Serie 3 , Pulje 7

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
335591
fr18-08 2023
19:00 FC Storebælt Køge BK (3) Korsør ny Stadion
0
-
1
18. aug 2023
19:00
FC Storebælt
0
Køge BK (3)
1
335594
19-08 2023
13:00 Benløse IF Sørbymagle IF Benløsehallen
2
-
0
19. aug 2023
13:00
Benløse IF
2
Sørbymagle IF
0
335596
19-08 2023
13:00 Køge Union IF Frem Bjæverskov Ellemarkskolens bane
6
-
2
19. aug 2023
13:00
Køge Union
6
IF Frem Bjæverskov
2
335593
19-08 2023
13:30 B. 73, Slagelse Ejby IF Fodbold Stadion Vest
3
-
2
19. aug 2023
13:30
B. 73, Slagelse
3
Ejby IF Fodbold
2
335592
19-08 2023
14:00 VG Fodbold Kværkeby IF Ramsøhallen
1
-
0
19. aug 2023
14:00
VG Fodbold
1
Kværkeby IF
0
335595
20-08 2023
12:00 Jystrup IF Gørslev IF Jystrup Stadion
1
-
1
20. aug 2023
12:00
Jystrup IF
1
Gørslev IF
1
335598
fr25-08 2023
18:30 Kværkeby IF B. 73, Slagelse Kværkeby Stadion
1
-
2
25. aug 2023
18:30
Kværkeby IF
1
B. 73, Slagelse
2
335600
26-08 2023
11:00 Gørslev IF Benløse IF Gørslev Stadion
2
-
6
26. aug 2023
11:00
Gørslev IF
2
Benløse IF
6
335602
26-08 2023
11:00 Ejby IF Fodbold FC Storebælt Ejby Stadion
2
-
1
26. aug 2023
11:00
Ejby IF Fodbold
2
FC Storebælt
1
335606
02-09 2023
13:00 Benløse IF IF Frem Bjæverskov Benløsehallen
0
-
1
02. sep 2023
13:00
Benløse IF
0
IF Frem Bjæverskov
1
335608
02-09 2023
13:00 Køge Union Ejby IF Fodbold Ellemarkskolens bane
UHT
02. sep 2023
13:00
Køge Union
Ejby IF Fodbold
UHT
335605
02-09 2023
14:00 Kværkeby IF Sørbymagle IF Kværkeby Stadion
0
-
2
02. sep 2023
14:00
Kværkeby IF
0
Sørbymagle IF
2
335607
03-09 2023
12:00 Jystrup IF Køge BK (3) Jystrup Stadion
3
-
3
03. sep 2023
12:00
Jystrup IF
3
Køge BK (3)
3
335604
03-09 2023
13:30 B. 73, Slagelse FC Storebælt Stadion Vest
0
-
7
03. sep 2023
13:30
B. 73, Slagelse
0
FC Storebælt
7
335599
ti05-09 2023
18:15 Sørbymagle IF VG Fodbold Sørbyhallen
2
-
2
05. sep 2023
18:15
Sørbymagle IF
2
VG Fodbold
2
335601
ti05-09 2023
19:45 Køge BK (3) Køge Union Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
6
05. sep 2023
19:45
Køge BK (3)
0
Køge Union
6
335610
fr08-09 2023
18:30 FC Storebælt Køge Union Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
2
-
1
08. sep 2023
18:30
FC Storebælt
2
Køge Union
1
335613
fr08-09 2023
19:15 Køge BK (3) Benløse IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
1
08. sep 2023
19:15
Køge BK (3)
1
Benløse IF
1
335611
09-09 2023
11:00 Sørbymagle IF B. 73, Slagelse Sørbyhallen
2
-
3
09. sep 2023
11:00
Sørbymagle IF
2
B. 73, Slagelse
3
335614
09-09 2023
13:00 Ejby IF Fodbold Jystrup IF Ejby Stadion
2
-
0
09. sep 2023
13:00
Ejby IF Fodbold
2
Jystrup IF
0
335609
09-09 2023
13:00 IF Frem Bjæverskov VG Fodbold Bjæverskov Stadion
1
-
1
09. sep 2023
13:00
IF Frem Bjæverskov
1
VG Fodbold
1
335618
16-09 2023
11:00 Benløse IF Ejby IF Fodbold Benløsehallen
4
-
1
16. sep 2023
11:00
Benløse IF
4
Ejby IF Fodbold
1
335616
16-09 2023
14:00 B. 73, Slagelse Køge Union Stadion Vest
0
-
4
16. sep 2023
14:00
B. 73, Slagelse
0
Køge Union
4
335617
16-09 2023
14:00 Kværkeby IF IF Frem Bjæverskov Kværkeby Stadion
1
-
4
16. sep 2023
14:00
Kværkeby IF
1
IF Frem Bjæverskov
4
335619
16-09 2023
15:15 Sørbymagle IF Gørslev IF Sørbyhallen
1
-
1
16. sep 2023
15:15
Sørbymagle IF
1
Gørslev IF
1
335620
17-09 2023
12:00 Jystrup IF FC Storebælt Jystrup Stadion
HHT
17. sep 2023
12:00
Jystrup IF
FC Storebælt
HHT
335597
ti19-09 2023
19:00 IF Frem Bjæverskov Jystrup IF Bjæverskov Stadion
5
-
1
19. sep 2023
19:00
IF Frem Bjæverskov
5
Jystrup IF
1
335622
fr22-09 2023
18:00 FC Storebælt Benløse IF Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
1
-
2
22. sep 2023
18:00
FC Storebælt
1
Benløse IF
2
335625
fr22-09 2023
19:00 Køge BK (3) Kværkeby IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
0
22. sep 2023
19:00
Køge BK (3)
4
Kværkeby IF
0
335626
23-09 2023
11:00 Ejby IF Fodbold VG Fodbold Ejby Stadion
0
-
5
23. sep 2023
11:00
Ejby IF Fodbold
0
VG Fodbold
5
335624
23-09 2023
12:00 Køge Union Jystrup IF Ellemarkskolens bane
UHT
23. sep 2023
12:00
Køge Union
Jystrup IF
UHT
335621
23-09 2023
13:00 IF Frem Bjæverskov Sørbymagle IF Bjæverskov Stadion
2
-
0
23. sep 2023
13:00
IF Frem Bjæverskov
2
Sørbymagle IF
0
335623
24-09 2023
12:00 Gørslev IF B. 73, Slagelse Gørslev Skole
1
-
4
24. sep 2023
12:00
Gørslev IF
1
B. 73, Slagelse
4
335628
30-09 2023
12:00 B. 73, Slagelse Jystrup IF Stadion Vest
3
-
0
30. sep 2023
12:00
B. 73, Slagelse
3
Jystrup IF
0
335630
30-09 2023
13:00 Benløse IF Køge Union Benløsehallen
0
-
3
30. sep 2023
13:00
Benløse IF
0
Køge Union
3
335627
30-09 2023
13:30 VG Fodbold FC Storebælt Viby Idrætsanlæg
4
-
0
30. sep 2023
13:30
VG Fodbold
4
FC Storebælt
0
335629
30-09 2023
14:00 Kværkeby IF Ejby IF Fodbold Kværkeby Stadion
1
-
1
30. sep 2023
14:00
Kværkeby IF
1
Ejby IF Fodbold
1
335631
30-09 2023
15:15 Sørbymagle IF Køge BK (3) Sørbyhallen
UHT
30. sep 2023
15:15
Sørbymagle IF
Køge BK (3)
UHT
335632
01-10 2023
13:00 Gørslev IF IF Frem Bjæverskov Gørslev Stadion
1
-
3
01. okt 2023
13:00
Gørslev IF
1
IF Frem Bjæverskov
3
335634
fr06-10 2023
19:00 FC Storebælt Kværkeby IF Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
2
-
2
06. okt 2023
19:00
FC Storebælt
2
Kværkeby IF
2
335638
07-10 2023
11:00 Ejby IF Fodbold Sørbymagle IF Ejby Stadion
3
-
2
07. okt 2023
11:00
Ejby IF Fodbold
3
Sørbymagle IF
2
335633
07-10 2023
13:00 IF Frem Bjæverskov B. 73, Slagelse Bjæverskov Stadion
0
-
2
07. okt 2023
13:00
IF Frem Bjæverskov
0
B. 73, Slagelse
2
335636
07-10 2023
13:00 Køge Union VG Fodbold Ellemarkskolens bane
3
-
2
07. okt 2023
13:00
Køge Union
3
VG Fodbold
2
335635
08-10 2023
12:00 Jystrup IF Benløse IF Jystrup Stadion
1
-
2
08. okt 2023
12:00
Jystrup IF
1
Benløse IF
2
335643
on11-10 2023
18:00 Sørbymagle IF FC Storebælt Vemmelev Kunstgræs
0
-
1
11. okt 2023
18:00
Sørbymagle IF
0
FC Storebælt
1
335644
14-10 2023
11:00 Gørslev IF Ejby IF Fodbold Gørslev Stadion
2
-
3
14. okt 2023
11:00
Gørslev IF
2
Ejby IF Fodbold
3
335641
14-10 2023
12:00 B. 73, Slagelse Benløse IF Stadion Vest
1
-
0
14. okt 2023
12:00
B. 73, Slagelse
1
Benløse IF
0
335642
14-10 2023
12:00 Kværkeby IF Køge Union Kværkeby Stadion
3
-
2
14. okt 2023
12:00
Kværkeby IF
3
Køge Union
2
335639
14-10 2023
13:00 IF Frem Bjæverskov Køge BK (3) Bjæverskov Stadion
3
-
1
14. okt 2023
13:00
IF Frem Bjæverskov
3
Køge BK (3)
1
335640
14-10 2023
13:30 VG Fodbold Jystrup IF Viby Idrætsanlæg
2
-
3
14. okt 2023
13:30
VG Fodbold
2
Jystrup IF
3
335645
to19-10 2023
19:00 FC Storebælt Gørslev IF Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
3
-
0
19. okt 2023
19:00
FC Storebælt
3
Gørslev IF
0
335650
21-10 2023
11:00 Ejby IF Fodbold IF Frem Bjæverskov Ejby Stadion
2
-
2
21. okt 2023
11:00
Ejby IF Fodbold
2
IF Frem Bjæverskov
2
335649
21-10 2023
12:00 Køge Union Sørbymagle IF Køge Stadion, Kunstgræs
3
-
1
21. okt 2023
12:00
Køge Union
3
Sørbymagle IF
1
335647
21-10 2023
13:00 Benløse IF VG Fodbold Benløsehallen
0
-
4
21. okt 2023
13:00
Benløse IF
0
VG Fodbold
4
335648
21-10 2023
13:00 Jystrup IF Kværkeby IF Jystrup Stadion
2
-
3
21. okt 2023
13:00
Jystrup IF
2
Kværkeby IF
3
335646
21-10 2023
13:30 B. 73, Slagelse Køge BK (3) Stadion Vest
4
-
2
21. okt 2023
13:30
B. 73, Slagelse
4
Køge BK (3)
2
335656
fr27-10 2023
19:00 Køge BK (3) Ejby IF Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
2
27. okt 2023
19:00
Køge BK (3)
2
Ejby IF Fodbold
2
335655
28-10 2023
11:00 Gørslev IF Køge Union Bjæverskov Stadion Kunstgræs
HHT
28. okt 2023
11:00
Gørslev IF
Køge Union
HHT
335651
28-10 2023
13:00 IF Frem Bjæverskov FC Storebælt Bjæverskov Stadion
2
-
1
28. okt 2023
13:00
IF Frem Bjæverskov
2
FC Storebælt
1
335652
28-10 2023
13:30 VG Fodbold B. 73, Slagelse Viby Idrætsanlæg
2
-
0
28. okt 2023
13:30
VG Fodbold
2
B. 73, Slagelse
0
335653
28-10 2023
14:00 Kværkeby IF Benløse IF Kværkeby Stadion
1
-
1
28. okt 2023
14:00
Kværkeby IF
1
Benløse IF
1
335654
28-10 2023
15:15 Sørbymagle IF Jystrup IF Sørbyhallen
UHT
28. okt 2023
15:15
Sørbymagle IF
Jystrup IF
UHT
335637
on01-11 2023
19:45 Køge BK (3) Gørslev IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
HHT
01. nov 2023
19:45
Køge BK (3)
Gørslev IF
HHT
335603
04-11 2023
12:00 VG Fodbold Gørslev IF Viby Idrætsanlæg
UHT
04. nov 2023
12:00
VG Fodbold
Gørslev IF
UHT
335612
11-11 2023
11:00 Gørslev IF Kværkeby IF Bjæverskov Stadion Kunstgræs
0
-
3
11. nov 2023
11:00
Gørslev IF
0
Kværkeby IF
3
335615
12-11 2023
12:30 VG Fodbold Køge BK (3) Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
1
-
2
12. nov 2023
12:30
VG Fodbold
1
Køge BK (3)
2
335658
fr05-04 2024
18:30 Kværkeby IF VG Fodbold Kværkeby Stadion
05. apr
18:30
Kværkeby IF
VG Fodbold
335657
fr05-04 2024
19:00 IF Frem Bjæverskov Køge Union Bjæverskov Stadion Kunstgræs
05. apr
19:00
IF Frem Bjæverskov
Køge Union
335660
06-04 2024
11:00 Gørslev IF Jystrup IF Gørslev Skole
06. apr
11:00
Gørslev IF
Jystrup IF
335662
06-04 2024
11:00 Ejby IF Fodbold B. 73, Slagelse Ejby Stadion
06. apr
11:00
Ejby IF Fodbold
B. 73, Slagelse
335659
06-04 2024
13:00 Sørbymagle IF Benløse IF Sørbyhallen
06. apr
13:00
Sørbymagle IF
Benløse IF
335661
07-04 2024
14:00 Køge BK (3) FC Storebælt Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
07. apr
14:00
Køge BK (3)
FC Storebælt
335663
to11-04 2024
19:00 FC Storebælt Ejby IF Fodbold Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
11. apr
19:00
FC Storebælt
Ejby IF Fodbold
335664
13-04 2024
12:00 VG Fodbold Sørbymagle IF Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
13. apr
12:00
VG Fodbold
Sørbymagle IF
335700
13-04 2024
12:00 Køge Union Køge BK (3) Ellemarkskolens bane
13. apr
12:00
Køge Union
Køge BK (3)
335666
13-04 2024
13:00 Benløse IF Gørslev IF Benløsehallen
13. apr
13:00
Benløse IF
Gørslev IF
335665
13-04 2024
13:30 B. 73, Slagelse Kværkeby IF Stadion Vest
13. apr
13:30
B. 73, Slagelse
Kværkeby IF
335667
14-04 2024
13:00 Jystrup IF IF Frem Bjæverskov Jystrup Stadion
14. apr
13:00
Jystrup IF
IF Frem Bjæverskov
335709
ti16-04 2024
18:45 Køge BK (3) Jystrup IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
16. apr
18:45
Køge BK (3)
Jystrup IF
335706
to18-04 2024
19:00 FC Storebælt B. 73, Slagelse Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
18. apr
19:00
FC Storebælt
B. 73, Slagelse
335708
20-04 2024
11:00 Gørslev IF VG Fodbold Gørslev Skole
20. apr
11:00
Gørslev IF
VG Fodbold
335710
20-04 2024
11:00 Ejby IF Fodbold Køge Union Ejby Stadion
20. apr
11:00
Ejby IF Fodbold
Køge Union
335707
20-04 2024
12:00 Sørbymagle IF Kværkeby IF Sørbyhallen
20. apr
12:00
Sørbymagle IF
Kværkeby IF
335701
20-04 2024
13:00 IF Frem Bjæverskov Benløse IF Bjæverskov Stadion Kunstgræs
20. apr
13:00
IF Frem Bjæverskov
Benløse IF
335713
fr26-04 2024
18:30 Kværkeby IF Gørslev IF Kværkeby Stadion
26. apr
18:30
Kværkeby IF
Gørslev IF
335712
fr26-04 2024
19:00 B. 73, Slagelse Sørbymagle IF Stadion Vest
26. apr
19:00
B. 73, Slagelse
Sørbymagle IF
335711
27-04 2024
12:00 VG Fodbold IF Frem Bjæverskov Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
27. apr
12:00
VG Fodbold
IF Frem Bjæverskov
335716
27-04 2024
12:00 Køge Union FC Storebælt Ellemarkskolens bane
27. apr
12:00
Køge Union
FC Storebælt
335714
27-04 2024
13:00 Benløse IF Køge BK (3) Benløsehallen
27. apr
13:00
Benløse IF
Køge BK (3)
335715
28-04 2024
13:00 Jystrup IF Ejby IF Fodbold Jystrup Stadion
28. apr
13:00
Jystrup IF
Ejby IF Fodbold
335721
ti30-04 2024
19:00 Køge BK (3) VG Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
30. apr
19:00
Køge BK (3)
VG Fodbold
335718
fr03-05 2024
19:00 FC Storebælt Jystrup IF Korsør ny Stadion
03. maj
19:00
FC Storebælt
Jystrup IF
335722
04-05 2024
11:00 Ejby IF Fodbold Benløse IF Ejby Stadion
04. maj
11:00
Ejby IF Fodbold
Benløse IF
335719
04-05 2024
11:00 Gørslev IF Sørbymagle IF Gørslev Skole
04. maj
11:00
Gørslev IF
Sørbymagle IF
335720
04-05 2024
12:00 Køge Union B. 73, Slagelse Ellemarkskolens bane
04. maj
12:00
Køge Union
B. 73, Slagelse
335717
04-05 2024
13:00 IF Frem Bjæverskov Kværkeby IF Bjæverskov Stadion
04. maj
13:00
IF Frem Bjæverskov
Kværkeby IF
335725
fr10-05 2024
18:30 Kværkeby IF Køge BK (3) Kværkeby Stadion
10. maj
18:30
Kværkeby IF
Køge BK (3)
335723
11-05 2024
12:00 VG Fodbold Ejby IF Fodbold Ramsøhallen
11. maj
12:00
VG Fodbold
Ejby IF Fodbold
335727
11-05 2024
12:00 Sørbymagle IF IF Frem Bjæverskov Sørbyhallen
11. maj
12:00
Sørbymagle IF
IF Frem Bjæverskov
335726
11-05 2024
13:00 Benløse IF FC Storebælt Benløsehallen
11. maj
13:00
Benløse IF
FC Storebælt
335724
11-05 2024
13:30 B. 73, Slagelse Gørslev IF Stadion Vest
11. maj
13:30
B. 73, Slagelse
Gørslev IF
335728
12-05 2024
13:00 Jystrup IF Køge Union Jystrup Stadion
12. maj
13:00
Jystrup IF
Køge Union
335813
ti14-05 2024
19:00 Køge BK (3) Sørbymagle IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
14. maj
19:00
Køge BK (3)
Sørbymagle IF
335810
fr17-05 2024
19:00 FC Storebælt VG Fodbold Korsør ny Stadion
17. maj
19:00
FC Storebælt
VG Fodbold
335814
18-05 2024
11:00 Ejby IF Fodbold Kværkeby IF Ejby Stadion
18. maj
11:00
Ejby IF Fodbold
Kværkeby IF
335812
18-05 2024
12:00 Køge Union Benløse IF Ellemarkskolens bane
18. maj
12:00
Køge Union
Benløse IF
335729
18-05 2024
13:00 IF Frem Bjæverskov Gørslev IF Bjæverskov Stadion
18. maj
13:00
IF Frem Bjæverskov
Gørslev IF
335811
19-05 2024
13:00 Jystrup IF B. 73, Slagelse Jystrup Stadion
19. maj
13:00
Jystrup IF
B. 73, Slagelse
335819
on22-05 2024
18:30 Sørbymagle IF Ejby IF Fodbold Vemmelev Kunstgræs
22. maj
18:30
Sørbymagle IF
Ejby IF Fodbold
335817
fr24-05 2024
18:30 Kværkeby IF FC Storebælt Kværkeby Stadion
24. maj
18:30
Kværkeby IF
FC Storebælt
335820
25-05 2024
11:00 Gørslev IF Køge BK (3) Gørslev Skole
25. maj
11:00
Gørslev IF
Køge BK (3)
335815
25-05 2024
12:00 VG Fodbold Køge Union Ramsøhallen
25. maj
12:00
VG Fodbold
Køge Union
335818
25-05 2024
13:00 Benløse IF Jystrup IF Benløsehallen
25. maj
13:00
Benløse IF
Jystrup IF
335816
25-05 2024
13:30 B. 73, Slagelse IF Frem Bjæverskov Stadion Vest
25. maj
13:30
B. 73, Slagelse
IF Frem Bjæverskov
335825
fr31-05 2024
19:00 Køge BK (3) IF Frem Bjæverskov Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
31. maj
19:00
Køge BK (3)
IF Frem Bjæverskov
335826
01-06 2024
11:00 Ejby IF Fodbold Gørslev IF Ejby Stadion
01. jun
11:00
Ejby IF Fodbold
Gørslev IF
335824
01-06 2024
12:00 Køge Union Kværkeby IF Ellemarkskolens bane
01. jun
12:00
Køge Union
Kværkeby IF
335822
01-06 2024
13:00 Benløse IF B. 73, Slagelse Benløsehallen
01. jun
13:00
Benløse IF
B. 73, Slagelse
335823
02-06 2024
13:00 Jystrup IF VG Fodbold Jystrup Stadion
02. jun
13:00
Jystrup IF
VG Fodbold
335821
ti04-06 2024
18:30 FC Storebælt Sørbymagle IF Korsør ny Stadion
04. jun
18:30
FC Storebælt
Sørbymagle IF
335832
ti04-06 2024
19:00 Køge BK (3) B. 73, Slagelse Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
04. jun
19:00
Køge BK (3)
B. 73, Slagelse
335829
fr07-06 2024
18:30 Kværkeby IF Jystrup IF Kværkeby Stadion
07. jun
18:30
Kværkeby IF
Jystrup IF
335831
08-06 2024
11:00 Gørslev IF FC Storebælt Gørslev Skole
08. jun
11:00
Gørslev IF
FC Storebælt
335828
08-06 2024
12:00 VG Fodbold Benløse IF Ramsøhallen
08. jun
12:00
VG Fodbold
Benløse IF
335827
08-06 2024
13:00 IF Frem Bjæverskov Ejby IF Fodbold Bjæverskov Stadion
08. jun
13:00
IF Frem Bjæverskov
Ejby IF Fodbold
335830
on12-06 2024
18:30 Sørbymagle IF Køge Union Sørbyhallen
12. jun
18:30
Sørbymagle IF
Køge Union
335833
fr14-06 2024
19:00 FC Storebælt IF Frem Bjæverskov Korsør ny Stadion
14. jun
19:00
FC Storebælt
IF Frem Bjæverskov
335913
15-06 2024
11:00 Ejby IF Fodbold Køge BK (3) Ejby Stadion
15. jun
11:00
Ejby IF Fodbold
Køge BK (3)
335837
15-06 2024
12:00 Køge Union Gørslev IF Ellemarkskolens bane
15. jun
12:00
Køge Union
Gørslev IF
335835
15-06 2024
13:00 Benløse IF Kværkeby IF Benløsehallen
15. jun
13:00
Benløse IF
Kværkeby IF
335834
15-06 2024
13:30 B. 73, Slagelse VG Fodbold Stadion Vest
15. jun
13:30
B. 73, Slagelse
VG Fodbold
335836
16-06 2024
13:00 Jystrup IF Sørbymagle IF Jystrup Stadion
16. jun
13:00
Jystrup IF
Sørbymagle IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind