Serie 4, P2/9 Efterår, Pulje 4 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
769612
fr25-08 2023
18:00 ØKF 4 Heimdal 5 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
2
25. aug 2023
18:00
ØKF 4
0
Heimdal 5
2
769611
26-08 2023
10:00 FC Culpa 2 Oversidder Valby Idrætspark
26. aug 2023
10:00
FC Culpa 2
Oversidder
769610
27-08 2023
14:00 KB 6 FA 2000 11 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
3
27. aug 2023
14:00
KB 6
2
FA 2000 11
3
769613
27-08 2023
16:00 Skjold 15 B.93 7 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
10
27. aug 2023
16:00
Skjold 15
2
B.93 7
10
769614
ti29-08 2023
18:30 Fix 2 FB 11 Gadelandet
1
-
1
29. aug 2023
18:30
Fix 2
1
FB 11
1
769617
fr01-09 2023
18:00 Oversidder KB 6
01. sep 2023
18:00
Oversidder
KB 6
769619
fr01-09 2023
18:00 Fix 2 ØKF 4 Gadelandet
6
-
2
01. sep 2023
18:00
Fix 2
6
ØKF 4
2
769615
03-09 2023
10:00 B.93 7 FB 11 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
4
03. sep 2023
10:00
B.93 7
3
FB 11
4
769618
03-09 2023
14:00 Heimdal 5 FC Culpa 2 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
1
03. sep 2023
14:00
Heimdal 5
2
FC Culpa 2
1
769616
03-09 2023
16:00 FA 2000 11 Skjold 15 Jens Jessens Vej
4
-
3
03. sep 2023
16:00
FA 2000 11
4
Skjold 15
3
769620
ti05-09 2023
20:30 B.93 7 FA 2000 11 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
3
05. sep 2023
20:30
B.93 7
2
FA 2000 11
3
769622
09-09 2023
10:00 FC Culpa 2 Fix 2 Valby Idrætspark
2
-
0
09. sep 2023
10:00
FC Culpa 2
2
Fix 2
0
769623
10-09 2023
10:00 Skjold 15 Oversidder Fælledparken
10. sep 2023
10:00
Skjold 15
Oversidder
769624
10-09 2023
14:00 FB 11 ØKF 4 Jens Jessens Vej
4
-
1
10. sep 2023
14:00
FB 11
4
ØKF 4
1
769621
10-09 2023
14:00 KB 6 Heimdal 5 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
3
10. sep 2023
14:00
KB 6
3
Heimdal 5
3
769629
fr15-09 2023
18:00 Fix 2 KB 6 Gadelandet
UHT
15. sep 2023
18:00
Fix 2
KB 6
UHT
769627
16-09 2023
16:00 ØKF 4 FC Culpa 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
16. sep 2023
16:00
ØKF 4
1
FC Culpa 2
2
769626
17-09 2023
14:00 Oversidder B.93 7
17. sep 2023
14:00
Oversidder
B.93 7
769628
17-09 2023
16:00 Heimdal 5 Skjold 15 Fælledparken
4
-
3
17. sep 2023
16:00
Heimdal 5
4
Skjold 15
3
769625
17-09 2023
16:00 FA 2000 11 FB 11 Jens Jessens Vej
0
-
1
17. sep 2023
16:00
FA 2000 11
0
FB 11
1
769634
23-09 2023
16:00 FB 11 FC Culpa 2 Jens Jessens Vej
3
-
2
23. sep 2023
16:00
FB 11
3
FC Culpa 2
2
769631
24-09 2023
12:00 KB 6 ØKF 4 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
2
24. sep 2023
12:00
KB 6
2
ØKF 4
2
769632
24-09 2023
16:00 FA 2000 11 Oversidder Jens Jessens Vej
24. sep 2023
16:00
FA 2000 11
Oversidder
769633
24-09 2023
17:30 Skjold 15 Fix 2 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
5
24. sep 2023
17:30
Skjold 15
2
Fix 2
5
769635
30-09 2023
10:00 FC Culpa 2 KB 6 Valby Idrætspark
4
-
2
30. sep 2023
10:00
FC Culpa 2
4
KB 6
2
769639
30-09 2023
10:00 Fix 2 B.93 7 Gadelandet
1
-
4
30. sep 2023
10:00
Fix 2
1
B.93 7
4
769637
01-10 2023
12:00 ØKF 4 Skjold 15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
01. okt 2023
12:00
ØKF 4
0
Skjold 15
1
769636
01-10 2023
14:00 Oversidder FB 11
01. okt 2023
14:00
Oversidder
FB 11
769638
to05-10 2023
21:00 Heimdal 5 FA 2000 11 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
1
05. okt 2023
21:00
Heimdal 5
1
FA 2000 11
1
769642
07-10 2023
14:00 Oversidder Heimdal 5
07. okt 2023
14:00
Oversidder
Heimdal 5
769640
08-10 2023
10:00 B.93 7 ØKF 4 B 93 Svanemølleanlæg.
12
-
0
08. okt 2023
10:00
B.93 7
12
ØKF 4
0
769643
08-10 2023
10:00 Skjold 15 FC Culpa 2 Fælledparken
6
-
1
08. okt 2023
10:00
Skjold 15
6
FC Culpa 2
1
769644
08-10 2023
14:00 FB 11 KB 6 Jens Jessens Vej
1
-
5
08. okt 2023
14:00
FB 11
1
KB 6
5
769641
08-10 2023
16:00 FA 2000 11 Fix 2 Jens Jessens Vej
HHT
08. okt 2023
16:00
FA 2000 11
Fix 2
HHT
769646
14-10 2023
10:00 FC Culpa 2 B.93 7 Valby Idrætspark
1
-
6
14. okt 2023
10:00
FC Culpa 2
1
B.93 7
6
769649
14-10 2023
10:00 Fix 2 Oversidder Gadelandet
14. okt 2023
10:00
Fix 2
Oversidder
769645
15-10 2023
12:00 KB 6 Skjold 15 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
7
15. okt 2023
12:00
KB 6
3
Skjold 15
7
769648
15-10 2023
14:00 FB 11 Heimdal 5 Jens Jessens Vej
3
-
1
15. okt 2023
14:00
FB 11
3
Heimdal 5
1
769647
22-10 2023
12:00 ØKF 4 FA 2000 11 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
2
22. okt 2023
12:00
ØKF 4
0
FA 2000 11
2
769630
22-10 2023
14:00 B.93 7 Heimdal 5 B 93 Svanemølleanlæg.
10
-
0
22. okt 2023
14:00
B.93 7
10
Heimdal 5
0
769652
fr27-10 2023
20:00 Oversidder ØKF 4
27. okt 2023
20:00
Oversidder
ØKF 4
769650
29-10 2023
10:00 B.93 7 KB 6 B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
0
29. okt 2023
10:00
B.93 7
4
KB 6
0
769653
29-10 2023
10:00 Skjold 15 FB 11 Fælledparken
1
-
2
29. okt 2023
10:00
Skjold 15
1
FB 11
2
769654
29-10 2023
14:00 Heimdal 5 Fix 2 Fælledparken
3
-
3
29. okt 2023
14:00
Heimdal 5
3
Fix 2
3
769651
29-10 2023
14:00 FA 2000 11 FC Culpa 2 Jens Jessens Vej
2
-
2
29. okt 2023
14:00
FA 2000 11
2
FC Culpa 2
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i puljen 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Nr. 10 i alle 8 puljer rykker ned

Log ind