U13 Piger 8-mands 1 (11) Efterår (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
191636
ti15-08 2023
18:00 BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
15. aug 2023
18:00
BSF
Oversidder
191637
on16-08 2023
19:00 LSF Virum-Sorgenfri BK Smørum Idrætscenter
3
-
2
16. aug 2023
19:00
LSF
3
Virum-Sorgenfri BK
2
191638
on16-08 2023
19:00 Ringsted Pigefodbold Oversidder Ringsted Stadion
16. aug 2023
19:00
Ringsted Pigefodbold
Oversidder
191641
ma21-08 2023
18:15 Hareskov IF Greve Fodbold Birkevang
2
-
3
21. aug 2023
18:15
Hareskov IF
2
Greve Fodbold
3
191642
ma21-08 2023
19:00 Oversidder Bagsværd BK
21. aug 2023
19:00
Oversidder
Bagsværd BK
191643
ma21-08 2023
19:00 Oversidder BSF
21. aug 2023
19:00
Oversidder
BSF
191640
on23-08 2023
17:45 Farum BK LSF Farum Park
4
-
2
23. aug 2023
17:45
Farum BK
4
LSF
2
191639
to24-08 2023
17:30 Virum-Sorgenfri BK Ringsted Pigefodbold Virum Stadion
1
-
2
24. aug 2023
17:30
Virum-Sorgenfri BK
1
Ringsted Pigefodbold
2
191635
fr25-08 2023
18:00 Bagsværd BK Hareskov IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
6
-
0
25. aug 2023
18:00
Bagsværd BK
6
Hareskov IF
0
191654
on30-08 2023
17:30 Virum-Sorgenfri BK Farum BK Virum Stadion
0
-
4
30. aug 2023
17:30
Virum-Sorgenfri BK
0
Farum BK
4
191655
on30-08 2023
18:45 Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
30. aug 2023
18:45
Greve Fodbold
Oversidder
191656
on30-08 2023
18:45 Bagsværd BK Oversidder Bagsværd Stadion Kunstgræs
30. aug 2023
18:45
Bagsværd BK
Oversidder
191657
on30-08 2023
18:45 LSF Hareskov IF Smørum Idrætscenter
3
-
3
30. aug 2023
18:45
LSF
3
Hareskov IF
3
191658
02-09 2023
09:45 Ringsted Pigefodbold BSF Ringsted Stadion
6
-
2
02. sep 2023
09:45
Ringsted Pigefodbold
6
BSF
2
191660
ma04-09 2023
18:15 Hareskov IF Virum-Sorgenfri BK Birkevang
3
-
1
04. sep 2023
18:15
Hareskov IF
3
Virum-Sorgenfri BK
1
191661
ti05-09 2023
18:00 BSF Bagsværd BK Ballerup Idrætspark
3
-
0
05. sep 2023
18:00
BSF
3
Bagsværd BK
0
191662
ti05-09 2023
18:30 Oversidder LSF
05. sep 2023
18:30
Oversidder
LSF
191663
ti05-09 2023
18:30 Oversidder Greve Fodbold
05. sep 2023
18:30
Oversidder
Greve Fodbold
191659
on06-09 2023
18:30 Farum BK Ringsted Pigefodbold Farum Park
2
-
4
06. sep 2023
18:30
Farum BK
2
Ringsted Pigefodbold
4
191668
ma11-09 2023
18:15 Ringsted Pigefodbold Bagsværd BK Ringsted Stadion
0
-
2
11. sep 2023
18:15
Ringsted Pigefodbold
0
Bagsværd BK
2
191666
on13-09 2023
18:15 Farum BK Hareskov IF Farum Park
1
-
1
13. sep 2023
18:15
Farum BK
1
Hareskov IF
1
191667
on13-09 2023
18:15 LSF Oversidder Smørum Idrætscenter
13. sep 2023
18:15
LSF
Oversidder
191664
to14-09 2023
17:30 Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virum Stadion
14. sep 2023
17:30
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
191665
to14-09 2023
18:00 BSF Greve Fodbold Ballerup Idrætspark
0
-
7
14. sep 2023
18:00
BSF
0
Greve Fodbold
7
191670
ma18-09 2023
18:15 Hareskov IF Ringsted Pigefodbold Birkevang
1
-
3
18. sep 2023
18:15
Hareskov IF
1
Ringsted Pigefodbold
3
191671
ti19-09 2023
18:00 BSF LSF Ballerup Idrætspark
2
-
1
19. sep 2023
18:00
BSF
2
LSF
1
191672
ti19-09 2023
18:00 Oversidder Farum BK
19. sep 2023
18:00
Oversidder
Farum BK
191673
ti19-09 2023
18:00 Oversidder Virum-Sorgenfri BK
19. sep 2023
18:00
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK
191669
23-09 2023
11:30 Bagsværd BK Greve Fodbold Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
4
23. sep 2023
11:30
Bagsværd BK
1
Greve Fodbold
4
191676
ma25-09 2023
18:15 Hareskov IF Oversidder Birkevang
25. sep 2023
18:15
Hareskov IF
Oversidder
191684
ti26-09 2023
17:45 Virum-Sorgenfri BK Greve Fodbold Virum Stadion
0
-
2
26. sep 2023
17:45
Virum-Sorgenfri BK
0
Greve Fodbold
2
191675
on27-09 2023
17:45 Farum BK Oversidder Farum Park
27. sep 2023
17:45
Farum BK
Oversidder
191674
to28-09 2023
17:30 Virum-Sorgenfri BK BSF Virum Stadion
2
-
0
28. sep 2023
17:30
Virum-Sorgenfri BK
2
BSF
0
191677
to28-09 2023
18:00 LSF Bagsværd BK Smørum Idrætscenter
3
-
2
28. sep 2023
18:00
LSF
3
Bagsværd BK
2
191634
30-09 2023
11:00 Greve Fodbold Farum BK Greve Idræts Center
3
-
0
30. sep 2023
11:00
Greve Fodbold
3
Farum BK
0
191681
ti03-10 2023
17:30 BSF Farum BK Ballerup Idrætspark
5
-
3
03. okt 2023
17:30
BSF
5
Farum BK
3
191682
on04-10 2023
17:15 Ringsted Pigefodbold Oversidder Ringsted Stadion
04. okt 2023
17:15
Ringsted Pigefodbold
Oversidder
191683
on04-10 2023
17:15 Oversidder Hareskov IF
04. okt 2023
17:15
Oversidder
Hareskov IF
191678
on04-10 2023
17:30 Ringsted Pigefodbold Greve Fodbold Ringsted Stadion
2
-
5
04. okt 2023
17:30
Ringsted Pigefodbold
2
Greve Fodbold
5
191680
fr06-10 2023
18:45 Bagsværd BK Virum-Sorgenfri BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
0
-
0
06. okt 2023
18:45
Bagsværd BK
0
Virum-Sorgenfri BK
0
191686
ma09-10 2023
18:15 Hareskov IF BSF Birkevang
1
-
2
09. okt 2023
18:15
Hareskov IF
1
BSF
2
191685
on11-10 2023
17:00 Farum BK Bagsværd BK Farum Park
3
-
1
11. okt 2023
17:00
Farum BK
3
Bagsværd BK
1
191688
on11-10 2023
17:00 Oversidder Oversidder
11. okt 2023
17:00
Oversidder
Oversidder
191679
on11-10 2023
17:30 Greve Fodbold LSF Greve Idræts Center
4
-
0
11. okt 2023
17:30
Greve Fodbold
4
LSF
0
191687
to12-10 2023
18:00 LSF Ringsted Pigefodbold Smørum Idrætscenter
8
-
0
12. okt 2023
18:00
LSF
8
Ringsted Pigefodbold
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.

Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)

Log ind