U13 Piger 8-mands 2 (11) Efterår, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
191739
on16-08 2023
17:30 Sorø Freja Køge BK Sorø Stadion
3
-
1
16. aug 2023
17:30
Sorø Freja
3
Køge BK
1
191740
on16-08 2023
18:30 Roskilde Pigefodbold Avedøre IF Himmelev Idrætspark
1
-
3
16. aug 2023
18:30
Roskilde Pigefodbold
1
Avedøre IF
3
191743
on16-08 2023
18:30 Oversidder Nykøbing FC
16. aug 2023
18:30
Oversidder
Nykøbing FC
191741
to17-08 2023
18:00 Roskilde Boldklub Brøndby Strand IK Roskilde Idrætspark
4
-
4
17. aug 2023
18:00
Roskilde Boldklub
4
Brøndby Strand IK
4
191746
19-08 2023
11:00 Avedøre IF Sorø Freja Avedøre Stadion
11
-
0
19. aug 2023
11:00
Avedøre IF
11
Sorø Freja
0
191742
20-08 2023
11:00 Greve Fodbold Rørvig IF Greve Idræts Center
UHT
20. aug 2023
11:00
Greve Fodbold
Rørvig IF
UHT
191747
ti22-08 2023
18:00 Brøndby Strand IK Roskilde Pigefodbold Langbjergskolen
6
-
2
22. aug 2023
18:00
Brøndby Strand IK
6
Roskilde Pigefodbold
2
191748
on23-08 2023
19:00 Nykøbing FC Roskilde Boldklub Nykøbing FC
0
-
8
23. aug 2023
19:00
Nykøbing FC
0
Roskilde Boldklub
8
191745
27-08 2023
10:00 Køge BK Greve Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
3
27. aug 2023
10:00
Køge BK
0
Greve Fodbold
3
191753
ma28-08 2023
17:45 Oversidder Roskilde Boldklub
28. aug 2023
17:45
Oversidder
Roskilde Boldklub
191750
on30-08 2023
18:00 Sorø Freja Brøndby Strand IK Sorø Stadion
1
-
9
30. aug 2023
18:00
Sorø Freja
1
Brøndby Strand IK
9
191751
on30-08 2023
18:30 Roskilde Pigefodbold Nykøbing FC Himmelev Idrætspark
1
-
3
30. aug 2023
18:30
Roskilde Pigefodbold
1
Nykøbing FC
3
191749
to31-08 2023
18:00 Rørvig IF Køge BK Rørvig Stadion
1
-
1
31. aug 2023
18:00
Rørvig IF
1
Køge BK
1
191752
03-09 2023
11:00 Greve Fodbold Avedøre IF Greve Idræts Center
6
-
1
03. sep 2023
11:00
Greve Fodbold
6
Avedøre IF
1
191757
ti05-09 2023
18:00 Brøndby Strand IK Greve Fodbold Langbjergskolen
7
-
5
05. sep 2023
18:00
Brøndby Strand IK
7
Greve Fodbold
5
191744
to07-09 2023
18:00 Rørvig IF Oversidder Rørvig Stadion
07. sep 2023
18:00
Rørvig IF
Oversidder
191754
09-09 2023
11:15 Køge BK Oversidder Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
09. sep 2023
11:15
Køge BK
Oversidder
191758
09-09 2023
11:30 Nykøbing FC Sorø Freja Nykøbing FC
UHT
09. sep 2023
11:30
Nykøbing FC
Sorø Freja
UHT
191755
10-09 2023
11:00 Avedøre IF Rørvig IF Avedøre Stadion
UHT
10. sep 2023
11:00
Avedøre IF
Rørvig IF
UHT
191763
ma11-09 2023
17:45 Oversidder Roskilde Pigefodbold
11. sep 2023
17:45
Oversidder
Roskilde Pigefodbold
191760
on13-09 2023
17:30 Sorø Freja Roskilde Boldklub Sorø Stadion
3
-
5
13. sep 2023
17:30
Sorø Freja
3
Roskilde Boldklub
5
191762
17-09 2023
11:00 Greve Fodbold Nykøbing FC Greve Idræts Center
8
-
0
17. sep 2023
11:00
Greve Fodbold
8
Nykøbing FC
0
191761
17-09 2023
11:15 Køge BK Avedøre IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
3
17. sep 2023
11:15
Køge BK
0
Avedøre IF
3
191759
17-09 2023
12:00 Rørvig IF Brøndby Strand IK Rørvig Stadion
1
-
13
17. sep 2023
12:00
Rørvig IF
1
Brøndby Strand IK
13
191767
ti19-09 2023
18:00 Brøndby Strand IK Køge BK Langbjergskolen
4
-
2
19. sep 2023
18:00
Brøndby Strand IK
4
Køge BK
2
191768
on20-09 2023
18:00 Nykøbing FC Rørvig IF Nykøbing FC
UHT
20. sep 2023
18:00
Nykøbing FC
Rørvig IF
UHT
191766
to21-09 2023
17:30 Roskilde Boldklub Greve Fodbold Roskilde Idrætspark
6
-
3
21. sep 2023
17:30
Roskilde Boldklub
6
Greve Fodbold
3
191765
23-09 2023
11:00 Avedøre IF Oversidder Avedøre Stadion
23. sep 2023
11:00
Avedøre IF
Oversidder
191773
ma25-09 2023
17:45 Oversidder Sorø Freja
25. sep 2023
17:45
Oversidder
Sorø Freja
191756
to28-09 2023
17:30 Roskilde Boldklub Roskilde Pigefodbold Roskilde Idrætspark
7
-
1
28. sep 2023
17:30
Roskilde Boldklub
7
Roskilde Pigefodbold
1
191771
30-09 2023
11:00 Avedøre IF Brøndby Strand IK Avedøre Stadion
2
-
2
30. sep 2023
11:00
Avedøre IF
2
Brøndby Strand IK
2
191769
01-10 2023
11:00 Rørvig IF Roskilde Boldklub Rørvig Stadion
1
-
10
01. okt 2023
11:00
Rørvig IF
1
Roskilde Boldklub
10
191772
01-10 2023
11:00 Greve Fodbold Roskilde Pigefodbold Greve Idræts Center
UHT
01. okt 2023
11:00
Greve Fodbold
Roskilde Pigefodbold
UHT
191770
01-10 2023
11:15 Køge BK Nykøbing FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
1
01. okt 2023
11:15
Køge BK
2
Nykøbing FC
1
191774
on04-10 2023
17:30 Sorø Freja Greve Fodbold Sorø Stadion
1
-
1
04. okt 2023
17:30
Sorø Freja
1
Greve Fodbold
1
191778
07-10 2023
12:00 Nykøbing FC Avedøre IF Nykøbing FC
3
-
3
07. okt 2023
12:00
Nykøbing FC
3
Avedøre IF
3
191776
07-10 2023
13:00 Roskilde Boldklub Køge BK Roskilde Idrætspark
7
-
1
07. okt 2023
13:00
Roskilde Boldklub
7
Køge BK
1
191777
08-10 2023
10:00 Oversidder Brøndby Strand IK
08. okt 2023
10:00
Oversidder
Brøndby Strand IK
191781
14-10 2023
11:00 Avedøre IF Roskilde Boldklub Avedøre Stadion
1
-
2
14. okt 2023
11:00
Avedøre IF
1
Roskilde Boldklub
2
191780
14-10 2023
11:15 Køge BK Roskilde Pigefodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
2
14. okt 2023
11:15
Køge BK
0
Roskilde Pigefodbold
2
191779
15-10 2023
11:00 Rørvig IF Sorø Freja Rørvig Stadion
HHT
15. okt 2023
11:00
Rørvig IF
Sorø Freja
HHT
191782
15-10 2023
11:00 Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
15. okt 2023
11:00
Greve Fodbold
Oversidder
191783
ti17-10 2023
18:00 Brøndby Strand IK Nykøbing FC Langbjergskolen
5
-
1
17. okt 2023
18:00
Brøndby Strand IK
5
Nykøbing FC
1
191775
29-10 2023
11:45 Roskilde Pigefodbold Rørvig IF Himmelev Idrætspark
UHT
29. okt 2023
11:45
Roskilde Pigefodbold
Rørvig IF
UHT
191764
05-11 2023
11:45 Roskilde Pigefodbold Sorø Freja Himmelev Idrætspark
UMH
05. nov 2023
11:45
Roskilde Pigefodbold
Sorø Freja
UMH
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.

Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)

Log ind