U14 Drenge 4 (10) Efterår, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
306438
26-08 2023
10:00 FB 3 B 1908 3 Jens Jessens Vej
5
-
1
26. aug 2023
10:00
FB 3
5
B 1908 3
1
306440
26-08 2023
10:00 Hellas 2 Brønshøj / Fix Engdraget
3
-
1
26. aug 2023
10:00
Hellas 2
3
Brønshøj / Fix
1
306446
03-09 2023
10:00 Brønshøj / Fix FB 3 Tingbjerg Idrætspark
4
-
1
03. sep 2023
10:00
Brønshøj / Fix
4
FB 3
1
306447
03-09 2023
10:00 Oversidder Hellas 2
03. sep 2023
10:00
Oversidder
Hellas 2
306495
03-09 2023
10:00 B 1908 3 Skjold 2 Sundby Idrætspark
UHT
03. sep 2023
10:00
B 1908 3
Skjold 2
UHT
306561
09-09 2023
10:00 B 1908 3 Oversidder Sundby Idrætspark
09. sep 2023
10:00
B 1908 3
Oversidder
306496
10-09 2023
10:00 FB 3 Hellas 2 Jens Jessens Vej
0
-
5
10. sep 2023
10:00
FB 3
0
Hellas 2
5
306560
10-09 2023
10:00 Skjold 2 Brønshøj / Fix Fælledparken
0
-
6
10. sep 2023
10:00
Skjold 2
0
Brønshøj / Fix
6
306562
16-09 2023
10:00 FB 3 Oversidder Jens Jessens Vej
16. sep 2023
10:00
FB 3
Oversidder
306564
16-09 2023
10:00 Hellas 2 Skjold 2 Engdraget
5
-
3
16. sep 2023
10:00
Hellas 2
5
Skjold 2
3
306563
17-09 2023
10:00 Brønshøj / Fix B 1908 3 Tingbjerg Idrætspark
1
-
2
17. sep 2023
10:00
Brønshøj / Fix
1
B 1908 3
2
306439
on20-09 2023
17:00 Skjold 2 Oversidder Fælledparken
HHT
20. sep 2023
17:00
Skjold 2
Oversidder
HHT
306565
24-09 2023
10:00 Skjold 2 FB 3 Fælledparken
0
-
10
24. sep 2023
10:00
Skjold 2
0
FB 3
10
306566
24-09 2023
10:00 Oversidder Brønshøj / Fix
24. sep 2023
10:00
Oversidder
Brønshøj / Fix
306567
24-09 2023
10:00 B 1908 3 Hellas 2 Sundby Idrætspark
4
-
4
24. sep 2023
10:00
B 1908 3
4
Hellas 2
4
306568
01-10 2023
10:00 Brønshøj / Fix Hellas 2 Tingbjerg Idrætspark
1
-
8
01. okt 2023
10:00
Brønshøj / Fix
1
Hellas 2
8
306569
01-10 2023
10:00 Oversidder Skjold 2
UHT
01. okt 2023
10:00
Oversidder
Skjold 2
UHT
306570
01-10 2023
10:00 B 1908 3 FB 3 Sundby Idrætspark
2
-
0
01. okt 2023
10:00
B 1908 3
2
FB 3
0
306573
07-10 2023
10:00 Hellas 2 Oversidder Engdraget
07. okt 2023
10:00
Hellas 2
Oversidder
306572
07-10 2023
16:00 Skjold 2 B 1908 3 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
6
07. okt 2023
16:00
Skjold 2
1
B 1908 3
6
306571
08-10 2023
10:00 FB 3 Brønshøj / Fix Jens Jessens Vej
7
-
1
08. okt 2023
10:00
FB 3
7
Brønshøj / Fix
1
306576
14-10 2023
10:00 Hellas 2 FB 3 Engdraget
1
-
1
14. okt 2023
10:00
Hellas 2
1
FB 3
1
306574
15-10 2023
10:00 Brønshøj / Fix Skjold 2 Tingbjerg Idrætspark
UHT
15. okt 2023
10:00
Brønshøj / Fix
Skjold 2
UHT
306575
15-10 2023
10:00 Oversidder B 1908 3
15. okt 2023
10:00
Oversidder
B 1908 3
306577
22-10 2023
10:00 Skjold 2 Hellas 2 Fælledparken
HHT
22. okt 2023
10:00
Skjold 2
Hellas 2
HHT
306578
22-10 2023
10:00 Oversidder FB 3
22. okt 2023
10:00
Oversidder
FB 3
306579
22-10 2023
10:00 B 1908 3 Brønshøj / Fix Sundby Idrætspark
1
-
4
22. okt 2023
10:00
B 1908 3
1
Brønshøj / Fix
4
306631
28-10 2023
12:00 Hellas 2 B 1908 3 Engdraget
8
-
0
28. okt 2023
12:00
Hellas 2
8
B 1908 3
0
306580
29-10 2023
10:00 FB 3 Skjold 2 Jens Jessens Vej
UHT
29. okt 2023
10:00
FB 3
Skjold 2
UHT
306630
29-10 2023
10:00 Brønshøj / Fix Oversidder Tingbjerg Idrætspark
29. okt 2023
10:00
Brønshøj / Fix
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind