U13 Drenge 8-mands 2 (11) Efterår, Pulje 3 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
595394
19-08 2023
10:00 Brøndbyernes IF BK Friheden Brøndby Stadion
0
-
7
19. aug 2023
10:00
Brøndbyernes IF
0
BK Friheden
7
595399
19-08 2023
10:00 Orient GI BK Avarta Islev Skole kunst
6
-
6
19. aug 2023
10:00
Orient GI
6
BK Avarta
6
595400
19-08 2023
10:00 Lundtofte Boldklub Bagsværd BK Lundtofte Idrætsplads
1
-
7
19. aug 2023
10:00
Lundtofte Boldklub
1
Bagsværd BK
7
595398
20-08 2023
10:30 Virum-Sorgenfri BK Albertslund IF Virum Stadion
7
-
1
20. aug 2023
10:30
Virum-Sorgenfri BK
7
Albertslund IF
1
595407
on23-08 2023
19:00 Herfølge BK Orient GI Capelli Sport Stadion
1
-
6
23. aug 2023
19:00
Herfølge BK
1
Orient GI
6
595402
26-08 2023
11:30 Bagsværd BK Lyngby Boldklub 1921 Bagsværd Stadion Kunstgræs
10
-
1
26. aug 2023
11:30
Bagsværd BK
10
Lyngby Boldklub 1921
1
595404
27-08 2023
12:00 Albertslund IF Brøndbyernes IF Albertslund Stadion
3
-
3
27. aug 2023
12:00
Albertslund IF
3
Brøndbyernes IF
3
595406
27-08 2023
12:00 BK Avarta Virum-Sorgenfri BK Espelundens Idrætsanlæg
2
-
1
27. aug 2023
12:00
BK Avarta
2
Virum-Sorgenfri BK
1
595403
ti29-08 2023
18:00 BK Friheden Lundtofte Boldklub Strandmarkens Fritidscenter
7
-
1
29. aug 2023
18:00
BK Friheden
7
Lundtofte Boldklub
1
595663
on30-08 2023
18:45 Virum-Sorgenfri BK Herfølge BK Virum Stadion
2
-
1
30. aug 2023
18:45
Virum-Sorgenfri BK
2
Herfølge BK
1
595662
02-09 2023
10:00 Brøndbyernes IF BK Avarta Brøndby Stadion
2
-
4
02. sep 2023
10:00
Brøndbyernes IF
2
BK Avarta
4
595664
02-09 2023
10:00 Lundtofte Boldklub Albertslund IF Lundtofte Idrætsplads
0
-
0
02. sep 2023
10:00
Lundtofte Boldklub
0
Albertslund IF
0
595661
02-09 2023
11:30 Bagsværd BK BK Friheden Bagsværd Stadion Kunstgræs
5
-
4
02. sep 2023
11:30
Bagsværd BK
5
BK Friheden
4
595665
02-09 2023
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Orient GI Lyngby Stadion
2
-
3
02. sep 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921
2
Orient GI
3
595669
09-09 2023
10:00 BK Avarta Lundtofte Boldklub Espelundens Idrætsanlæg
8
-
2
09. sep 2023
10:00
BK Avarta
8
Lundtofte Boldklub
2
595666
09-09 2023
11:00 BK Friheden Lyngby Boldklub 1921 Strandmarkens Fritidscenter
6
-
2
09. sep 2023
11:00
BK Friheden
6
Lyngby Boldklub 1921
2
595670
10-09 2023
10:00 Herfølge BK Brøndbyernes IF Capelli Sport Stadion
1
-
5
10. sep 2023
10:00
Herfølge BK
1
Brøndbyernes IF
5
595667
10-09 2023
12:00 Albertslund IF Bagsværd BK Albertslund Stadion
0
-
2
10. sep 2023
12:00
Albertslund IF
0
Bagsværd BK
2
595675
on13-09 2023
17:30 Lyngby Boldklub 1921 Virum-Sorgenfri BK Lyngby Stadion
5
-
3
13. sep 2023
17:30
Lyngby Boldklub 1921
5
Virum-Sorgenfri BK
3
595674
on13-09 2023
18:15 Lundtofte Boldklub Herfølge BK Lundtofte Idrætsplads
UHT
13. sep 2023
18:15
Lundtofte Boldklub
Herfølge BK
UHT
595672
16-09 2023
10:00 Brøndbyernes IF Orient GI Brøndby Stadion
0
-
3
16. sep 2023
10:00
Brøndbyernes IF
0
Orient GI
3
595671
16-09 2023
14:15 Bagsværd BK BK Avarta Bagsværd Stadion Kunstgræs
5
-
2
16. sep 2023
14:15
Bagsværd BK
5
BK Avarta
2
595673
17-09 2023
11:00 BK Friheden Albertslund IF Strandmarkens Fritidscenter
6
-
3
17. sep 2023
11:00
BK Friheden
6
Albertslund IF
3
595668
17-09 2023
12:00 Orient GI Virum-Sorgenfri BK Islev Skole kunst
9
-
1
17. sep 2023
12:00
Orient GI
9
Virum-Sorgenfri BK
1
595710
on20-09 2023
18:00 Herfølge BK Bagsværd BK Capelli Sport Stadion
3
-
3
20. sep 2023
18:00
Herfølge BK
3
Bagsværd BK
3
595706
23-09 2023
10:30 Virum-Sorgenfri BK Brøndbyernes IF Virum Stadion
2
-
4
23. sep 2023
10:30
Virum-Sorgenfri BK
2
Brøndbyernes IF
4
595709
23-09 2023
13:00 BK Avarta BK Friheden Espelundens Idrætsanlæg
1
-
4
23. sep 2023
13:00
BK Avarta
1
BK Friheden
4
595707
24-09 2023
12:00 Albertslund IF Lyngby Boldklub 1921 Albertslund Stadion
2
-
2
24. sep 2023
12:00
Albertslund IF
2
Lyngby Boldklub 1921
2
595712
on27-09 2023
17:45 BK Friheden Herfølge BK Strandmarkens Fritidscenter
3
-
1
27. sep 2023
17:45
BK Friheden
3
Herfølge BK
1
595715
fr29-09 2023
17:00 Lyngby Boldklub 1921 Brøndbyernes IF Lyngby Stadion
1
-
2
29. sep 2023
17:00
Lyngby Boldklub 1921
1
Brøndbyernes IF
2
595846
fr29-09 2023
18:00 BK Avarta Herfølge BK Espelundens Idrætsanlæg
4
-
2
29. sep 2023
18:00
BK Avarta
4
Herfølge BK
2
595708
fr29-09 2023
18:15 Orient GI Lundtofte Boldklub Islev Skole kunst
7
-
3
29. sep 2023
18:15
Orient GI
7
Lundtofte Boldklub
3
595714
30-09 2023
09:30 Lundtofte Boldklub Virum-Sorgenfri BK Lundtofte Idrætsplads
5
-
6
30. sep 2023
09:30
Lundtofte Boldklub
5
Virum-Sorgenfri BK
6
595711
01-10 2023
11:30 Bagsværd BK Orient GI Bagsværd Stadion Kunstgræs
7
-
2
01. okt 2023
11:30
Bagsværd BK
7
Orient GI
2
595713
01-10 2023
12:00 Albertslund IF BK Avarta Albertslund Stadion
3
-
4
01. okt 2023
12:00
Albertslund IF
3
BK Avarta
4
595763
on04-10 2023
19:00 Herfølge BK Albertslund IF Capelli Sport Stadion
4
-
1
04. okt 2023
19:00
Herfølge BK
4
Albertslund IF
1
595717
07-10 2023
10:00 Brøndbyernes IF Lundtofte Boldklub Brøndby Stadion
6
-
1
07. okt 2023
10:00
Brøndbyernes IF
6
Lundtofte Boldklub
1
595718
07-10 2023
10:30 Virum-Sorgenfri BK Bagsværd BK Virum Stadion
0
-
4
07. okt 2023
10:30
Virum-Sorgenfri BK
0
Bagsværd BK
4
595719
07-10 2023
14:00 Orient GI BK Friheden Islev Skole kunst
0
-
6
07. okt 2023
14:00
Orient GI
0
BK Friheden
6
595720
08-10 2023
10:00 Lyngby Boldklub 1921 BK Avarta Lyngby Stadion
2
-
4
08. okt 2023
10:00
Lyngby Boldklub 1921
2
BK Avarta
4
595844
ti10-10 2023
18:30 Albertslund IF Orient GI Albertslund Stadion Kunstgræs
2
-
3
10. okt 2023
18:30
Albertslund IF
2
Orient GI
3
595845
on11-10 2023
17:00 Lundtofte Boldklub Lyngby Boldklub 1921 Lundtofte Idrætsplads
2
-
3
11. okt 2023
17:00
Lundtofte Boldklub
2
Lyngby Boldklub 1921
3
595401
14-10 2023
11:00 Lyngby Boldklub 1921 Herfølge BK Lyngby Stadion
2
-
0
14. okt 2023
11:00
Lyngby Boldklub 1921
2
Herfølge BK
0
595764
22-10 2023
11:30 Bagsværd BK Brøndbyernes IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
4
-
5
22. okt 2023
11:30
Bagsværd BK
4
Brøndbyernes IF
5
595843
28-10 2023
11:00 BK Friheden Virum-Sorgenfri BK Strandmarkens Fritidscenter
6
-
1
28. okt 2023
11:00
BK Friheden
6
Virum-Sorgenfri BK
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.

Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)

Log ind