U13 Piger 8-mands 3 (11) Efterår, Pulje 3 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
191872
ma14-08 2023
18:00 Ringsted Pigefodbold AIK 65 Strøby Fodbold Ringsted Stadion
6
-
1
14. aug 2023
18:00
Ringsted Pigefodbold
6
AIK 65 Strøby Fodbold
1
191874
ma14-08 2023
18:00 Faxe Ladeplads IF (2) VG Fodbold Faxe Ladeplads Stadion
2
-
2
14. aug 2023
18:00
Faxe Ladeplads IF (2)
2
VG Fodbold
2
191862
on16-08 2023
18:00 Lynge-Broby IF Dianalund IF Frederiksberg Skole
1
-
2
16. aug 2023
18:00
Lynge-Broby IF
1
Dianalund IF
2
191873
on16-08 2023
19:00 Skælskør Boldklub og Idrætsforening B. 73, Slagelse Skælskør Stadion
1
-
4
16. aug 2023
19:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
1
B. 73, Slagelse
4
191863
19-08 2023
12:30 Taastrup FC Benløse IF NyBolig Park
1
-
4
19. aug 2023
12:30
Taastrup FC
1
Benløse IF
4
191879
on23-08 2023
18:00 VG Fodbold Ringsted Pigefodbold Viby Idrætsanlæg
0
-
7
23. aug 2023
18:00
VG Fodbold
0
Ringsted Pigefodbold
7
191878
on23-08 2023
18:30 AIK 65 Strøby Fodbold Taastrup FC Strøbyhallen
1
-
7
23. aug 2023
18:30
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Taastrup FC
7
191876
to24-08 2023
18:00 Dianalund IF Skælskør Boldklub og Idrætsforening Dianalund Stadion
1
-
6
24. aug 2023
18:00
Dianalund IF
1
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
6
191877
to24-08 2023
18:00 Benløse IF Lynge-Broby IF Benløsehallen
9
-
1
24. aug 2023
18:00
Benløse IF
9
Lynge-Broby IF
1
191875
26-08 2023
10:00 B. 73, Slagelse Faxe Ladeplads IF (2) Stadion Vest
8
-
2
26. aug 2023
10:00
B. 73, Slagelse
8
Faxe Ladeplads IF (2)
2
191884
ma28-08 2023
18:00 Faxe Ladeplads IF (2) Ringsted Pigefodbold Faxe Ladeplads Stadion
1
-
3
28. aug 2023
18:00
Faxe Ladeplads IF (2)
1
Ringsted Pigefodbold
3
191883
on30-08 2023
18:00 Skælskør Boldklub og Idrætsforening Benløse IF Skælskør Stadion
6
-
2
30. aug 2023
18:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
6
Benløse IF
2
191881
on30-08 2023
18:15 Lynge-Broby IF AIK 65 Strøby Fodbold Frederiksberg Skole
2
-
3
30. aug 2023
18:15
Lynge-Broby IF
2
AIK 65 Strøby Fodbold
3
191880
03-09 2023
10:00 B. 73, Slagelse Dianalund IF Stadion Vest
10
-
1
03. sep 2023
10:00
B. 73, Slagelse
10
Dianalund IF
1
191882
03-09 2023
11:15 Taastrup FC VG Fodbold NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
2
03. sep 2023
11:15
Taastrup FC
2
VG Fodbold
2
191891
on06-09 2023
18:00 VG Fodbold Lynge-Broby IF Ramsøhallen
8
-
1
06. sep 2023
18:00
VG Fodbold
8
Lynge-Broby IF
1
191890
on06-09 2023
18:30 AIK 65 Strøby Fodbold Skælskør Boldklub og Idrætsforening Strøbyhallen
5
-
2
06. sep 2023
18:30
AIK 65 Strøby Fodbold
5
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
2
191885
to07-09 2023
18:00 Dianalund IF Faxe Ladeplads IF (2) Dianalund Stadion
3
-
5
07. sep 2023
18:00
Dianalund IF
3
Faxe Ladeplads IF (2)
5
191886
ma11-09 2023
18:00 Benløse IF B. 73, Slagelse Benløsehallen
1
-
6
11. sep 2023
18:00
Benløse IF
1
B. 73, Slagelse
6
191896
ma11-09 2023
18:00 Faxe Ladeplads IF (2) Taastrup FC Faxe Ladeplads Stadion
1
-
0
11. sep 2023
18:00
Faxe Ladeplads IF (2)
1
Taastrup FC
0
191893
on13-09 2023
18:00 Lynge-Broby IF Ringsted Pigefodbold Frederiksberg Skole
0
-
5
13. sep 2023
18:00
Lynge-Broby IF
0
Ringsted Pigefodbold
5
191895
on13-09 2023
18:15 Skælskør Boldklub og Idrætsforening VG Fodbold Skælskør Stadion
UHT
13. sep 2023
18:15
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
VG Fodbold
UHT
191892
16-09 2023
10:00 B. 73, Slagelse AIK 65 Strøby Fodbold Stadion Vest
UHT
16. sep 2023
10:00
B. 73, Slagelse
AIK 65 Strøby Fodbold
UHT
191889
16-09 2023
11:00 Ringsted Pigefodbold Taastrup FC Ringsted Stadion
3
-
5
16. sep 2023
11:00
Ringsted Pigefodbold
3
Taastrup FC
5
191894
16-09 2023
11:15 Dianalund IF Benløse IF Holberg Arena Kunst
3
-
8
16. sep 2023
11:15
Dianalund IF
3
Benløse IF
8
191899
on20-09 2023
18:00 Ringsted Pigefodbold Skælskør Boldklub og Idrætsforening Ringsted Stadion
2
-
5
20. sep 2023
18:00
Ringsted Pigefodbold
2
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
5
191900
on20-09 2023
18:00 AIK 65 Strøby Fodbold Dianalund IF Strøbyhallen
5
-
5
20. sep 2023
18:00
AIK 65 Strøby Fodbold
5
Dianalund IF
5
191901
on20-09 2023
18:00 VG Fodbold B. 73, Slagelse Ramsøhallen
HHT
20. sep 2023
18:00
VG Fodbold
B. 73, Slagelse
HHT
191898
to21-09 2023
18:00 Benløse IF Faxe Ladeplads IF (2) Benløsehallen
3
-
3
21. sep 2023
18:00
Benløse IF
3
Faxe Ladeplads IF (2)
3
191897
24-09 2023
11:30 Taastrup FC Lynge-Broby IF NyBolig Park - Kunstgræs
3
-
1
24. sep 2023
11:30
Taastrup FC
3
Lynge-Broby IF
1
191906
on27-09 2023
18:15 Faxe Ladeplads IF (2) Lynge-Broby IF Faxe Ladeplads Stadion
1
-
2
27. sep 2023
18:15
Faxe Ladeplads IF (2)
1
Lynge-Broby IF
2
191903
to28-09 2023
17:30 Dianalund IF VG Fodbold Holberg Arena Kunst
UHT
28. sep 2023
17:30
Dianalund IF
VG Fodbold
UHT
191904
to28-09 2023
17:45 Benløse IF AIK 65 Strøby Fodbold Benløsehallen
3
-
0
28. sep 2023
17:45
Benløse IF
3
AIK 65 Strøby Fodbold
0
191902
30-09 2023
10:00 B. 73, Slagelse Ringsted Pigefodbold Stadion Vest
0
-
1
30. sep 2023
10:00
B. 73, Slagelse
0
Ringsted Pigefodbold
1
191905
30-09 2023
12:00 Skælskør Boldklub og Idrætsforening Taastrup FC Skælskør Stadion
0
-
4
30. sep 2023
12:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
0
Taastrup FC
4
191909
ma02-10 2023
17:30 Ringsted Pigefodbold Dianalund IF Ringsted Stadion
8
-
1
02. okt 2023
17:30
Ringsted Pigefodbold
8
Dianalund IF
1
191910
ma02-10 2023
18:00 Faxe Ladeplads IF (2) AIK 65 Strøby Fodbold Faxe Ladeplads Stadion
2
-
0
02. okt 2023
18:00
Faxe Ladeplads IF (2)
2
AIK 65 Strøby Fodbold
0
191907
on04-10 2023
18:00 Lynge-Broby IF Skælskør Boldklub og Idrætsforening Frederiksberg Skole
1
-
7
04. okt 2023
18:00
Lynge-Broby IF
1
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
7
191911
on04-10 2023
18:00 VG Fodbold Benløse IF Ramsøhallen
HHT
04. okt 2023
18:00
VG Fodbold
Benløse IF
HHT
191908
08-10 2023
12:30 Taastrup FC B. 73, Slagelse NyBolig Park
1
-
1
08. okt 2023
12:30
Taastrup FC
1
B. 73, Slagelse
1
191913
ti10-10 2023
18:15 Dianalund IF Taastrup FC Holberg Arena Kunst
1
-
5
10. okt 2023
18:15
Dianalund IF
1
Taastrup FC
5
191916
on11-10 2023
18:00 AIK 65 Strøby Fodbold VG Fodbold Strøbyhallen
UHT
11. okt 2023
18:00
AIK 65 Strøby Fodbold
VG Fodbold
UHT
191915
on11-10 2023
18:30 Skælskør Boldklub og Idrætsforening Faxe Ladeplads IF (2) Skælskør Stadion
4
-
2
11. okt 2023
18:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
4
Faxe Ladeplads IF (2)
2
191914
to12-10 2023
18:00 Benløse IF Ringsted Pigefodbold Benløsehallen Kunstgræs
6
-
2
12. okt 2023
18:00
Benløse IF
6
Ringsted Pigefodbold
2
191912
fr13-10 2023
18:00 B. 73, Slagelse Lynge-Broby IF Stadion Vest
UHT
13. okt 2023
18:00
B. 73, Slagelse
Lynge-Broby IF
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.

Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)

Log ind