|
||||||||||||||
369282 |
fr24-02 2023
|
19:00 | AaB's Anlæg |
0
-
3
|
24. feb 2023
19:00
AaB
0
Silkeborg
3
|
||||||||||||||
369284 |
lø25-02 2023
|
11:45 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
2
-
0
|
25. feb 2023
11:45
Esbjerg
2
Vejle
0
|
||||||||||||||
369298 |
lø25-02 2023
|
12:00 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
2
-
1
|
25. feb 2023
12:00
AC Horsens
2
AGF
1
|
||||||||||||||
369299 |
lø25-02 2023
|
12:00 | KB. P. Bangsvej |
4
-
1
|
25. feb 2023
12:00
FC København
4
OB
1
|
||||||||||||||
369283 |
lø25-02 2023
|
12:15 | Lundtofte Idrætsplads |
Straffesparkskonkurrence
7 - 6 -
2
|
25. feb 2023
12:15
Lyngby
2
Randers Freja FC
2
|
||||||||||||||
369191 |
lø25-02 2023
|
12:30 | Brøndby Stadion |
6
-
3
|
25. feb 2023
12:30
Brøndby
6
FC Nordsjælland
3
|
||||||||||||||
369281 |
lø25-02 2023
|
13:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
7
-
2
|
25. feb 2023
13:00
FC Midtjylland
7
SønderjyskE
2
|
||||||||||||||
369279 |
on01-03 2023
|
18:00 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
4
-
2
|
01. mar 2023
18:00
Esbjerg
4
OB
2
|
||||||||||||||
369306 |
lø04-03 2023
|
12:15 | Haderslev Kunstgræsbane |
2
-
5
|
04. mar 2023
12:15
SønderjyskE
2
Esbjerg
5
|
||||||||||||||
369300 |
lø04-03 2023
|
12:30 | Nordstern Arena Horsens |
4
-
2
|
04. mar 2023
12:30
AC Horsens
4
FC Nordsjælland
2
|
||||||||||||||
369301 |
lø04-03 2023
|
12:30 | Brøndby Stadion |
4
-
3
|
04. mar 2023
12:30
Brøndby
4
FC Midtjylland
3
|
||||||||||||||
369302 |
lø04-03 2023
|
12:30 | VB Parken |
2
-
4
|
04. mar 2023
12:30
Vejle
2
AaB
4
|
||||||||||||||
369303 |
lø04-03 2023
|
12:30 | OB-Ådalen |
2
-
3
|
04. mar 2023
12:30
OB
2
AGF
3
|
||||||||||||||
369304 |
lø04-03 2023
|
13:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
4
-
1
|
04. mar 2023
13:00
Randers Freja FC
4
FC København
1
|
||||||||||||||
369305 |
lø04-03 2023
|
13:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
1
-
3
|
04. mar 2023
13:00
Silkeborg
1
Lyngby
3
|
||||||||||||||
369274 |
ti07-03 2023
|
17:00 | Stadome, Ikast (kunst) |
2
-
0
|
07. mar 2023
17:00
FC Midtjylland
2
FC Nordsjælland
0
|
||||||||||||||
369313 |
fr10-03 2023
|
13:00 | KB. P. Bangsvej |
4
-
0
|
10. mar 2023
13:00
FC København
4
Esbjerg
0
|
||||||||||||||
369309 |
lø11-03 2023
|
11:30 | Brøndby Stadion |
Straffesparkskonkurrence
5 - 3 -
1
|
11. mar 2023
11:30
Brøndby
1
Vejle
1
|
||||||||||||||
369310 |
lø11-03 2023
|
12:30 | OB-Ådalen |
3
-
0
|
11. mar 2023
12:30
OB
3
SønderjyskE
0
|
||||||||||||||
369308 |
lø11-03 2023
|
12:30 | Nordstern Arena Horsens |
3
-
1
|
11. mar 2023
12:30
AC Horsens
3
Silkeborg
1
|
||||||||||||||
369311 |
lø11-03 2023
|
13:00 | Farum Park |
2
-
1
|
11. mar 2023
13:00
FC Nordsjælland
2
Randers Freja FC
1
|
||||||||||||||
369307 |
lø11-03 2023
|
13:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
3
-
1
|
11. mar 2023
13:00
FC Midtjylland
3
AaB
1
|
||||||||||||||
369312 |
lø11-03 2023
|
14:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
2
-
6
|
11. mar 2023
14:00
AGF
2
Lyngby
6
|
||||||||||||||
369245 |
to16-03 2023
|
13:30 | Farum Park |
4
-
2
|
16. mar 2023
13:30
FC Nordsjælland
4
SønderjyskE
2
|
||||||||||||||
369454 |
to16-03 2023
|
15:00 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
Straffesparkskonkurrence
8 - 7 -
4
|
16. mar 2023
15:00
AC Horsens
4
OB
4
|
||||||||||||||
369314 |
lø01-04 2023
|
11:00 | VB Parken |
0
-
1
|
01. apr 2023
11:00
Vejle
0
AC Horsens
1
|
||||||||||||||
369320 |
lø01-04 2023
|
12:30 | Haderslev Kunstgræsbane |
1
-
5
|
01. apr 2023
12:30
SønderjyskE
1
Brøndby
5
|
||||||||||||||
369315 |
lø01-04 2023
|
13:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
Straffesparkskonkurrence
6 - 5 -
1
|
01. apr 2023
13:00
Randers Freja FC
1
OB
1
|
||||||||||||||
369316 |
lø01-04 2023
|
13:00 | AaB's Anlæg |
2
-
4
|
01. apr 2023
13:00
AaB
2
FC Nordsjælland
4
|
||||||||||||||
369317 |
lø01-04 2023
|
13:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
1
-
3
|
01. apr 2023
13:00
Silkeborg
1
FC København
3
|
||||||||||||||
369319 |
lø01-04 2023
|
13:00 | Helle Hallen Kunstgræsbane |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
4 - 5 |
01. apr 2023
13:00
Esbjerg
1
AGF
1
|
||||||||||||||
369323 |
ti04-04 2023
|
14:00 | Brøndby Stadion |
0
-
2
|
04. apr 2023
14:00
Brøndby
0
Lyngby
2
|
||||||||||||||
369324 |
on05-04 2023
|
12:30 | OB-Ådalen |
5
-
1
|
05. apr 2023
12:30
OB
5
AaB
1
|
||||||||||||||
369247 |
on05-04 2023
|
13:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
2
-
3
|
05. apr 2023
13:00
Randers Freja FC
2
FC Nordsjælland
3
|
||||||||||||||
369357 |
lø08-04 2023
|
12:00 | KB. P. Bangsvej |
3
-
0
|
08. apr 2023
12:00
FC København
3
Vejle
0
|
||||||||||||||
369322 |
lø08-04 2023
|
12:30 | Nordstern Arena Horsens |
4
-
2
|
08. apr 2023
12:30
AC Horsens
4
SønderjyskE
2
|
||||||||||||||
369326 |
lø08-04 2023
|
13:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
0
-
1
|
08. apr 2023
13:00
AGF
0
Randers Freja FC
1
|
||||||||||||||
369364 |
fr14-04 2023
|
15:00 | KB. P. Bangsvej |
6
-
3
|
14. apr 2023
15:00
FC København
6
AGF
3
|
||||||||||||||
369363 |
lø15-04 2023
|
11:45 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
0
-
6
|
15. apr 2023
11:45
Esbjerg
0
FC Midtjylland
6
|
||||||||||||||
369358 |
lø15-04 2023
|
12:30 | VB Parken |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
3 - 5 |
15. apr 2023
12:30
Vejle
1
OB
1
|
||||||||||||||
369359 |
lø15-04 2023
|
13:00 | Randers Stadion |
4
-
0
|
15. apr 2023
13:00
Randers Freja FC
4
SønderjyskE
0
|
||||||||||||||
369360 |
lø15-04 2023
|
13:00 | AaB's Anlæg |
3
-
2
|
15. apr 2023
13:00
AaB
3
Brøndby
2
|
||||||||||||||
369361 |
lø15-04 2023
|
13:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
0
-
5
|
15. apr 2023
13:00
Silkeborg
0
FC Nordsjælland
5
|
||||||||||||||
369362 |
lø15-04 2023
|
15:30 | Lundtofte Idrætsplads |
2
-
0
|
15. apr 2023
15:30
Lyngby
2
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
369318 |
ti18-04 2023
|
15:00 | Lyngby Stadion |
0
-
3
|
18. apr 2023
15:00
Lyngby
0
FC Midtjylland
3
|
||||||||||||||
369366 |
lø22-04 2023
|
12:30 | Nordstern Arena Horsens |
3
-
1
|
22. apr 2023
12:30
AC Horsens
3
FC København
1
|
||||||||||||||
369368 |
lø22-04 2023
|
12:30 | OB-Ådalen |
2
-
1
|
22. apr 2023
12:30
OB
2
Silkeborg
1
|
||||||||||||||
369371 |
lø22-04 2023
|
12:30 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
Straffesparkskonkurrence
6 - 5 -
2
|
22. apr 2023
12:30
SønderjyskE
2
Vejle
2
|
||||||||||||||
369369 |
lø22-04 2023
|
13:00 | AaB's Anlæg |
Straffesparkskonkurrence
4 - 3 -
2
|
22. apr 2023
13:00
AaB
2
Lyngby
2
|
||||||||||||||
369370 |
lø22-04 2023
|
13:00 | Farum Park |
3
-
0
|
22. apr 2023
13:00
FC Nordsjælland
3
AGF
0
|
||||||||||||||
369365 |
lø22-04 2023
|
13:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
4
-
0
|
22. apr 2023
13:00
FC Midtjylland
4
Randers Freja FC
0
|
||||||||||||||
369321 |
ti25-04 2023
|
17:30 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
1
-
2
|
25. apr 2023
17:30
FC Midtjylland
1
Silkeborg
2
|
||||||||||||||
369375 |
lø29-04 2023
|
11:45 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
3 - 4 |
29. apr 2023
11:45
Esbjerg
1
AC Horsens
1
|
||||||||||||||
369378 |
lø29-04 2023
|
12:00 | KB. P. Bangsvej |
5
-
0
|
29. apr 2023
12:00
FC København
5
Brøndby
0
|
||||||||||||||
369376 |
lø29-04 2023
|
12:30 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
3 - 5 |
29. apr 2023
12:30
SønderjyskE
3
FC Nordsjælland
3
|
||||||||||||||
369372 |
lø29-04 2023
|
12:30 | VB Parken |
0
-
3
|
29. apr 2023
12:30
Vejle
0
Silkeborg
3
|
||||||||||||||
369373 |
lø29-04 2023
|
13:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
0
-
1
|
29. apr 2023
13:00
Randers Freja FC
0
AaB
1
|
||||||||||||||
369374 |
lø29-04 2023
|
13:00 | Lyngby Stadion |
1
-
3
|
29. apr 2023
13:00
Lyngby
1
OB
3
|
||||||||||||||
369377 |
lø29-04 2023
|
13:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
0
-
3
|
29. apr 2023
13:00
AGF
0
FC Midtjylland
3
|
||||||||||||||
369381 |
fr05-05 2023
|
13:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
Straffesparkskonkurrence
6 - 4 -
2
|
05. maj 2023
13:00
Randers Freja FC
2
Vejle
2
|
||||||||||||||
369382 |
fr05-05 2023
|
13:00 | AaB's Anlæg |
1
-
3
|
05. maj 2023
13:00
AaB
1
FC København
3
|
||||||||||||||
369379 |
lø06-05 2023
|
12:30 | Nordstern Arena Horsens |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
5 - 6 |
06. maj 2023
12:30
AC Horsens
2
FC Midtjylland
2
|
||||||||||||||
369380 |
lø06-05 2023
|
12:30 | OB-Ådalen |
0
-
2
|
06. maj 2023
12:30
OB
0
Brøndby
2
|
||||||||||||||
369385 |
lø06-05 2023
|
12:30 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
1
-
0
|
06. maj 2023
12:30
SønderjyskE
1
AGF
0
|
||||||||||||||
369383 |
lø06-05 2023
|
13:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
1
-
0
|
06. maj 2023
13:00
Silkeborg
1
Esbjerg
0
|
||||||||||||||
369384 |
lø06-05 2023
|
13:00 | Lyngby Stadion |
0
-
1
|
06. maj 2023
13:00
Lyngby
0
FC Nordsjælland
1
|
||||||||||||||
369441 |
lø13-05 2023
|
11:45 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
2
-
3
|
13. maj 2023
11:45
Esbjerg
2
Randers Freja FC
3
|
||||||||||||||
369445 |
lø13-05 2023
|
12:00 | KB. P. Bangsvej |
3
-
1
|
13. maj 2023
12:00
FC København
3
Lyngby
1
|
||||||||||||||
369440 |
lø13-05 2023
|
12:30 | Brøndby Stadion |
2
-
7
|
13. maj 2023
12:30
Brøndby
2
AC Horsens
7
|
||||||||||||||
369444 |
lø13-05 2023
|
12:30 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
1
-
3
|
13. maj 2023
12:30
SønderjyskE
1
Silkeborg
3
|
||||||||||||||
369443 |
lø13-05 2023
|
13:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
3
-
0
|
13. maj 2023
13:00
AGF
3
AaB
0
|
||||||||||||||
369386 |
lø13-05 2023
|
13:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
5
-
3
|
13. maj 2023
13:00
FC Midtjylland
5
Vejle
3
|
||||||||||||||
369442 |
sø14-05 2023
|
13:00 | Farum Park |
2
-
3
|
14. maj 2023
13:00
FC Nordsjælland
2
OB
3
|
||||||||||||||
369450 |
fr19-05 2023
|
13:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
5
-
0
|
19. maj 2023
13:00
Silkeborg
5
Brøndby
0
|
||||||||||||||
369446 |
lø20-05 2023
|
12:30 | VB Parken |
1
-
2
|
20. maj 2023
12:30
Vejle
1
AGF
2
|
||||||||||||||
369447 |
lø20-05 2023
|
12:30 | OB-Ådalen |
0
-
2
|
20. maj 2023
12:30
OB
0
FC Midtjylland
2
|
||||||||||||||
369448 |
lø20-05 2023
|
13:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
3
-
2
|
20. maj 2023
13:00
Randers Freja FC
3
AC Horsens
2
|
||||||||||||||
369449 |
lø20-05 2023
|
13:00 | AaB's Anlæg |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
3 - 4 |
20. maj 2023
13:00
AaB
1
SønderjyskE
1
|
||||||||||||||
369451 |
lø20-05 2023
|
13:00 | Lyngby Stadion |
2
-
1
|
20. maj 2023
13:00
Lyngby
2
Esbjerg
1
|
||||||||||||||
369452 |
lø20-05 2023
|
14:00 | KB. P. Bangsvej |
1
-
2
|
20. maj 2023
14:00
FC København
1
FC Nordsjælland
2
|
||||||||||||||
369325 |
on24-05 2023
|
17:00 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
0
-
4
|
24. maj 2023
17:00
Esbjerg
0
FC Nordsjælland
4
|
||||||||||||||
369460 |
on24-05 2023
|
18:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
0
-
1
|
24. maj 2023
18:00
AGF
0
Silkeborg
1
|
||||||||||||||
369453 |
lø27-05 2023
|
13:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
0
-
3
|
27. maj 2023
13:00
FC Midtjylland
0
FC København
3
|
||||||||||||||
369457 |
lø27-05 2023
|
13:00 | Brøndby Stadion |
Straffesparkskonkurrence
5 - 3 -
1
|
27. maj 2023
13:00
Brøndby
1
Randers Freja FC
1
|
||||||||||||||
369458 |
lø27-05 2023
|
13:00 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
3
-
0
|
27. maj 2023
13:00
Esbjerg
3
AaB
0
|
||||||||||||||
369459 |
lø27-05 2023
|
13:00 | Farum Park |
8
-
0
|
27. maj 2023
13:00
FC Nordsjælland
8
Vejle
0
|
||||||||||||||
369367 |
ti30-05 2023
|
14:00 | Brøndby Stadion |
4
-
1
|
30. maj 2023
14:00
Brøndby
4
Esbjerg
1
|
||||||||||||||
369275 |
fr02-06 2023
|
18:30 | AaB's Anlæg |
2
-
1
|
02. jun 2023
18:30
AaB
2
AC Horsens
1
|
||||||||||||||
369461 |
sø04-06 2023
|
12:30 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
1
-
2
|
04. jun 2023
12:30
SønderjyskE
1
Lyngby
2
|
Alle uafgjorte kampe i U19 liga og U19 divisionen i sæsonen 2022/2023 afgøres i straffesparkskonkurrence. Holdene er selv ansvarlige for at registrere deres egne spark.
Bemærk at vinderen af straffesparkskonkurrence ved uafgjort får et ekstra point jvf. paragraf 9.1 i propositionerne for Ungdoms-DM.