M+32 2 7:7 Efterår, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
700207
ma14-08 2023
20:30 KB HIK Kunst, KB, P. Bangs Vej
0
-
3
14. aug 2023
20:30
KB
0
HIK
3
700208
ti15-08 2023
18:00 Sønderbro Fight Skjold (1) Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
15. aug 2023
18:00
Sønderbro Fight
3
Skjold (1)
2
700210
ti22-08 2023
19:00 Sundby KFUM KB Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
22. aug 2023
19:00
Sundby KFUM
4
KB
1
700212
ti22-08 2023
20:30 HIK Sønderbro Fight HIK
5
-
2
22. aug 2023
20:30
HIK
5
Sønderbro Fight
2
700215
ma28-08 2023
18:30 HIK Skjold (1) Gentofte Sportspark Vest
8
-
3
28. aug 2023
18:30
HIK
8
Skjold (1)
3
700214
to31-08 2023
18:00 Sønderbro Fight Sundby KFUM Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
4
31. aug 2023
18:00
Sønderbro Fight
3
Sundby KFUM
4
700216
ma04-09 2023
20:30 KB Skjold (1) Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
4
04. sep 2023
20:30
KB
3
Skjold (1)
4
700217
on06-09 2023
19:00 Sundby KFUM HIK Kløvermarkens Idrætsanlæg
6
-
0
06. sep 2023
19:00
Sundby KFUM
6
HIK
0
700221
ti12-09 2023
20:30 HIK B.93 2 HIK
6
-
2
12. sep 2023
20:30
HIK
6
B.93 2
2
700220
ti12-09 2023
20:45 Skjold (1) Sundby KFUM Lundehusparken
3
-
3
12. sep 2023
20:45
Skjold (1)
3
Sundby KFUM
3
700219
to14-09 2023
18:00 Sønderbro Fight KB Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
14. sep 2023
18:00
Sønderbro Fight
3
KB
1
700223
ti19-09 2023
20:45 Skjold (1) Sønderbro Fight Lundehusparken
9
-
2
19. sep 2023
20:45
Skjold (1)
9
Sønderbro Fight
2
700222
on20-09 2023
20:00 Sundby KFUM B.93 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
20. sep 2023
20:00
Sundby KFUM
2
B.93 2
3
700224
to21-09 2023
20:30 HIK KB HIK
4
-
1
21. sep 2023
20:30
HIK
4
KB
1
700225
ma25-09 2023
20:30 KB Sundby KFUM Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
2
25. sep 2023
20:30
KB
1
Sundby KFUM
2
700227
ma25-09 2023
20:30 B.93 2 Skjold (1) B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
1
25. sep 2023
20:30
B.93 2
4
Skjold (1)
1
700226
to28-09 2023
17:45 Sønderbro Fight HIK Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
4
28. sep 2023
17:45
Sønderbro Fight
3
HIK
4
700211
to28-09 2023
20:30 B.93 2 Skjold (1) B 93 Svanemølleanlæg.
UHT
28. sep 2023
20:30
B.93 2
Skjold (1)
UHT
700229
ma02-10 2023
20:45 Skjold (1) HIK Lundehusparken
6
-
5
02. okt 2023
20:45
Skjold (1)
6
HIK
5
700228
on04-10 2023
20:00 Sundby KFUM Sønderbro Fight Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
1
04. okt 2023
20:00
Sundby KFUM
5
Sønderbro Fight
1
700213
to05-10 2023
20:30 KB B.93 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
2
05. okt 2023
20:30
KB
1
B.93 2
2
700231
ti10-10 2023
17:15 Sønderbro Fight B.93 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
4
10. okt 2023
17:15
Sønderbro Fight
1
B.93 2
4
702259
ti10-10 2023
20:30 HIK Sundby KFUM HIK
4
-
1
10. okt 2023
20:30
HIK
4
Sundby KFUM
1
700232
ti10-10 2023
20:45 Skjold (1) KB Lundehusparken
3
-
3
10. okt 2023
20:45
Skjold (1)
3
KB
3
700218
to12-10 2023
20:30 B.93 2 Sønderbro Fight B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
4
12. okt 2023
20:30
B.93 2
2
Sønderbro Fight
4
700230
ma16-10 2023
20:30 B.93 2 KB B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
0
16. okt 2023
20:30
B.93 2
2
KB
0
700209
ma23-10 2023
20:30 B.93 2 Sundby KFUM B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
1
23. okt 2023
20:30
B.93 2
3
Sundby KFUM
1
702260
ma23-10 2023
20:30 KB Sønderbro Fight Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
7
23. okt 2023
20:30
KB
1
Sønderbro Fight
7
702262
to26-10 2023
19:00 B.93 2 HIK B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
5
26. okt 2023
19:00
B.93 2
1
HIK
5
702261
fr27-10 2023
21:00 Sundby KFUM Skjold (1) Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
27. okt 2023
21:00
Sundby KFUM
4
Skjold (1)
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind