MENU

U14/U15 Drenge (09/08) 7:7 E - Dommerløs række (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
794627 ma
15-08 2022
Kl. 17:00
AB Tårnby Oversidder Tårnby Stadion
794628 ma
15-08 2022
Kl. 18:30
Hellas Oversidder Engdraget
794625 ma
15-08 2022
Kl. 22:00
Fremad Valby Oversidder Valby Idrætspark
794623
20-08 2022
Kl. 12:00
Sundby Bk. Jægersborg Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
11
794624
20-08 2022
Kl. 12:00
HIK Oversidder HIK
Hjemmehold taberdømt
794631 ma
22-08 2022
Kl. 18:00
Rødovre HIK Rødovre Stadion
0
-
12
794634 ma
22-08 2022
Kl. 22:00
Oversidder Sundby Bk.
794629 ma
22-08 2022
Kl. 22:00
Oversidder AB Tårnby
794626
27-08 2022
Kl. 10:00
B 1908 Rødovre Sundby Idrætspark
0
-
2
794632
28-08 2022
Kl. 11:15
Oversidder B 1908
794633
28-08 2022
Kl. 14:00
Jægersborg Hellas Gentofte Sportspark Øst
5
-
0
794630
28-08 2022
Kl. 15:00
Oversidder Fremad Valby
794639 ma
29-08 2022
Kl. 17:00
AB Tårnby Jægersborg Tårnby Stadion
1
-
10
794640 ma
29-08 2022
Kl. 22:00
Hellas Oversidder Engdraget
794636 ti
30-08 2022
Kl. 17:00
Fremad Valby Sundby Bk. Valby Idrætspark
2
-
1
794638
04-09 2022
Kl. 10:00
B 1908 Oversidder Sundby Idrætspark
794635
04-09 2022
Kl. 12:00
HIK Oversidder HIK
Hjemmehold taberdømt
794637
04-09 2022
Kl. 15:00
Oversidder Rødovre
794641 ma
05-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder HIK
Udehold taberdømt
794646 ma
05-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder AB Tårnby
794643
on
07-09 2022
Kl. 18:00
Rødovre Fremad Valby Rødovre Stadion
1
-
4
794642
10-09 2022
Kl. 12:00
Sundby Bk. Hellas Kløvermarkens Idrætsanlæg
7
-
0
794644
11-09 2022
Kl. 12:30
Oversidder Oversidder
794652 ma
12-09 2022
Kl. 17:00
AB Tårnby Sundby Bk. Tårnby Stadion
0
-
4
794650 ma
12-09 2022
Kl. 22:00
B 1908 Oversidder Sundby Idrætspark
794648 ti
13-09 2022
Kl. 17:00
Fremad Valby Hellas Valby Idrætspark
8
-
0
794651 on
14-09 2022
Kl. 18:00
Rødovre Oversidder Rødovre Stadion
794645 to
15-09 2022
Kl. 18:00
Jægersborg B 1908 Gentofte Sportspark Øst
8
-
0
794647
17-09 2022
Kl. 12:00
Jægersborg HIK Gentofte Sportspark Øst
0
-
9
794649
18-09 2022
Kl. 15:00
Oversidder Oversidder
794656
ma
19-09 2022
Kl. 18:00
Hellas AB Tårnby Engdraget
1
-
2
794658 ma
19-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder HIK
Udehold taberdømt
794653 ma
19-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder Rødovre
794654
24-09 2022
Kl. 12:00
Sundby Bk. B 1908 Kløvermarkens Idrætsanlæg
6
-
3
794657
24-09 2022
Kl. 12:00
Jægersborg Oversidder Gentofte Sportspark Øst
794655
25-09 2022
Kl. 11:15
Oversidder Fremad Valby
794660
ti
27-09 2022
Kl. 17:00
Fremad Valby AB Tårnby Valby Idrætspark
3
-
2
794663 on
28-09 2022
Kl. 18:00
Rødovre Jægersborg Rødovre Stadion
1
-
7
794662
01-10 2022
Kl. 12:00
B 1908 Hellas Sundby Idrætspark
1
-
4
794659
02-10 2022
Kl. 10:00
HIK Sundby Bk. HIK
Hjemmehold taberdømt
794664
02-10 2022
Kl. 11:15
Oversidder Oversidder
794661
02-10 2022
Kl. 15:00
Oversidder Oversidder
794667
ma
03-10 2022
Kl. 17:00
AB Tårnby B 1908 Tårnby Stadion
4
-
1
794670 ma
03-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder Rødovre
794665 ma
03-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder Fremad Valby
794666
08-10 2022
Kl. 12:00
Sundby Bk. Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
794669
08-10 2022
Kl. 12:00
Jægersborg Oversidder Gentofte Sportspark Øst
794668
09-10 2022
Kl. 11:00
Hellas HIK Engdraget
Udehold taberdømt
794675 ma
10-10 2022
Kl. 18:00
Rødovre Sundby Bk. Rødovre Stadion
4
-
4
794676 ma
10-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
794671 ma
10-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder Jægersborg
794673
ti
11-10 2022
Kl. 17:00
Fremad Valby B 1908 Valby Idrætspark
7
-
2
794672
16-10 2022
Kl. 10:00
HIK AB Tårnby HIK
Hjemmehold taberdømt
794674
16-10 2022
Kl. 15:00
Oversidder Hellas
794680 ma
17-10 2022
Kl. 17:00
AB Tårnby Oversidder Tårnby Stadion
794682 ma
17-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
794679 ma
17-10 2022
Kl. 22:00
B 1908 HIK Sundby Idrætspark
Udehold taberdømt
794678 ti
18-10 2022
Kl. 17:00
Fremad Valby Jægersborg Valby Idrætspark
2
-
2
794677
22-10 2022
Kl. 12:00
Sundby Bk. Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
794686
ma
24-10 2022
Kl. 17:00
Rødovre AB Tårnby Intet anvendes
5
-
1
794688 ma
24-10 2022
Kl. 22:00
Jægersborg Oversidder Gentofte Sportspark Øst
794683 ma
24-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder Sundby Bk.
794681
29-10 2022
Kl. 13:00
Hellas Rødovre Engdraget
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
794687
30-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder Hellas
794684
30-10 2022
Kl. 13:00
HIK Fremad Valby Gentofte Sportspark Vest
Hjemmehold taberdømt
794685
30-10 2022
Kl. 15:00
Oversidder B 1908
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind