Indendørs U13 drenge (11) håndboldmål C, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
880047
04-11 2023
12:20 Møns FK Suså IF Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
1
-
1
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
12:20
Møns FK
1
Suså IF
1
880048
04-11 2023
12:30 FS Hashøj FK Sydsjælland 05 Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
0
-
5
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
12:30
FS Hashøj
0
FK Sydsjælland 05
5
880100
04-11 2023
12:40 Faxe BK Møns FK Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
0
-
1
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
12:40
Faxe BK
0
Møns FK
1
881361
04-11 2023
12:50 Suså IF FS Hashøj Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
1
-
5
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
12:50
Suså IF
1
FS Hashøj
5
881362
04-11 2023
13:00 FK Sydsjælland 05 Faxe BK Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
7
-
0
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
13:00
FK Sydsjælland 05
7
Faxe BK
0
881363
04-11 2023
13:10 Møns FK FS Hashøj Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
4
-
2
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
13:10
Møns FK
4
FS Hashøj
2
882898
04-11 2023
13:20 Faxe BK Suså IF Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
5
-
0
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
13:20
Faxe BK
5
Suså IF
0
882899
04-11 2023
13:30 FK Sydsjælland 05 Møns FK Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
3
-
0
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
13:30
FK Sydsjælland 05
3
Møns FK
0
882900
04-11 2023
13:40 FS Hashøj Faxe BK Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
3
-
4
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
13:40
FS Hashøj
3
Faxe BK
4
882901
04-11 2023
13:50 Suså IF FK Sydsjælland 05 Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
1
-
6
Faxe Ladeplads IF
04. nov 2023
13:50
Suså IF
1
FK Sydsjælland 05
6
882902
26-11 2023
12:20 Suså IF Møns FK Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
1
-
5
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
12:20
Suså IF
1
Møns FK
5
882903
26-11 2023
12:30 FK Sydsjælland 05 FS Hashøj Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
6
-
1
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
12:30
FK Sydsjælland 05
6
FS Hashøj
1
882904
26-11 2023
12:40 Møns FK Faxe BK Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
2
-
7
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
12:40
Møns FK
2
Faxe BK
7
882905
26-11 2023
12:50 FS Hashøj Suså IF Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
2
-
1
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
12:50
FS Hashøj
2
Suså IF
1
882906
26-11 2023
13:00 Faxe BK FK Sydsjælland 05 Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
3
-
9
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
13:00
Faxe BK
3
FK Sydsjælland 05
9
882907
26-11 2023
13:10 FS Hashøj Møns FK Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
0
-
10
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
13:10
FS Hashøj
0
Møns FK
10
882908
26-11 2023
13:20 Suså IF Faxe BK Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
0
-
4
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
13:20
Suså IF
0
Faxe BK
4
882909
26-11 2023
13:30 Møns FK FK Sydsjælland 05 Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
0
-
10
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
13:30
Møns FK
0
FK Sydsjælland 05
10
882910
26-11 2023
13:40 Faxe BK FS Hashøj Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
4
-
5
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
13:40
Faxe BK
4
FS Hashøj
5
882911
26-11 2023
13:50 FK Sydsjælland 05 Suså IF Faxe Ladeplads Stadion Hylleholthallen
10
-
1
Faxe Ladeplads IF
26. nov 2023
13:50
FK Sydsjælland 05
10
Suså IF
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Indledende: 30 hold.

B = 12 hold rykker i A rækken, 3 hold bliver i B rækken til mellemrunden 20 eller 21. januar 2024.
C = 3 hold rykker op i A rækken til mellemrunden, resterende går til B rækken 20 eller 21. januar 2024

A rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 3. februar 2024 i Strøby hallen.
B rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 3. februar 2024 i Strøby hallen.

Log ind