|
499472
|
sø02-04 2023
|
12:30
|
|
|
|
|
|
|
499471
|
sø02-04 2023
|
14:00
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
|
501452
|
fr14-04 2023
|
18:30
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
|
501454
|
lø15-04 2023
|
12:00
|
|
|
Rundforbi Stadion Kunst
|
|
|
|
501455
|
lø15-04 2023
|
12:00
|
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|
|
|
501456
|
sø16-04 2023
|
12:45
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|
|
501453
|
sø16-04 2023
|
13:15
|
|
|
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
|
|
|
|
501798
|
lø22-04 2023
|
11:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
4
|
|
501460
|
sø23-04 2023
|
12:30
|
|
|
|
|
|
|
501458
|
sø23-04 2023
|
14:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
|
501459
|
sø23-04 2023
|
14:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
499474
|
on26-04 2023
|
18:00
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
|
|
501893
|
on26-04 2023
|
18:00
|
|
|
Nødebo Stadion
|
|
|
|
501891
|
lø29-04 2023
|
10:15
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|
501892
|
sø30-04 2023
|
12:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
501800
|
sø30-04 2023
|
12:10
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
501799
|
sø30-04 2023
|
13:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
501894
|
ti02-05 2023
|
18:30
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
501896
|
on03-05 2023
|
18:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
501898
|
lø06-05 2023
|
11:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
499473
|
ti09-05 2023
|
18:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
4
|
|
501897
|
on10-05 2023
|
18:00
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
|
|
501938
|
lø13-05 2023
|
10:15
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
0
|
|
501940
|
lø13-05 2023
|
12:00
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
501899
|
sø14-05 2023
|
12:30
|
|
|
|
|
|
|
501937
|
sø14-05 2023
|
14:00
|
|
|
Rundforbi Stadion Kunst
|
|
|
|
501941
|
ti16-05 2023
|
19:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
3
|
|
501946
|
lø20-05 2023
|
11:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
501944
|
sø21-05 2023
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
501797
|
ti23-05 2023
|
18:30
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
|
|
501942
|
on24-05 2023
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
501895
|
on31-05 2023
|
19:15
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
2
|
|
501943
|
to01-06 2023
|
18:30
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
501949
|
lø03-06 2023
|
10:15
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|
501950
|
lø03-06 2023
|
11:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
501948
|
lø03-06 2023
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
501951
|
lø03-06 2023
|
14:00
|
|
|
Nødebo Stadion
|
|
|
|
501947
|
sø04-06 2023
|
12:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
501939
|
ti06-06 2023
|
18:30
|
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|
|
|
501451
|
on07-06 2023
|
18:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
501952
|
fr09-06 2023
|
18:30
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
501954
|
fr09-06 2023
|
18:30
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
2
|
|
504059
|
lø10-06 2023
|
13:30
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
501953
|
sø11-06 2023
|
13:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
504052
|
sø11-06 2023
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
Finale
Søndag den 18. juni kl. 14.00 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2