Indendørs U13 drenge (11) håndboldmål B, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
911980
05-11 2023
10:40 Tuse IF (1) LUIF/B1938 Strøby-hallen Hal 1
0
-
4
AIK 65 Strøby Fodbold
05. nov 2023
10:40
Tuse IF (1)
0
LUIF/B1938
4
911981
05-11 2023
10:50 Møns FK (1) Møns FK (2) Strøby-hallen Hal 1
4
-
2
AIK 65 Strøby Fodbold
05. nov 2023
10:50
Møns FK (1)
4
Møns FK (2)
2
911982
05-11 2023
11:00 Store Heddinge BK Tuse IF (1) Strøby-hallen Hal 1
2
-
4
AIK 65 Strøby Fodbold
05. nov 2023
11:00
Store Heddinge BK
2
Tuse IF (1)
4
911983
05-11 2023
11:10 LUIF/B1938 Møns FK (1) Strøby-hallen Hal 1
1
-
5
AIK 65 Strøby Fodbold
05. nov 2023
11:10
LUIF/B1938
1
Møns FK (1)
5
911984
05-11 2023
11:20 Møns FK (2) Store Heddinge BK Strøby-hallen Hal 1
2
-
2
AIK 65 Strøby Fodbold
05. nov 2023
11:20
Møns FK (2)
2
Store Heddinge BK
2
911985
05-11 2023
11:30 Tuse IF (1) Møns FK (1) Strøby-hallen Hal 1
1
-
2
AIK 65 Strøby Fodbold
05. nov 2023
11:30
Tuse IF (1)
1
Møns FK (1)
2
911986
05-11 2023
11:40 Store Heddinge BK LUIF/B1938 Strøby-hallen Hal 1
4
-
8
AIK 65 Strøby Fodbold
05. nov 2023
11:40
Store Heddinge BK
4
LUIF/B1938
8
911987
05-11 2023
11:50 Møns FK (2) Tuse IF (1) Strøby-hallen Hal 1
2
-
6
AIK 65 Strøby Fodbold
05. nov 2023
11:50
Møns FK (2)
2
Tuse IF (1)
6
911988
05-11 2023
12:00 Møns FK (1) Store Heddinge BK Strøby-hallen Hal 1
6
-
1
AIK 65 Strøby Fodbold
05. nov 2023
12:00
Møns FK (1)
6
Store Heddinge BK
1
911989
05-11 2023
12:10 LUIF/B1938 Møns FK (2) Strøby-hallen Hal 1
4
-
1
AIK 65 Strøby Fodbold
05. nov 2023
12:10
LUIF/B1938
4
Møns FK (2)
1
911990
26-11 2023
14:00 LUIF/B1938 Tuse IF (1) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
7
-
3
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
14:00
LUIF/B1938
7
Tuse IF (1)
3
911991
26-11 2023
14:10 Møns FK (2) Møns FK (1) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
1
-
6
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
14:10
Møns FK (2)
1
Møns FK (1)
6
911992
26-11 2023
14:20 Tuse IF (1) Store Heddinge BK Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
3
-
2
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
14:20
Tuse IF (1)
3
Store Heddinge BK
2
911993
26-11 2023
14:30 Møns FK (1) LUIF/B1938 Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
2
-
3
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
14:30
Møns FK (1)
2
LUIF/B1938
3
911994
26-11 2023
14:40 Store Heddinge BK Møns FK (2) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
4
-
2
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
14:40
Store Heddinge BK
4
Møns FK (2)
2
911995
26-11 2023
14:50 Møns FK (1) Tuse IF (1) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
9
-
3
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
14:50
Møns FK (1)
9
Tuse IF (1)
3
911996
26-11 2023
15:00 LUIF/B1938 Store Heddinge BK Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
6
-
2
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
15:00
LUIF/B1938
6
Store Heddinge BK
2
911997
26-11 2023
15:10 Tuse IF (1) Møns FK (2) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
3
-
3
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
15:10
Tuse IF (1)
3
Møns FK (2)
3
911998
26-11 2023
15:20 Store Heddinge BK Møns FK (1) Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
3
-
3
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
15:20
Store Heddinge BK
3
Møns FK (1)
3
911999
26-11 2023
15:30 Møns FK (2) LUIF/B1938 Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
4
-
2
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
15:30
Møns FK (2)
4
LUIF/B1938
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Indledende: 30 hold.

B = 12 hold rykker i A rækken, 3 hold bliver i B rækken til mellemrunden 20 eller 21. januar 2024.
C = 3 hold rykker op i A rækken til mellemrunden, resterende går til B rækken 20 eller 21. januar 2024

A rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 3. februar 2024 i Strøby hallen.
B rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 3. februar 2024 i Strøby hallen.

Log ind