U11 Drenge 3 (12) 8:8 Forår, Grøn (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
371846
22-04 2023
10:00 AB Tårnby 3 B 1908 2 Tårnby Stadion
22. apr 2023
10:00
AB Tårnby 3
B 1908 2
371849
22-04 2023
12:00 BK Vestia 3 Ørestad IF 1 Bavnehøj Idrætsanlæg
22. apr 2023
12:00
BK Vestia 3
Ørestad IF 1
371848
23-04 2023
11:15 Sundby BK 2 Tårnby FF 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
23. apr 2023
11:15
Sundby BK 2
Tårnby FF 2
371847
23-04 2023
12:00 Fremad Amager 3 CIK 2 Sundby Idrætspark
23. apr 2023
12:00
Fremad Amager 3
CIK 2
371852
29-04 2023
10:00 Tårnby FF 2 Fremad Amager 3 Vestamager Idrætsanlæg
29. apr 2023
10:00
Tårnby FF 2
Fremad Amager 3
371851
29-04 2023
11:45 CIK 2 Sundby BK 2 Holmens IA
29. apr 2023
11:45
CIK 2
Sundby BK 2
371850
30-04 2023
10:00 B 1908 2 BK Vestia 3 Sundby Idrætspark
30. apr 2023
10:00
B 1908 2
BK Vestia 3
371853
30-04 2023
12:30 Ørestad IF 1 AB Tårnby 3 Kalvebod Fælled Skole
30. apr 2023
12:30
Ørestad IF 1
AB Tårnby 3
371856
06-05 2023
10:00 AB Tårnby 3 CIK 2
!
NB: CIK 2 er taberdømt
Tårnby Stadion
06. maj 2023
10:00
AB Tårnby 3
CIK 2
371898
06-05 2023
12:00 BK Vestia 3 Tårnby FF 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
06. maj 2023
12:00
BK Vestia 3
Tårnby FF 2
371891
07-05 2023
11:15 Sundby BK 2 B 1908 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
07. maj 2023
11:15
Sundby BK 2
B 1908 2
371864
07-05 2023
14:00 Fremad Amager 3 Ørestad IF 1 Sundby Idrætspark
07. maj 2023
14:00
Fremad Amager 3
Ørestad IF 1
371927
13-05 2023
10:00 Tårnby FF 2 AB Tårnby 3 Vestamager Idrætsanlæg
13. maj 2023
10:00
Tårnby FF 2
AB Tårnby 3
371925
13-05 2023
11:45 CIK 2 BK Vestia 3 Holmens IA
13. maj 2023
11:45
CIK 2
BK Vestia 3
371911
14-05 2023
10:00 B 1908 2 Fremad Amager 3 Sundby Idrætspark
14. maj 2023
10:00
B 1908 2
Fremad Amager 3
371928
14-05 2023
12:30 Ørestad IF 1 Sundby BK 2 Kalvebod Fælled Skole
14. maj 2023
12:30
Ørestad IF 1
Sundby BK 2
371932
03-06 2023
10:00 AB Tårnby 3 Fremad Amager 3 Tårnby Stadion
03. jun 2023
10:00
AB Tårnby 3
Fremad Amager 3
371935
03-06 2023
11:15 Tårnby FF 2 Ørestad IF 1 Vestamager Idrætsanlæg
03. jun 2023
11:15
Tårnby FF 2
Ørestad IF 1
371933
04-06 2023
10:00 B 1908 2 CIK 2 Sundby Idrætspark
04. jun 2023
10:00
B 1908 2
CIK 2
371934
04-06 2023
11:15 Sundby BK 2 BK Vestia 3
!
NB: BK Vestia 3 er taberdømt
Kløvermarkens Idrætsanlæg
04. jun 2023
11:15
Sundby BK 2
BK Vestia 3
371942
10-06 2023
10:00 CIK 2 Tårnby FF 2 Holmens IA
10. jun 2023
10:00
CIK 2
Tårnby FF 2
371944
10-06 2023
12:00 BK Vestia 3 AB Tårnby 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
10. jun 2023
12:00
BK Vestia 3
AB Tårnby 3
371936
11-06 2023
10:00 Fremad Amager 3 Sundby BK 2 Sundby Idrætspark
11. jun 2023
10:00
Fremad Amager 3
Sundby BK 2
371945
11-06 2023
14:30 Ørestad IF 1 B 1908 2 Kalvebod Fælled Skole
11. jun 2023
14:30
Ørestad IF 1
B 1908 2
371948
17-06 2023
10:00 Tårnby FF 2 B 1908 2 Vestamager Idrætsanlæg
17. jun 2023
10:00
Tårnby FF 2
B 1908 2
371950
17-06 2023
12:00 BK Vestia 3 Fremad Amager 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
17. jun 2023
12:00
BK Vestia 3
Fremad Amager 3
371946
18-06 2023
10:00 CIK 2 Ørestad IF 1 Holmens IA
18. jun 2023
10:00
CIK 2
Ørestad IF 1
371947
18-06 2023
11:15 Sundby BK 2 AB Tårnby 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
18. jun 2023
11:15
Sundby BK 2
AB Tårnby 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind