U14 Drenge 4 (10) Efterår, Pulje 3 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
395697
fr18-08 2023
18:00 Benløse IF Holmegaard GB Benløsehallen
2
-
2
18. aug 2023
18:00
Benløse IF
2
Holmegaard GB
2
395698
20-08 2023
11:00 Nykøbing FC Team AS Fodbold Nykøbing FC
0
-
3
20. aug 2023
11:00
Nykøbing FC
0
Team AS Fodbold
3
395700
fr25-08 2023
18:00 Tingsted/Falster Benløse IF LEDVANCE Park
3
-
2
25. aug 2023
18:00
Tingsted/Falster
3
Benløse IF
2
395699
26-08 2023
10:00 Holmegaard GB Nykøbing FC Holmegårdhallen
0
-
0
26. aug 2023
10:00
Holmegaard GB
0
Nykøbing FC
0
395703
26-08 2023
11:30 Team AS Fodbold FC Nakskov Slaglille Sportsplads
UHT
26. aug 2023
11:30
Team AS Fodbold
FC Nakskov
UHT
395685
ma28-08 2023
18:30 Errindlev IF Svend Gønge Errindlev stadion
2
-
6
28. aug 2023
18:30
Errindlev
2
IF Svend Gønge
6
395702
to31-08 2023
18:30 Østmøn SGI IF Svend Gønge Hjertebjerg Stadion
1
-
7
31. aug 2023
18:30
Østmøn SGI
1
IF Svend Gønge
7
395704
02-09 2023
11:00 Holmegaard GB Tingsted/Falster Holmegårdhallen
HHT
02. sep 2023
11:00
Holmegaard GB
Tingsted/Falster
HHT
395706
02-09 2023
11:45 IF Svend Gønge Team AS Fodbold Køng Idrætsplads
4
-
7
02. sep 2023
11:45
IF Svend Gønge
4
Team AS Fodbold
7
395708
02-09 2023
12:30 Nykøbing FC FC Nakskov Nykøbing FC
2
-
1
02. sep 2023
12:30
Nykøbing FC
2
FC Nakskov
1
395707
03-09 2023
11:30 Benløse IF Errindlev Benløsehallen
2
-
7
03. sep 2023
11:30
Benløse IF
2
Errindlev
7
395709
fr08-09 2023
18:00 Tingsted/Falster Nykøbing FC LEDVANCE Park
5
-
0
08. sep 2023
18:00
Tingsted/Falster
5
Nykøbing FC
0
395712
09-09 2023
10:00 Østmøn SGI Benløse IF Hjertebjerg Stadion
1
-
5
09. sep 2023
10:00
Østmøn SGI
1
Benløse IF
5
395710
09-09 2023
11:00 Errindlev Holmegaard GB Errindlev stadion
2
-
6
09. sep 2023
11:00
Errindlev
2
Holmegaard GB
6
702726
fr15-09 2023
18:00 Benløse IF Team AS Fodbold Benløsehallen
1
-
10
15. sep 2023
18:00
Benløse IF
1
Team AS Fodbold
10
702723
16-09 2023
10:00 Holmegaard GB Østmøn SGI Holmegårdhallen
UHT
16. sep 2023
10:00
Holmegaard GB
Østmøn SGI
UHT
702727
17-09 2023
11:00 Nykøbing FC IF Svend Gønge Nykøbing FC
6
-
0
17. sep 2023
11:00
Nykøbing FC
6
IF Svend Gønge
0
702724
17-09 2023
14:00 Bårse IF FC Nakskov Bårse Stadion
1
-
6
17. sep 2023
14:00
Bårse IF
1
FC Nakskov
6
395686
ti19-09 2023
18:30 FC Nakskov Østmøn SGI OK+ stadion
UHT
19. sep 2023
18:30
FC Nakskov
Østmøn SGI
UHT
395701
on20-09 2023
18:00 Errindlev Bårse IF Errindlev stadion
4
-
4
20. sep 2023
18:00
Errindlev
4
Bårse IF
4
720364
23-09 2023
11:00 Østmøn SGI Tingsted/Falster Hjertebjerg Stadion
HHT
23. sep 2023
11:00
Østmøn SGI
Tingsted/Falster
HHT
720365
23-09 2023
11:30 Team AS Fodbold Holmegaard GB Slaglille Sportsplads
2
-
1
23. sep 2023
11:30
Team AS Fodbold
2
Holmegaard GB
1
702728
23-09 2023
11:45 IF Svend Gønge Bårse IF Køng Idrætsplads
2
-
1
23. sep 2023
11:45
IF Svend Gønge
2
Bårse IF
1
720362
23-09 2023
12:30 Errindlev Nykøbing FC Errindlev stadion
1
-
3
23. sep 2023
12:30
Errindlev
1
Nykøbing FC
3
720363
24-09 2023
11:45 FC Nakskov Benløse IF OK+ stadion
9
-
2
24. sep 2023
11:45
FC Nakskov
9
Benløse IF
2
720369
to28-09 2023
17:45 Benløse IF IF Svend Gønge Benløsehallen
1
-
9
28. sep 2023
17:45
Benløse IF
1
IF Svend Gønge
9
720366
30-09 2023
12:00 Holmegaard GB FC Nakskov Holmegårdhallen
2
-
4
30. sep 2023
12:00
Holmegaard GB
2
FC Nakskov
4
720367
30-09 2023
13:00 Tingsted/Falster Team AS Fodbold LEDVANCE Park
1
-
6
30. sep 2023
13:00
Tingsted/Falster
1
Team AS Fodbold
6
720370
01-10 2023
13:00 Nykøbing FC Bårse IF Nykøbing FC
2
-
1
01. okt 2023
13:00
Nykøbing FC
2
Bårse IF
1
720368
ma02-10 2023
17:15 Errindlev Østmøn SGI Errindlev stadion
4
-
0
02. okt 2023
17:15
Errindlev
4
Østmøn SGI
0
720371
07-10 2023
10:00 Bårse IF Benløse IF Bårse Stadion
5
-
3
07. okt 2023
10:00
Bårse IF
5
Benløse IF
3
720376
07-10 2023
11:30 Team AS Fodbold Errindlev Slaglille Sportsplads
UHT
07. okt 2023
11:30
Team AS Fodbold
Errindlev
UHT
720373
07-10 2023
11:45 IF Svend Gønge Holmegaard GB Køng Idrætsplads
2
-
5
07. okt 2023
11:45
IF Svend Gønge
2
Holmegaard GB
5
720375
08-10 2023
11:00 Nykøbing FC Østmøn SGI Nykøbing FC
UHT
08. okt 2023
11:00
Nykøbing FC
Østmøn SGI
UHT
720374
08-10 2023
11:15 FC Nakskov Tingsted/Falster OK+ stadion
2
-
0
08. okt 2023
11:15
FC Nakskov
2
Tingsted/Falster
0
702722
on11-10 2023
18:00 Team AS Fodbold Bårse IF Slaglille Sportsplads
14
-
0
11. okt 2023
18:00
Team AS Fodbold
14
Bårse IF
0
720380
on11-10 2023
19:00 Benløse IF Nykøbing FC Benløsehallen
2
-
7
11. okt 2023
19:00
Benløse IF
2
Nykøbing FC
7
720377
14-10 2023
10:00 Holmegaard GB Bårse IF Holmegårdhallen
4
-
0
14. okt 2023
10:00
Holmegaard GB
4
Bårse IF
0
720381
14-10 2023
10:00 Østmøn SGI Team AS Fodbold Hjertebjerg Stadion
HHT
14. okt 2023
10:00
Østmøn SGI
Team AS Fodbold
HHT
720378
14-10 2023
11:30 Tingsted/Falster IF Svend Gønge LEDVANCE Park
4
-
3
14. okt 2023
11:30
Tingsted/Falster
4
IF Svend Gønge
3
395711
22-10 2023
10:15 FC Nakskov IF Svend Gønge OK+ stadion
6
-
2
22. okt 2023
10:15
FC Nakskov
6
IF Svend Gønge
2
395684
22-10 2023
13:00 Bårse IF Tingsted/Falster Bårse Stadion
3
-
4
22. okt 2023
13:00
Bårse IF
3
Tingsted/Falster
4
720379
ma23-10 2023
16:30 Errindlev FC Nakskov Errindlev stadion
2
-
6
23. okt 2023
16:30
Errindlev
2
FC Nakskov
6
702725
28-10 2023
11:00 Tingsted/Falster Errindlev LEDVANCE Park
8
-
2
28. okt 2023
11:00
Tingsted/Falster
8
Errindlev
2
395705
29-10 2023
13:00 Bårse IF Østmøn SGI Bårse Stadion
UHT
29. okt 2023
13:00
Bårse IF
Østmøn SGI
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.

Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)

Log ind