U13 Drenge 1 (11) 8:8 Efterår (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
813405
fr18-08 2023
17:45 KB 4 Fremad Valby Kunst, KB, P. Bangs Vej
6
-
4
18. aug 2023
17:45
KB 4
6
Fremad Valby
4
813404
19-08 2023
10:00 Hellas FA 2000 2 Engdraget
4
-
1
19. aug 2023
10:00
Hellas
4
FA 2000 2
1
813830
19-08 2023
10:00 Union Brønshøj / Fix 2 Genforeningspladsen
5
-
3
19. aug 2023
10:00
Union
5
Brønshøj / Fix 2
3
813831
19-08 2023
10:00 Skjold B 1908 2 Fælledparken
8
-
0
19. aug 2023
10:00
Skjold
8
B 1908 2
0
813406
19-08 2023
12:00 Skovshoved IF Hekla 2 Skovshoved I P
HHT
19. aug 2023
12:00
Skovshoved IF
Hekla 2
HHT
813407
20-08 2023
14:00 Fremad Amager 2 Dragør 2 Sundby Idrætspark
2
-
1
20. aug 2023
14:00
Fremad Amager 2
2
Dragør 2
1
813867
to24-08 2023
17:45 FA 2000 2 Skjold Jens Jessens Vej
2
-
3
24. aug 2023
17:45
FA 2000 2
2
Skjold
3
813832
26-08 2023
10:00 B 1908 2 Union Sundby Idrætspark
1
-
0
26. aug 2023
10:00
B 1908 2
1
Union
0
813866
26-08 2023
10:00 Brønshøj / Fix 2 Fremad Amager 2 Tingbjerg Idrætspark
6
-
1
26. aug 2023
10:00
Brønshøj / Fix 2
6
Fremad Amager 2
1
813833
26-08 2023
12:00 Fremad Valby Skovshoved IF Valby Idrætspark
4
-
2
26. aug 2023
12:00
Fremad Valby
4
Skovshoved IF
2
813868
27-08 2023
10:00 Hekla 2 Hellas Hekla Park
2
-
4
27. aug 2023
10:00
Hekla 2
2
Hellas
4
813834
27-08 2023
12:00 Dragør 2 KB 4 Dragør Bk
2
-
3
27. aug 2023
12:00
Dragør 2
2
KB 4
3
813869
fr01-09 2023
17:45 KB 4 Brønshøj / Fix 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
4
01. sep 2023
17:45
KB 4
2
Brønshøj / Fix 2
4
813875
02-09 2023
10:00 Fremad Valby Dragør 2 Valby Idrætspark
9
-
1
02. sep 2023
10:00
Fremad Valby
9
Dragør 2
1
813877
02-09 2023
10:00 Union FA 2000 2 Genforeningspladsen
2
-
1
02. sep 2023
10:00
Union
2
FA 2000 2
1
814372
02-09 2023
10:00 Skjold Hekla 2 Fælledparken
2
-
1
02. sep 2023
10:00
Skjold
2
Hekla 2
1
813870
02-09 2023
12:00 Skovshoved IF Hellas Skovshoved I P
3
-
0
02. sep 2023
12:00
Skovshoved IF
3
Hellas
0
813876
03-09 2023
10:00 Fremad Amager 2 B 1908 2 Sundby Idrætspark
4
-
9
03. sep 2023
10:00
Fremad Amager 2
4
B 1908 2
9
814374
09-09 2023
10:00 Hellas Skjold Engdraget
2
-
5
09. sep 2023
10:00
Hellas
2
Skjold
5
847588
09-09 2023
10:00 Brønshøj / Fix 2 Fremad Valby Tingbjerg Idrætspark
4
-
2
09. sep 2023
10:00
Brønshøj / Fix 2
4
Fremad Valby
2
847590
09-09 2023
10:00 Hekla 2 Union Hekla Park
2
-
11
09. sep 2023
10:00
Hekla 2
2
Union
11
847589
09-09 2023
12:00 FA 2000 2 Fremad Amager 2 Jens Jessens Vej
1
-
2
09. sep 2023
12:00
FA 2000 2
1
Fremad Amager 2
2
814373
09-09 2023
14:00 B 1908 2 KB 4 Sundby Idrætspark
1
-
4
09. sep 2023
14:00
B 1908 2
1
KB 4
4
814375
10-09 2023
12:00 Dragør 2 Skovshoved IF Dragør Bk
5
-
6
10. sep 2023
12:00
Dragør 2
5
Skovshoved IF
6
847591
fr15-09 2023
17:45 KB 4 FA 2000 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
3
15. sep 2023
17:45
KB 4
5
FA 2000 2
3
847595
16-09 2023
10:00 Dragør 2 Brønshøj / Fix 2 Dragør Bk
1
-
3
16. sep 2023
10:00
Dragør 2
1
Brønshøj / Fix 2
3
847592
16-09 2023
12:00 Skovshoved IF Skjold Skovshoved I P
0
-
0
16. sep 2023
12:00
Skovshoved IF
0
Skjold
0
847593
16-09 2023
12:00 Fremad Valby B 1908 2 Valby Idrætspark
1
-
0
16. sep 2023
12:00
Fremad Valby
1
B 1908 2
0
847594
17-09 2023
10:00 Fremad Amager 2 Hekla 2 Sundby Idrætspark
4
-
1
17. sep 2023
10:00
Fremad Amager 2
4
Hekla 2
1
847596
17-09 2023
10:00 Union Hellas Genforeningspladsen
0
-
1
17. sep 2023
10:00
Union
0
Hellas
1
873201
23-09 2023
10:00 Brønshøj / Fix 2 Skovshoved IF Tingbjerg Idrætspark
2
-
1
23. sep 2023
10:00
Brønshøj / Fix 2
2
Skovshoved IF
1
873204
23-09 2023
14:00 Hekla 2 KB 4 Hekla Park
HHT
23. sep 2023
14:00
Hekla 2
KB 4
HHT
873199
23-09 2023
14:00 B 1908 2 Dragør 2 Sundby Idrætspark
0
-
1
23. sep 2023
14:00
B 1908 2
0
Dragør 2
1
873200
24-09 2023
10:00 Hellas Fremad Amager 2 Engdraget
0
-
0
24. sep 2023
10:00
Hellas
0
Fremad Amager 2
0
873203
24-09 2023
10:00 FA 2000 2 Fremad Valby Jens Jessens Vej
2
-
5
24. sep 2023
10:00
FA 2000 2
2
Fremad Valby
5
873205
fr29-09 2023
17:45 KB 4 Hellas Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
2
29. sep 2023
17:45
KB 4
4
Hellas
2
873215
30-09 2023
12:00 Skovshoved IF Union Skovshoved I P
3
-
2
30. sep 2023
12:00
Skovshoved IF
3
Union
2
925802
30-09 2023
12:00 Fremad Valby Hekla 2 Valby Idrætspark
4
-
1
30. sep 2023
12:00
Fremad Valby
4
Hekla 2
1
925805
30-09 2023
13:00 Brønshøj / Fix 2 B 1908 2 Tingbjerg Idrætspark
5
-
0
30. sep 2023
13:00
Brønshøj / Fix 2
5
B 1908 2
0
925803
01-10 2023
10:00 Fremad Amager 2 Skjold Sundby Idrætspark
1
-
2
01. okt 2023
10:00
Fremad Amager 2
1
Skjold
2
925804
01-10 2023
12:30 Dragør 2 FA 2000 2 Dragør Bk
7
-
2
01. okt 2023
12:30
Dragør 2
7
FA 2000 2
2
925919
on04-10 2023
17:30 KB 4 Union Kunst, KB, P. Bangs Vej
6
-
1
04. okt 2023
17:30
KB 4
6
Union
1
925806
07-10 2023
10:00 B 1908 2 Skovshoved IF Sundby Idrætspark
5
-
2
07. okt 2023
10:00
B 1908 2
5
Skovshoved IF
2
925807
07-10 2023
10:00 Hellas Fremad Valby Engdraget
5
-
4
07. okt 2023
10:00
Hellas
5
Fremad Valby
4
925808
07-10 2023
10:00 Union Fremad Amager 2 Genforeningspladsen
UMH
07. okt 2023
10:00
Union
Fremad Amager 2
UMH
925809
07-10 2023
10:00 Skjold KB 4 Fælledparken
4
-
0
07. okt 2023
10:00
Skjold
4
KB 4
0
925870
07-10 2023
10:00 FA 2000 2 Brønshøj / Fix 2 Jens Jessens Vej
2
-
8
07. okt 2023
10:00
FA 2000 2
2
Brønshøj / Fix 2
8
925871
07-10 2023
14:00 Hekla 2 Dragør 2 Hekla Park
1
-
3
07. okt 2023
14:00
Hekla 2
1
Dragør 2
3
926182
ma09-10 2023
18:00 Dragør 2 Hellas Dragør Bk
0
-
5
09. okt 2023
18:00
Dragør 2
0
Hellas
5
873202
to12-10 2023
17:00 Skjold Union Ryparken Idrætsanlæg
0
-
2
12. okt 2023
17:00
Skjold
0
Union
2
926183
fr13-10 2023
18:00 Brønshøj / Fix 2 Hekla 2 Tingbjerg Idrætspark
UHT
13. okt 2023
18:00
Brønshøj / Fix 2
Hekla 2
UHT
926181
14-10 2023
12:00 Fremad Valby Skjold Valby Idrætspark
3
-
5
14. okt 2023
12:00
Fremad Valby
3
Skjold
5
926184
14-10 2023
12:00 Hellas Brønshøj / Fix 2 Engdraget
2
-
1
14. okt 2023
12:00
Hellas
2
Brønshøj / Fix 2
1
925920
14-10 2023
16:00 Skovshoved IF Fremad Amager 2 Skovshoved I P
4
-
1
14. okt 2023
16:00
Skovshoved IF
4
Fremad Amager 2
1
925907
15-10 2023
10:00 B 1908 2 FA 2000 2 Sundby Idrætspark
2
-
4
15. okt 2023
10:00
B 1908 2
2
FA 2000 2
4
926187
21-10 2023
10:00 Union Fremad Valby Genforeningspladsen
4
-
0
21. okt 2023
10:00
Union
4
Fremad Valby
0
926247
22-10 2023
10:00 Hekla 2 B 1908 2 Hekla Park
2
-
0
22. okt 2023
10:00
Hekla 2
2
B 1908 2
0
926186
22-10 2023
12:00 Fremad Amager 2 KB 4 Sundby Idrætspark
0
-
9
22. okt 2023
12:00
Fremad Amager 2
0
KB 4
9
926185
22-10 2023
14:00 Skovshoved IF FA 2000 2 Skovshoved I P
7
-
2
22. okt 2023
14:00
Skovshoved IF
7
FA 2000 2
2
926188
ma23-10 2023
17:15 Skjold Dragør 2 Ryparken Idrætsanlæg
6
-
3
23. okt 2023
17:15
Skjold
6
Dragør 2
3
926249
28-10 2023
10:00 B 1908 2 Hellas Sundby Idrætspark
HMH
28. okt 2023
10:00
B 1908 2
Hellas
HMH
926250
28-10 2023
10:00 KB 4 Skovshoved IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
3
28. okt 2023
10:00
KB 4
5
Skovshoved IF
3
926251
28-10 2023
10:00 Fremad Valby Fremad Amager 2 Valby Idrætspark
0
-
4
28. okt 2023
10:00
Fremad Valby
0
Fremad Amager 2
4
926252
28-10 2023
10:00 Dragør 2 Union Dragør Bk
3
-
3
28. okt 2023
10:00
Dragør 2
3
Union
3
926253
28-10 2023
10:00 Brønshøj / Fix 2 Skjold Tingbjerg Idrætspark
4
-
0
28. okt 2023
10:00
Brønshøj / Fix 2
4
Skjold
0
926254
28-10 2023
10:00 FA 2000 2 Hekla 2 Jens Jessens Vej
6
-
1
28. okt 2023
10:00
FA 2000 2
6
Hekla 2
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind