|
434649
|
fr31-03 2023
|
19:15
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
434651
|
lø01-04 2023
|
15:00
|
|
|
Gryden kunstgræs
|
|
|
|
|
434648
|
lø01-04 2023
|
15:30
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
|
434653
|
sø02-04 2023
|
12:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
|
|
|
|
434657
|
to06-04 2023
|
11:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
UHT
|
|
|
434656
|
lø08-04 2023
|
14:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
|
|
|
434655
|
lø08-04 2023
|
18:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
|
|
|
|
434654
|
sø09-04 2023
|
14:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
434659
|
sø09-04 2023
|
15:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
434746
|
to13-04 2023
|
18:30
|
|
|
Gryden kunstgræs
|
|
|
|
|
434740
|
fr14-04 2023
|
19:15
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
434912
|
sø16-04 2023
|
11:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
434920
|
sø16-04 2023
|
12:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
|
|
|
|
434741
|
sø16-04 2023
|
15:45
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
434929
|
to20-04 2023
|
18:30
|
|
|
Springforbi fodboldbaner
|
|
|
|
434922
|
lø22-04 2023
|
11:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
434931
|
lø22-04 2023
|
12:00
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
434921
|
sø23-04 2023
|
14:45
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
434932
|
sø23-04 2023
|
15:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
434652
|
on26-04 2023
|
18:30
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
435280
|
to27-04 2023
|
18:30
|
|
|
Gryden kunstgræs
|
|
|
|
434933
|
fr28-04 2023
|
19:15
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
434945
|
lø29-04 2023
|
15:30
|
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
|
|
|
435285
|
sø30-04 2023
|
11:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
434935
|
sø30-04 2023
|
13:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
434930
|
ma01-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
435294
|
to04-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
435288
|
lø06-05 2023
|
11:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
HHT
|
|
|
435296
|
lø06-05 2023
|
11:00
|
|
|
Gundsølillehallen
|
|
|
|
435297
|
lø06-05 2023
|
12:00
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
435286
|
sø07-05 2023
|
14:45
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
435298
|
sø07-05 2023
|
15:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
435300
|
ma08-05 2023
|
18:30
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
434650
|
to11-05 2023
|
18:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
435302
|
to11-05 2023
|
19:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
435304
|
to11-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
435299
|
fr12-05 2023
|
19:15
|
|
|
Gladsaxe skole
|
UHT
|
|
|
435303
|
lø13-05 2023
|
14:00
|
|
|
Springforbi fodboldbaner
|
|
|
|
435301
|
lø13-05 2023
|
15:30
|
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
|
|
|
434658
|
ma15-05 2023
|
18:15
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
435284
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
Springforbi fodboldbaner
|
|
|
|
435306
|
lø20-05 2023
|
11:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
HHT
|
|
|
435394
|
lø20-05 2023
|
12:00
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
435307
|
sø21-05 2023
|
11:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
435305
|
sø21-05 2023
|
14:45
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
435395
|
sø21-05 2023
|
15:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
435308
|
ma22-05 2023
|
18:00
|
|
|
Gundsølillehallen
|
|
|
|
435401
|
to25-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
435397
|
fr26-05 2023
|
19:15
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
435400
|
lø27-05 2023
|
14:00
|
|
|
Springforbi fodboldbaner
|
UHT
|
|
|
435399
|
lø27-05 2023
|
15:30
|
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
|
|
|
435398
|
sø28-05 2023
|
13:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
435396
|
sø28-05 2023
|
14:45
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
434745
|
on31-05 2023
|
19:00
|
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
|
|
|
435405
|
to01-06 2023
|
19:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
435402
|
lø03-06 2023
|
11:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
HHT
|
|
|
435492
|
lø03-06 2023
|
12:00
|
|
|
Gundsølillehallen
|
UHT
|
|
|
435403
|
sø04-06 2023
|
13:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
UHT
|
|
|
435537
|
sø04-06 2023
|
15:00
|
|
|
Birkevang
|
HHT
|
|
|
435436
|
ma05-06 2023
|
19:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
435545
|
to08-06 2023
|
19:00
|
|
|
Springforbi fodboldbaner
|
|
|
|
435546
|
to08-06 2023
|
19:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
435543
|
fr09-06 2023
|
19:15
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
435547
|
lø10-06 2023
|
12:00
|
|
|
Skinderskovgård
|
HHT
|
|
|
435544
|
lø10-06 2023
|
12:30
|
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
HHT
|
|
|
435542
|
sø11-06 2023
|
14:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
UHT
|
|
Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4
Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 5
Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 20. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2