U12 Drenge 1 (11) 8:8 Forår, Sort (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
850632
15-04 2023
10:00 FA 2000 2 BK Vestia 1 Jens Jessens Vej
15. apr 2023
10:00
FA 2000 2
BK Vestia 1
850633
ma17-04 2023
22:00 KB 3 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
17. apr 2023
22:00
KB 3
Oversidder
850631
22-04 2023
09:45 Vanløse IF 1 Østerbro IF 2 Vanløse Idrætspark
22. apr 2023
09:45
Vanløse IF 1
Østerbro IF 2
850630
22-04 2023
10:00 BK Skjold 1 KB 4 Fælledparken
22. apr 2023
10:00
BK Skjold 1
KB 4
850634
fr28-04 2023
17:45 KB 4 KB 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
28. apr 2023
17:45
KB 4
KB 3
850636
29-04 2023
10:00 BK Vestia 1 Vanløse IF 1 Bavnehøj Idrætsanlæg
29. apr 2023
10:00
BK Vestia 1
Vanløse IF 1
850635
29-04 2023
10:45 Østerbro IF 2 FA 2000 2 Ryparken Idrætsanlæg
29. apr 2023
10:45
Østerbro IF 2
FA 2000 2
850637
29-04 2023
22:00 Oversidder BK Skjold 1
29. apr 2023
22:00
Oversidder
BK Skjold 1
850640
30-04 2023
10:00 FA 2000 2 KB 4 Jens Jessens Vej
30. apr 2023
10:00
FA 2000 2
KB 4
850639
ma01-05 2023
22:00 Vanløse IF 1 Oversidder Vanløse Idrætspark
01. maj 2023
22:00
Vanløse IF 1
Oversidder
850638
to11-05 2023
17:00 BK Skjold 1 Østerbro IF 2 Ryparken Idrætsanlæg
11. maj 2023
17:00
BK Skjold 1
Østerbro IF 2
850644
13-05 2023
10:00 BK Vestia 1 BK Skjold 1 Bavnehøj Idrætsanlæg
13. maj 2023
10:00
BK Vestia 1
BK Skjold 1
850658
13-05 2023
22:00 Oversidder FA 2000 2
13. maj 2023
22:00
Oversidder
FA 2000 2
850643
14-05 2023
09:30 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
KB 3 Ryparken Idrætsanlæg
14. maj 2023
09:30
Østerbro IF 2
KB 3
850641
14-05 2023
12:00 KB 3 BK Vestia 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
14. maj 2023
12:00
KB 3
BK Vestia 1
850660
fr02-06 2023
17:45 KB 4 Østerbro IF 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
02. jun 2023
17:45
KB 4
Østerbro IF 2
850659
03-06 2023
10:00 BK Skjold 1 Vanløse IF 1 Fælledparken
03. jun 2023
10:00
BK Skjold 1
Vanløse IF 1
850661
03-06 2023
10:00 FA 2000 2 KB 3 Jens Jessens Vej
03. jun 2023
10:00
FA 2000 2
KB 3
850662
03-06 2023
10:00 BK Vestia 1 Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
03. jun 2023
10:00
BK Vestia 1
Oversidder
850666
ma05-06 2023
22:00 Oversidder KB 4
05. jun 2023
22:00
Oversidder
KB 4
850642
fr09-06 2023
17:45 KB 4 Vanløse IF 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
09. jun 2023
17:45
KB 4
Vanløse IF 1
850665
fr09-06 2023
17:45 KB 3 BK Skjold 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
09. jun 2023
17:45
KB 3
BK Skjold 1
850663
10-06 2023
10:00 Vanløse IF 1 FA 2000 2 Vanløse Idrætspark
10. jun 2023
10:00
Vanløse IF 1
FA 2000 2
850664
11-06 2023
09:30 Østerbro IF 2 BK Vestia 1 Ryparken Idrætsanlæg
11. jun 2023
09:30
Østerbro IF 2
BK Vestia 1
850689
17-06 2023
10:00 FA 2000 2 BK Skjold 1 Jens Jessens Vej
17. jun 2023
10:00
FA 2000 2
BK Skjold 1
850690
17-06 2023
10:00 BK Vestia 1 KB 4 Bavnehøj Idrætsanlæg
17. jun 2023
10:00
BK Vestia 1
KB 4
850691
17-06 2023
10:00 KB 3 Vanløse IF 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
17. jun 2023
10:00
KB 3
Vanløse IF 1
850667
18-06 2023
09:30 Østerbro IF 2 Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
18. jun 2023
09:30
Østerbro IF 2
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind