U14 Drenge Mester (10) Efterår (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
717455
19-08 2023
10:00 Himmelev-Veddelev BK Glostrup Himmelev Idrætspark
6
-
0
19. aug 2023
10:00
Himmelev-Veddelev BK
6
Glostrup
0
717456
19-08 2023
10:00 Vallensbæk IF Solrød FC Vallensbæk Idrætscenter kunst
9
-
2
19. aug 2023
10:00
Vallensbæk IF
9
Solrød FC
2
714655
19-08 2023
10:30 Raklev GI Ringsted IF Røsnæshallen
2
-
1
19. aug 2023
10:30
Raklev GI
2
Ringsted IF
1
714652
19-08 2023
11:00 Ølstykke FC Herlev IF Ølstykke Stadion Kunstgræs
5
-
3
19. aug 2023
11:00
Ølstykke FC
5
Herlev IF
3
714654
19-08 2023
13:30 FC Rudersdal Virum-Sorgenfri BK Rundforbi Stadion
4
-
1
19. aug 2023
13:30
FC Rudersdal
4
Virum-Sorgenfri BK
1
714653
20-08 2023
11:00 Hillerød Fodbold Slagelse B&I Hillerød Stadion
7
-
1
20. aug 2023
11:00
Hillerød Fodbold
7
Slagelse B&I
1
717457
26-08 2023
10:00 Solrød FC Himmelev-Veddelev BK Solrød Idrætscenter
1
-
5
26. aug 2023
10:00
Solrød FC
1
Himmelev-Veddelev BK
5
717458
26-08 2023
10:00 Slagelse B&I FC Rudersdal Slagelse Stadion
1
-
3
26. aug 2023
10:00
Slagelse B&I
1
FC Rudersdal
3
717687
26-08 2023
10:00 Glostrup Raklev GI Østervangsbanerne
2
-
2
26. aug 2023
10:00
Glostrup
2
Raklev GI
2
717688
26-08 2023
11:00 Herlev IF Vallensbæk IF Herlev IF Engen
4
-
5
26. aug 2023
11:00
Herlev IF
4
Vallensbæk IF
5
717689
26-08 2023
12:00 Virum-Sorgenfri BK Ølstykke FC Virum Stadion
0
-
2
26. aug 2023
12:00
Virum-Sorgenfri BK
0
Ølstykke FC
2
717694
02-09 2023
10:00 Himmelev-Veddelev BK Herlev IF Himmelev Idrætspark
2
-
1
02. sep 2023
10:00
Himmelev-Veddelev BK
2
Herlev IF
1
717695
02-09 2023
10:00 Vallensbæk IF Virum-Sorgenfri BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
4
-
1
02. sep 2023
10:00
Vallensbæk IF
4
Virum-Sorgenfri BK
1
717693
02-09 2023
10:30 Raklev GI Solrød FC Røsnæshallen
2
-
3
02. sep 2023
10:30
Raklev GI
2
Solrød FC
3
717691
02-09 2023
13:30 FC Rudersdal Ølstykke FC Rundforbi Stadion
3
-
3
02. sep 2023
13:30
FC Rudersdal
3
Ølstykke FC
3
717690
03-09 2023
11:00 Hillerød Fodbold Glostrup Hillerød Stadion
6
-
2
03. sep 2023
11:00
Hillerød Fodbold
6
Glostrup
2
717692
on06-09 2023
18:30 Slagelse B&I Ringsted IF Slagelse Stadion Kunst
1
-
4
06. sep 2023
18:30
Slagelse B&I
1
Ringsted IF
4
717699
09-09 2023
10:00 Glostrup Slagelse B&I Østervangsbanerne
2
-
0
09. sep 2023
10:00
Glostrup
2
Slagelse B&I
0
717697
09-09 2023
11:00 Ølstykke FC Vallensbæk IF Ølstykke Stadion Kunstgræs
4
-
0
09. sep 2023
11:00
Ølstykke FC
4
Vallensbæk IF
0
718269
09-09 2023
12:00 Virum-Sorgenfri BK Himmelev-Veddelev BK Virum Stadion
3
-
5
09. sep 2023
12:00
Virum-Sorgenfri BK
3
Himmelev-Veddelev BK
5
717696
09-09 2023
12:00 Solrød FC Hillerød Fodbold Solrød Idrætscenter
1
-
10
09. sep 2023
12:00
Solrød FC
1
Hillerød Fodbold
10
717698
10-09 2023
13:00 Ringsted IF FC Rudersdal Ringsted Stadion
5
-
1
10. sep 2023
13:00
Ringsted IF
5
FC Rudersdal
1
718268
10-09 2023
13:00 Herlev IF Raklev GI Herlev IF Engen
1
-
0
10. sep 2023
13:00
Herlev IF
1
Raklev GI
0
718275
16-09 2023
10:00 Himmelev-Veddelev BK Ølstykke FC Himmelev Idrætspark
3
-
2
16. sep 2023
10:00
Himmelev-Veddelev BK
3
Ølstykke FC
2
718273
16-09 2023
10:30 Raklev GI Virum-Sorgenfri BK Røsnæshallen
1
-
2
16. sep 2023
10:30
Raklev GI
1
Virum-Sorgenfri BK
2
717686
16-09 2023
11:00 Ringsted IF Hillerød Fodbold Ringsted Stadion
1
-
5
16. sep 2023
11:00
Ringsted IF
1
Hillerød Fodbold
5
718271
16-09 2023
13:30 FC Rudersdal Vallensbæk IF Rundforbi Stadion
5
-
1
16. sep 2023
13:30
FC Rudersdal
5
Vallensbæk IF
1
718274
17-09 2023
11:30 Ringsted IF Glostrup Ringsted Stadion
2
-
1
17. sep 2023
11:30
Ringsted IF
2
Glostrup
1
718272
17-09 2023
13:00 Slagelse B&I Solrød FC Slagelse Stadion
4
-
6
17. sep 2023
13:00
Slagelse B&I
4
Solrød FC
6
718270
ti19-09 2023
18:00 Hillerød Fodbold Herlev IF Hillerød Stadion
6
-
2
19. sep 2023
18:00
Hillerød Fodbold
6
Herlev IF
2
718278
23-09 2023
10:00 Glostrup FC Rudersdal Østervangsbanerne
3
-
3
23. sep 2023
10:00
Glostrup
3
FC Rudersdal
3
718279
23-09 2023
10:00 Vallensbæk IF Himmelev-Veddelev BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
4
23. sep 2023
10:00
Vallensbæk IF
2
Himmelev-Veddelev BK
4
718532
23-09 2023
11:00 Herlev IF Slagelse B&I Herlev IF Engen
3
-
4
23. sep 2023
11:00
Herlev IF
3
Slagelse B&I
4
718277
23-09 2023
11:00 Ølstykke FC Raklev GI Ølstykke Stadion
1
-
3
23. sep 2023
11:00
Ølstykke FC
1
Raklev GI
3
718533
23-09 2023
12:00 Virum-Sorgenfri BK Hillerød Fodbold Virum Stadion
0
-
3
23. sep 2023
12:00
Virum-Sorgenfri BK
0
Hillerød Fodbold
3
718276
24-09 2023
10:00 Solrød FC Ringsted IF Solrød Idrætscenter
3
-
2
24. sep 2023
10:00
Solrød FC
3
Ringsted IF
2
718536
30-09 2023
10:00 Slagelse B&I Virum-Sorgenfri BK Slagelse Stadion
2
-
1
30. sep 2023
10:00
Slagelse B&I
2
Virum-Sorgenfri BK
1
718723
30-09 2023
10:00 Glostrup Solrød FC Østervangsbanerne
4
-
2
30. sep 2023
10:00
Glostrup
4
Solrød FC
2
718537
30-09 2023
10:30 Raklev GI Vallensbæk IF Røsnæshallen
1
-
1
30. sep 2023
10:30
Raklev GI
1
Vallensbæk IF
1
718535
30-09 2023
13:30 FC Rudersdal Himmelev-Veddelev BK Rundforbi Stadion
1
-
8
30. sep 2023
13:30
FC Rudersdal
1
Himmelev-Veddelev BK
8
718534
01-10 2023
11:00 Hillerød Fodbold Ølstykke FC Hillerød Stadion
9
-
1
01. okt 2023
11:00
Hillerød Fodbold
9
Ølstykke FC
1
718538
01-10 2023
11:00 Ringsted IF Herlev IF Ringsted Stadion
1
-
0
01. okt 2023
11:00
Ringsted IF
1
Herlev IF
0
718726
07-10 2023
10:00 Himmelev-Veddelev BK Raklev GI Himmelev Idrætspark
2
-
2
07. okt 2023
10:00
Himmelev-Veddelev BK
2
Raklev GI
2
718727
07-10 2023
10:00 Vallensbæk IF Hillerød Fodbold Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
6
07. okt 2023
10:00
Vallensbæk IF
2
Hillerød Fodbold
6
718725
07-10 2023
11:00 Ølstykke FC Slagelse B&I Ølstykke Stadion
5
-
2
07. okt 2023
11:00
Ølstykke FC
5
Slagelse B&I
2
718728
07-10 2023
11:15 Herlev IF Glostrup Herlev IF Engen
0
-
3
07. okt 2023
11:15
Herlev IF
0
Glostrup
3
718724
07-10 2023
13:30 Solrød FC FC Rudersdal Solrød Idrætscenter
6
-
2
07. okt 2023
13:30
Solrød FC
6
FC Rudersdal
2
718729
08-10 2023
14:00 Virum-Sorgenfri BK Ringsted IF Virum Stadion
4
-
1
08. okt 2023
14:00
Virum-Sorgenfri BK
4
Ringsted IF
1
718732
on11-10 2023
18:30 FC Rudersdal Raklev GI Rundforbi Stadion Kunst
2
-
0
11. okt 2023
18:30
FC Rudersdal
2
Raklev GI
0
718731
to12-10 2023
19:00 Hillerød Fodbold Himmelev-Veddelev BK Hillerød Stadion
2
-
2
12. okt 2023
19:00
Hillerød Fodbold
2
Himmelev-Veddelev BK
2
718730
14-10 2023
11:30 Solrød FC Herlev IF Solrød Idrætscenter
3
-
2
14. okt 2023
11:30
Solrød FC
3
Herlev IF
2
718734
15-10 2023
11:00 Ringsted IF Ølstykke FC Ringsted Stadion
1
-
1
15. okt 2023
11:00
Ringsted IF
1
Ølstykke FC
1
718733
15-10 2023
13:00 Slagelse B&I Vallensbæk IF Slagelse Stadion
3
-
4
15. okt 2023
13:00
Slagelse B&I
3
Vallensbæk IF
4
718740
21-10 2023
10:00 Vallensbæk IF Ringsted IF Vallensbæk Idrætscenter kunst
0
-
5
21. okt 2023
10:00
Vallensbæk IF
0
Ringsted IF
5
718736
21-10 2023
10:00 Ølstykke FC Glostrup Ølstykke Stadion
4
-
2
21. okt 2023
10:00
Ølstykke FC
4
Glostrup
2
718738
21-10 2023
10:30 Raklev GI Hillerød Fodbold Røsnæshallen
0
-
3
21. okt 2023
10:30
Raklev GI
0
Hillerød Fodbold
3
718737
on25-10 2023
19:00 FC Rudersdal Herlev IF Rundforbi Stadion Kunst
2
-
3
25. okt 2023
19:00
FC Rudersdal
2
Herlev IF
3
718741
on25-10 2023
20:00 Solrød FC Virum-Sorgenfri BK Solrød Idrætscenter
1
-
0
25. okt 2023
20:00
Solrød FC
1
Virum-Sorgenfri BK
0
718739
to26-10 2023
18:45 Himmelev-Veddelev BK Slagelse B&I Himmelev Idrætspark
7
-
0
26. okt 2023
18:45
Himmelev-Veddelev BK
7
Slagelse B&I
0
718742
28-10 2023
10:00 Solrød FC Ølstykke FC Solrød Idrætscenter
3
-
2
28. okt 2023
10:00
Solrød FC
3
Ølstykke FC
2
718746
28-10 2023
10:00 Glostrup Vallensbæk IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
4
-
0
28. okt 2023
10:00
Glostrup
4
Vallensbæk IF
0
718743
29-10 2023
11:00 Hillerød Fodbold FC Rudersdal Hillerød Stadion
UHT
29. okt 2023
11:00
Hillerød Fodbold
FC Rudersdal
UHT
718745
29-10 2023
11:00 Ringsted IF Himmelev-Veddelev BK Ringsted Stadion
1
-
4
29. okt 2023
11:00
Ringsted IF
1
Himmelev-Veddelev BK
4
718747
29-10 2023
13:00 Herlev IF Virum-Sorgenfri BK Herlev IF Oasen
2
-
5
29. okt 2023
13:00
Herlev IF
2
Virum-Sorgenfri BK
5
718744
29-10 2023
13:00 Slagelse B&I Raklev GI Slagelse Stadion
2
-
2
29. okt 2023
13:00
Slagelse B&I
2
Raklev GI
2
718735
05-11 2023
10:00 Glostrup Virum-Sorgenfri BK Glostrup Idrætspark
1
-
0
05. nov 2023
10:00
Glostrup
1
Virum-Sorgenfri BK
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.

Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)

Log ind