Serie 2 , Pulje 1

AB

Spillested

Akademisk Boldklub
Grøn
Hvid
Hvid

Træner

Nick Christensen Tel: 21908849 / Mobil: 21908849

Assistenttræner

Uffe Jul Knudsen Tel: 3028 3142 / Mobil: 30283142

Assistenttræner

René Henriksen Tel: / Mobil: 4059 9593

FC Rudersdal

Spillested

Rundforbi Stadion
Bordeaux
Sort
Sort

Holdleder

Jacob Reinhardt Tel: / Mobil: 21492318

Holdleder

Lise Langkilde Tel: / Mobil: 2273 2941

Cheftræner

Martin Petersen Tel: / Mobil: 93919283

Fredensborg BI

Spillested

Fredensborg Stadion
Grøn
Grøn
Grøn

Holdleder

Claus Rasmussen Tel: / Mobil: 27256509

Træner

Per Mortensen Tel: / Mobil: 22912767

Sportschef

Ralf Antonsen Tel: 48482103 / Mobil: 51890035

Assistenttræner

Niclas Madsen Tel: / Mobil: 22394946

Assistenttræner

Jacob Lyskov Nielsen Tel: / Mobil: 28900438

Teamleder

Niclas Madsen Tel: / Mobil: 22394946

Gilleleje FK

Spillested

Nellerupgård Stadion
Rød/Sort
Sort
Sort

Træner

Nicklas Jonassen Tel: / Mobil: 30212876

Hareskov IF

Spillested

Birkevang
Blå/Hvid
Blå
Blå

Holdleder

Kim Nielsen Tel: 25292375 / Mobil: 25292375

Træner

Anders Helmer Tel: 31628410 / Mobil: 31628410

Hornbæk IF

Spillested

Pedella Park
Blå/Hvid
Hvid
Blå

Træner

Kasper Jensen Tel: 6133 1117 / Mobil: 61331117

Assistenttræner

Casper Porsgaard Tel: 49701178 / Mobil:

Assistenttræner

Kristian Dines Tel: / Mobil: 53545499

Hørsholm-Usserød IK

Spillested

Hørsholm Idrætspark
Rød
Blå
Rød

Træner

Thomas Loran Tel: / Mobil: 26830962

Sportschef

Christian Mouroux Pedersen Tel: / Mobil: 40279806

Lyngby BK

Spillested

Lyngby Stadion
Blå
Hvid
Blå

Træner

Lars Dalgaard Tel: / Mobil: 60948335

ORI-Fodbold

Spillested

Oppe-Sundby Stadion
Blå
Blå
Blå

Teamleder

Claus Gøj Larsen Tel: / Mobil: 21815160

Slagslunde-Ganløse IF

Spillested

Gryden
Hvid
Grøn
Grøn

Holdleder

Hanne Koch Tel: / Mobil: 28 35 13 68

Træner

Kevin Johannes Aalund Tel: / Mobil: 31441142

Assistent

Mads Sørensen Tel: / Mobil: 24 98 40 78

Assistent

Morten Bondorf Gerdes Tel: 29 80 48 80 / Mobil: 29 80 48 80

Fysioterapeut

Magnus Balling Tel: 48181715 / Mobil: 20910045

Virum-Sorgenfri

Spillested

Virum Stadion
Hvid
Grøn
Hvid

Assistenttræner

Mathias B. Ørum Tel: / Mobil: 22198261

Assistenttræner

André Behrend Tel: / Mobil: 29897329

Kampklar assistent

Andreas Melbye Tel: / Mobil: 30209663

Kampklar assistent

André Behrend Tel: / Mobil: 29897329

Kampklar assistent

Mads Enghoff Tel: / Mobil: 40166907

Cheftræner

Thomas Ascanius Tel: / Mobil: 28151921

VTF (Vejby/Tisvilde)

Spillested

Vejby Idrætsplads
Lilla
Sort
Sort

Holdleder

Jimmie Folkmann Andersen Tel: / Mobil:

Holdleder

Torben Nielsen Tel: / Mobil: 52373131

Holdleder

Henrik Finn Jensen Tel: 48265332 / Mobil: 40135332

Træner

Jonas Seifert Thomsen Tel: 22723232 / Mobil: 22723232

Sportschef

Niels Jørgen Larsen Tel: / Mobil: 40147398

Cheftræner

Jesper Christiansen Tel: 61678114 / Mobil: 61678114
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind