|
438027
|
lø01-04 2023
|
13:30
|
|
|
Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
438028
|
lø01-04 2023
|
14:00
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
|
|
|
|
438026
|
lø01-04 2023
|
15:30
|
|
|
Hørve Stadion
|
|
|
|
|
438024
|
sø02-04 2023
|
13:20
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
|
|
438025
|
ma03-04 2023
|
19:30
|
|
|
Tuse Kunstgræs 2020
|
|
|
|
438033
|
lø08-04 2023
|
15:00
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
UHT
|
|
|
|
438038
|
ma10-04 2023
|
11:00
|
|
|
Svebølle Stadion
|
|
|
|
438035
|
ma10-04 2023
|
12:00
|
|
|
Trælleruphallen
|
|
|
|
438031
|
ma10-04 2023
|
14:00
|
|
|
Rørvig Stadion
|
|
|
|
438030
|
ti11-04 2023
|
18:30
|
|
|
Bramsnæsvighallen
|
|
|
|
|
438032
|
ti11-04 2023
|
18:30
|
|
|
Kongeengen
|
|
|
|
438044
|
to13-04 2023
|
19:15
|
|
|
Vipperødhallen
|
|
|
|
438043
|
fr14-04 2023
|
18:30
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
|
|
|
438039
|
lø15-04 2023
|
12:00
|
|
|
Tuse Kunstgræsbane
|
|
|
|
438042
|
lø15-04 2023
|
13:30
|
|
|
Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
|
|
|
|
438041
|
lø15-04 2023
|
14:00
|
|
|
Rørvig Stadion
|
|
|
|
438040
|
lø15-04 2023
|
15:30
|
|
|
Hørve Stadion
|
|
|
|
438047
|
to20-04 2023
|
18:30
|
|
|
Kongeengen
|
|
|
|
438050
|
fr21-04 2023
|
18:30
|
|
|
Svebølle Stadion
|
|
|
|
438046
|
lø22-04 2023
|
10:30
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
438045
|
lø22-04 2023
|
13:00
|
|
|
Bramsnæsvighallen
|
UHT
|
|
|
438049
|
lø22-04 2023
|
14:00
|
|
|
Trælleruphallen
|
|
|
|
438048
|
lø22-04 2023
|
15:00
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
|
|
|
438051
|
lø29-04 2023
|
12:00
|
|
|
Tuse Kunstgræs 2020
|
|
|
|
438055
|
lø29-04 2023
|
13:00
|
|
|
Kongeengen
|
|
|
|
438054
|
lø29-04 2023
|
13:30
|
|
|
Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
|
|
|
|
438056
|
lø29-04 2023
|
14:00
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
|
|
|
438053
|
lø29-04 2023
|
14:00
|
|
|
Rørvig Stadion
|
|
|
|
438052
|
lø29-04 2023
|
15:30
|
|
|
Hørve Stadion
|
|
|
|
438075
|
to04-05 2023
|
18:30
|
|
|
Svebølle Stadion
|
|
|
|
438073
|
to04-05 2023
|
19:00
|
|
|
Vipperødhallen
|
|
|
|
438071
|
lø06-05 2023
|
10:30
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
438057
|
lø06-05 2023
|
13:00
|
|
|
Bramsnæsvighallen
|
|
|
|
438072
|
lø06-05 2023
|
15:00
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
|
|
|
438074
|
sø07-05 2023
|
12:00
|
|
|
Trælleruphallen
|
UMH
|
|
|
438078
|
fr12-05 2023
|
18:30
|
|
|
Rørvig Stadion
|
|
|
|
438076
|
lø13-05 2023
|
12:00
|
|
|
Tuse Kunstgræs 2020
|
|
|
|
438080
|
lø13-05 2023
|
13:00
|
|
|
Kongeengen
|
UHT
|
|
|
438079
|
lø13-05 2023
|
13:30
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
|
|
438081
|
lø13-05 2023
|
15:00
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
|
|
|
438077
|
lø13-05 2023
|
15:30
|
|
|
Hørve Stadion
|
|
|
|
438085
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
Vipperødhallen
|
|
|
|
438511
|
fr19-05 2023
|
18:30
|
|
|
Svebølle Stadion
|
|
|
|
438083
|
lø20-05 2023
|
10:30
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
438082
|
lø20-05 2023
|
13:00
|
|
|
Bramsnæsvighallen
|
|
|
|
438084
|
lø20-05 2023
|
14:00
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
|
|
|
438510
|
sø21-05 2023
|
12:00
|
|
|
Trælleruphallen
|
|
|
|
438029
|
ti23-05 2023
|
19:00
|
|
|
Vipperødhallen
|
|
|
|
438513
|
lø27-05 2023
|
12:00
|
|
|
Tuse Kunstgræs 2020
|
|
|
|
438516
|
lø27-05 2023
|
13:00
|
|
|
Kongeengen
|
|
|
|
438515
|
lø27-05 2023
|
14:00
|
|
|
Rørvig Stadion
|
|
|
|
438517
|
lø27-05 2023
|
15:00
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
|
|
|
438514
|
lø27-05 2023
|
15:30
|
|
|
Hørve Stadion
|
|
|
|
438512
|
lø27-05 2023
|
15:30
|
|
|
Bramsnæsvighallen
|
UHT
|
|
|
438518
|
ti30-05 2023
|
19:00
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
438521
|
to01-06 2023
|
19:00
|
|
|
Vipperødhallen
|
|
|
|
438523
|
fr02-06 2023
|
18:30
|
|
|
Svebølle Stadion
|
|
|
|
438519
|
lø03-06 2023
|
11:30
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
|
|
438520
|
lø03-06 2023
|
14:00
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
|
|
|
438522
|
lø03-06 2023
|
15:30
|
|
|
Hørve Stadion
|
|
|
|
438530
|
to08-06 2023
|
19:00
|
|
|
Kongeengen
|
|
|
|
438524
|
fr09-06 2023
|
18:30
|
|
|
Bramsnæsvighallen
|
|
|
|
438531
|
lø10-06 2023
|
11:00
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
|
|
|
438528
|
lø10-06 2023
|
12:00
|
|
|
Tuse Kunstgræs 2020
|
|
|
|
438532
|
lø10-06 2023
|
13:00
|
|
|
Trælleruphallen
|
|
|
|
438529
|
lø10-06 2023
|
14:15
|
|
|
Rørvig Stadion
|
UMH
|
|
Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 6
Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 4
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2