Veteran-LP, Øst

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
772655
29-10 2023
12:00 Fix B. Frem Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
UHT
29. okt 2023
12:00
Fix
B. Frem
UHT
772657
29-10 2023
12:00 Taastrup FC Dragør NyBolig Park
UHT
29. okt 2023
12:00
Taastrup FC
Dragør
UHT
772656
ma30-10 2023
19:00 Tingsted Herlufsholm GF Tingsted stadion
0
-
6
30. okt 2023
19:00
Tingsted
0
Herlufsholm GF
6
772651
ma30-10 2023
20:30 Bagsværd BK Albertslund IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
5
30. okt 2023
20:30
Bagsværd BK
1
Albertslund IF
5
772658
ti31-10 2023
19:00 Næstved I.F. Væggerløse BK/B1938 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
6
-
1
31. okt 2023
19:00
Næstved I.F.
6
Væggerløse BK/B1938
1
772668
ma13-11 2023
20:00 Skovshoved IF Lyngby Boldklub Gentofte Sportspark Vest
2
-
1
13. nov 2023
20:00
Skovshoved IF
2
Lyngby Boldklub
1
772663
ti14-11 2023
19:30 Brønshøj BK Køge BK Tingbjerg Idrætspark
0
-
1
14. nov 2023
19:30
Brønshøj BK
0
Køge BK
1
772664
to16-11 2023
20:00 BSF Albertslund IF Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
7
-
2
16. nov 2023
20:00
BSF
7
Albertslund IF
2
772669
19-11 2023
12:30 Taastrup FC BK Friheden NyBolig Park - Kunstgræs
UHT
19. nov 2023
12:30
Taastrup FC
BK Friheden
UHT
772667
ma20-11 2023
20:30 Skjold Birkerød Fix Birkerød Stadion
1
-
5
20. nov 2023
20:30
Skjold Birkerød
1
Fix
5
772665
on22-11 2023
20:15 KB B.93 KB. P. Bangsvej
1
-
2
22. nov 2023
20:15
KB
1
B.93
2
772666
to23-11 2023
20:00 Næstved I.F. Herlufsholm GF Maglemølle Storhallen
2
-
5
23. nov 2023
20:00
Næstved I.F.
2
Herlufsholm GF
5
772659
ti12-03 2024
20:15 Allerød Fodbold Klub GVI/Jægersborg Allerød Idrætspark
12. mar
20:15
Allerød Fodbold Klub
GVI/Jægersborg
575981
on03-04 2024
19:00 BSF Herlufsholm GF Ballerup Idrætspark
03. apr
19:00
BSF
Herlufsholm GF
576037
on03-04 2024
19:00 Skovshoved IF Fix Skovshoved I P
03. apr
19:00
Skovshoved IF
Fix
576038
on03-04 2024
19:00 Taastrup FC B.93 NyBolig Park
03. apr
19:00
Taastrup FC
B.93
576039
on03-04 2024
19:00 Vinder Allerød/GVI-Jægersborg Køge BK Ukendt
03. apr
19:00
Vinder Allerød/GVI-Jægersborg
Køge BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366


1. runde: Uge 43 / 44 kl. 19:00
2. runde: Uge 46 / 47 kl. 19.00
3. runde: Uge 14 kl. 19.00*
4. runde: Uge 17 kl. 19.00
5. runde: Uge 20 kl. 19.00

*Lodtrækning 3. runde Øst foregår fredag 1.12.23 kl. 12 på Facebook DBU Sjælland

Finale: Søndag den 9. juni 2024 kl. 13:00 - afholdes i Vest

Log ind