U19 Drenge 1 (05-06) Efterår, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
692811
fr18-08 2023
18:30 Karlslunde IF (1) Taastrup FC Karlslunde Stadion
1
-
0
18. aug 2023
18:30
Karlslunde IF (1)
1
Taastrup FC
0
692788
19-08 2023
14:00 Herlev IF Lyngby Boldklub 1921 Herlev IF Engen
6
-
3
19. aug 2023
14:00
Herlev IF
6
Lyngby Boldklub 1921
3
692809
19-08 2023
16:00 Oversidder Brøndbyernes IF
19. aug 2023
16:00
Oversidder
Brøndbyernes IF
692813
26-08 2023
12:45 Taastrup FC B. 1973, Herlev NyBolig Park - Kunstgræs
5
-
0
26. aug 2023
12:45
Taastrup FC
5
B. 1973, Herlev
0
692815
26-08 2023
14:00 Brøndbyernes IF Herlev IF Brøndby Stadion
2
-
7
26. aug 2023
14:00
Brøndbyernes IF
2
Herlev IF
7
692814
27-08 2023
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Karlslunde IF (1) Lyngby Stadion
2
-
4
27. aug 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921
2
Karlslunde IF (1)
4
692817
ma28-08 2023
18:30 SSL Måløv BK Baunehøj Stadion
3
-
4
28. aug 2023
18:30
SSL
3
Måløv BK
4
692821
fr01-09 2023
18:30 Karlslunde IF (1) Brøndbyernes IF Karlslunde Stadion
5
-
0
01. sep 2023
18:30
Karlslunde IF (1)
5
Brøndbyernes IF
0
692818
02-09 2023
11:15 Taastrup FC Lyngby Boldklub 1921 NyBolig Park - Kunstgræs
3
-
2
02. sep 2023
11:15
Taastrup FC
3
Lyngby Boldklub 1921
2
692819
02-09 2023
14:00 Herlev IF Hillerød Fodbold Herlev IF Engen
UHT
02. sep 2023
14:00
Herlev IF
Hillerød Fodbold
UHT
692820
02-09 2023
16:00 Oversidder SSL
02. sep 2023
16:00
Oversidder
SSL
692822
03-09 2023
14:00 B. 1973, Herlev Måløv BK Elverroad Kunstgræs
4
-
0
03. sep 2023
14:00
B. 1973, Herlev
4
Måløv BK
0
692826
ti05-09 2023
18:30 Hillerød Fodbold Karlslunde IF (1) Hillerød Stadion
2
-
3
05. sep 2023
18:30
Hillerød Fodbold
2
Karlslunde IF (1)
3
692812
on06-09 2023
18:00 B. 1973, Herlev SSL Elverroad Kunstgræs
3
-
3
06. sep 2023
18:00
B. 1973, Herlev
3
SSL
3
692825
09-09 2023
12:15 Måløv BK Oversidder Måløv Idrætspark
09. sep 2023
12:15
Måløv BK
Oversidder
692824
09-09 2023
14:00 Brøndbyernes IF Taastrup FC Brøndby Stadion
0
-
14
09. sep 2023
14:00
Brøndbyernes IF
0
Taastrup FC
14
692823
10-09 2023
13:30 Lyngby Boldklub 1921 B. 1973, Herlev Lyngby Stadion
1
-
0
10. sep 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921
1
B. 1973, Herlev
0
692827
ma11-09 2023
19:00 SSL Herlev IF Baunehøj Stadion
4
-
2
11. sep 2023
19:00
SSL
4
Herlev IF
2
692810
on13-09 2023
17:45 Måløv BK Hillerød Fodbold Måløv Idrætspark
1
-
3
13. sep 2023
17:45
Måløv BK
1
Hillerød Fodbold
3
692831
fr15-09 2023
18:30 Karlslunde IF (1) SSL Karlslunde Stadion
1
-
2
15. sep 2023
18:30
Karlslunde IF (1)
1
SSL
2
692828
16-09 2023
13:00 Taastrup FC Hillerød Fodbold NyBolig Park - Kunstgræs
UHT
16. sep 2023
13:00
Taastrup FC
Hillerød Fodbold
UHT
692829
16-09 2023
14:00 Herlev IF Måløv BK Herlev IF Engen
3
-
1
16. sep 2023
14:00
Herlev IF
3
Måløv BK
1
692830
16-09 2023
14:00 Lyngby Boldklub 1921 Brøndbyernes IF Lyngby Stadion
3
-
2
16. sep 2023
14:00
Lyngby Boldklub 1921
3
Brøndbyernes IF
2
692832
17-09 2023
16:00 B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad Kunstgræs
17. sep 2023
16:00
B. 1973, Herlev
Oversidder
692880
ti19-09 2023
18:30 Hillerød Fodbold Lyngby Boldklub 1921 Hillerød Stadion
0
-
1
19. sep 2023
18:30
Hillerød Fodbold
0
Lyngby Boldklub 1921
1
692879
23-09 2023
10:30 Måløv BK Karlslunde IF (1) Måløv Idrætspark
4
-
7
23. sep 2023
10:30
Måløv BK
4
Karlslunde IF (1)
7
692834
23-09 2023
14:00 Brøndbyernes IF B. 1973, Herlev Brøndby Stadion
2
-
4
23. sep 2023
14:00
Brøndbyernes IF
2
B. 1973, Herlev
4
692833
23-09 2023
16:00 Oversidder Herlev IF
23. sep 2023
16:00
Oversidder
Herlev IF
692881
ma25-09 2023
18:30 SSL Taastrup FC Baunehøj Stadion
3
-
4
25. sep 2023
18:30
SSL
3
Taastrup FC
4
692885
fr29-09 2023
18:30 Karlslunde IF (1) Oversidder Karlslunde Stadion
29. sep 2023
18:30
Karlslunde IF (1)
Oversidder
692882
30-09 2023
11:15 Taastrup FC Måløv BK NyBolig Park - Kunstgræs
3
-
1
30. sep 2023
11:15
Taastrup FC
3
Måløv BK
1
692884
30-09 2023
14:00 Brøndbyernes IF Hillerød Fodbold Brøndby Stadion
UHT
30. sep 2023
14:00
Brøndbyernes IF
Hillerød Fodbold
UHT
692883
01-10 2023
13:30 Lyngby Boldklub 1921 SSL Lyngby Stadion
1
-
4
01. okt 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921
1
SSL
4
692886
01-10 2023
14:00 B. 1973, Herlev Herlev IF Elverroad Kunstgræs
5
-
0
01. okt 2023
14:00
B. 1973, Herlev
5
Herlev IF
0
692816
ti03-10 2023
18:30 Hillerød Fodbold Oversidder Hillerød Stadion
03. okt 2023
18:30
Hillerød Fodbold
Oversidder
692896
to05-10 2023
18:30 Hillerød Fodbold SSL Hillerød Stadion
11
-
2
05. okt 2023
18:30
Hillerød Fodbold
11
SSL
2
692887
07-10 2023
14:00 Herlev IF Karlslunde IF (1) Herlev IF Engen
5
-
5
07. okt 2023
14:00
Herlev IF
5
Karlslunde IF (1)
5
692890
07-10 2023
15:30 B. 1973, Herlev Hillerød Fodbold Elverroad Kunstgræs
UHT
07. okt 2023
15:30
B. 1973, Herlev
Hillerød Fodbold
UHT
692888
07-10 2023
16:00 Oversidder Taastrup FC
07. okt 2023
16:00
Oversidder
Taastrup FC
692889
08-10 2023
12:00 Måløv BK Lyngby Boldklub 1921 Måløv Idrætspark
1
-
4
08. okt 2023
12:00
Måløv BK
1
Lyngby Boldklub 1921
4
692891
ma09-10 2023
18:30 SSL Brøndbyernes IF Baunehøj Stadion
4
-
3
09. okt 2023
18:30
SSL
4
Brøndbyernes IF
3
692895
fr13-10 2023
18:30 Karlslunde IF (1) B. 1973, Herlev Karlslunde Stadion
5
-
4
13. okt 2023
18:30
Karlslunde IF (1)
5
B. 1973, Herlev
4
692892
14-10 2023
13:00 Taastrup FC Herlev IF NyBolig Park - Kunstgræs
4
-
0
14. okt 2023
13:00
Taastrup FC
4
Herlev IF
0
692894
14-10 2023
14:00 Brøndbyernes IF Måløv BK Brøndby Stadion
3
-
1
14. okt 2023
14:00
Brøndbyernes IF
3
Måløv BK
1
692893
15-10 2023
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
15. okt 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.

Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)

Log ind