8-Kvindesenior 2 - Efterår, Pulje 4 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
559101
ma14-08 2023
18:30 Røde Stjerne BK Herlev IF Roskilde IC (Darup)
4
-
2
14. aug 2023
18:30
Røde Stjerne BK
4
Herlev IF
2
559100
ti15-08 2023
18:00 Stenløse BK Fårevejle BK Stenløse Stadion
HMH
15. aug 2023
18:00
Stenløse BK
Fårevejle BK
HMH
559102
on16-08 2023
18:00 IF Skjold Birkerød Nykøbing IF Birkerød Stadion
0
-
2
16. aug 2023
18:00
IF Skjold Birkerød
0
Nykøbing IF
2
559103
on16-08 2023
18:45 Orient GI BSF (2) Islev Skole kunst
4
-
1
16. aug 2023
18:45
Orient GI
4
BSF (2)
1
559107
ma21-08 2023
19:00 Herlev IF Stenløse BK Herlev IF Engen
UHT
21. aug 2023
19:00
Herlev IF
Stenløse BK
UHT
559105
ti22-08 2023
18:30 BSF (2) BK Friheden (2) Ballerup Idrætspark
1
-
5
22. aug 2023
18:30
BSF (2)
1
BK Friheden (2)
5
559165
on23-08 2023
19:00 Nykøbing IF Røde Stjerne BK Kongeengen
0
-
3
23. aug 2023
19:00
Nykøbing IF
0
Røde Stjerne BK
3
559197
ti29-08 2023
18:30 BSF (2) Fårevejle BK Ballerup Idrætspark
5
-
3
29. aug 2023
18:30
BSF (2)
5
Fårevejle BK
3
559200
on30-08 2023
18:00 Stenløse BK Nykøbing IF Stenløse Stadion
0
-
1
30. aug 2023
18:00
Stenløse BK
0
Nykøbing IF
1
559386
on30-08 2023
18:45 Orient GI Herlev IF Islev Skole kunst
2
-
1
30. aug 2023
18:45
Orient GI
2
Herlev IF
1
559387
to31-08 2023
18:30 BK Friheden (2) IF Skjold Birkerød Strandmarkens Fritidscenter
1
-
3
31. aug 2023
18:30
BK Friheden (2)
1
IF Skjold Birkerød
3
559389
ma04-09 2023
19:00 Herlev IF BSF (2) Herlev IF Engen
0
-
0
04. sep 2023
19:00
Herlev IF
0
BSF (2)
0
559390
on06-09 2023
18:00 IF Skjold Birkerød Røde Stjerne BK Birkerød Stadion
1
-
3
06. sep 2023
18:00
IF Skjold Birkerød
1
Røde Stjerne BK
3
559391
on06-09 2023
18:30 Nykøbing IF Orient GI Kongeengen
UHT
06. sep 2023
18:30
Nykøbing IF
Orient GI
UHT
559392
to07-09 2023
20:10 Havdrup Fodbold Stenløse BK Havdrup Idrætscenter
UHT
07. sep 2023
20:10
Havdrup Fodbold
Stenløse BK
UHT
559385
ma11-09 2023
18:00 Røde Stjerne BK Havdrup Fodbold Roskilde IC (Darup)
11
-
1
11. sep 2023
18:00
Røde Stjerne BK
11
Havdrup Fodbold
1
559395
ma11-09 2023
19:00 Fårevejle BK Herlev IF Faarevejle Stadion
0
-
1
11. sep 2023
19:00
Fårevejle BK
0
Herlev IF
1
559393
ti12-09 2023
18:15 BSF (2) Nykøbing IF Ballerup Idrætspark
1
-
0
12. sep 2023
18:15
BSF (2)
1
Nykøbing IF
0
559394
on13-09 2023
19:00 Stenløse BK IF Skjold Birkerød Stenløse Stadion
0
-
2
13. sep 2023
19:00
Stenløse BK
0
IF Skjold Birkerød
2
559397
to14-09 2023
18:30 BK Friheden (2) Røde Stjerne BK Strandmarkens Fritidscenter
HHT
14. sep 2023
18:30
BK Friheden (2)
Røde Stjerne BK
HHT
559398
ma18-09 2023
18:00 Røde Stjerne BK Stenløse BK Roskilde IC (Darup)
5
-
0
18. sep 2023
18:00
Røde Stjerne BK
5
Stenløse BK
0
559399
ma18-09 2023
19:00 Herlev IF BK Friheden (2) Herlev IF Engen
UHT
18. sep 2023
19:00
Herlev IF
BK Friheden (2)
UHT
559400
on20-09 2023
18:00 IF Skjold Birkerød Orient GI Birkerød Stadion
3
-
3
20. sep 2023
18:00
IF Skjold Birkerød
3
Orient GI
3
559401
on20-09 2023
18:00 Nykøbing IF Fårevejle BK Kongeengen
1
-
2
20. sep 2023
18:00
Nykøbing IF
1
Fårevejle BK
2
559402
to21-09 2023
20:10 Havdrup Fodbold BSF (2) Havdrup Idrætscenter
0
-
2
21. sep 2023
20:10
Havdrup Fodbold
0
BSF (2)
2
559403
ti26-09 2023
17:45 BSF (2) IF Skjold Birkerød Ballerup Idrætspark
2
-
1
26. sep 2023
17:45
BSF (2)
2
IF Skjold Birkerød
1
559406
on27-09 2023
18:45 Orient GI Røde Stjerne BK Islev Skole kunst
0
-
3
27. sep 2023
18:45
Orient GI
0
Røde Stjerne BK
3
559407
to28-09 2023
18:30 BK Friheden (2) Stenløse BK Strandmarkens Fritidscenter
0
-
2
28. sep 2023
18:30
BK Friheden (2)
0
Stenløse BK
2
559404
to28-09 2023
19:00 Fårevejle BK Havdrup Fodbold Faarevejle Stadion
3
-
0
28. sep 2023
19:00
Fårevejle BK
3
Havdrup Fodbold
0
559412
ma02-10 2023
17:30 Røde Stjerne BK BSF (2) Roskilde IC (Darup)
3
-
1
02. okt 2023
17:30
Røde Stjerne BK
3
BSF (2)
1
559415
ma02-10 2023
19:00 Havdrup Fodbold Herlev IF Havdrup Idrætscenter
0
-
9
02. okt 2023
19:00
Havdrup Fodbold
0
Herlev IF
9
559410
ti03-10 2023
17:30 Stenløse BK Orient GI Stenløse Stadion
5
-
0
03. okt 2023
17:30
Stenløse BK
5
Orient GI
0
559414
to05-10 2023
18:30 BK Friheden (2) Nykøbing IF Avedøre Stadion Kunstgræs
HHT
05. okt 2023
18:30
BK Friheden (2)
Nykøbing IF
HHT
559396
08-10 2023
14:00 Orient GI Havdrup Fodbold Islev Skole kunst
2
-
1
08. okt 2023
14:00
Orient GI
2
Havdrup Fodbold
1
559417
ma09-10 2023
19:00 Fårevejle BK Røde Stjerne BK Faarevejle Stadion
0
-
2
09. okt 2023
19:00
Fårevejle BK
0
Røde Stjerne BK
2
559418
ma09-10 2023
19:00 Herlev IF IF Skjold Birkerød Herlev IF Engen
4
-
2
09. okt 2023
19:00
Herlev IF
4
IF Skjold Birkerød
2
559416
ti10-10 2023
17:00 BSF (2) Stenløse BK Ballerup Idrætspark
0
-
5
10. okt 2023
17:00
BSF (2)
0
Stenløse BK
5
559419
on11-10 2023
19:00 Orient GI BK Friheden (2) Islev Skole kunst
UHT
11. okt 2023
19:00
Orient GI
BK Friheden (2)
UHT
559405
to12-10 2023
19:00 Herlev IF Nykøbing IF Herlev IF Engen
4
-
1
12. okt 2023
19:00
Herlev IF
4
Nykøbing IF
1
559104
15-10 2023
11:00 BK Friheden (2) Havdrup Fodbold Strandmarkens Fritidscenter
HHT
15. okt 2023
11:00
BK Friheden (2)
Havdrup Fodbold
HHT
559106
ma23-10 2023
19:00 Fårevejle BK Orient GI Faarevejle Stadion
UHT
23. okt 2023
19:00
Fårevejle BK
Orient GI
UHT
559179
ma23-10 2023
19:00 Havdrup Fodbold IF Skjold Birkerød Havdrup Idrætscenter
UHT
23. okt 2023
19:00
Havdrup Fodbold
IF Skjold Birkerød
UHT
559413
to26-10 2023
19:00 IF Skjold Birkerød Fårevejle BK Birkerød Stadion
2
-
1
26. okt 2023
19:00
IF Skjold Birkerød
2
Fårevejle BK
1
559420
to26-10 2023
19:00 Nykøbing IF Havdrup Fodbold Kongeengen
1
-
1
26. okt 2023
19:00
Nykøbing IF
1
Havdrup Fodbold
1
559388
ma30-10 2023
19:00 Fårevejle BK BK Friheden (2) Faarevejle Stadion
UHT
30. okt 2023
19:00
Fårevejle BK
BK Friheden (2)
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.

Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)

Log ind