Serie 4 - Efterår, Pulje 10 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
494686
ti15-08 2023
18:30 Skælskør B&I Raklev GI Skælskør Stadion
2
-
2
15. aug 2023
18:30
Skælskør B&I
2
Raklev GI
2
494690
fr18-08 2023
18:30 Gørlev IF Vemmelev Boldklub (1) Gørlevhallen Kunst
4
-
4
18. aug 2023
18:30
Gørlev IF
4
Vemmelev Boldklub (1)
4
494688
fr18-08 2023
19:00 Oversidder Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
18. aug 2023
19:00
Oversidder
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
494685
19-08 2023
15:30 Hvidebæk IF Oversidder Hvidebæk Stadion
19. aug 2023
15:30
Hvidebæk IF
Oversidder
494689
19-08 2023
15:30 Eggeslevmagle FK B. 73, Slagelse Eggeslevmagle Stadion
3
-
0
19. aug 2023
15:30
Eggeslevmagle FK
3
B. 73, Slagelse
0
494687
ti22-08 2023
19:00 Dianalund IF (2) Undløse BK Dianalund Stadion
2
-
7
22. aug 2023
19:00
Dianalund IF (2)
2
Undløse BK
7
494692
fr25-08 2023
18:30 Raklev GI Dianalund IF (2) Røsnæshallen
2
-
3
25. aug 2023
18:30
Raklev GI
2
Dianalund IF (2)
3
494693
fr25-08 2023
19:00 Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Skælskør B&I Grønbro Stadion
0
-
5
25. aug 2023
19:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
Skælskør B&I
5
494696
26-08 2023
14:00 Undløse BK Hvidebæk IF Undløse Stadion
6
-
1
26. aug 2023
14:00
Undløse BK
6
Hvidebæk IF
1
494695
27-08 2023
11:00 Oversidder Gørlev IF
27. aug 2023
11:00
Oversidder
Gørlev IF
494691
27-08 2023
12:00 Vemmelev Boldklub (1) Eggeslevmagle FK Vemmelev Kunstgræs
7
-
1
27. aug 2023
12:00
Vemmelev Boldklub (1)
7
Eggeslevmagle FK
1
494694
27-08 2023
14:00 B. 73, Slagelse Oversidder Stadion Vest
27. aug 2023
14:00
B. 73, Slagelse
Oversidder
494698
to31-08 2023
19:00 Dianalund IF (2) Hvidebæk IF Dianalund Stadion
4
-
4
31. aug 2023
19:00
Dianalund IF (2)
4
Hvidebæk IF
4
494699
fr01-09 2023
19:00 Raklev GI Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Røsnæshallen
10
-
1
01. sep 2023
19:00
Raklev GI
10
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
1
494700
fr01-09 2023
19:00 Oversidder Vemmelev Boldklub (1)
01. sep 2023
19:00
Oversidder
Vemmelev Boldklub (1)
494697
02-09 2023
12:00 Skælskør B&I B. 73, Slagelse Skælskør Stadion
7
-
0
02. sep 2023
12:00
Skælskør B&I
7
B. 73, Slagelse
0
494733
02-09 2023
13:00 Gørlev IF Undløse BK Gørlevhallen Kunst
0
-
3
02. sep 2023
13:00
Gørlev IF
0
Undløse BK
3
494732
02-09 2023
15:30 Eggeslevmagle FK Oversidder Eggeslevmagle Stadion
02. sep 2023
15:30
Eggeslevmagle FK
Oversidder
494737
fr08-09 2023
18:30 B. 73, Slagelse Raklev GI Stadion Vest
3
-
2
08. sep 2023
18:30
B. 73, Slagelse
3
Raklev GI
2
494735
09-09 2023
15:30 Hvidebæk IF Gørlev IF Hvidebæk Stadion
4
-
1
09. sep 2023
15:30
Hvidebæk IF
4
Gørlev IF
1
663401
10-09 2023
11:00 Oversidder Oversidder
10. sep 2023
11:00
Oversidder
Oversidder
494734
10-09 2023
12:00 Vemmelev Boldklub (1) Skælskør B&I Vemmelev Kunstgræs
3
-
3
10. sep 2023
12:00
Vemmelev Boldklub (1)
3
Skælskør B&I
3
663402
ti12-09 2023
19:00 Undløse BK Eggeslevmagle FK Undløse Stadion
UHT
12. sep 2023
19:00
Undløse BK
Eggeslevmagle FK
UHT
494736
on13-09 2023
18:30 Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Dianalund IF (2) Fuglebjerg Stadion
1
-
0
13. sep 2023
18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
1
Dianalund IF (2)
0
663408
fr15-09 2023
18:30 Eggeslevmagle FK Hvidebæk IF Eggeslevmagle Stadion
1
-
2
15. sep 2023
18:30
Eggeslevmagle FK
1
Hvidebæk IF
2
663406
fr15-09 2023
19:00 Oversidder Undløse BK
15. sep 2023
19:00
Oversidder
Undløse BK
663407
16-09 2023
13:00 Fuglebjerg/Sandved-Tornemark B. 73, Slagelse Grønbro Stadion
0
-
1
16. sep 2023
13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
B. 73, Slagelse
1
663405
16-09 2023
13:30 Raklev GI Vemmelev Boldklub (1) Røsnæshallen
2
-
3
16. sep 2023
13:30
Raklev GI
2
Vemmelev Boldklub (1)
3
663403
16-09 2023
15:30 Skælskør B&I Oversidder Skælskør Stadion
16. sep 2023
15:30
Skælskør B&I
Oversidder
663411
fr22-09 2023
18:30 B. 73, Slagelse Dianalund IF (2) Stadion Vest
7
-
2
22. sep 2023
18:30
B. 73, Slagelse
7
Dianalund IF (2)
2
663412
fr22-09 2023
18:30 Gørlev IF Eggeslevmagle FK Gørlevhallen Kunst
3
-
0
22. sep 2023
18:30
Gørlev IF
3
Eggeslevmagle FK
0
663414
fr22-09 2023
18:30 Undløse BK Skælskør B&I Undløse Stadion
0
-
1
22. sep 2023
18:30
Undløse BK
0
Skælskør B&I
1
663410
23-09 2023
15:30 Hvidebæk IF Oversidder Hvidebæk Stadion
23. sep 2023
15:30
Hvidebæk IF
Oversidder
663413
24-09 2023
11:00 Oversidder Raklev GI
24. sep 2023
11:00
Oversidder
Raklev GI
663409
24-09 2023
12:00 Vemmelev Boldklub (1) Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Vemmelev Kunstgræs
6
-
2
24. sep 2023
12:00
Vemmelev Boldklub (1)
6
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
2
663416
to28-09 2023
19:15 Dianalund IF (2) Eggeslevmagle FK Holberg Arena Kunst
3
-
2
28. sep 2023
19:15
Dianalund IF (2)
3
Eggeslevmagle FK
2
663418
fr29-09 2023
19:00 Oversidder Gørlev IF
29. sep 2023
19:00
Oversidder
Gørlev IF
663415
30-09 2023
12:00 Skælskør B&I Hvidebæk IF Skælskør Stadion
2
-
4
30. sep 2023
12:00
Skælskør B&I
2
Hvidebæk IF
4
663419
30-09 2023
13:00 Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Oversidder Grønbro Stadion
30. sep 2023
13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
Oversidder
663420
01-10 2023
14:00 B. 73, Slagelse Vemmelev Boldklub (1) Stadion Vest
1
-
2
01. okt 2023
14:00
B. 73, Slagelse
1
Vemmelev Boldklub (1)
2
663424
fr06-10 2023
18:30 Gørlev IF Skælskør B&I Gørlevhallen Kunst
2
-
1
06. okt 2023
18:30
Gørlev IF
2
Skælskør B&I
1
664333
07-10 2023
14:00 Undløse BK Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Undløse Stadion
2
-
0
07. okt 2023
14:00
Undløse BK
2
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
663422
07-10 2023
15:30 Hvidebæk IF Raklev GI Hvidebæk Stadion
14
-
1
07. okt 2023
15:30
Hvidebæk IF
14
Raklev GI
1
663423
07-10 2023
15:30 Eggeslevmagle FK Oversidder Eggeslevmagle Stadion
07. okt 2023
15:30
Eggeslevmagle FK
Oversidder
663425
08-10 2023
11:00 Oversidder B. 73, Slagelse
08. okt 2023
11:00
Oversidder
B. 73, Slagelse
663421
08-10 2023
12:00 Vemmelev Boldklub (1) Dianalund IF (2) Vemmelev Kunstgræs
UHT
08. okt 2023
12:00
Vemmelev Boldklub (1)
Dianalund IF (2)
UHT
664336
fr13-10 2023
19:00 Dianalund IF (2) Oversidder Holberg Arena Kunst
13. okt 2023
19:00
Dianalund IF (2)
Oversidder
664335
14-10 2023
12:00 Skælskør B&I Eggeslevmagle FK Skælskør Stadion
7
-
1
14. okt 2023
12:00
Skælskør B&I
7
Eggeslevmagle FK
1
664334
14-10 2023
13:00 Vemmelev Boldklub (1) Oversidder Vemmelev Kunstgræs
14. okt 2023
13:00
Vemmelev Boldklub (1)
Oversidder
664338
14-10 2023
13:00 Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Hvidebæk IF Grønbro Stadion
0
-
3
14. okt 2023
13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
Hvidebæk IF
3
664337
14-10 2023
13:30 Raklev GI Gørlev IF Røsnæshallen
2
-
4
14. okt 2023
13:30
Raklev GI
2
Gørlev IF
4
664341
ti17-10 2023
19:00 Undløse BK B. 73, Slagelse Undløse Stadion
3
-
0
17. okt 2023
19:00
Undløse BK
3
B. 73, Slagelse
0
664344
fr20-10 2023
19:00 Oversidder Skælskør B&I
20. okt 2023
19:00
Oversidder
Skælskør B&I
664347
21-10 2023
14:00 Undløse BK Vemmelev Boldklub (1) Undløse Stadion
4
-
2
21. okt 2023
14:00
Undløse BK
4
Vemmelev Boldklub (1)
2
664342
21-10 2023
15:30 Hvidebæk IF B. 73, Slagelse Hvidebæk Stadion
5
-
0
21. okt 2023
15:30
Hvidebæk IF
5
B. 73, Slagelse
0
664343
21-10 2023
15:30 Dianalund IF (2) Oversidder Dianalund Stadion
21. okt 2023
15:30
Dianalund IF (2)
Oversidder
664345
21-10 2023
15:30 Eggeslevmagle FK Raklev GI Eggeslevmagle Stadion
3
-
5
21. okt 2023
15:30
Eggeslevmagle FK
3
Raklev GI
5
664346
on25-10 2023
19:00 Gørlev IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Gørlevhallen Kunst
2
-
5
25. okt 2023
19:00
Gørlev IF
2
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
5
664350
28-10 2023
11:30 Raklev GI Oversidder Røsnæshallen
28. okt 2023
11:30
Raklev GI
Oversidder
663417
28-10 2023
12:00 Raklev GI Undløse BK Røsnæshallen
2
-
3
28. okt 2023
12:00
Raklev GI
2
Undløse BK
3
664349
28-10 2023
12:00 Skælskør B&I Dianalund IF (2) Skælskør Stadion
2
-
0
28. okt 2023
12:00
Skælskør B&I
2
Dianalund IF (2)
0
664351
28-10 2023
13:00 Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Eggeslevmagle FK Grønbro Stadion
2
-
2
28. okt 2023
13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
2
Eggeslevmagle FK
2
664352
28-10 2023
13:30 B. 73, Slagelse Gørlev IF Stadion Vest
2
-
3
28. okt 2023
13:30
B. 73, Slagelse
2
Gørlev IF
3
664353
29-10 2023
11:00 Oversidder Undløse BK
29. okt 2023
11:00
Oversidder
Undløse BK
664348
29-10 2023
12:00 Vemmelev Boldklub (1) Hvidebæk IF Vemmelev Kunstgræs
3
-
5
29. okt 2023
12:00
Vemmelev Boldklub (1)
3
Hvidebæk IF
5
663404
fr03-11 2023
19:00 Dianalund IF (2) Gørlev IF Dianalund Stadion
2
-
1
03. nov 2023
19:00
Dianalund IF (2)
2
Gørlev IF
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.

Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)

Log ind