U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49, Pulje 3 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 13-11 2022
Spillested:
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Beierholm Banen 5 mands - 11 C Ved Stadion 6 4600 Køge
864528 09:00 VG Fodbold Haslev FC Beierholm Banen 5 mands - 11 C
09:00
VG Fodbold
Haslev FC
864529 09:00 Køge BK Fløng-Hedehusene Fodbold (2) Beierholm Banen 5 mands - 11 D
09:00
Køge BK
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
864530 09:30 Fløng-Hedehusene Fodbold (2) VG Fodbold Beierholm Banen 5 mands - 11 C
09:30
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
VG Fodbold
864531 09:30 Haslev FC Køge BK Beierholm Banen 5 mands - 11 D
09:30
Haslev FC
Køge BK
864532 10:00 VG Fodbold Køge BK Beierholm Banen 5 mands - 11 C
10:00
VG Fodbold
Køge BK
864533 10:00 Haslev FC Fløng-Hedehusene Fodbold (2) Beierholm Banen 5 mands - 11 D
10:00
Haslev FC
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
Arrangør:
søndag den. 13-11 2022
Spillested:
Ringsted Stadion Kunstgræs 1 Anlægsvej 15 4100 Ringsted
864534 09:00 Fløng-Hedehusene Fodbold (1) Taastrup FC 1
09:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Taastrup FC
864535 09:00 Ringsted IF Roskilde United
09:00
Ringsted IF
Roskilde United
864536 09:30 Roskilde United Fløng-Hedehusene Fodbold (1) 1
09:30
Roskilde United
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
864537 09:30 Taastrup FC Ringsted IF 1
09:30
Taastrup FC
Ringsted IF
864538 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold (1) Ringsted IF 1
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Ringsted IF
864539 10:00 Taastrup FC Roskilde United 1
10:00
Taastrup FC
Roskilde United
søndag den. 27-11 2022
Spillested:
Hedehusene Idrætspark Stenbuen 34 2640 Hedehusene
864540 09:00 Ringsted IF Køge BK
09:00
Ringsted IF
Køge BK
864541 09:00 Fløng-Hedehusene Fodbold (1) VG Fodbold
09:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
VG Fodbold
864542 09:30 VG Fodbold Ringsted IF
09:30
VG Fodbold
Ringsted IF
864543 09:30 Køge BK Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
09:30
Køge BK
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
864559 10:00 Ringsted IF Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
10:00
Ringsted IF
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
864560 10:00 Køge BK VG Fodbold
10:00
Køge BK
VG Fodbold
Arrangør:
søndag den. 27-11 2022
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU Sjælland 4000 Roskilde
864561 09:00 Taastrup FC Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
!
NB: Fløng-Hedehusene Fodbold (2) er taberdømt
1
09:00
Taastrup FC
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
864562 09:00 Roskilde United
!
NB: Roskilde United er taberdømt
Haslev FC 1
09:00
Roskilde United
Haslev FC
864563 09:30 Haslev FC Taastrup FC 1
ANN
09:30
Haslev FC
Taastrup FC
ANN
864564 09:30 Fløng-Hedehusene Fodbold (2) Roskilde United 1
UHHT
09:30
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
Roskilde United
UHHT
864565 10:00 Taastrup FC Roskilde United
!
NB: Roskilde United er taberdømt
1
10:00
Taastrup FC
Roskilde United
864566 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
!
NB: Fløng-Hedehusene Fodbold (2) er taberdømt
Haslev FC 1
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
Haslev FC
Arrangør:
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
HFC's Klubhus Stadionvej 10 4690 Haslev
864573 10:00 Haslev FC Ringsted IF
10:00
Haslev FC
Ringsted IF
864574 10:00 Køge BK Taastrup FC
10:00
Køge BK
Taastrup FC
864575 10:30 Taastrup FC Haslev FC
10:30
Taastrup FC
Haslev FC
864576 10:30 Ringsted IF Køge BK
10:30
Ringsted IF
Køge BK
864577 11:00 Haslev FC Køge BK
11:00
Haslev FC
Køge BK
864578 11:00 Ringsted IF Taastrup FC
11:00
Ringsted IF
Taastrup FC
Arrangør:
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
Viby Idrætsanlæg Kunstgræs VIBY KUNST - Bane 5A Lindevej 32 4130 Viby Sjælland
864567 09:00 Roskilde United VG Fodbold VIBY KUNST - Bane 5A
09:00
Roskilde United
VG Fodbold
864568 09:00 Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
!
NB: Fløng-Hedehusene Fodbold (2) er taberdømt
Fløng-Hedehusene Fodbold (1) VIBY KUNST - Bane 5A
09:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
864569 09:30 Fløng-Hedehusene Fodbold (1) Roskilde United VIBY KUNST - Bane 5A
09:30
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Roskilde United
864570 09:30 VG Fodbold Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
!
NB: Fløng-Hedehusene Fodbold (2) er taberdømt
VIBY KUNST - Bane 5A
09:30
VG Fodbold
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
864571 10:00 Roskilde United Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
!
NB: Fløng-Hedehusene Fodbold (2) er taberdømt
VIBY KUNST - Bane 5A
10:00
Roskilde United
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
864572 10:00 VG Fodbold Fløng-Hedehusene Fodbold (1) VIBY KUNST - Bane 5A
10:00
VG Fodbold
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind