|
435619
|
lø01-04 2023
|
12:00
|
|
|
Munkesø Stadion Kunst
|
|
|
|
435621
|
lø01-04 2023
|
13:00
|
|
|
Osted Stadion
|
|
|
|
|
435620
|
lø01-04 2023
|
14:00
|
|
|
Lejrehallen Kunstbanen
|
|
|
|
|
435622
|
lø01-04 2023
|
16:00
|
|
|
Asnæs Stadion, Kunstgræs
|
|
|
|
435623
|
sø02-04 2023
|
14:00
|
|
|
Svebølle Stadion
|
|
|
|
435624
|
on05-04 2023
|
18:30
|
|
|
Gørlevhallen
|
|
|
|
|
435627
|
on05-04 2023
|
18:30
|
|
|
Tølløse Kunstgræsbane
|
|
|
|
435629
|
to06-04 2023
|
14:15
|
|
|
Undløse Stadion
|
|
|
|
435625
|
lø08-04 2023
|
11:45
|
|
|
Tuse Kunstgræs 2020
|
|
|
|
435628
|
lø08-04 2023
|
13:30
|
|
|
Lejrehallen Kunstbanen
|
|
|
|
|
435633
|
to13-04 2023
|
19:00
|
|
|
Osted Stadion
|
|
|
|
435632
|
lø15-04 2023
|
11:45
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
435634
|
lø15-04 2023
|
13:00
|
|
|
Faarevejle Stadion
|
|
|
|
435631
|
lø15-04 2023
|
14:00
|
|
|
Lejrehallen Kunstbanen
|
|
|
|
435630
|
sø16-04 2023
|
13:00
|
|
|
Munkesø Stadion Kunst
|
|
|
|
435635
|
sø16-04 2023
|
14:00
|
|
|
Gørlevhallen Kunst
|
|
|
|
435646
|
fr21-04 2023
|
18:45
|
|
|
Kirke Helsinge Sportsplads
|
|
|
|
435700
|
lø22-04 2023
|
12:00
|
|
|
Undløse Stadion
|
|
|
|
435697
|
lø22-04 2023
|
13:00
|
|
|
Fælleden Boldbaner
|
|
|
|
435699
|
lø22-04 2023
|
13:30
|
|
|
Kirke Hyllinge Stadion
|
|
|
|
435696
|
lø22-04 2023
|
15:30
|
|
|
Rørby Stadion
|
|
|
|
435698
|
on26-04 2023
|
18:30
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
435704
|
to27-04 2023
|
19:00
|
|
|
Osted Stadion
|
|
|
|
435701
|
lø29-04 2023
|
13:00
|
|
|
Munkesø Stadion
|
|
|
|
435705
|
lø29-04 2023
|
13:00
|
|
|
Fælleden Boldbaner
|
|
|
|
435706
|
lø29-04 2023
|
13:00
|
|
|
Faarevejle Stadion
|
|
|
|
435703
|
lø29-04 2023
|
14:00
|
|
|
Tuse Kunstgræs 2020
|
|
|
|
435702
|
lø29-04 2023
|
14:15
|
|
|
Såby Stadion
|
|
|
|
435707
|
to04-05 2023
|
19:00
|
|
|
Kirke Helsinge Sportsplads
|
|
|
|
435711
|
lø06-05 2023
|
13:30
|
|
|
Kirke Hyllinge Stadion
|
|
|
|
435710
|
lø06-05 2023
|
14:00
|
|
|
Hvidebæk Stadion
|
|
|
|
435708
|
lø06-05 2023
|
15:30
|
|
|
Rørby Stadion
|
|
|
|
435712
|
sø07-05 2023
|
12:00
|
|
|
Undløse Stadion
|
|
|
|
435717
|
ti09-05 2023
|
19:00
|
|
|
Fælleden Boldbaner
|
|
|
|
435718
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
435713
|
lø13-05 2023
|
13:00
|
|
|
Munkesø Stadion
|
|
|
|
435716
|
lø13-05 2023
|
13:00
|
|
|
Osted Stadion
|
|
|
|
435714
|
lø13-05 2023
|
14:00
|
|
|
Såby Stadion
|
|
|
|
435715
|
lø13-05 2023
|
14:00
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
435626
|
ti16-05 2023
|
18:30
|
|
|
Fælleden Boldbaner
|
|
|
|
435719
|
fr19-05 2023
|
19:00
|
|
|
Kirke Helsinge Sportsplads
|
|
|
|
435721
|
lø20-05 2023
|
13:00
|
|
|
Faarevejle Stadion
|
|
|
|
435723
|
lø20-05 2023
|
13:30
|
|
|
Kirke Hyllinge Stadion
|
|
|
|
435722
|
lø20-05 2023
|
14:00
|
|
|
Hvidebæk Stadion
|
|
|
|
435724
|
lø20-05 2023
|
14:15
|
|
|
Undløse Stadion
|
UHT
|
|
|
435720
|
lø20-05 2023
|
15:30
|
|
|
Rørby Stadion
|
|
|
|
435618
|
ti23-05 2023
|
19:00
|
|
|
Rørby Stadion
|
|
|
|
435727
|
to25-05 2023
|
18:30
|
|
|
Såby Stadion
|
|
|
|
435726
|
fr26-05 2023
|
18:30
|
|
|
Munkesø Stadion
|
|
|
|
435730
|
fr26-05 2023
|
18:30
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
435725
|
fr26-05 2023
|
19:00
|
|
|
Kirke Helsinge Sportsplads
|
|
|
|
435728
|
lø27-05 2023
|
12:45
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
435729
|
lø27-05 2023
|
13:00
|
|
|
Fælleden Boldbaner
|
|
|
|
435709
|
on31-05 2023
|
19:35
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
435735
|
to01-06 2023
|
19:00
|
|
|
Hvidebæk Stadion
|
|
|
|
435733
|
lø03-06 2023
|
13:00
|
|
|
Osted Stadion
|
|
|
|
435734
|
lø03-06 2023
|
13:00
|
|
|
Faarevejle Stadion
|
|
|
|
435732
|
lø03-06 2023
|
14:00
|
|
|
Såby Stadion
|
|
|
|
435736
|
lø03-06 2023
|
14:15
|
|
|
Undløse Stadion
|
|
|
|
435731
|
lø03-06 2023
|
15:30
|
|
|
Rørby Stadion
|
|
|
|
435737
|
fr09-06 2023
|
19:00
|
|
|
Kirke Helsinge Sportsplads
|
|
|
|
435740
|
lø10-06 2023
|
12:00
|
|
|
Fælleden Boldbaner
|
|
|
|
435741
|
lø10-06 2023
|
12:00
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
435738
|
lø10-06 2023
|
13:00
|
|
|
Munkesø Stadion
|
|
|
|
435739
|
lø10-06 2023
|
14:00
|
|
|
Tuse Kunstgræs 2020
|
|
|
|
435742
|
lø10-06 2023
|
15:00
|
|
|
Kirke Hyllinge Stadion
|
|
|
Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4
Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 5
Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 20. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2