U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august, Pulje 5 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 21-08 2022
Spillested:
Birkevang Birkevang 17 3500 Værløse
410861 10:00 Brøndbyernes IF Hareskov IF
10:00
Brøndbyernes IF
Hareskov IF
410862 10:00 Herlev IF Himmelev-Veddelev BK (1)
10:00
Herlev IF
Himmelev-Veddelev BK (1)
410863 10:20 Slagslunde-Ganløse IF Albertslund BS 72
10:20
Slagslunde-Ganløse IF
Albertslund BS 72
410864 10:20 Veksø IF Himmelev-Veddelev BK (2)
10:20
Veksø IF
Himmelev-Veddelev BK (2)
410870 10:40 Hareskov IF Herlev IF
10:40
Hareskov IF
Herlev IF
410871 10:40 Himmelev-Veddelev BK (1) Slagslunde-Ganløse IF
10:40
Himmelev-Veddelev BK (1)
Slagslunde-Ganløse IF
410872 11:00 Albertslund BS 72 Veksø IF
11:00
Albertslund BS 72
Veksø IF
410873 11:00 Himmelev-Veddelev BK (2) Brøndbyernes IF
11:00
Himmelev-Veddelev BK (2)
Brøndbyernes IF
410874 11:20 Brøndbyernes IF Herlev IF
11:20
Brøndbyernes IF
Herlev IF
410875 11:20 Hareskov IF Himmelev-Veddelev BK (1)
11:20
Hareskov IF
Himmelev-Veddelev BK (1)
410876 11:40 Slagslunde-Ganløse IF Veksø IF
11:40
Slagslunde-Ganløse IF
Veksø IF
410877 11:40 Albertslund BS 72 Himmelev-Veddelev BK (2)
11:40
Albertslund BS 72
Himmelev-Veddelev BK (2)
410878 12:00 Brøndbyernes IF Slagslunde-Ganløse IF
12:00
Brøndbyernes IF
Slagslunde-Ganløse IF
410879 12:00 Hareskov IF Albertslund BS 72
12:00
Hareskov IF
Albertslund BS 72
410880 12:20 Herlev IF Veksø IF
12:20
Herlev IF
Veksø IF
410881 12:20 Himmelev-Veddelev BK (1) Himmelev-Veddelev BK (2)
12:20
Himmelev-Veddelev BK (1)
Himmelev-Veddelev BK (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 15/8 til 3. runde 3- og 5-mands, der spilles 3.-4. september.

Log ind