U12 Drenge 3 8-mands (12) Efterår, Pulje 5 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
191007
ti15-08 2023
18:00 Benløse IF B. 73, Slagelse Benløsehallen
15. aug 2023
18:00
Benløse IF
B. 73, Slagelse
194025
on16-08 2023
18:00 Høng GF Raklev GI Hønghallen
16. aug 2023
18:00
Høng GF
Raklev GI
191008
19-08 2023
10:00 Skælskør Boldklub og Idrætsforening Herlufsholm GF (1) Skælskør Stadion
19. aug 2023
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Herlufsholm GF (1)
191010
on23-08 2023
17:30 B. 73, Slagelse Skælskør Boldklub og Idrætsforening Stadion Vest
23. aug 2023
17:30
B. 73, Slagelse
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
191011
on23-08 2023
17:30 Raklev GI Benløse IF Røsnæshallen
23. aug 2023
17:30
Raklev GI
Benløse IF
191009
26-08 2023
11:00 Herlufsholm GF (1) Høng GF Herlufsholm Stadion
26. aug 2023
11:00
Herlufsholm GF (1)
Høng GF
191013
ti29-08 2023
18:00 Benløse IF Herlufsholm GF (1) Benløsehallen
29. aug 2023
18:00
Benløse IF
Herlufsholm GF (1)
191014
on30-08 2023
17:30 Raklev GI B. 73, Slagelse Røsnæshallen
30. aug 2023
17:30
Raklev GI
B. 73, Slagelse
191012
on30-08 2023
18:00 Høng GF Skælskør Boldklub og Idrætsforening Hønghallen
30. aug 2023
18:00
Høng GF
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
191017
02-09 2023
10:00 Skælskør Boldklub og Idrætsforening Benløse IF Skælskør Stadion
02. sep 2023
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Benløse IF
191015
on06-09 2023
18:00 Høng GF B. 73, Slagelse Hønghallen
06. sep 2023
18:00
Høng GF
B. 73, Slagelse
191016
on06-09 2023
18:30 Herlufsholm GF (1) Raklev GI Herlufsholm Stadion
06. sep 2023
18:30
Herlufsholm GF (1)
Raklev GI
191018
ti12-09 2023
18:00 Benløse IF Høng GF Benløsehallen
12. sep 2023
18:00
Benløse IF
Høng GF
191185
ti12-09 2023
18:15 B. 73, Slagelse Herlufsholm GF (1) Stadion Vest
12. sep 2023
18:15
B. 73, Slagelse
Herlufsholm GF (1)
191186
on13-09 2023
17:30 Raklev GI Skælskør Boldklub og Idrætsforening Røsnæshallen
13. sep 2023
17:30
Raklev GI
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
191188
ma18-09 2023
18:30 B. 73, Slagelse Benløse IF Stadion Vest
18. sep 2023
18:30
B. 73, Slagelse
Benløse IF
191189
on20-09 2023
17:30 Raklev GI Høng GF Røsnæshallen
20. sep 2023
17:30
Raklev GI
Høng GF
191187
23-09 2023
11:00 Herlufsholm GF (1) Skælskør Boldklub og Idrætsforening Herlufsholm Stadion
23. sep 2023
11:00
Herlufsholm GF (1)
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
191191
ma25-09 2023
18:00 Benløse IF Raklev GI Benløsehallen
25. sep 2023
18:00
Benløse IF
Raklev GI
191190
30-09 2023
11:45 Høng GF Herlufsholm GF (1) Hønghallen
30. sep 2023
11:45
Høng GF
Herlufsholm GF (1)
191192
ti03-10 2023
17:30 Skælskør Boldklub og Idrætsforening B. 73, Slagelse Skælskør Stadion
03. okt 2023
17:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
B. 73, Slagelse
191194
on04-10 2023
17:15 B. 73, Slagelse Raklev GI
!
NB: Raklev GI er taberdømt
Stadion Vest
04. okt 2023
17:15
B. 73, Slagelse
Raklev GI
191265
07-10 2023
10:00 Skælskør Boldklub og Idrætsforening Høng GF Skælskør Stadion
07. okt 2023
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Høng GF
191193
07-10 2023
11:00 Herlufsholm GF (1) Benløse IF Herlufsholm Stadion
07. okt 2023
11:00
Herlufsholm GF (1)
Benløse IF
191266
ti10-10 2023
18:00 Benløse IF Skælskør Boldklub og Idrætsforening Benløsehallen Kunstgræs
10. okt 2023
18:00
Benløse IF
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
191267
on11-10 2023
17:00 B. 73, Slagelse Høng GF Stadion Vest
11. okt 2023
17:00
B. 73, Slagelse
Høng GF
191268
on11-10 2023
18:00 Raklev GI Herlufsholm GF (1)
!
NB: Herlufsholm GF (1) er taberdømt
Røsnæshallen
11. okt 2023
18:00
Raklev GI
Herlufsholm GF (1)
191269
on25-10 2023
17:30 Høng GF Benløse IF Hønghallen
25. okt 2023
17:30
Høng GF
Benløse IF
191280
28-10 2023
10:00 Skælskør Boldklub og Idrætsforening Raklev GI Skælskør Stadion
28. okt 2023
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Raklev GI
191270
28-10 2023
13:00 Herlufsholm GF (1) B. 73, Slagelse Herlufsholm Stadion
28. okt 2023
13:00
Herlufsholm GF (1)
B. 73, Slagelse
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind