U13 Drenge 4 (11) 8:8 Efterår, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
911533
ma21-08 2023
22:00 Skjold 3 Oversidder Fælledparken
21. aug 2023
22:00
Skjold 3
Oversidder
911532
26-08 2023
10:00 B 1908 4 FB 3 Sundby Idrætspark
3
-
2
26. aug 2023
10:00
B 1908 4
3
FB 3
2
911529
26-08 2023
12:00 BK Stefan 2 Nørrebro United 5 Rådvadsvej
HMH
26. aug 2023
12:00
BK Stefan 2
Nørrebro United 5
HMH
911531
27-08 2023
10:00 Dragør BK 3 Brønshøj / Fix Dragør Bk
16
-
0
27. aug 2023
10:00
Dragør BK 3
16
Brønshøj / Fix
0
911530
27-08 2023
14:00 Oversidder KB 6
27. aug 2023
14:00
Oversidder
KB 6
911552
ma28-08 2023
22:00 Oversidder Dragør BK 3
28. aug 2023
22:00
Oversidder
Dragør BK 3
911549
02-09 2023
10:00 KB 6 BK Stefan 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
9
02. sep 2023
10:00
KB 6
2
BK Stefan 2
9
911551
02-09 2023
10:00 Brønshøj / Fix Oversidder Tingbjerg Idrætspark
02. sep 2023
10:00
Brønshøj / Fix
Oversidder
911539
02-09 2023
12:00 FB 3 Skjold 3 Jens Jessens Vej
0
-
15
02. sep 2023
12:00
FB 3
0
Skjold 3
15
911548
03-09 2023
10:00 Nørrebro United 5 B 1908 4 Mimersparken
UHT
03. sep 2023
10:00
Nørrebro United 5
B 1908 4
UHT
911564
09-09 2023
12:00 FB 3 Nørrebro United 5 Jens Jessens Vej
1
-
12
09. sep 2023
12:00
FB 3
1
Nørrebro United 5
12
911588
09-09 2023
12:00 BK Stefan 2 Brønshøj / Fix Rådvadsvej
4
-
1
09. sep 2023
12:00
BK Stefan 2
4
Brønshøj / Fix
1
911591
09-09 2023
13:45 Skjold 3 Dragør BK 3 Fælledparken
7
-
1
09. sep 2023
13:45
Skjold 3
7
Dragør BK 3
1
911590
09-09 2023
14:00 B 1908 4 KB 6 Sundby Idrætspark
6
-
7
09. sep 2023
14:00
B 1908 4
6
KB 6
7
911589
10-09 2023
14:00 Oversidder Oversidder
10. sep 2023
14:00
Oversidder
Oversidder
911597
ma11-09 2023
22:00 Oversidder BK Stefan 2
11. sep 2023
22:00
Oversidder
BK Stefan 2
911594
fr15-09 2023
17:45 KB 6 FB 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
2
15. sep 2023
17:45
KB 6
4
FB 3
2
911593
16-09 2023
10:00 Nørrebro United 5 Skjold 3 Mimersparken
2
-
2
16. sep 2023
10:00
Nørrebro United 5
2
Skjold 3
2
911596
16-09 2023
10:00 Brønshøj / Fix B 1908 4 Tingbjerg Idrætspark
1
-
6
16. sep 2023
10:00
Brønshøj / Fix
1
B 1908 4
6
911595
16-09 2023
11:30 Dragør BK 3 Oversidder Dragør Bk
16. sep 2023
11:30
Dragør BK 3
Oversidder
911601
ma18-09 2023
22:00 B 1908 4 Oversidder Sundby Idrætspark
18. sep 2023
22:00
B 1908 4
Oversidder
911598
23-09 2023
12:00 FB 3 Brønshøj / Fix Jens Jessens Vej
4
-
9
23. sep 2023
12:00
FB 3
4
Brønshøj / Fix
9
911599
23-09 2023
12:00 BK Stefan 2 Dragør BK 3 Rådvadsvej
1
-
5
23. sep 2023
12:00
BK Stefan 2
1
Dragør BK 3
5
911600
24-09 2023
10:00 Nørrebro United 5 KB 6 Mimersparken
1
-
4
24. sep 2023
10:00
Nørrebro United 5
1
KB 6
4
911602
24-09 2023
10:00 Skjold 3 Oversidder Fælledparken
24. sep 2023
10:00
Skjold 3
Oversidder
911607
ma25-09 2023
22:00 Oversidder FB 3
25. sep 2023
22:00
Oversidder
FB 3
911604
fr29-09 2023
17:45 KB 6 Skjold 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
6
29. sep 2023
17:45
KB 6
2
Skjold 3
6
911606
30-09 2023
13:00 Brønshøj / Fix Nørrebro United 5 Tingbjerg Idrætspark
2
-
5
30. sep 2023
13:00
Brønshøj / Fix
2
Nørrebro United 5
5
911603
01-10 2023
11:00 Oversidder BK Stefan 2
01. okt 2023
11:00
Oversidder
BK Stefan 2
911605
01-10 2023
14:00 Dragør BK 3 B 1908 4 Dragør Bk
1
-
7
01. okt 2023
14:00
Dragør BK 3
1
B 1908 4
7
911608
fr06-10 2023
18:30 FB 3 Dragør BK 3 Jens Jessens Vej
3
-
4
06. okt 2023
18:30
FB 3
3
Dragør BK 3
4
911611
07-10 2023
10:00 B 1908 4 Oversidder Sundby Idrætspark
07. okt 2023
10:00
B 1908 4
Oversidder
911612
07-10 2023
12:30 Skjold 3 BK Stefan 2 Fælledparken
1
-
1
07. okt 2023
12:30
Skjold 3
1
BK Stefan 2
1
911610
07-10 2023
13:30 KB 6 Brønshøj / Fix Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
2
07. okt 2023
13:30
KB 6
1
Brønshøj / Fix
2
911609
08-10 2023
12:00 Nørrebro United 5 Oversidder Mimersparken
08. okt 2023
12:00
Nørrebro United 5
Oversidder
911615
ma09-10 2023
18:00 Dragør BK 3 Nørrebro United 5 Dragør Bk
6
-
2
09. okt 2023
18:00
Dragør BK 3
6
Nørrebro United 5
2
911617
ma09-10 2023
22:00 Oversidder KB 6
09. okt 2023
22:00
Oversidder
KB 6
911616
14-10 2023
11:15 Skjold 3 Brønshøj / Fix Fælledparken
4
-
4
14. okt 2023
11:15
Skjold 3
4
Brønshøj / Fix
4
911613
14-10 2023
12:00 BK Stefan 2 B 1908 4 Rådvadsvej
UMH
14. okt 2023
12:00
BK Stefan 2
B 1908 4
UMH
911614
15-10 2023
12:00 Oversidder FB 3
15. okt 2023
12:00
Oversidder
FB 3
911622
ma23-10 2023
22:00 Brønshøj / Fix Oversidder Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
23. okt 2023
22:00
Brønshøj / Fix
Oversidder
911618
fr27-10 2023
17:00 FB 3 BK Stefan 2 Jens Jessens Vej
1
-
6
27. okt 2023
17:00
FB 3
1
BK Stefan 2
6
911620
fr27-10 2023
17:45 KB 6 Dragør BK 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
1
27. okt 2023
17:45
KB 6
2
Dragør BK 3
1
911621
28-10 2023
10:00 B 1908 4 Skjold 3 Sundby Idrætspark
HMH
28. okt 2023
10:00
B 1908 4
Skjold 3
HMH
911619
29-10 2023
12:30 Nørrebro United 5 Oversidder Mimersparken
29. okt 2023
12:30
Nørrebro United 5
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind