|
606458
|
ti11-04 2023
|
18:30
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
|
|
|
606457
|
on12-04 2023
|
19:00
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
|
606459
|
to13-04 2023
|
18:30
|
|
|
Esrum Stadion
|
|
|
|
|
606467
|
on19-04 2023
|
18:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
606465
|
on19-04 2023
|
18:45
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
606466
|
on19-04 2023
|
19:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
|
606473
|
ma24-04 2023
|
19:00
|
|
|
KBK Hillerød Øst-huset
|
|
|
|
606470
|
ma24-04 2023
|
19:00
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
606472
|
ma24-04 2023
|
19:30
|
|
|
|
|
|
|
606469
|
to27-04 2023
|
19:00
|
|
|
Pedella Park
|
|
|
|
|
606471
|
to27-04 2023
|
19:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
|
|
|
606460
|
sø30-04 2023
|
11:00
|
|
|
|
|
|
|
606461
|
sø30-04 2023
|
11:00
|
|
|
KBK Hillerød Øst-huset
|
HHT
|
|
|
606474
|
on03-05 2023
|
19:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
HHT
|
|
|
606478
|
on03-05 2023
|
19:00
|
|
|
Fredensborg Stadion
|
|
|
|
606477
|
on03-05 2023
|
19:15
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
606476
|
to04-05 2023
|
19:00
|
|
|
Esrum Stadion
|
|
|
|
606481
|
sø07-05 2023
|
13:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
HHT
|
|
|
606484
|
ma08-05 2023
|
19:00
|
|
|
KBK Hillerød Øst-huset
|
|
|
|
606482
|
ma08-05 2023
|
19:30
|
|
|
|
|
|
|
606480
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
606479
|
to11-05 2023
|
19:00
|
|
|
Pedella Park
|
|
|
|
606468
|
sø14-05 2023
|
11:00
|
|
|
Fredensborg Stadion
|
|
|
|
606464
|
ma15-05 2023
|
19:00
|
|
|
Pedella Park
|
UHT
|
|
|
606486
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
UHT
|
|
|
606487
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
Esrum Stadion
|
|
|
|
606489
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
Fredensborg Stadion
|
|
|
|
606488
|
on17-05 2023
|
19:15
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
UHT
|
|
|
606475
|
ma22-05 2023
|
19:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
UHT
|
|
|
606494
|
ma22-05 2023
|
19:00
|
|
|
KBK Hillerød Øst-huset
|
|
|
|
606493
|
ma22-05 2023
|
19:30
|
|
|
|
|
|
|
606492
|
on24-05 2023
|
19:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
606490
|
to25-05 2023
|
19:00
|
|
|
Pedella Park
|
|
|
|
606491
|
to25-05 2023
|
19:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
606495
|
ti30-05 2023
|
19:00
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
606498
|
ti30-05 2023
|
19:00
|
|
|
KBK Hillerød Øst-huset
|
|
|
|
606499
|
on31-05 2023
|
19:00
|
|
|
Fredensborg Stadion
|
|
|
|
606496
|
to01-06 2023
|
19:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
|
|
|
606497
|
to01-06 2023
|
19:00
|
|
|
Esrum Stadion
|
|
|
|
606503
|
ma05-06 2023
|
19:30
|
|
|
|
|
|
|
606501
|
ti06-06 2023
|
19:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
606502
|
on07-06 2023
|
19:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
606504
|
on07-06 2023
|
19:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
606500
|
to08-06 2023
|
19:00
|
|
|
Pedella Park
|
|
|
|
606485
|
ti13-06 2023
|
19:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
|
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 11. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 10.00 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 5
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 6
Finale samt 3-4 plads lørdag den 17. juni kl. 12.30 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4