Serie 4 - Efterår, Pulje 3 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
423151
on16-08 2023
18:30 Hørsholm-Usserød IK Taarbæk IF Sunshine Hørsholm Idrætspark
0
-
0
16. aug 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
0
Taarbæk IF Sunshine
0
423147
19-08 2023
13:30 Brede IF FC Ballerup (2) Brede Idrætsplads
3
-
5
19. aug 2023
13:30
Brede IF
3
FC Ballerup (2)
5
423152
19-08 2023
13:30 Helsinge Fodbold Kokkedal BK Helsinge Stadion
3
-
1
19. aug 2023
13:30
Helsinge Fodbold
3
Kokkedal BK
1
423149
19-08 2023
14:00 Lyngby Boldklub 1921 IF Bytoften Lyngby Stadion
2
-
1
19. aug 2023
14:00
Lyngby Boldklub 1921
2
IF Bytoften
1
423150
20-08 2023
15:00 Hareskov IF Værløse BK Birkevang
5
-
3
20. aug 2023
15:00
Hareskov IF
5
Værløse BK
3
425884
to24-08 2023
18:45 Taarbæk IF Sunshine Hareskov IF Springforbi fodboldbaner
2
-
3
24. aug 2023
18:45
Taarbæk IF Sunshine
2
Hareskov IF
3
477051
to24-08 2023
20:25 IF Bytoften Brede IF Gladsaxe skole
UHT
24. aug 2023
20:25
IF Bytoften
Brede IF
UHT
425874
26-08 2023
10:00 Ballerup BK (2) Lyngby Boldklub 1921 Ballerup Idrætsby
7
-
2
26. aug 2023
10:00
Ballerup BK (2)
7
Lyngby Boldklub 1921
2
423316
26-08 2023
13:00 Kokkedal BK Hørsholm-Usserød IK Egedalsbanen
0
-
4
26. aug 2023
13:00
Kokkedal BK
0
Hørsholm-Usserød IK
4
425882
26-08 2023
14:00 Værløse BK Mladost IF (2) Værløse Stadion
UHT
26. aug 2023
14:00
Værløse BK
Mladost IF (2)
UHT
477048
27-08 2023
12:00 FC Ballerup (2) Helsinge Fodbold Højagerskolen
2
-
2
27. aug 2023
12:00
FC Ballerup (2)
2
Helsinge Fodbold
2
477056
02-09 2023
10:00 Hørsholm-Usserød IK FC Ballerup (2) Hørsholm Idrætspark
1
-
7
02. sep 2023
10:00
Hørsholm-Usserød IK
1
FC Ballerup (2)
7
477053
02-09 2023
14:00 Lyngby Boldklub 1921 Brede IF Lyngby Stadion
6
-
2
02. sep 2023
14:00
Lyngby Boldklub 1921
6
Brede IF
2
477052
03-09 2023
13:00 Mladost IF (2) Taarbæk IF Sunshine Damgårdsparken, Ballerup
3
-
3
03. sep 2023
13:00
Mladost IF (2)
3
Taarbæk IF Sunshine
3
477055
03-09 2023
15:00 Hareskov IF Kokkedal BK Birkevang
6
-
3
03. sep 2023
15:00
Hareskov IF
6
Kokkedal BK
3
477061
to07-09 2023
18:00 Taarbæk IF Sunshine Ballerup BK (2) Springforbi fodboldbaner
2
-
2
07. sep 2023
18:00
Taarbæk IF Sunshine
2
Ballerup BK (2)
2
477063
to07-09 2023
20:00 IF Bytoften Hørsholm-Usserød IK Gladsaxe skole
4
-
1
07. sep 2023
20:00
IF Bytoften
4
Hørsholm-Usserød IK
1
477058
09-09 2023
13:00 Kokkedal BK Mladost IF (2) Egedalsbanen
0
-
4
09. sep 2023
13:00
Kokkedal BK
0
Mladost IF (2)
4
477059
09-09 2023
13:30 Brede IF Helsinge Fodbold Brede Idrætsplads
2
-
2
09. sep 2023
13:30
Brede IF
2
Helsinge Fodbold
2
477060
09-09 2023
14:00 Værløse BK Lyngby Boldklub 1921 Værløse Stadion
0
-
7
09. sep 2023
14:00
Værløse BK
0
Lyngby Boldklub 1921
7
477062
10-09 2023
12:00 FC Ballerup (2) Hareskov IF Højagerskolen
1
-
0
10. sep 2023
12:00
FC Ballerup (2)
1
Hareskov IF
0
477057
to14-09 2023
18:30 Helsinge Fodbold IF Bytoften Helsinge Stadion
0
-
3
14. sep 2023
18:30
Helsinge Fodbold
0
IF Bytoften
3
479953
16-09 2023
10:00 Ballerup BK (2) Kokkedal BK Ballerup Idrætsby
9
-
1
16. sep 2023
10:00
Ballerup BK (2)
9
Kokkedal BK
1
480045
16-09 2023
10:00 Hørsholm-Usserød IK Brede IF Hørsholm Idrætspark
4
-
0
16. sep 2023
10:00
Hørsholm-Usserød IK
4
Brede IF
0
477065
16-09 2023
14:00 Lyngby Boldklub 1921 Helsinge Fodbold Lyngby Stadion
2
-
2
16. sep 2023
14:00
Lyngby Boldklub 1921
2
Helsinge Fodbold
2
477064
17-09 2023
13:00 Mladost IF (2) FC Ballerup (2) Damgårdsparken, Ballerup
0
-
3
17. sep 2023
13:00
Mladost IF (2)
0
FC Ballerup (2)
3
479971
17-09 2023
15:00 Hareskov IF IF Bytoften Birkevang
2
-
0
17. sep 2023
15:00
Hareskov IF
2
IF Bytoften
0
480173
fr22-09 2023
18:00 IF Bytoften Mladost IF (2) Gladsaxe skole
3
-
0
22. sep 2023
18:00
IF Bytoften
3
Mladost IF (2)
0
480071
23-09 2023
13:30 Brede IF Hareskov IF Brede Idrætsplads
2
-
4
23. sep 2023
13:30
Brede IF
2
Hareskov IF
4
480144
23-09 2023
13:30 Helsinge Fodbold Hørsholm-Usserød IK Helsinge Stadion
0
-
4
23. sep 2023
13:30
Helsinge Fodbold
0
Hørsholm-Usserød IK
4
480084
23-09 2023
15:30 Taarbæk IF Sunshine Lyngby Boldklub 1921 Springforbi fodboldbaner
2
-
0
23. sep 2023
15:30
Taarbæk IF Sunshine
2
Lyngby Boldklub 1921
0
480148
24-09 2023
10:00 FC Ballerup (2) Ballerup BK (2) Højagerskolen
2
-
3
24. sep 2023
10:00
FC Ballerup (2)
2
Ballerup BK (2)
3
480065
24-09 2023
14:00 Kokkedal BK Værløse BK Egedalsbanen
2
-
4
24. sep 2023
14:00
Kokkedal BK
2
Værløse BK
4
423148
on27-09 2023
18:30 Mladost IF (2) Ballerup BK (2) Top Danmark Hallen, kunstgræs
1
-
3
27. sep 2023
18:30
Mladost IF (2)
1
Ballerup BK (2)
3
480211
30-09 2023
10:00 Ballerup BK (2) IF Bytoften Ballerup Idrætsby
2
-
1
30. sep 2023
10:00
Ballerup BK (2)
2
IF Bytoften
1
480183
30-09 2023
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion
2
-
2
30. sep 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921
2
Hørsholm-Usserød IK
2
480257
30-09 2023
14:00 Værløse BK FC Ballerup (2) Værløse Stadion
2
-
3
30. sep 2023
14:00
Værløse BK
2
FC Ballerup (2)
3
480273
30-09 2023
15:30 Taarbæk IF Sunshine Kokkedal BK Springforbi fodboldbaner
3
-
5
30. sep 2023
15:30
Taarbæk IF Sunshine
3
Kokkedal BK
5
480178
01-10 2023
13:00 Mladost IF (2) Brede IF Damgårdsparken, Ballerup
2
-
2
01. okt 2023
13:00
Mladost IF (2)
2
Brede IF
2
480236
01-10 2023
15:00 Hareskov IF Helsinge Fodbold Birkevang
2
-
2
01. okt 2023
15:00
Hareskov IF
2
Helsinge Fodbold
2
480343
07-10 2023
10:00 Hørsholm-Usserød IK Hareskov IF Hørsholm Idrætspark
5
-
2
07. okt 2023
10:00
Hørsholm-Usserød IK
5
Hareskov IF
2
480383
07-10 2023
12:00 FC Ballerup (2) Taarbæk IF Sunshine Højagerskolen
3
-
0
07. okt 2023
12:00
FC Ballerup (2)
3
Taarbæk IF Sunshine
0
480313
07-10 2023
13:30 Brede IF Ballerup BK (2) Brede Idrætsplads
HHT
07. okt 2023
13:30
Brede IF
Ballerup BK (2)
HHT
480372
07-10 2023
13:30 Helsinge Fodbold Mladost IF (2) Helsinge Stadion
4
-
2
07. okt 2023
13:30
Helsinge Fodbold
4
Mladost IF (2)
2
480295
07-10 2023
14:00 Kokkedal BK Lyngby Boldklub 1921 Egedalsbanen
7
-
5
07. okt 2023
14:00
Kokkedal BK
7
Lyngby Boldklub 1921
5
480439
ma09-10 2023
20:25 IF Bytoften Værløse BK Gladsaxe skole
0
-
1
09. okt 2023
20:25
IF Bytoften
0
Værløse BK
1
480653
14-10 2023
10:00 Ballerup BK (2) Helsinge Fodbold Ballerup Idrætsby
6
-
0
14. okt 2023
10:00
Ballerup BK (2)
6
Helsinge Fodbold
0
480486
14-10 2023
13:00 Kokkedal BK FC Ballerup (2) Egedalsbanen
1
-
2
14. okt 2023
13:00
Kokkedal BK
1
FC Ballerup (2)
2
480515
14-10 2023
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Hareskov IF Lyngby Stadion
3
-
3
14. okt 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921
3
Hareskov IF
3
480655
14-10 2023
14:00 Taarbæk IF Sunshine IF Bytoften Springforbi fodboldbaner
6
-
1
14. okt 2023
14:00
Taarbæk IF Sunshine
6
IF Bytoften
1
480490
15-10 2023
13:00 Mladost IF (2) Hørsholm-Usserød IK Damgårdsparken, Ballerup
2
-
6
15. okt 2023
13:00
Mladost IF (2)
2
Hørsholm-Usserød IK
6
480029
to19-10 2023
18:00 Værløse BK Taarbæk IF Sunshine Værløse Stadion Kunstgræs
0
-
3
19. okt 2023
18:00
Værløse BK
0
Taarbæk IF Sunshine
3
480662
21-10 2023
10:00 Hørsholm-Usserød IK Ballerup BK (2) Hørsholm Idrætspark
2
-
3
21. okt 2023
10:00
Hørsholm-Usserød IK
2
Ballerup BK (2)
3
480657
21-10 2023
12:00 Lyngby Boldklub 1921 FC Ballerup (2) Lyngby Stadion
1
-
3
21. okt 2023
12:00
Lyngby Boldklub 1921
1
FC Ballerup (2)
3
480680
21-10 2023
13:30 Helsinge Fodbold Værløse BK Helsinge Stadion
UHT
21. okt 2023
13:30
Helsinge Fodbold
Værløse BK
UHT
480658
22-10 2023
15:00 Hareskov IF Mladost IF (2) Birkevang
6
-
0
22. okt 2023
15:00
Hareskov IF
6
Mladost IF (2)
0
480684
on25-10 2023
20:05 IF Bytoften Kokkedal BK Gladsaxe skole
4
-
2
25. okt 2023
20:05
IF Bytoften
4
Kokkedal BK
2
480694
28-10 2023
12:45 Ballerup BK (2) Hareskov IF Top Danmark Hallen, kunstgræs
5
-
1
28. okt 2023
12:45
Ballerup BK (2)
5
Hareskov IF
1
480709
28-10 2023
14:00 Værløse BK Hørsholm-Usserød IK Værløse Stadion
1
-
3
28. okt 2023
14:00
Værløse BK
1
Hørsholm-Usserød IK
3
480691
29-10 2023
13:00 Mladost IF (2) Lyngby Boldklub 1921 Damgårdsparken, Ballerup
6
-
0
29. okt 2023
13:00
Mladost IF (2)
6
Lyngby Boldklub 1921
0
480723
29-10 2023
14:35 FC Ballerup (2) IF Bytoften Top Danmark Hallen, kunstgræs
8
-
0
29. okt 2023
14:35
FC Ballerup (2)
8
IF Bytoften
0
480686
29-10 2023
15:00 Kokkedal BK Brede IF Karsemosegård Kunstgræs
7
-
1
29. okt 2023
15:00
Kokkedal BK
7
Brede IF
1
480719
to02-11 2023
18:00 Taarbæk IF Sunshine Helsinge Fodbold Lundtofte Idrætsplads
4
-
2
02. nov 2023
18:00
Taarbæk IF Sunshine
4
Helsinge Fodbold
2
477054
04-11 2023
12:45 Ballerup BK (2) Værløse BK Top Danmark Hallen, kunstgræs
3
-
2
04. nov 2023
12:45
Ballerup BK (2)
3
Værløse BK
2
480656
to09-11 2023
19:00 Brede IF Taarbæk IF Sunshine Lundtofte Idrætsplads
2
-
6
09. nov 2023
19:00
Brede IF
2
Taarbæk IF Sunshine
6
480654
11-11 2023
14:00 Værløse BK Brede IF Værløse Stadion Kunstgræs
1
-
0
11. nov 2023
14:00
Værløse BK
1
Brede IF
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.

Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)

Log ind