U12 Drenge 2 8-mands (12) Efterår, Pulje 4 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
192880
ti15-08 2023
18:00 Karlslunde IF Oversidder Karlslunde Stadion
15. aug 2023
18:00
Karlslunde IF
Oversidder
192879
fr18-08 2023
17:30 Lynge-Broby IF Brøndbyernes IF Frederiksberg Skole
18. aug 2023
17:30
Lynge-Broby IF
Brøndbyernes IF
192881
fr18-08 2023
18:00 Greve Fodbold Køge BK Greve Idræts Center
18. aug 2023
18:00
Greve Fodbold
Køge BK
192938
20-08 2023
10:00 Oversidder Lynge-Broby IF
20. aug 2023
10:00
Oversidder
Lynge-Broby IF
192934
20-08 2023
12:00 Næstved I.F. Vallensbæk IF
!
NB: Vallensbæk IF er taberdømt
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
20. aug 2023
12:00
Næstved I.F.
Vallensbæk IF
192939
26-08 2023
09:30 Køge BK Karlslunde IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
26. aug 2023
09:30
Køge BK
Karlslunde IF
192937
26-08 2023
11:00 Brøndbyernes IF Næstved I.F. Brøndby Stadion
26. aug 2023
11:00
Brøndbyernes IF
Næstved I.F.
192936
26-08 2023
11:30 Vallensbæk IF BK Friheden Vallensbæk Idrætscenter
26. aug 2023
11:30
Vallensbæk IF
BK Friheden
192940
26-08 2023
12:15 SBV 09 Greve Fodbold VBA Park
26. aug 2023
12:15
SBV 09
Greve Fodbold
192943
ti29-08 2023
18:00 Karlslunde IF SBV 09 Karlslunde Stadion
29. aug 2023
18:00
Karlslunde IF
SBV 09
192945
on30-08 2023
18:45 BK Friheden Greve Fodbold Strandmarkens Fritidscenter
30. aug 2023
18:45
BK Friheden
Greve Fodbold
192942
fr01-09 2023
17:30 Lynge-Broby IF Køge BK Frederiksberg Skole
01. sep 2023
17:30
Lynge-Broby IF
Køge BK
192941
02-09 2023
11:30 Vallensbæk IF Brøndbyernes IF Vallensbæk Idrætscenter
02. sep 2023
11:30
Vallensbæk IF
Brøndbyernes IF
192944
02-09 2023
12:00 Næstved I.F. Oversidder Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
02. sep 2023
12:00
Næstved I.F.
Oversidder
192948
on06-09 2023
18:00 Greve Fodbold Karlslunde IF Greve Idræts Center
06. sep 2023
18:00
Greve Fodbold
Karlslunde IF
192950
09-09 2023
12:15 SBV 09 Lynge-Broby IF VBA Park
09. sep 2023
12:15
SBV 09
Lynge-Broby IF
192946
09-09 2023
13:00 Brøndbyernes IF BK Friheden Brøndby Stadion
09. sep 2023
13:00
Brøndbyernes IF
BK Friheden
192949
10-09 2023
09:30 Køge BK Næstved I.F. Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
10. sep 2023
09:30
Køge BK
Næstved I.F.
192947
10-09 2023
10:00 Oversidder Vallensbæk IF
10. sep 2023
10:00
Oversidder
Vallensbæk IF
193010
fr15-09 2023
17:30 Lynge-Broby IF Greve Fodbold Frederiksberg Skole
15. sep 2023
17:30
Lynge-Broby IF
Greve Fodbold
192951
16-09 2023
11:30 Vallensbæk IF Køge BK Vallensbæk Idrætscenter
16. sep 2023
11:30
Vallensbæk IF
Køge BK
193011
16-09 2023
13:00 Brøndbyernes IF Oversidder Brøndby Stadion
16. sep 2023
13:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
193022
17-09 2023
11:30 Næstved I.F. SBV 09 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
17. sep 2023
11:30
Næstved I.F.
SBV 09
193024
ti19-09 2023
18:00 Karlslunde IF Lynge-Broby IF Karlslunde Stadion
19. sep 2023
18:00
Karlslunde IF
Lynge-Broby IF
193027
ti19-09 2023
18:00 Greve Fodbold Næstved I.F. Greve Idræts Center
19. sep 2023
18:00
Greve Fodbold
Næstved I.F.
193025
23-09 2023
10:00 Oversidder BK Friheden
23. sep 2023
10:00
Oversidder
BK Friheden
193029
23-09 2023
11:15 Køge BK Brøndbyernes IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
23. sep 2023
11:15
Køge BK
Brøndbyernes IF
193030
23-09 2023
12:15 SBV 09 Vallensbæk IF Avedøre Stadion
23. sep 2023
12:15
SBV 09
Vallensbæk IF
193023
on27-09 2023
18:00 Karlslunde IF BK Friheden Karlslunde Stadion
27. sep 2023
18:00
Karlslunde IF
BK Friheden
192935
to28-09 2023
17:30 SBV 09 BK Friheden VBA Park
28. sep 2023
17:30
SBV 09
BK Friheden
193147
30-09 2023
11:00 BK Friheden Lynge-Broby IF Strandmarkens Fritidscenter
30. sep 2023
11:00
BK Friheden
Lynge-Broby IF
193031
30-09 2023
11:30 Vallensbæk IF Greve Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
30. sep 2023
11:30
Vallensbæk IF
Greve Fodbold
193044
30-09 2023
12:30 Næstved I.F. Karlslunde IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
30. sep 2023
12:30
Næstved I.F.
Karlslunde IF
193042
30-09 2023
13:00 Brøndbyernes IF SBV 09 Brøndby Stadion
30. sep 2023
13:00
Brøndbyernes IF
SBV 09
193043
01-10 2023
10:00 Oversidder Køge BK
01. okt 2023
10:00
Oversidder
Køge BK
193149
ti03-10 2023
18:00 Karlslunde IF Vallensbæk IF Karlslunde Stadion
03. okt 2023
18:00
Karlslunde IF
Vallensbæk IF
193148
fr06-10 2023
17:30 Lynge-Broby IF Næstved I.F. Frederiksberg Skole
06. okt 2023
17:30
Lynge-Broby IF
Næstved I.F.
193152
07-10 2023
11:00 SBV 09 Oversidder VBA Park
07. okt 2023
11:00
SBV 09
Oversidder
193151
07-10 2023
13:00 BK Friheden Køge BK Langhøjskolen
07. okt 2023
13:00
BK Friheden
Køge BK
193150
08-10 2023
10:00 Greve Fodbold Brøndbyernes IF Greve Idræts Center
08. okt 2023
10:00
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
193186
on11-10 2023
17:00 Næstved I.F. BK Friheden Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
11. okt 2023
17:00
Næstved I.F.
BK Friheden
193187
14-10 2023
09:30 Køge BK SBV 09 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
14. okt 2023
09:30
Køge BK
SBV 09
193183
14-10 2023
11:30 Vallensbæk IF Lynge-Broby IF Vallensbæk Idrætscenter
14. okt 2023
11:30
Vallensbæk IF
Lynge-Broby IF
193184
14-10 2023
13:00 Brøndbyernes IF Karlslunde IF Brøndby Stadion
14. okt 2023
13:00
Brøndbyernes IF
Karlslunde IF
193185
15-10 2023
10:00 Oversidder Greve Fodbold
15. okt 2023
10:00
Oversidder
Greve Fodbold
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind