U11 Drenge 3 8-mands (13) Efterår, Pulje 6 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
214904
19-08 2023
09:30 Køge BK FK Sydsjælland 05 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
19. aug 2023
09:30
Køge BK
FK Sydsjælland 05
214906
19-08 2023
10:00 Herlufsholm GF LUIF/B1938 Herlufsholm Stadion
19. aug 2023
10:00
Herlufsholm GF
LUIF/B1938
214903
20-08 2023
15:00 Ringsted IF B. 73, Slagelse Ringsted Stadion
20. aug 2023
15:00
Ringsted IF
B. 73, Slagelse
214905
ma21-08 2023
17:30 Lynge-Broby IF Herfølge BK Frederiksberg Skole
21. aug 2023
17:30
Lynge-Broby IF
Herfølge BK
214912
on23-08 2023
18:00 Faxe BK Lynge-Broby IF Faxe Stadion
23. aug 2023
18:00
Faxe BK
Lynge-Broby IF
214910
to24-08 2023
18:00 FK Sydsjælland 05 Ringsted IF Lov Stadion
24. aug 2023
18:00
FK Sydsjælland 05
Ringsted IF
214911
27-08 2023
10:00 Herfølge BK Køge BK Capelli Sport Stadion
27. aug 2023
10:00
Herfølge BK
Køge BK
217029
ti29-08 2023
18:15 Køge BK Faxe BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
29. aug 2023
18:15
Køge BK
Faxe BK
217031
on30-08 2023
18:45 Holmegaard GB Lynge-Broby IF Holmegårdhallen
30. aug 2023
18:45
Holmegaard GB
Lynge-Broby IF
217030
02-09 2023
10:00 Herlufsholm GF FK Sydsjælland 05 Herlufsholm Stadion
02. sep 2023
10:00
Herlufsholm GF
FK Sydsjælland 05
214907
03-09 2023
10:00 Holmegaard GB Faxe BK Holmegårdhallen
03. sep 2023
10:00
Holmegaard GB
Faxe BK
214913
03-09 2023
11:00 LUIF/B1938 B. 73, Slagelse Idestrup stadion
03. sep 2023
11:00
LUIF/B1938
B. 73, Slagelse
217008
03-09 2023
15:00 Ringsted IF
!
NB: Ringsted IF er taberdømt
Herfølge BK Ringsted Stadion
03. sep 2023
15:00
Ringsted IF
Herfølge BK
217034
ma04-09 2023
17:30 Lynge-Broby IF Køge BK Frederiksberg Skole
04. sep 2023
17:30
Lynge-Broby IF
Køge BK
217036
on06-09 2023
18:00 Faxe BK Ringsted IF Faxe Stadion
06. sep 2023
18:00
Faxe BK
Ringsted IF
217033
to07-09 2023
18:00 FK Sydsjælland 05 LUIF/B1938 Lov Stadion
07. sep 2023
18:00
FK Sydsjælland 05
LUIF/B1938
217032
10-09 2023
10:00 B. 73, Slagelse Holmegaard GB Stadion Vest
10. sep 2023
10:00
B. 73, Slagelse
Holmegaard GB
217035
10-09 2023
10:00 Herfølge BK Herlufsholm GF Capelli Sport Stadion
10. sep 2023
10:00
Herfølge BK
Herlufsholm GF
217037
ma11-09 2023
18:00 LUIF/B1938 Herfølge BK Idestrup stadion
11. sep 2023
18:00
LUIF/B1938
Herfølge BK
239082
on13-09 2023
18:15 Holmegaard GB Køge BK Holmegårdhallen
13. sep 2023
18:15
Holmegaard GB
Køge BK
214909
16-09 2023
10:00 B. 73, Slagelse Herlufsholm GF Stadion Vest
16. sep 2023
10:00
B. 73, Slagelse
Herlufsholm GF
239079
16-09 2023
10:00 Ringsted IF Lynge-Broby IF Ringsted Stadion
16. sep 2023
10:00
Ringsted IF
Lynge-Broby IF
214908
17-09 2023
09:00 LUIF/B1938 Holmegaard GB Idestrup stadion
17. sep 2023
09:00
LUIF/B1938
Holmegaard GB
239085
on20-09 2023
17:30 Lynge-Broby IF Herlufsholm GF Frederiksberg Skole
20. sep 2023
17:30
Lynge-Broby IF
Herlufsholm GF
239087
on20-09 2023
18:00 Faxe BK LUIF/B1938 Faxe Stadion
20. sep 2023
18:00
Faxe BK
LUIF/B1938
239084
to21-09 2023
18:15 FK Sydsjælland 05 Holmegaard GB Lov Stadion
21. sep 2023
18:15
FK Sydsjælland 05
Holmegaard GB
239083
23-09 2023
09:30 Køge BK Ringsted IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UDS
23. sep 2023
09:30
Køge BK
Ringsted IF
UDS
239081
23-09 2023
10:00 Herlufsholm GF Faxe BK Herlufsholm Stadion
23. sep 2023
10:00
Herlufsholm GF
Faxe BK
239086
24-09 2023
10:00 Herfølge BK B. 73, Slagelse Capelli Sport Stadion
24. sep 2023
10:00
Herfølge BK
B. 73, Slagelse
239092
to28-09 2023
17:30 Holmegaard GB Ringsted IF Holmegårdhallen
28. sep 2023
17:30
Holmegaard GB
Ringsted IF
239090
to28-09 2023
18:00 FK Sydsjælland 05 Herfølge BK Fladsåhallen
28. sep 2023
18:00
FK Sydsjælland 05
Herfølge BK
239091
30-09 2023
10:00 Herlufsholm GF Køge BK Herlufsholm Stadion
30. sep 2023
10:00
Herlufsholm GF
Køge BK
239080
30-09 2023
11:30 B. 73, Slagelse FK Sydsjælland 05
!
NB: FK Sydsjælland 05 er taberdømt
Stadion Vest
30. sep 2023
11:30
B. 73, Slagelse
FK Sydsjælland 05
239088
30-09 2023
12:30 LUIF/B1938 Lynge-Broby IF
!
NB: Lynge-Broby IF er taberdømt
Idestrup stadion
30. sep 2023
12:30
LUIF/B1938
Lynge-Broby IF
239089
01-10 2023
10:00 B. 73, Slagelse Faxe BK Stadion Vest
01. okt 2023
10:00
B. 73, Slagelse
Faxe BK
239097
on04-10 2023
18:00 Faxe BK FK Sydsjælland 05 Faxe Stadion
04. okt 2023
18:00
Faxe BK
FK Sydsjælland 05
239096
to05-10 2023
17:30 Holmegaard GB Herfølge BK Holmegårdhallen
05. okt 2023
17:30
Holmegaard GB
Herfølge BK
239094
07-10 2023
10:00 Køge BK LUIF/B1938 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
07. okt 2023
10:00
Køge BK
LUIF/B1938
239095
08-10 2023
10:00 Lynge-Broby IF B. 73, Slagelse Frederiksberg Skole
08. okt 2023
10:00
Lynge-Broby IF
B. 73, Slagelse
239093
08-10 2023
15:00 Ringsted IF Herlufsholm GF Ringsted Stadion
08. okt 2023
15:00
Ringsted IF
Herlufsholm GF
239100
to12-10 2023
18:00 FK Sydsjælland 05 Lynge-Broby IF Fladsåhallen
12. okt 2023
18:00
FK Sydsjælland 05
Lynge-Broby IF
239099
14-10 2023
10:00 B. 73, Slagelse Køge BK Stadion Vest
14. okt 2023
10:00
B. 73, Slagelse
Køge BK
239101
14-10 2023
10:00 Herlufsholm GF Holmegaard GB Herlufsholm Stadion
14. okt 2023
10:00
Herlufsholm GF
Holmegaard GB
239102
15-10 2023
10:00 Herfølge BK Faxe BK Capelli Sport Stadion
15. okt 2023
10:00
Herfølge BK
Faxe BK
239098
15-10 2023
11:00 LUIF/B1938 Ringsted IF
!
NB: Ringsted IF er taberdømt
Idestrup stadion
15. okt 2023
11:00
LUIF/B1938
Ringsted IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind