|
606585
|
on12-04 2023
|
18:30
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
606589
|
on12-04 2023
|
18:30
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
|
606583
|
to13-04 2023
|
19:00
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
|
|
|
|
606582
|
sø16-04 2023
|
14:00
|
|
|
Vemmelev Kunstgræs
|
|
|
|
606590
|
on19-04 2023
|
19:00
|
|
|
Førslev Stadion
|
|
|
|
606591
|
on19-04 2023
|
19:00
|
|
|
Bjæverskov Stadion
|
|
|
|
|
606592
|
on19-04 2023
|
19:00
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
606593
|
on19-04 2023
|
19:00
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
|
|
606584
|
ma24-04 2023
|
18:00
|
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
|
|
|
606598
|
on26-04 2023
|
18:30
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
|
606595
|
on26-04 2023
|
19:00
|
|
|
Førslev Stadion
|
|
|
|
606597
|
to27-04 2023
|
19:00
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
|
|
|
606596
|
lø29-04 2023
|
14:00
|
|
|
Vemmelev Kunstgræs
|
|
|
|
606600
|
ma01-05 2023
|
19:00
|
|
|
Bjæverskov Stadion
|
|
|
|
606602
|
ti02-05 2023
|
18:00
|
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
HHT
|
|
|
606601
|
on03-05 2023
|
19:00
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
606603
|
on03-05 2023
|
19:00
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
|
|
606607
|
fr05-05 2023
|
12:00
|
|
|
Svalebækskolen
|
|
|
|
606611
|
ma08-05 2023
|
18:30
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
606610
|
ma08-05 2023
|
19:00
|
|
|
Bjæverskov Stadion
|
|
|
|
606608
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Førslev Stadion
|
|
|
|
606613
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
606594
|
to11-05 2023
|
18:30
|
|
|
Svalebækskolen
|
UHT
|
|
|
606609
|
sø14-05 2023
|
14:00
|
|
|
Vemmelev Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
606619
|
ti16-05 2023
|
18:00
|
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
|
|
|
606617
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
|
|
|
606618
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
606629
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
UHT
|
|
|
606636
|
to18-05 2023
|
18:30
|
|
|
Svalebækskolen
|
|
|
|
606638
|
ma22-05 2023
|
19:00
|
|
|
Bjæverskov Stadion
|
|
|
|
606640
|
on24-05 2023
|
18:30
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
606641
|
on24-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
606637
|
on24-05 2023
|
19:00
|
|
|
Førslev Stadion
|
UHT
|
|
|
606639
|
on24-05 2023
|
19:00
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
111375
|
ti30-05 2023
|
18:00
|
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
|
|
|
111376
|
on31-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
111377
|
to01-06 2023
|
18:30
|
|
|
Svalebækskolen
|
|
|
|
111374
|
to01-06 2023
|
19:00
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
|
|
|
606599
|
sø04-06 2023
|
11:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
UHT
|
|
|
606643
|
sø04-06 2023
|
14:00
|
|
|
Vemmelev Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
111379
|
ma05-06 2023
|
19:00
|
|
|
Bjæverskov Stadion
|
HHT
|
|
|
111381
|
on07-06 2023
|
18:30
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
111382
|
on07-06 2023
|
19:00
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
|
|
111378
|
on07-06 2023
|
19:00
|
|
|
Førslev Stadion
|
|
|
|
111380
|
on07-06 2023
|
19:00
|
|
|
THUN Arena
|
UHT
|
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 11. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 10.00 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 5
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 6
Finale samt 3-4 plads lørdag den 17. juni kl. 12.30 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4