|
121754
|
lø05-11 2022
|
12:20
|
|
|
Stevnshallen
Bane 1 |
|
Store Heddinge BK
|
|
|
121755
|
lø05-11 2022
|
12:30
|
|
|
Stevnshallen
Bane 1 |
HHT
|
Store Heddinge BK
|
|
|
|
121756
|
lø05-11 2022
|
12:40
|
|
|
Stevnshallen
Bane 1 |
|
Store Heddinge BK
|
|
|
|
121757
|
lø05-11 2022
|
12:50
|
|
|
Stevnshallen
Bane 1 |
UHT
|
Store Heddinge BK
|
|
|
121758
|
lø05-11 2022
|
13:00
|
|
|
Stevnshallen
Bane 1 |
|
Store Heddinge BK
|
|
|
121759
|
lø05-11 2022
|
13:10
|
|
|
Stevnshallen
Bane 1 |
UHT
|
Store Heddinge BK
|
|
|
|
121760
|
lø05-11 2022
|
13:20
|
|
|
Stevnshallen
Bane 1 |
|
Store Heddinge BK
|
|
|
121816
|
lø05-11 2022
|
13:30
|
|
|
Stevnshallen
Bane 1 |
|
Store Heddinge BK
|
|
|
121817
|
lø05-11 2022
|
13:40
|
|
|
Stevnshallen
Bane 1 |
HHT
|
Store Heddinge BK
|
|
|
121848
|
lø05-11 2022
|
13:50
|
|
|
Stevnshallen
Bane 1 |
|
Store Heddinge BK
|
|
|
|
121849
|
sø27-11 2022
|
14:00
|
|
|
Stevnshallen
Bane 1 |
|
Store Heddinge BK
|
|
|
121850
|
sø27-11 2022
|
14:10
|
|
|
Stevnshallen
Bane 1 |
|
Store Heddinge BK
|
|
|
121851
|
sø27-11 2022
|
14:20
|
|
|
Stevnshallen
Bane 1 |
|
Store Heddinge BK
|
|
|
121852
|
sø27-11 2022
|
14:30
|
|
|
Stevnshallen
Bane 1 |
|
Store Heddinge BK
|
|
|
121853
|
sø27-11 2022
|
14:40
|
|
|
Stevnshallen
Bane 1 |
|
Store Heddinge BK
|
|
|
121854
|
sø27-11 2022
|
14:50
|
|
|
Stevnshallen
Bane 1 |
|
Store Heddinge BK
|
|
|
121855
|
sø27-11 2022
|
15:00
|
|
|
Stevnshallen
Bane 1 |
|
Store Heddinge BK
|
|
|
121856
|
sø27-11 2022
|
15:10
|
|
|
Stevnshallen
Bane 1 |
|
Store Heddinge BK
|
|
|
121857
|
sø27-11 2022
|
15:20
|
|
|
Stevnshallen
Bane 1 |
|
Store Heddinge BK
|
|
|
121858
|
sø27-11 2022
|
15:30
|
|
|
Stevnshallen
Bane 1 |
|
Store Heddinge BK
|
|
Indledende: 50 hold.
A = 4 hold bliver i A rækken, 1 hold rykker til B rækken til mellemrunden 21 eller 22. januar 2023.
B = 6 hold rykker i A rækken, 9 hold bliver i B rækken til mellemrunden 21 eller 22. januar 2023.
C = 10 hold rykker op i B rækken til mellemrunden, resterende bliver i C rækken 21 eller 22. januar 2023
A rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4. eller 5. marts 2023 i Roskilde Hallerne.
B rækken 20 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4. eller 5. marts 2023 i Roskilde Hallerne.
C rækken 20 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4. eller 5. marts 2023 i Roskilde Hallerne.