Serie 3 , Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
265485
to17-08 2023
19:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
1
17. aug 2023
19:00
Jyllinge FC
2
Frederikssund IK
1
265484
19-08 2023
12:00
LSF
Måløv Idrætspark
1
-
1
19. aug 2023
12:00
Måløv BK
1
LSF
1
265488
19-08 2023
12:00 Gundsølillehallen
0
-
0
19. aug 2023
12:00
Gundsølille SGIF
0
Farum BK (2)
0
265487
19-08 2023
13:00 Lynge Idrætsanlæg
8
-
0
19. aug 2023
13:00
Lynge-Uggeløse IF
8
Ølstykke FC
0
265489
19-08 2023
14:00 Allerød Idrætspark
0
-
1
19. aug 2023
14:00
Allerød FK
0
Slangerup & Omegn IF
1
265486
19-08 2023
15:30 Dalby Stadion
3
-
4
19. aug 2023
15:30
Dalby IF / HFK fodbold
3
IF Skjold Birkerød (2)
4
265492
to24-08 2023
18:30 Ølstykke Stadion
HHT
24. aug 2023
18:30
Ølstykke FC
Jyllinge FC
HHT
265495
to24-08 2023
19:00 Birkerød Stadion
2
-
3
24. aug 2023
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
2
Måløv BK
3
265491
26-08 2023
15:00 Frederikssund Stadion
2
-
3
26. aug 2023
15:00
Frederikssund IK
2
Dalby IF / HFK fodbold
3
265493
26-08 2023
15:30 Stavnsholt
0
-
5
26. aug 2023
15:30
Farum BK (2)
0
Lynge-Uggeløse IF
5
265494
26-08 2023
15:30
LSF
Smørum Idrætscenter
0
-
1
26. aug 2023
15:30
LSF
0
Allerød FK
1
265490
26-08 2023
15:30 Slangerup Stadion Kunst
0
-
1
26. aug 2023
15:30
Slangerup & Omegn IF
0
Gundsølille SGIF
1
265498
02-09 2023
11:00 Frederikssund Stadion
1
-
0
02. sep 2023
11:00
Frederikssund IK
1
Ølstykke FC
0
265500
02-09 2023
12:00
LSF
Gundsølillehallen
2
-
4
02. sep 2023
12:00
Gundsølille SGIF
2
LSF
4
265496
02-09 2023
12:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
2
02. sep 2023
12:00
Jyllinge FC
2
Farum BK (2)
2
265499
02-09 2023
13:00 Lynge Idrætsanlæg
2
-
2
02. sep 2023
13:00
Lynge-Uggeløse IF
2
Slangerup & Omegn IF
2
265501
02-09 2023
14:00 Allerød Idrætspark
4
-
4
02. sep 2023
14:00
Allerød FK
4
IF Skjold Birkerød (2)
4
265497
02-09 2023
15:30 Dalby Stadion
2
-
1
02. sep 2023
15:30
Dalby IF / HFK fodbold
2
Måløv BK
1
274684
to07-09 2023
19:00 Ølstykke Stadion
3
-
1
07. sep 2023
19:00
Ølstykke FC
3
Dalby IF / HFK fodbold
1
274689
to07-09 2023
19:30 Birkerød Stadion
1
-
1
07. sep 2023
19:30
IF Skjold Birkerød (2)
1
Gundsølille SGIF
1
274683
09-09 2023
14:30 Måløv Idrætspark
4
-
4
09. sep 2023
14:30
Måløv BK
4
Allerød FK
4
274687
09-09 2023
15:30 Stavnsholt
4
-
4
09. sep 2023
15:30
Farum BK (2)
4
Frederikssund IK
4
274688
09-09 2023
15:30
LSF
Smørum Idrætscenter
1
-
5
09. sep 2023
15:30
LSF
1
Lynge-Uggeløse IF
5
274682
09-09 2023
15:30 Slangerup Stadion Kunst
3
-
0
09. sep 2023
15:30
Slangerup & Omegn IF
3
Jyllinge FC
0
274695
to14-09 2023
19:00 Ølstykke Stadion
UHT
14. sep 2023
19:00
Ølstykke FC
Farum BK (2)
UHT
274693
16-09 2023
11:00 Frederikssund Stadion
4
-
1
16. sep 2023
11:00
Frederikssund IK
4
Slangerup & Omegn IF
1
274696
16-09 2023
12:00 Gundsølillehallen
3
-
2
16. sep 2023
12:00
Gundsølille SGIF
3
Måløv BK
2
274691
16-09 2023
12:00
LSF
Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
3
16. sep 2023
12:00
Jyllinge FC
2
LSF
3
274694
16-09 2023
13:00 Lynge Idrætsanlæg
4
-
0
16. sep 2023
13:00
Lynge-Uggeløse IF
4
IF Skjold Birkerød (2)
0
274692
16-09 2023
15:30 Dalby Stadion
0
-
2
16. sep 2023
15:30
Dalby IF / HFK fodbold
0
Allerød FK
2
274790
to21-09 2023
19:00 Birkerød Stadion
3
-
3
21. sep 2023
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
3
Jyllinge FC
3
274786
23-09 2023
12:30 Måløv Idrætspark
0
-
1
23. sep 2023
12:30
Måløv BK
0
Lynge-Uggeløse IF
1
274789
23-09 2023
13:00
LSF
Smørum Idrætscenter
2
-
2
23. sep 2023
13:00
LSF
2
Frederikssund IK
2
274788
23-09 2023
14:00 Allerød Idrætspark
3
-
2
23. sep 2023
14:00
Allerød FK
3
Gundsølille SGIF
2
274787
23-09 2023
15:30 Stavnsholt
HHT
23. sep 2023
15:30
Farum BK (2)
Dalby IF / HFK fodbold
HHT
274697
23-09 2023
15:30 Slangerup Stadion Kunst
4
-
1
23. sep 2023
15:30
Slangerup & Omegn IF
4
Ølstykke FC
1
283053
to28-09 2023
19:00
LSF
Ølstykke Stadion
2
-
4
28. sep 2023
19:00
Ølstykke FC
2
LSF
4
283050
30-09 2023
11:00 Frederikssund Stadion
3
-
2
30. sep 2023
11:00
Frederikssund IK
3
IF Skjold Birkerød (2)
2
283048
30-09 2023
12:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
7
30. sep 2023
12:00
Jyllinge FC
1
Måløv BK
7
283052
30-09 2023
13:00 Lynge Idrætsanlæg
5
-
1
30. sep 2023
13:00
Lynge-Uggeløse IF
5
Allerød FK
1
283054
30-09 2023
15:30 Stavnsholt
HHT
30. sep 2023
15:30
Farum BK (2)
Slangerup & Omegn IF
HHT
283049
30-09 2023
15:30 Dalby Stadion
0
-
0
30. sep 2023
15:30
Dalby IF / HFK fodbold
0
Gundsølille SGIF
0
283060
ti03-10 2023
18:00 Birkerød Stadion
HHT
03. okt 2023
18:00
IF Skjold Birkerød (2)
Ølstykke FC
HHT
283056
07-10 2023
11:30 Måløv Idrætspark
1
-
2
07. okt 2023
11:30
Måløv BK
1
Frederikssund IK
2
283057
07-10 2023
12:00 Gundsølillehallen
0
-
3
07. okt 2023
12:00
Gundsølille SGIF
0
Lynge-Uggeløse IF
3
283059
07-10 2023
13:00
LSF
Smørum Idrætscenter
UHT
07. okt 2023
13:00
LSF
Farum BK (2)
UHT
283058
07-10 2023
15:00 Allerød Idrætspark
HMH
07. okt 2023
15:00
Allerød FK
Jyllinge FC
HMH
283055
07-10 2023
15:30 Slangerup Stadion Kunst
1
-
1
07. okt 2023
15:30
Slangerup & Omegn IF
1
Dalby IF / HFK fodbold
1
283075
to12-10 2023
19:00 Ølstykke Stadion
1
-
3
12. okt 2023
19:00
Ølstykke FC
1
Måløv BK
3
283074
14-10 2023
10:30 Frederikssund Stadion
8
-
2
14. okt 2023
10:30
Frederikssund IK
8
Allerød FK
2
283072
14-10 2023
12:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
HHT
14. okt 2023
12:00
Jyllinge FC
Gundsølille SGIF
HHT
283073
14-10 2023
15:30 Dalby Stadion
0
-
2
14. okt 2023
15:30
Dalby IF / HFK fodbold
0
Lynge-Uggeløse IF
2
283076
14-10 2023
15:30 Stavnsholt
HHT
14. okt 2023
15:30
Farum BK (2)
IF Skjold Birkerød (2)
HHT
283071
14-10 2023
15:30
LSF
Slangerup Stadion Kunst
4
-
3
14. okt 2023
15:30
Slangerup & Omegn IF
4
LSF
3
283082
ti17-10 2023
19:00 Birkerød Stadion
0
-
2
17. okt 2023
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
0
Slangerup & Omegn IF
2
283077
21-10 2023
12:00 Måløv Idrætspark
UHT
21. okt 2023
12:00
Måløv BK
Farum BK (2)
UHT
283080
21-10 2023
12:00 Gundsølillehallen
1
-
2
21. okt 2023
12:00
Gundsølille SGIF
1
Frederikssund IK
2
283079
21-10 2023
13:00 Lynge Idrætsanlæg
7
-
1
21. okt 2023
13:00
Lynge-Uggeløse IF
7
Jyllinge FC
1
283081
21-10 2023
14:00 Allerød Idrætspark
2
-
0
21. okt 2023
14:00
Allerød FK
2
Ølstykke FC
0
283078
21-10 2023
15:30
LSF
Dalby Stadion
2
-
3
21. okt 2023
15:30
Dalby IF / HFK fodbold
2
LSF
3
283085
28-10 2023
11:00 Frederikssund Stadion
2
-
3
28. okt 2023
11:00
Frederikssund IK
2
Lynge-Uggeløse IF
3
283084
28-10 2023
12:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
3
28. okt 2023
12:00
Jyllinge FC
1
Dalby IF / HFK fodbold
3
283088
28-10 2023
13:00
LSF
Smørum Idrætscenter
0
-
2
28. okt 2023
13:00
LSF
0
IF Skjold Birkerød (2)
2
283083
28-10 2023
13:00 Slangerup Stadion Kunst
0
-
0
28. okt 2023
13:00
Slangerup & Omegn IF
0
Måløv BK
0
283086
28-10 2023
16:00 Ølstykke Stadion
1
-
1
28. okt 2023
16:00
Ølstykke FC
1
Gundsølille SGIF
1
283087
29-10 2023
14:00 Farum Park
HHT
29. okt 2023
14:00
Farum BK (2)
Allerød FK
HHT
283091
to04-04 2024
19:30 Ølstykke Stadion
0
-
2
04. apr
19:30
Ølstykke FC
0
Lynge-Uggeløse IF
2
283094
to04-04 2024
19:30 Birkerød Stadion
3
-
1
04. apr
19:30
IF Skjold Birkerød (2)
3
Dalby IF / HFK fodbold
1
283093
06-04 2024
13:00
LSF
Smørum Idrætscenter
4
-
1
06. apr
13:00
LSF
4
Måløv BK
1
283089
06-04 2024
15:30 Slangerup Stadion Kunst
UHT
06. apr
15:30
Slangerup & Omegn IF
Allerød FK
UHT
283092
06-04 2024
15:30 Stavnsholt
HHT
06. apr
15:30
Farum BK (2)
Gundsølille SGIF
HHT
283090
on10-04 2024
19:00 Frederikssund Stadion
0
-
5
10. apr
19:00
Frederikssund IK
0
Jyllinge FC
5
283096
13-04 2024
10:45 Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
3
13. apr
10:45
Jyllinge FC
1
Ølstykke FC
3
283095
13-04 2024
12:30 Måløv Idrætspark
1
-
4
13. apr
12:30
Måløv BK
1
IF Skjold Birkerød (2)
4
283100
13-04 2024
12:30
LSF
Allerød Idrætspark
0
-
3
13. apr
12:30
Allerød FK
0
LSF
3
283098
13-04 2024
13:00 Lynge Idrætsanlæg
UHT
13. apr
13:00
Lynge-Uggeløse IF
Farum BK (2)
UHT
283097
13-04 2024
15:30 Dalby Stadion
2
-
3
13. apr
15:30
Dalby IF / HFK fodbold
2
Frederikssund IK
3
283099
14-04 2024
13:00 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
0
-
2
14. apr
13:00
Gundsølille SGIF
0
Slangerup & Omegn IF
2
283101
ti16-04 2024
19:00 Slangerup Stadion Kunst
2
-
1
16. apr
19:00
Slangerup & Omegn IF
2
Lynge-Uggeløse IF
1
283106
to18-04 2024
18:30 Birkerød Stadion
5
-
2
18. apr
18:30
IF Skjold Birkerød (2)
5
Allerød FK
2
283103
to18-04 2024
19:00 Ølstykke Stadion
5
-
1
18. apr
19:00
Ølstykke FC
5
Frederikssund IK
1
283102
20-04 2024
12:00 Måløv Idrætspark
0
-
0
20. apr
12:00
Måløv BK
0
Dalby IF / HFK fodbold
0
283105
20-04 2024
13:00
LSF
Smørum Idrætscenter
4
-
0
20. apr
13:00
LSF
4
Gundsølille SGIF
0
283104
20-04 2024
15:30 Stavnsholt
HHT
20. apr
15:30
Farum BK (2)
Jyllinge FC
HHT
283109
27-04 2024
11:00 Frederikssund Stadion
UHT
27. apr
11:00
Frederikssund IK
Farum BK (2)
UHT
283107
27-04 2024
12:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
4
-
1
27. apr
12:00
Jyllinge FC
4
Slangerup & Omegn IF
1
283111
27-04 2024
12:00 Gundsølillehallen
3
-
1
27. apr
12:00
Gundsølille SGIF
3
IF Skjold Birkerød (2)
1
283112
27-04 2024
12:30 Allerød Idrætspark
1
-
2
27. apr
12:30
Allerød FK
1
Måløv BK
2
283110
27-04 2024
13:00
LSF
Lynge Idrætsanlæg
2
-
1
27. apr
13:00
Lynge-Uggeløse IF
2
LSF
1
283108
27-04 2024
15:30 Dalby Stadion
1
-
4
27. apr
15:30
Dalby IF / HFK fodbold
1
Ølstykke FC
4
295540
to02-05 2024
19:00 Birkerød Stadion
0
-
1
02. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
0
Lynge-Uggeløse IF
1
295536
04-05 2024
12:00 Måløv Idrætspark
3
-
2
04. maj
12:00
Måløv BK
3
Gundsølille SGIF
2
295538
04-05 2024
12:30 Allerød Idrætspark
UHT
04. maj
12:30
Allerød FK
Dalby IF / HFK fodbold
UHT
295539
04-05 2024
13:00
LSF
Smørum Idrætscenter
2
-
2
04. maj
13:00
LSF
2
Jyllinge FC
2
295537
04-05 2024
15:30 Stavnsholt
HHT
04. maj
15:30
Farum BK (2)
Ølstykke FC
HHT
283113
04-05 2024
15:30 Slangerup Stadion Kunst
2
-
1
04. maj
15:30
Slangerup & Omegn IF
2
Frederikssund IK
1
295686
11-05 2024
11:00
LSF
Frederikssund Stadion
UHT
11. maj
11:00
Frederikssund IK
LSF
UHT
295702
11-05 2024
12:00 Gundsølillehallen
UHT
11. maj
12:00
Gundsølille SGIF
Allerød FK
UHT
295700
11-05 2024
13:00 Lynge Idrætsanlæg
1
-
2
11. maj
13:00
Lynge-Uggeløse IF
1
Måløv BK
2
295541
11-05 2024
14:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
2
11. maj
14:00
Jyllinge FC
2
IF Skjold Birkerød (2)
2
295542
11-05 2024
15:30 Dalby Stadion
UHT
11. maj
15:30
Dalby IF / HFK fodbold
Farum BK (2)
UHT
295701
to16-05 2024
19:00 Ølstykke Stadion
PRO
16. maj
19:00
Ølstykke FC
Slangerup & Omegn IF
PRO
308666
to16-05 2024
19:00 Birkerød Stadion
PRO
16. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
Frederikssund IK
PRO
295704
18-05 2024
12:00 Måløv Idrætspark
1
-
2
18. maj
12:00
Måløv BK
1
Jyllinge FC
2
295705
18-05 2024
12:00 Gundsølillehallen
1
-
1
18. maj
12:00
Gundsølille SGIF
1
Dalby IF / HFK fodbold
1
295706
18-05 2024
12:30 Allerød Idrætspark
0
-
2
18. maj
12:30
Allerød FK
0
Lynge-Uggeløse IF
2
308665
18-05 2024
13:00
LSF
Smørum Idrætscenter
4
-
2
18. maj
13:00
LSF
4
Ølstykke FC
2
295703
18-05 2024
15:30 Slangerup Stadion Kunst
UHT
18. maj
15:30
Slangerup & Omegn IF
Farum BK (2)
UHT
311316
to23-05 2024
19:00 Ølstykke Stadion
5
-
2
23. maj
19:00
Ølstykke FC
5
IF Skjold Birkerød (2)
2
311314
25-05 2024
11:00 Frederikssund Stadion
3
-
2
25. maj
11:00
Frederikssund IK
3
Måløv BK
2
311312
25-05 2024
12:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
UHT
25. maj
12:00
Jyllinge FC
Allerød FK
UHT
311315
25-05 2024
13:00 Lynge Idrætsanlæg
5
-
2
25. maj
13:00
Lynge-Uggeløse IF
5
Gundsølille SGIF
2
311317
25-05 2024
15:30
LSF
Stavnsholt
HHT
25. maj
15:30
Farum BK (2)
LSF
HHT
311313
25-05 2024
15:30 Dalby Stadion
3
-
2
25. maj
15:30
Dalby IF / HFK fodbold
3
Slangerup & Omegn IF
2
311346
01-06 2024
12:00 Måløv Idrætspark
01. jun
12:00
Måløv BK
Ølstykke FC
311348
01-06 2024
12:00 Gundsølillehallen
01. jun
12:00
Gundsølille SGIF
Jyllinge FC
311349
01-06 2024
12:30 Allerød Idrætspark
01. jun
12:30
Allerød FK
Frederikssund IK
311350
01-06 2024
13:00
LSF
Smørum Idrætscenter
01. jun
13:00
LSF
Slangerup & Omegn IF
311347
01-06 2024
13:00 Lynge Idrætsanlæg
01. jun
13:00
Lynge-Uggeløse IF
Dalby IF / HFK fodbold
311351
01-06 2024
15:30 Birkerød Stadion
UHT
01. jun
15:30
IF Skjold Birkerød (2)
Farum BK (2)
UHT
327385
to06-06 2024
18:30 Ølstykke Stadion
06. jun
18:30
Ølstykke FC
Allerød FK
311352
to06-06 2024
19:00 Slangerup Stadion Kunst
06. jun
19:00
Slangerup & Omegn IF
IF Skjold Birkerød (2)
327384
08-06 2024
11:00 Frederikssund Stadion
08. jun
11:00
Frederikssund IK
Gundsølille SGIF
327383
08-06 2024
12:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
08. jun
12:00
Jyllinge FC
Lynge-Uggeløse IF
327387
08-06 2024
13:00
LSF
Smørum Idrætscenter
08. jun
13:00
LSF
Dalby IF / HFK fodbold
327386
08-06 2024
15:30 Stavnsholt
HHT
08. jun
15:30
Farum BK (2)
Måløv BK
HHT
327411
to13-06 2024
19:00
LSF
Birkerød Stadion
13. jun
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
LSF
327388
15-06 2024
12:00 Måløv Idrætspark
15. jun
12:00
Måløv BK
Slangerup & Omegn IF
327391
15-06 2024
12:00 Gundsølillehallen
15. jun
12:00
Gundsølille SGIF
Ølstykke FC
327392
15-06 2024
12:30 Allerød Idrætspark
UHT
15. jun
12:30
Allerød FK
Farum BK (2)
UHT
327390
15-06 2024
13:00 Lynge Idrætsanlæg
15. jun
13:00
Lynge-Uggeløse IF
Frederikssund IK
327389
15-06 2024
15:30 Dalby Stadion
15. jun
15:30
Dalby IF / HFK fodbold
Jyllinge FC
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind