U11 Drenge 2 8-mands (13) Efterår, Pulje 3 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
202111
19-08 2023
10:00 Taastrup FC Ishøj IF NyBolig Park
19. aug 2023
10:00
Taastrup FC
Ishøj IF
202112
19-08 2023
10:00 Greve Fodbold Albertslund IF Greve Idræts Center
19. aug 2023
10:00
Greve Fodbold
Albertslund IF
202113
ma21-08 2023
17:30 Glostrup Brøndbyernes IF Østervangsbanerne
21. aug 2023
17:30
Glostrup
Brøndbyernes IF
202117
26-08 2023
10:00 Ishøj IF Herstedøster IC Ishøj Idrætscenter
26. aug 2023
10:00
Ishøj IF
Herstedøster IC
202118
26-08 2023
10:00 Albertslund IF Taastrup FC Albertslund Stadion
26. aug 2023
10:00
Albertslund IF
Taastrup FC
202116
26-08 2023
11:00 Rosenhøj BK Vallensbæk IF Avedøre Stadion
26. aug 2023
11:00
Rosenhøj BK
Vallensbæk IF
202120
on30-08 2023
17:15 BK Friheden Glostrup Strandmarkens Fritidscenter
30. aug 2023
17:15
BK Friheden
Glostrup
202146
on30-08 2023
17:30 Herstedøster IC Albertslund IF Herstedøster Stadion
30. aug 2023
17:30
Herstedøster IC
Albertslund IF
202119
on30-08 2023
18:00 Brøndbyernes IF Greve Fodbold Brøndby Stadion
30. aug 2023
18:00
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold
202144
02-09 2023
10:00 Taastrup FC Brøndbyernes IF NyBolig Park
02. sep 2023
10:00
Taastrup FC
Brøndbyernes IF
202121
02-09 2023
11:00 Rosenhøj BK Ishøj IF Avedøre Stadion
02. sep 2023
11:00
Rosenhøj BK
Ishøj IF
202147
03-09 2023
10:15 Vallensbæk IF Glostrup Vallensbæk Idrætscenter
03. sep 2023
10:15
Vallensbæk IF
Glostrup
202115
ma04-09 2023
17:15 Vallensbæk IF BK Friheden Vallensbæk Idrætscenter
04. sep 2023
17:15
Vallensbæk IF
BK Friheden
202150
on06-09 2023
17:30 Glostrup Greve Fodbold Østervangsbanerne
06. sep 2023
17:30
Glostrup
Greve Fodbold
202114
to07-09 2023
16:45 Herstedøster IC Rosenhøj BK Herstedøster Stadion
07. sep 2023
16:45
Herstedøster IC
Rosenhøj BK
202152
to07-09 2023
18:30 BK Friheden Taastrup FC Strandmarkens Fritidscenter
07. sep 2023
18:30
BK Friheden
Taastrup FC
202148
09-09 2023
10:00 Ishøj IF Vallensbæk IF Ishøj Idrætscenter
09. sep 2023
10:00
Ishøj IF
Vallensbæk IF
202149
09-09 2023
10:00 Albertslund IF Rosenhøj BK Albertslund Stadion
09. sep 2023
10:00
Albertslund IF
Rosenhøj BK
202151
09-09 2023
11:00 Brøndbyernes IF Herstedøster IC Brøndby Stadion
09. sep 2023
11:00
Brøndbyernes IF
Herstedøster IC
202145
10-09 2023
10:00 Greve Fodbold BK Friheden Greve Idræts Center
10. sep 2023
10:00
Greve Fodbold
BK Friheden
202156
on13-09 2023
17:30 Herstedøster IC BK Friheden Herstedøster Stadion
13. sep 2023
17:30
Herstedøster IC
BK Friheden
202155
16-09 2023
09:00 Ishøj IF Albertslund IF Ishøj Idrætscenter
16. sep 2023
09:00
Ishøj IF
Albertslund IF
202154
16-09 2023
10:00 Taastrup FC Glostrup NyBolig Park
16. sep 2023
10:00
Taastrup FC
Glostrup
202153
16-09 2023
11:00 Rosenhøj BK Brøndbyernes IF Avedøre Stadion
16. sep 2023
11:00
Rosenhøj BK
Brøndbyernes IF
202157
17-09 2023
10:15 Vallensbæk IF Greve Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
17. sep 2023
10:15
Vallensbæk IF
Greve Fodbold
202160
ma18-09 2023
17:30 Glostrup Herstedøster IC Østervangsbanerne
18. sep 2023
17:30
Glostrup
Herstedøster IC
202162
on20-09 2023
18:30 BK Friheden Rosenhøj BK Strandmarkens Fritidscenter
20. sep 2023
18:30
BK Friheden
Rosenhøj BK
202158
23-09 2023
10:00 Greve Fodbold Taastrup FC Greve Idræts Center
23. sep 2023
10:00
Greve Fodbold
Taastrup FC
202159
23-09 2023
10:00 Albertslund IF Vallensbæk IF Albertslund Stadion
23. sep 2023
10:00
Albertslund IF
Vallensbæk IF
202161
23-09 2023
11:00 Brøndbyernes IF Ishøj IF Brøndby Stadion
23. sep 2023
11:00
Brøndbyernes IF
Ishøj IF
202166
on27-09 2023
17:30 Herstedøster IC Greve Fodbold Herstedøster Stadion
27. sep 2023
17:30
Herstedøster IC
Greve Fodbold
202165
30-09 2023
10:00 Albertslund IF Brøndbyernes IF Albertslund Stadion
30. sep 2023
10:00
Albertslund IF
Brøndbyernes IF
202163
30-09 2023
11:00 Rosenhøj BK Glostrup Avedøre Stadion
30. sep 2023
11:00
Rosenhøj BK
Glostrup
202167
01-10 2023
10:15 Vallensbæk IF Taastrup FC Vallensbæk Idrætscenter
01. okt 2023
10:15
Vallensbæk IF
Taastrup FC
202170
ma02-10 2023
17:15 Glostrup Ishøj IF Østervangsbanerne
02. okt 2023
17:15
Glostrup
Ishøj IF
202168
07-10 2023
10:00 Taastrup FC Herstedøster IC NyBolig Park
07. okt 2023
10:00
Taastrup FC
Herstedøster IC
202169
07-10 2023
10:00 Greve Fodbold Rosenhøj BK Greve Idræts Center
07. okt 2023
10:00
Greve Fodbold
Rosenhøj BK
202172
07-10 2023
11:00 BK Friheden Albertslund IF Strandmarkens Fritidscenter
07. okt 2023
11:00
BK Friheden
Albertslund IF
202164
08-10 2023
09:30 Ishøj IF BK Friheden Ishøj Idrætscenter
08. okt 2023
09:30
Ishøj IF
BK Friheden
202171
08-10 2023
10:15 Vallensbæk IF Brøndbyernes IF Vallensbæk Idrætscenter
08. okt 2023
10:15
Vallensbæk IF
Brøndbyernes IF
202173
ma09-10 2023
18:00 Rosenhøj BK Taastrup FC Avedøre Stadion
09. okt 2023
18:00
Rosenhøj BK
Taastrup FC
202177
on11-10 2023
17:00 Albertslund IF Glostrup Albertslund Stadion
11. okt 2023
17:00
Albertslund IF
Glostrup
202178
to12-10 2023
17:00 Herstedøster IC Vallensbæk IF Herstedøster Stadion
12. okt 2023
17:00
Herstedøster IC
Vallensbæk IF
202176
14-10 2023
10:00 Ishøj IF Greve Fodbold Ishøj Idrætscenter
14. okt 2023
10:00
Ishøj IF
Greve Fodbold
202179
14-10 2023
11:00 Brøndbyernes IF BK Friheden Brøndby Stadion
14. okt 2023
11:00
Brøndbyernes IF
BK Friheden
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind