Serie 2, P2/3 Efterår, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
770072
ti15-08 2023
19:00 Skovshoved IF 2 HIK 3 Skovshoved I P
5
-
0
15. aug 2023
19:00
Skovshoved IF 2
5
HIK 3
0
770075
fr18-08 2023
18:30 Tårnby FF 2 CBS Sport 2 Vestamager Idrætsanlæg
6
-
1
18. aug 2023
18:30
Tårnby FF 2
6
CBS Sport 2
1
770073
19-08 2023
12:00 B.93 3 AB Tårnby 2 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
5
19. aug 2023
12:00
B.93 3
2
AB Tårnby 2
5
770070
19-08 2023
14:00 GVI 2 Fremad Valby 2 GVI. Nymosen
0
-
3
19. aug 2023
14:00
GVI 2
0
Fremad Valby 2
3
770071
20-08 2023
14:00 FB 3 FA 2000 4 Jens Jessens Vej
2
-
2
20. aug 2023
14:00
FB 3
2
FA 2000 4
2
770074
20-08 2023
16:00 KB 3 Vigerslev 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
0
20. aug 2023
16:00
KB 3
1
Vigerslev 2
0
770079
to24-08 2023
20:00 Vigerslev 2 B.93 3 Valby Idrætspark
1
-
2
24. aug 2023
20:00
Vigerslev 2
1
B.93 3
2
770078
fr25-08 2023
18:00 AB Tårnby 2 FB 3 Tårnby Stadion
4
-
5
25. aug 2023
18:00
AB Tårnby 2
4
FB 3
5
770080
fr25-08 2023
18:30 Fremad Valby 2 Tårnby FF 2 Valby Idrætspark
4
-
0
25. aug 2023
18:30
Fremad Valby 2
4
Tårnby FF 2
0
770076
27-08 2023
14:00 CBS Sport 2 KB 3 Jens Jessens Vej
2
-
4
27. aug 2023
14:00
CBS Sport 2
2
KB 3
4
770081
27-08 2023
14:00 HIK 3 GVI 2 HIK
1
-
3
27. aug 2023
14:00
HIK 3
1
GVI 2
3
770077
27-08 2023
16:00 FA 2000 4 Skovshoved IF 2 Jens Jessens Vej
4
-
2
27. aug 2023
16:00
FA 2000 4
4
Skovshoved IF 2
2
770083
ti29-08 2023
18:35 Skovshoved IF 2 GVI 2 Skovshoved I P
2
-
3
29. aug 2023
18:35
Skovshoved IF 2
2
GVI 2
3
770087
fr01-09 2023
18:30 Tårnby FF 2 HIK 3 Vestamager Idrætsanlæg
UHT
01. sep 2023
18:30
Tårnby FF 2
HIK 3
UHT
770085
02-09 2023
14:00 B.93 3 CBS Sport 2 B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
6
02. sep 2023
14:00
B.93 3
4
CBS Sport 2
6
770086
03-09 2023
10:00 KB 3 Fremad Valby 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
3
03. sep 2023
10:00
KB 3
2
Fremad Valby 2
3
770082
03-09 2023
14:00 FB 3 Vigerslev 2 Jens Jessens Vej
5
-
1
03. sep 2023
14:00
FB 3
5
Vigerslev 2
1
770084
03-09 2023
16:00 FA 2000 4 AB Tårnby 2 Jens Jessens Vej
1
-
0
03. sep 2023
16:00
FA 2000 4
1
AB Tårnby 2
0
770091
to07-09 2023
20:00 Vigerslev 2 FA 2000 4 Valby Idrætspark
0
-
1
07. sep 2023
20:00
Vigerslev 2
0
FA 2000 4
1
770090
fr08-09 2023
18:00 AB Tårnby 2 Skovshoved IF 2 Tårnby Stadion
6
-
2
08. sep 2023
18:00
AB Tårnby 2
6
Skovshoved IF 2
2
770089
fr08-09 2023
19:00 GVI 2 Tårnby FF 2 GVI. Nymosen
3
-
1
08. sep 2023
19:00
GVI 2
3
Tårnby FF 2
1
770088
10-09 2023
14:00 CBS Sport 2 FB 3 Jens Jessens Vej
1
-
2
10. sep 2023
14:00
CBS Sport 2
1
FB 3
2
770093
10-09 2023
14:00 HIK 3 KB 3 HIK
HHT
10. sep 2023
14:00
HIK 3
KB 3
HHT
770095
16-09 2023
12:00 Skovshoved IF 2 Tårnby FF 2 Skovshoved I P
5
-
3
16. sep 2023
12:00
Skovshoved IF 2
5
Tårnby FF 2
3
770097
16-09 2023
14:00 B.93 3 HIK 3 B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
3
16. sep 2023
14:00
B.93 3
4
HIK 3
3
770094
17-09 2023
14:00 FB 3 Fremad Valby 2 Jens Jessens Vej
2
-
2
17. sep 2023
14:00
FB 3
2
Fremad Valby 2
2
770096
17-09 2023
16:00 FA 2000 4 CBS Sport 2 Jens Jessens Vej
3
-
3
17. sep 2023
16:00
FA 2000 4
3
CBS Sport 2
3
770098
ma18-09 2023
18:00 AB Tårnby 2 Vigerslev 2 Tårnby Stadion
3
-
0
18. sep 2023
18:00
AB Tårnby 2
3
Vigerslev 2
0
770099
ti19-09 2023
18:45 GVI 2 KB 3 GVI. Nymosen
1
-
2
19. sep 2023
18:45
GVI 2
1
KB 3
2
770102
to21-09 2023
20:00 Vigerslev 2 Skovshoved IF 2 Valby Idrætspark
3
-
2
21. sep 2023
20:00
Vigerslev 2
3
Skovshoved IF 2
2
770103
fr22-09 2023
18:30 Tårnby FF 2 KB 3 Vestamager Idrætsanlæg
1
-
3
22. sep 2023
18:30
Tårnby FF 2
1
KB 3
3
770104
fr22-09 2023
18:30 Fremad Valby 2 FA 2000 4 Valby Idrætspark
6
-
0
22. sep 2023
18:30
Fremad Valby 2
6
FA 2000 4
0
770101
23-09 2023
14:00 GVI 2 B.93 3 GVI. Nymosen
2
-
2
23. sep 2023
14:00
GVI 2
2
B.93 3
2
770100
24-09 2023
12:00 CBS Sport 2 AB Tårnby 2 Jens Jessens Vej
1
-
5
24. sep 2023
12:00
CBS Sport 2
1
AB Tårnby 2
5
770105
24-09 2023
14:00 HIK 3 FB 3 HIK
3
-
5
24. sep 2023
14:00
HIK 3
3
FB 3
5
770107
ti26-09 2023
17:20 Skovshoved IF 2 KB 3 Skovshoved I P
1
-
4
26. sep 2023
17:20
Skovshoved IF 2
1
KB 3
4
770092
ti26-09 2023
20:00 Fremad Valby 2 B.93 3 Valby Idrætspark
9
-
2
26. sep 2023
20:00
Fremad Valby 2
9
B.93 3
2
770111
to28-09 2023
20:00 Vigerslev 2 CBS Sport 2 Valby Idrætspark
2
-
2
28. sep 2023
20:00
Vigerslev 2
2
CBS Sport 2
2
770110
fr29-09 2023
18:00 AB Tårnby 2 Fremad Valby 2 Tårnby Stadion
2
-
5
29. sep 2023
18:00
AB Tårnby 2
2
Fremad Valby 2
5
770109
fr29-09 2023
19:15 B.93 3 Tårnby FF 2 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
4
29. sep 2023
19:15
B.93 3
3
Tårnby FF 2
4
770106
01-10 2023
14:00 FB 3 GVI 2 Jens Jessens Vej
2
-
0
01. okt 2023
14:00
FB 3
2
GVI 2
0
770108
01-10 2023
16:00 FA 2000 4 HIK 3 Jens Jessens Vej
4
-
4
01. okt 2023
16:00
FA 2000 4
4
HIK 3
4
770116
to05-10 2023
20:00 Fremad Valby 2 Vigerslev 2 Valby Idrætspark
1
-
2
05. okt 2023
20:00
Fremad Valby 2
1
Vigerslev 2
2
770115
fr06-10 2023
18:00 Tårnby FF 2 FB 3 Vestamager Idrætsanlæg
0
-
2
06. okt 2023
18:00
Tårnby FF 2
0
FB 3
2
770113
07-10 2023
14:00 GVI 2 FA 2000 4 GVI. Nymosen
3
-
1
07. okt 2023
14:00
GVI 2
3
FA 2000 4
1
770112
08-10 2023
14:00 CBS Sport 2 Skovshoved IF 2 Jens Jessens Vej
0
-
5
08. okt 2023
14:00
CBS Sport 2
0
Skovshoved IF 2
5
770117
08-10 2023
14:00 HIK 3 AB Tårnby 2 HIK
1
-
1
08. okt 2023
14:00
HIK 3
1
AB Tårnby 2
1
770114
08-10 2023
16:00 KB 3 B.93 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
1
08. okt 2023
16:00
KB 3
4
B.93 3
1
770123
to12-10 2023
20:00 Vigerslev 2 HIK 3 Valby Idrætspark
4
-
3
12. okt 2023
20:00
Vigerslev 2
4
HIK 3
3
770122
fr13-10 2023
18:00 AB Tårnby 2 GVI 2 Tårnby Stadion
3
-
2
13. okt 2023
18:00
AB Tårnby 2
3
GVI 2
2
770119
14-10 2023
16:00 FB 3 KB 3 Jens Jessens Vej
1
-
2
14. okt 2023
16:00
FB 3
1
KB 3
2
770118
15-10 2023
14:00 CBS Sport 2 Fremad Valby 2 Jens Jessens Vej
4
-
0
15. okt 2023
14:00
CBS Sport 2
4
Fremad Valby 2
0
770121
15-10 2023
16:00 FA 2000 4 Tårnby FF 2 Jens Jessens Vej
1
-
3
15. okt 2023
16:00
FA 2000 4
1
Tårnby FF 2
3
770120
ma16-10 2023
20:15 Skovshoved IF 2 B.93 3 Gentofte Sportspark Vest
6
-
1
16. okt 2023
20:15
Skovshoved IF 2
6
B.93 3
1
770128
fr20-10 2023
18:00 Tårnby FF 2 AB Tårnby 2 Vestamager Idrætsanlæg
2
-
4
20. okt 2023
18:00
Tårnby FF 2
2
AB Tårnby 2
4
770124
21-10 2023
14:00 GVI 2 Vigerslev 2 GVI. Nymosen
1
-
4
21. okt 2023
14:00
GVI 2
1
Vigerslev 2
4
770126
21-10 2023
16:00 B.93 3 FB 3 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
4
21. okt 2023
16:00
B.93 3
1
FB 3
4
770127
22-10 2023
10:00 KB 3 FA 2000 4 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
2
22. okt 2023
10:00
KB 3
5
FA 2000 4
2
770125
22-10 2023
12:00 Skovshoved IF 2 Fremad Valby 2 Gentofte Sportspark Vest
3
-
2
22. okt 2023
12:00
Skovshoved IF 2
3
Fremad Valby 2
2
770129
22-10 2023
14:00 HIK 3 CBS Sport 2 HIK
1
-
3
22. okt 2023
14:00
HIK 3
1
CBS Sport 2
3
770134
to26-10 2023
20:00 Vigerslev 2 Tårnby FF 2 Valby Idrætspark
PRO
26. okt 2023
20:00
Vigerslev 2
Tårnby FF 2
PRO
770135
to26-10 2023
20:00 Fremad Valby 2 HIK 3 Valby Idrætspark
7
-
1
26. okt 2023
20:00
Fremad Valby 2
7
HIK 3
1
770133
fr27-10 2023
18:00 AB Tårnby 2 KB 3 Tårnby Stadion
4
-
3
27. okt 2023
18:00
AB Tårnby 2
4
KB 3
3
770130
29-10 2023
14:00 CBS Sport 2 GVI 2 Jens Jessens Vej
2
-
0
29. okt 2023
14:00
CBS Sport 2
2
GVI 2
0
770131
29-10 2023
14:00 FB 3 Skovshoved IF 2 Jens Jessens Vej
6
-
0
29. okt 2023
14:00
FB 3
6
Skovshoved IF 2
0
770132
29-10 2023
14:00 FA 2000 4 B.93 3 Jens Jessens Vej
5
-
1
29. okt 2023
14:00
FA 2000 4
5
B.93 3
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
Ingen

Nedrykning:
nr. 10,11 og 12 i begge puljer rykker ned 

Log ind