Serie 1 , Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
115962
fr18-08 2023
18:45 Brøndby Taarbæk IF Sunshine Brøndby Stadion
1
-
3
18. aug 2023
18:45
Brøndby
1
Taarbæk IF Sunshine
3
115959
19-08 2023
11:00 Albertslund IF Nerashté, Ballerup Albertslund Stadion
2
-
2
19. aug 2023
11:00
Albertslund IF
2
Nerashté, Ballerup
2
115960
19-08 2023
13:00 Liria FK Ølstykke FC Skinderskovgård
2
-
3
19. aug 2023
13:00
Liria FK
2
Ølstykke FC
3
115961
19-08 2023
13:00 LSF Ballerup BK Smørum Idrætscenter
3
-
1
19. aug 2023
13:00
LSF
3
Ballerup BK
1
115963
19-08 2023
13:00 Stenløse BK Værløse Stenløse Stadion
3
-
0
19. aug 2023
13:00
Stenløse BK
3
Værløse
0
115964
19-08 2023
13:00 Frederikssund IK Lundtofte Boldklub Frederikssund Stadion
3
-
3
19. aug 2023
13:00
Frederikssund IK
3
Lundtofte Boldklub
3
115995
19-08 2023
13:30 Frederiksværk FK Gladsaxe-Hero BK Frederiksværk Stadion
2
-
2
19. aug 2023
13:30
Frederiksværk FK
2
Gladsaxe-Hero BK
2
115999
ti22-08 2023
18:45 Taarbæk IF Sunshine Stenløse BK Springforbi fodboldbaner
1
-
1
22. aug 2023
18:45
Taarbæk IF Sunshine
1
Stenløse BK
1
116000
to24-08 2023
18:30 Ballerup BK Brøndby Ballerup Idrætsby
0
-
2
24. aug 2023
18:30
Ballerup BK
0
Brøndby
2
116002
to24-08 2023
19:00 Gladsaxe-Hero BK Albertslund IF Gladsaxe Stadion
1
-
2
24. aug 2023
19:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Albertslund IF
2
116001
fr25-08 2023
18:30 Ølstykke FC LSF Ølstykke Stadion
1
-
1
25. aug 2023
18:30
Ølstykke FC
1
LSF
1
115998
26-08 2023
12:00 Værløse Frederikssund IK Værløse Stadion
3
-
2
26. aug 2023
12:00
Værløse
3
Frederikssund IK
2
115997
26-08 2023
13:00 Lundtofte Boldklub Frederiksværk FK Lundtofte Idrætsplads
2
-
2
26. aug 2023
13:00
Lundtofte Boldklub
2
Frederiksværk FK
2
115996
26-08 2023
16:30 Nerashté, Ballerup Liria FK Ballerup Idrætspark
3
-
2
26. aug 2023
16:30
Nerashté, Ballerup
3
Liria FK
2
116005
fr01-09 2023
18:45 Brøndby Ølstykke FC Brøndby Stadion
0
-
4
01. sep 2023
18:45
Brøndby
0
Ølstykke FC
4
116003
02-09 2023
13:00 Liria FK Albertslund IF Skinderskovgård
0
-
1
02. sep 2023
13:00
Liria FK
0
Albertslund IF
1
116004
02-09 2023
13:00 LSF Nerashté, Ballerup Smørum Idrætscenter
1
-
2
02. sep 2023
13:00
LSF
1
Nerashté, Ballerup
2
116006
02-09 2023
13:00 Stenløse BK Ballerup BK Stenløse Stadion
5
-
0
02. sep 2023
13:00
Stenløse BK
5
Ballerup BK
0
116007
02-09 2023
13:00 Frederikssund IK Taarbæk IF Sunshine Frederikssund Stadion
5
-
2
02. sep 2023
13:00
Frederikssund IK
5
Taarbæk IF Sunshine
2
116009
02-09 2023
13:00 Lundtofte Boldklub Gladsaxe-Hero BK Lundtofte Idrætsplads
0
-
2
02. sep 2023
13:00
Lundtofte Boldklub
0
Gladsaxe-Hero BK
2
116008
02-09 2023
13:30 Frederiksværk FK Værløse Frederiksværk Stadion
2
-
5
02. sep 2023
13:30
Frederiksværk FK
2
Værløse
5
116014
to07-09 2023
18:00 Ballerup BK Frederikssund IK Ballerup Idrætsby
4
-
4
07. sep 2023
18:00
Ballerup BK
4
Frederikssund IK
4
116015
fr08-09 2023
18:30 Ølstykke FC Stenløse BK Ølstykke Stadion
1
-
1
08. sep 2023
18:30
Ølstykke FC
1
Stenløse BK
1
116011
09-09 2023
11:00 Albertslund IF LSF Albertslund Stadion
0
-
2
09. sep 2023
11:00
Albertslund IF
0
LSF
2
116012
09-09 2023
12:00 Værløse Lundtofte Boldklub Værløse Stadion
4
-
0
09. sep 2023
12:00
Værløse
4
Lundtofte Boldklub
0
116013
09-09 2023
13:30 Taarbæk IF Sunshine Frederiksværk FK Springforbi fodboldbaner
0
-
3
09. sep 2023
13:30
Taarbæk IF Sunshine
0
Frederiksværk FK
3
116010
09-09 2023
13:30 Nerashté, Ballerup Brøndby Damgårdsparken, Ballerup
3
-
1
09. sep 2023
13:30
Nerashté, Ballerup
3
Brøndby
1
116016
09-09 2023
14:00 Gladsaxe-Hero BK Liria FK Gladsaxe Stadion
2
-
2
09. sep 2023
14:00
Gladsaxe-Hero BK
2
Liria FK
2
116020
to14-09 2023
18:30 Albertslund IF Brøndby Albertslund Stadion
2
-
1
14. sep 2023
18:30
Albertslund IF
2
Brøndby
1
116025
16-09 2023
12:00 Værløse Gladsaxe-Hero BK Værløse Stadion
2
-
1
16. sep 2023
12:00
Værløse
2
Gladsaxe-Hero BK
1
116019
16-09 2023
13:00 LSF Liria FK Smørum Idrætscenter
0
-
1
16. sep 2023
13:00
LSF
0
Liria FK
1
116021
16-09 2023
13:00 Stenløse BK Nerashté, Ballerup Stenløse Stadion
3
-
3
16. sep 2023
13:00
Stenløse BK
3
Nerashté, Ballerup
3
116022
16-09 2023
13:00 Frederikssund IK Ølstykke FC Frederikssund Stadion
2
-
2
16. sep 2023
13:00
Frederikssund IK
2
Ølstykke FC
2
116024
16-09 2023
13:00 Lundtofte Boldklub Taarbæk IF Sunshine Lundtofte Idrætsplads
5
-
4
16. sep 2023
13:00
Lundtofte Boldklub
5
Taarbæk IF Sunshine
4
116023
16-09 2023
13:30 Frederiksværk FK Ballerup BK Frederiksværk Stadion
8
-
1
16. sep 2023
13:30
Frederiksværk FK
8
Ballerup BK
1
116030
to21-09 2023
18:30 Ballerup BK Lundtofte Boldklub Top Danmark Hallen, kunstgræs
3
-
4
21. sep 2023
18:30
Ballerup BK
3
Lundtofte Boldklub
4
116031
fr22-09 2023
18:30 Ølstykke FC Frederiksværk FK Ølstykke Stadion
1
-
1
22. sep 2023
18:30
Ølstykke FC
1
Frederiksværk FK
1
116027
23-09 2023
11:00 Albertslund IF Stenløse BK Albertslund Stadion
3
-
5
23. sep 2023
11:00
Albertslund IF
3
Stenløse BK
5
116028
23-09 2023
13:00 Liria FK Brøndby Skinderskovgård
1
-
1
23. sep 2023
13:00
Liria FK
1
Brøndby
1
116029
23-09 2023
13:00 Taarbæk IF Sunshine Værløse Springforbi fodboldbaner
3
-
2
23. sep 2023
13:00
Taarbæk IF Sunshine
3
Værløse
2
116032
23-09 2023
14:00 Gladsaxe-Hero BK LSF Gladsaxe Stadion
2
-
1
23. sep 2023
14:00
Gladsaxe-Hero BK
2
LSF
1
116033
fr29-09 2023
18:45 Brøndby LSF Brøndby Stadion
1
-
1
29. sep 2023
18:45
Brøndby
1
LSF
1
116038
30-09 2023
12:00 Værløse Ballerup BK Værløse Stadion
1
-
2
30. sep 2023
12:00
Værløse
1
Ballerup BK
2
116039
30-09 2023
13:00 Taarbæk IF Sunshine Gladsaxe-Hero BK Springforbi fodboldbaner
0
-
3
30. sep 2023
13:00
Taarbæk IF Sunshine
0
Gladsaxe-Hero BK
3
116037
30-09 2023
13:00 Lundtofte Boldklub Ølstykke FC Lundtofte Idrætsplads
3
-
4
30. sep 2023
13:00
Lundtofte Boldklub
3
Ølstykke FC
4
116034
30-09 2023
13:00 Stenløse BK Liria FK Stenløse Stadion
4
-
1
30. sep 2023
13:00
Stenløse BK
4
Liria FK
1
116035
30-09 2023
15:00 Frederikssund IK Albertslund IF Frederikssund Stadion
2
-
6
30. sep 2023
15:00
Frederikssund IK
2
Albertslund IF
6
116044
to05-10 2023
18:30 Ballerup BK Taarbæk IF Sunshine Top Danmark Hallen, kunstgræs
2
-
4
05. okt 2023
18:30
Ballerup BK
2
Taarbæk IF Sunshine
4
116045
fr06-10 2023
18:30 Ølstykke FC Værløse Ølstykke Stadion
4
-
2
06. okt 2023
18:30
Ølstykke FC
4
Værløse
2
116041
07-10 2023
11:00 Albertslund IF Frederiksværk FK Albertslund Stadion
1
-
0
07. okt 2023
11:00
Albertslund IF
1
Frederiksværk FK
0
116042
07-10 2023
13:00 Liria FK Frederikssund IK Skinderskovgård
2
-
1
07. okt 2023
13:00
Liria FK
2
Frederikssund IK
1
116043
07-10 2023
13:00 LSF Stenløse BK Smørum Idrætscenter
1
-
2
07. okt 2023
13:00
LSF
1
Stenløse BK
2
116040
07-10 2023
13:30 Nerashté, Ballerup Lundtofte Boldklub Ballerup Idrætspark
1
-
2
07. okt 2023
13:30
Nerashté, Ballerup
1
Lundtofte Boldklub
2
116046
07-10 2023
14:00 Gladsaxe-Hero BK Brøndby Gladsaxe Stadion
1
-
1
07. okt 2023
14:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Brøndby
1
116052
ti10-10 2023
19:15 Taarbæk IF Sunshine Ølstykke FC Lyngby Stadion
0
-
2
10. okt 2023
19:15
Taarbæk IF Sunshine
0
Ølstykke FC
2
116053
to12-10 2023
18:30 Ballerup BK Gladsaxe-Hero BK Top Danmark Hallen, kunstgræs
1
-
2
12. okt 2023
18:30
Ballerup BK
1
Gladsaxe-Hero BK
2
116051
14-10 2023
12:00 Værløse Nerashté, Ballerup Værløse Stadion
HHT
14. okt 2023
12:00
Værløse
Nerashté, Ballerup
HHT
116047
14-10 2023
13:00 Stenløse BK Brøndby Stenløse Stadion
5
-
1
14. okt 2023
13:00
Stenløse BK
5
Brøndby
1
116048
14-10 2023
13:00 Frederikssund IK LSF Frederikssund Stadion
1
-
1
14. okt 2023
13:00
Frederikssund IK
1
LSF
1
116050
14-10 2023
13:00 Lundtofte Boldklub Albertslund IF Lundtofte Idrætsplads
3
-
2
14. okt 2023
13:00
Lundtofte Boldklub
3
Albertslund IF
2
116049
14-10 2023
13:30 Frederiksværk FK Liria FK Frederiksværk Stadion
5
-
1
14. okt 2023
13:30
Frederiksværk FK
5
Liria FK
1
116055
21-10 2023
11:00 Albertslund IF Værløse Albertslund Stadion
4
-
2
21. okt 2023
11:00
Albertslund IF
4
Værløse
2
116056
21-10 2023
13:00 Liria FK Lundtofte Boldklub Skinderskovgård
2
-
1
21. okt 2023
13:00
Liria FK
2
Lundtofte Boldklub
1
116057
21-10 2023
13:00 LSF Frederiksværk FK Smørum Idrætscenter
0
-
1
21. okt 2023
13:00
LSF
0
Frederiksværk FK
1
116054
21-10 2023
13:30 Nerashté, Ballerup Taarbæk IF Sunshine Ballerup Idrætspark
8
-
2
21. okt 2023
13:30
Nerashté, Ballerup
8
Taarbæk IF Sunshine
2
116060
21-10 2023
14:00 Gladsaxe-Hero BK Stenløse BK Gladsaxe Stadion
1
-
2
21. okt 2023
14:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Stenløse BK
2
116058
ma23-10 2023
19:45 Brøndby Frederikssund IK Brøndby Stadion
3
-
5
23. okt 2023
19:45
Brøndby
3
Frederikssund IK
5
116065
ti24-10 2023
19:15 Taarbæk IF Sunshine Albertslund IF Lyngby Stadion
1
-
1
24. okt 2023
19:15
Taarbæk IF Sunshine
1
Albertslund IF
1
116066
to26-10 2023
18:30 Ballerup BK Nerashté, Ballerup Top Danmark Hallen, kunstgræs
3
-
4
26. okt 2023
18:30
Ballerup BK
3
Nerashté, Ballerup
4
116067
fr27-10 2023
19:00 Ølstykke FC Gladsaxe-Hero BK Ølstykke Stadion
1
-
2
27. okt 2023
19:00
Ølstykke FC
1
Gladsaxe-Hero BK
2
116064
28-10 2023
12:00 Værløse Liria FK Værløse Stadion
1
-
0
28. okt 2023
12:00
Værløse
1
Liria FK
0
116063
28-10 2023
13:00 Lundtofte Boldklub LSF Lundtofte Idrætsplads
1
-
3
28. okt 2023
13:00
Lundtofte Boldklub
1
LSF
3
116061
28-10 2023
13:00 Frederikssund IK Stenløse BK Frederikssund Stadion
2
-
5
28. okt 2023
13:00
Frederikssund IK
2
Stenløse BK
5
116062
28-10 2023
13:30 Frederiksværk FK Brøndby Frederiksværk Stadion
3
-
3
28. okt 2023
13:30
Frederiksværk FK
3
Brøndby
3
116059
ti31-10 2023
19:00 Ølstykke FC Ballerup BK Ølstykke Stadion
12
-
2
31. okt 2023
19:00
Ølstykke FC
12
Ballerup BK
2
116036
on01-11 2023
18:30 Frederiksværk FK Nerashté, Ballerup Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
0
-
3
01. nov 2023
18:30
Frederiksværk FK
0
Nerashté, Ballerup
3
116069
fr03-11 2023
18:30 Albertslund IF Ballerup BK Albertslund Stadion Kunstgræs
3
-
4
03. nov 2023
18:30
Albertslund IF
3
Ballerup BK
4
116072
fr03-11 2023
18:45 Brøndby Lundtofte Boldklub Brøndby Stadion
2
-
2
03. nov 2023
18:45
Brøndby
2
Lundtofte Boldklub
2
116070
04-11 2023
13:00 Liria FK Taarbæk IF Sunshine Skinderskovgård
3
-
1
04. nov 2023
13:00
Liria FK
3
Taarbæk IF Sunshine
1
116071
04-11 2023
13:00 LSF Værløse Smørum Idrætscenter
2
-
2
04. nov 2023
13:00
LSF
2
Værløse
2
116068
04-11 2023
13:30 Nerashté, Ballerup Ølstykke FC Ballerup Idrætspark
0
-
2
04. nov 2023
13:30
Nerashté, Ballerup
0
Ølstykke FC
2
116073
04-11 2023
14:00 Stenløse BK Frederiksværk FK Stenløse Stadion Kunstgræs
5
-
2
04. nov 2023
14:00
Stenløse BK
5
Frederiksværk FK
2
116074
04-11 2023
15:00 Frederikssund IK Gladsaxe-Hero BK Frederikssund Stadion
2
-
2
04. nov 2023
15:00
Frederikssund IK
2
Gladsaxe-Hero BK
2
116078
ti07-11 2023
19:15 Taarbæk IF Sunshine LSF Lyngby Stadion
1
-
4
07. nov 2023
19:15
Taarbæk IF Sunshine
1
LSF
4
116082
to09-11 2023
19:30 Ballerup BK Liria FK Top Danmark Hallen, kunstgræs
3
-
2
09. nov 2023
19:30
Ballerup BK
3
Liria FK
2
116083
fr10-11 2023
19:00 Ølstykke FC Albertslund IF Ølstykke Stadion Kunstgræs
7
-
3
10. nov 2023
19:00
Ølstykke FC
7
Albertslund IF
3
116077
11-11 2023
12:00 Værløse Brøndby Værløse Stadion
0
-
2
11. nov 2023
12:00
Værløse
0
Brøndby
2
116076
11-11 2023
13:00 Lundtofte Boldklub Stenløse BK Lundtofte Idrætsplads
2
-
4
11. nov 2023
13:00
Lundtofte Boldklub
2
Stenløse BK
4
116075
11-11 2023
13:30 Frederiksværk FK Frederikssund IK Frederiksværk Stadion
3
-
2
11. nov 2023
13:30
Frederiksværk FK
3
Frederikssund IK
2
116084
11-11 2023
14:00 Gladsaxe-Hero BK Nerashté, Ballerup Gladsaxe Stadion
2
-
2
11. nov 2023
14:00
Gladsaxe-Hero BK
2
Nerashté, Ballerup
2
116026
18-11 2023
13:30 Nerashté, Ballerup Frederikssund IK Top Danmark Hallen, kunstgræs
10
-
1
18. nov 2023
13:30
Nerashté, Ballerup
10
Frederikssund IK
1
116089
to14-03 2024
19:30 Ballerup BK LSF Top Danmark Hallen, kunstgræs
14. mar
19:30
Ballerup BK
LSF
116090
fr15-03 2024
19:00 Ølstykke FC Liria FK Ølstykke Stadion Kunstgræs
15. mar
19:00
Ølstykke FC
Liria FK
116087
16-03 2024
12:00 Værløse Stenløse BK Værløse Stadion
16. mar
12:00
Værløse
Stenløse BK
116091
16-03 2024
12:00 Gladsaxe-Hero BK Frederiksværk FK Gladsaxe Stadion
16. mar
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Frederiksværk FK
116086
16-03 2024
13:00 Lundtofte Boldklub Frederikssund IK Lundtofte Idrætsplads
16. mar
13:00
Lundtofte Boldklub
Frederikssund IK
116088
16-03 2024
13:30 Taarbæk IF Sunshine Brøndby Lyngby Stadion
16. mar
13:30
Taarbæk IF Sunshine
Brøndby
116085
16-03 2024
16:30 Nerashté, Ballerup Albertslund IF Top Danmark Hallen, kunstgræs
16. mar
16:30
Nerashté, Ballerup
Albertslund IF
116095
fr22-03 2024
18:45 Brøndby Ballerup BK Brøndby Stadion
22. mar
18:45
Brøndby
Ballerup BK
116093
fr22-03 2024
19:30 Liria FK Nerashté, Ballerup Herlev IF Stadion (Kunst)
22. mar
19:30
Liria FK
Nerashté, Ballerup
116092
23-03 2024
11:00 Albertslund IF Gladsaxe-Hero BK Albertslund Stadion
23. mar
11:00
Albertslund IF
Gladsaxe-Hero BK
116094
23-03 2024
13:00 LSF Ølstykke FC Smørum Idrætscenter
23. mar
13:00
LSF
Ølstykke FC
116096
23-03 2024
13:00 Stenløse BK Taarbæk IF Sunshine Stenløse Stadion
23. mar
13:00
Stenløse BK
Taarbæk IF Sunshine
116098
23-03 2024
13:00 Frederiksværk FK Lundtofte Boldklub Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
23. mar
13:00
Frederiksværk FK
Lundtofte Boldklub
116097
23-03 2024
14:30 Frederikssund IK Værløse Frederikssund Stadion
23. mar
14:30
Frederikssund IK
Værløse
116103
to04-04 2024
19:30 Ballerup BK Stenløse BK Top Danmark Hallen, kunstgræs
04. apr
19:30
Ballerup BK
Stenløse BK
116104
fr05-04 2024
18:30 Ølstykke FC Brøndby Ølstykke Stadion
05. apr
18:30
Ølstykke FC
Brøndby
116105
06-04 2024
12:00 Gladsaxe-Hero BK Lundtofte Boldklub Gladsaxe Stadion
06. apr
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Lundtofte Boldklub
116100
06-04 2024
12:00 Albertslund IF Liria FK Albertslund Stadion
06. apr
12:00
Albertslund IF
Liria FK
116101
06-04 2024
12:00 Værløse Frederiksværk FK Værløse Stadion
06. apr
12:00
Værløse
Frederiksværk FK
116102
06-04 2024
13:30 Taarbæk IF Sunshine Frederikssund IK Lyngby Stadion
06. apr
13:30
Taarbæk IF Sunshine
Frederikssund IK
116099
06-04 2024
15:30 Nerashté, Ballerup LSF Ballerup Idrætspark
06. apr
15:30
Nerashté, Ballerup
LSF
116112
on10-04 2024
18:30 Lundtofte Boldklub Værløse Lundtofte Idrætsplads
10. apr
18:30
Lundtofte Boldklub
Værløse
116108
fr12-04 2024
18:45 Brøndby Nerashté, Ballerup Brøndby Stadion
12. apr
18:45
Brøndby
Nerashté, Ballerup
116106
13-04 2024
13:00 Liria FK Gladsaxe-Hero BK Skinderskovgård
13. apr
13:00
Liria FK
Gladsaxe-Hero BK
116107
13-04 2024
13:00 LSF Albertslund IF Smørum Idrætscenter
13. apr
13:00
LSF
Albertslund IF
116109
13-04 2024
13:00 Stenløse BK Ølstykke FC Stenløse Stadion
13. apr
13:00
Stenløse BK
Ølstykke FC
116111
13-04 2024
13:00 Frederiksværk FK Taarbæk IF Sunshine Frederiksværk Stadion
13. apr
13:00
Frederiksværk FK
Taarbæk IF Sunshine
116110
13-04 2024
15:30 Frederikssund IK Ballerup BK Frederikssund Stadion
13. apr
15:30
Frederikssund IK
Ballerup BK
123082
to18-04 2024
19:30 Ballerup BK Frederiksværk FK Top Danmark Hallen, kunstgræs
18. apr
19:30
Ballerup BK
Frederiksværk FK
123083
fr19-04 2024
18:30 Ølstykke FC Frederikssund IK Ølstykke Stadion
19. apr
18:30
Ølstykke FC
Frederikssund IK
116116
fr19-04 2024
18:45 Brøndby Albertslund IF Brøndby Stadion
19. apr
18:45
Brøndby
Albertslund IF
123084
20-04 2024
12:00 Gladsaxe-Hero BK Værløse Gladsaxe Stadion
20. apr
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Værløse
116117
20-04 2024
13:00 Liria FK LSF Skinderskovgård
20. apr
13:00
Liria FK
LSF
116118
20-04 2024
13:30 Taarbæk IF Sunshine Lundtofte Boldklub Springforbi fodboldbaner
20. apr
13:30
Taarbæk IF Sunshine
Lundtofte Boldklub
116115
20-04 2024
15:30 Nerashté, Ballerup Stenløse BK Ballerup Idrætspark
20. apr
15:30
Nerashté, Ballerup
Stenløse BK
123132
fr26-04 2024
18:45 Brøndby Liria FK Brøndby Stadion
26. apr
18:45
Brøndby
Liria FK
123137
27-04 2024
12:00 Værløse Taarbæk IF Sunshine Værløse Stadion
27. apr
12:00
Værløse
Taarbæk IF Sunshine
123135
27-04 2024
13:00 Frederiksværk FK Ølstykke FC Frederiksværk Stadion
27. apr
13:00
Frederiksværk FK
Ølstykke FC
123136
27-04 2024
13:00 Lundtofte Boldklub Ballerup BK Lundtofte Idrætsplads
27. apr
13:00
Lundtofte Boldklub
Ballerup BK
123086
27-04 2024
13:00 LSF Gladsaxe-Hero BK Smørum Idrætscenter
27. apr
13:00
LSF
Gladsaxe-Hero BK
123133
27-04 2024
13:00 Stenløse BK Albertslund IF Stenløse Stadion
27. apr
13:00
Stenløse BK
Albertslund IF
123134
27-04 2024
15:30 Frederikssund IK Nerashté, Ballerup Frederikssund Stadion
27. apr
15:30
Frederikssund IK
Nerashté, Ballerup
123145
fr03-05 2024
18:30 Ølstykke FC Lundtofte Boldklub Ølstykke Stadion
03. maj
18:30
Ølstykke FC
Lundtofte Boldklub
123186
04-05 2024
12:00 Gladsaxe-Hero BK Taarbæk IF Sunshine Gladsaxe Stadion
04. maj
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Taarbæk IF Sunshine
123140
04-05 2024
12:00 Albertslund IF Frederikssund IK Albertslund Stadion
04. maj
12:00
Albertslund IF
Frederikssund IK
123142
04-05 2024
13:00 Liria FK Stenløse BK Skinderskovgård
04. maj
13:00
Liria FK
Stenløse BK
123143
04-05 2024
13:00 LSF Brøndby Smørum Idrætscenter
04. maj
13:00
LSF
Brøndby
123138
04-05 2024
15:30 Nerashté, Ballerup Frederiksværk FK Ballerup Idrætspark
04. maj
15:30
Nerashté, Ballerup
Frederiksværk FK
123144
to09-05 2024
11:00 Ballerup BK Værløse Ballerup Idrætsby
09. maj
11:00
Ballerup BK
Værløse
123187
fr10-05 2024
18:45 Brøndby Gladsaxe-Hero BK Brøndby Stadion
10. maj
18:45
Brøndby
Gladsaxe-Hero BK
123196
11-05 2024
12:00 Værløse Ølstykke FC Værløse Stadion
11. maj
12:00
Værløse
Ølstykke FC
123191
11-05 2024
13:00 Frederiksværk FK Albertslund IF Frederiksværk Stadion
11. maj
13:00
Frederiksværk FK
Albertslund IF
123194
11-05 2024
13:00 Lundtofte Boldklub Nerashté, Ballerup Lundtofte Idrætsplads
11. maj
13:00
Lundtofte Boldklub
Nerashté, Ballerup
123188
11-05 2024
13:00 Stenløse BK LSF Stenløse Stadion
11. maj
13:00
Stenløse BK
LSF
123197
11-05 2024
13:30 Taarbæk IF Sunshine Ballerup BK Springforbi fodboldbaner
11. maj
13:30
Taarbæk IF Sunshine
Ballerup BK
123190
11-05 2024
15:30 Frederikssund IK Liria FK Frederikssund Stadion
11. maj
15:30
Frederikssund IK
Liria FK
123216
fr17-05 2024
18:30 Ølstykke FC Taarbæk IF Sunshine Ølstykke Stadion
17. maj
18:30
Ølstykke FC
Taarbæk IF Sunshine
123215
fr17-05 2024
18:45 Brøndby Stenløse BK Brøndby Stadion
17. maj
18:45
Brøndby
Stenløse BK
123217
18-05 2024
12:00 Gladsaxe-Hero BK Ballerup BK Gladsaxe Stadion
18. maj
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Ballerup BK
123199
18-05 2024
12:00 Albertslund IF Lundtofte Boldklub Albertslund Stadion
18. maj
12:00
Albertslund IF
Lundtofte Boldklub
123205
18-05 2024
13:00 Liria FK Frederiksværk FK Skinderskovgård
18. maj
13:00
Liria FK
Frederiksværk FK
123206
18-05 2024
13:00 LSF Frederikssund IK Smørum Idrætscenter
18. maj
13:00
LSF
Frederikssund IK
123198
18-05 2024
15:30 Nerashté, Ballerup Værløse Ballerup Idrætspark
18. maj
15:30
Nerashté, Ballerup
Værløse
123224
to23-05 2024
18:30 Ballerup BK Ølstykke FC Ballerup Idrætsby
23. maj
18:30
Ballerup BK
Ølstykke FC
123222
25-05 2024
12:00 Værløse Albertslund IF Værløse Stadion
25. maj
12:00
Værløse
Albertslund IF
123218
25-05 2024
13:00 Stenløse BK Gladsaxe-Hero BK Stenløse Stadion
25. maj
13:00
Stenløse BK
Gladsaxe-Hero BK
123220
25-05 2024
13:00 Frederiksværk FK LSF Frederiksværk Stadion
25. maj
13:00
Frederiksværk FK
LSF
123221
25-05 2024
13:00 Lundtofte Boldklub Liria FK Lundtofte Idrætsplads
25. maj
13:00
Lundtofte Boldklub
Liria FK
123223
25-05 2024
13:30 Taarbæk IF Sunshine Nerashté, Ballerup Springforbi fodboldbaner
25. maj
13:30
Taarbæk IF Sunshine
Nerashté, Ballerup
123219
25-05 2024
15:30 Frederikssund IK Brøndby Frederikssund Stadion
25. maj
15:30
Frederikssund IK
Brøndby
123229
fr31-05 2024
18:45 Brøndby Frederiksværk FK Brøndby Stadion
31. maj
18:45
Brøndby
Frederiksværk FK
123226
01-06 2024
11:00 Albertslund IF Taarbæk IF Sunshine Albertslund Stadion
01. jun
11:00
Albertslund IF
Taarbæk IF Sunshine
123231
01-06 2024
12:00 Gladsaxe-Hero BK Ølstykke FC Gladsaxe Stadion
01. jun
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Ølstykke FC
123227
01-06 2024
13:00 Liria FK Værløse Skinderskovgård
01. jun
13:00
Liria FK
Værløse
123228
01-06 2024
13:00 LSF Lundtofte Boldklub Smørum Idrætscenter
01. jun
13:00
LSF
Lundtofte Boldklub
123230
01-06 2024
13:00 Stenløse BK Frederikssund IK Stenløse Stadion
01. jun
13:00
Stenløse BK
Frederikssund IK
123225
01-06 2024
15:30 Nerashté, Ballerup Ballerup BK Ballerup Idrætspark
01. jun
15:30
Nerashté, Ballerup
Ballerup BK
123233
to06-06 2024
18:30 Lundtofte Boldklub Brøndby Lundtofte Idrætsplads
06. jun
18:30
Lundtofte Boldklub
Brøndby
123236
to06-06 2024
18:30 Ballerup BK Albertslund IF Ballerup Idrætsby
06. jun
18:30
Ballerup BK
Albertslund IF
123237
fr07-06 2024
18:30 Ølstykke FC Nerashté, Ballerup Ølstykke Stadion
07. jun
18:30
Ølstykke FC
Nerashté, Ballerup
123234
08-06 2024
12:00 Værløse LSF Værløse Stadion
08. jun
12:00
Værløse
LSF
123238
08-06 2024
12:00 Gladsaxe-Hero BK Frederikssund IK Gladsaxe Stadion
08. jun
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Frederikssund IK
123232
08-06 2024
13:00 Frederiksværk FK Stenløse BK Frederiksværk Stadion
08. jun
13:00
Frederiksværk FK
Stenløse BK
123235
08-06 2024
13:30 Taarbæk IF Sunshine Liria FK Springforbi fodboldbaner
08. jun
13:30
Taarbæk IF Sunshine
Liria FK
123239
15-06 2024
14:00 Nerashté, Ballerup Gladsaxe-Hero BK Ballerup Idrætspark
15. jun
14:00
Nerashté, Ballerup
Gladsaxe-Hero BK
123240
15-06 2024
14:00 Albertslund IF Ølstykke FC Albertslund Stadion
15. jun
14:00
Albertslund IF
Ølstykke FC
123241
15-06 2024
14:00 Liria FK Ballerup BK Skinderskovgård
15. jun
14:00
Liria FK
Ballerup BK
123242
15-06 2024
14:00 LSF Taarbæk IF Sunshine Smørum Idrætscenter
15. jun
14:00
LSF
Taarbæk IF Sunshine
123243
15-06 2024
14:00 Brøndby Værløse Brøndby Stadion
15. jun
14:00
Brøndby
Værløse
123244
15-06 2024
14:00 Stenløse BK Lundtofte Boldklub Stenløse Stadion
15. jun
14:00
Stenløse BK
Lundtofte Boldklub
123245
15-06 2024
14:00 Frederikssund IK Frederiksværk FK Frederikssund Stadion
15. jun
14:00
Frederikssund IK
Frederiksværk FK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 22. juni 2024 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen.

Log ind