Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs, P2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
238988
ma08-04 2024
22:00
Oversidder
08. apr
22:00
Oversidder
Fremad Valby 3
238989
ti09-04 2024
20:00 Genforeningspladsen
1
-
1
09. apr
20:00
Union 2
1
FB 3
1
238986
on10-04 2024
20:30
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
2
10. apr
20:30
KB
1
Spartak Ciervo
2
238990
to11-04 2024
20:50 Fælledparken
2
-
5
11. apr
20:50
Viktoria 2
2
Union 3
5
238987
13-04 2024
13:00 Nørrebroparken
HMH
13. apr
13:00
Nørrebro United 3
FA 2000 4
HMH
238992
ma15-04 2024
20:00 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
2
15. apr
20:00
Spartak Ciervo
4
Union 2
2
238991
ti16-04 2024
20:30 Jens Jessens Vej
3
-
1
16. apr
20:30
FB 3
3
Viktoria 2
1
238994
on17-04 2024
19:15 Valby Idrætspark
HMH
17. apr
19:15
Fremad Valby 3
Nørrebro United 3
HMH
238995
on17-04 2024
20:00
Oversidder
Genforeningspladsen
17. apr
20:00
Union 3
Oversidder
238993
20-04 2024
16:00
KB
Jens Jessens Vej
1
-
4
20. apr
16:00
FA 2000 4
1
KB
4
239000
ma22-04 2024
22:00
Oversidder
Fælledparken
22. apr
22:00
Viktoria 2
Oversidder
238999
ti23-04 2024
20:00 Grøndal Multicenter
3
-
2
23. apr
20:00
Union 2
3
FA 2000 4
2
238996
ti23-04 2024
20:30 Jens Jessens Vej
0
-
2
23. apr
20:30
FB 3
0
Spartak Ciervo
2
238997
on24-04 2024
20:30
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
7
-
1
24. apr
20:30
KB
7
Fremad Valby 3
1
238998
27-04 2024
16:00 Nørrebroparken
5
-
0
27. apr
16:00
Nørrebro United 3
5
Union 3
0
239001
ma29-04 2024
20:00 Ryparken Idrætsanlæg
7
-
2
29. apr
20:00
Spartak Ciervo
7
Viktoria 2
2
239003
ma29-04 2024
22:00
Oversidder
29. apr
22:00
Oversidder
Nørrebro United 3
239004
on01-05 2024
19:15 Valby Idrætspark
3
-
1
01. maj
19:15
Fremad Valby 3
3
Union 2
1
239005
on01-05 2024
20:00
KB
Grøndal Multicenter
2
-
5
01. maj
20:00
Union 3
2
KB
5
239002
to02-05 2024
19:15 Jens Jessens Vej
2
-
1
02. maj
19:15
FA 2000 4
2
FB 3
1
239008
ma06-05 2024
20:00 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
7
06. maj
20:00
Spartak Ciervo
3
FA 2000 4
7
239007
ma06-05 2024
22:00
KB
Oversidder
Kunst, KB, P. Bangs Vej
06. maj
22:00
KB
Oversidder
239010
ti07-05 2024
18:00 Fælledparken
2
-
6
07. maj
18:00
Viktoria 2
2
Nørrebro United 3
6
239009
ti07-05 2024
20:00 Genforeningspladsen
1
-
1
07. maj
20:00
Union 2
1
Union 3
1
239006
ti07-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
4
-
1
07. maj
20:30
FB 3
4
Fremad Valby 3
1
239022
ma13-05 2024
22:00
Oversidder
13. maj
22:00
Oversidder
Union 2
239028
on15-05 2024
19:15 Valby Idrætspark
HMH
15. maj
19:15
Fremad Valby 3
Spartak Ciervo
HMH
239042
on15-05 2024
20:00 Genforeningspladsen
1
-
4
15. maj
20:00
Union 3
1
FB 3
4
239014
on15-05 2024
20:00
KB
Lundehusparken
4
-
2
15. maj
20:00
Nørrebro United 3
4
KB
2
239015
on15-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
11
-
2
15. maj
20:30
FA 2000 4
11
Viktoria 2
2
239047
ma20-05 2024
14:00 Jens Jessens Vej
3
-
2
20. maj
14:00
FA 2000 4
3
Fremad Valby 3
2
239045
ma20-05 2024
20:00 Ryparken Idrætsanlæg
11
-
1
20. maj
20:00
Spartak Ciervo
11
Union 3
1
239048
ti21-05 2024
20:00 Genforeningspladsen
3
-
1
21. maj
20:00
Union 2
3
Nørrebro United 3
1
239049
to23-05 2024
19:15
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
1
23. maj
19:15
KB
2
Viktoria 2
1
239044
26-05 2024
16:00
Oversidder
Jens Jessens Vej
26. maj
16:00
FB 3
Oversidder
239053
ma27-05 2024
22:00
Oversidder
27. maj
22:00
Oversidder
Spartak Ciervo
239058
on29-05 2024
20:00 Genforeningspladsen
3
-
3
29. maj
20:00
Union 3
3
FA 2000 4
3
239050
to30-05 2024
20:30
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
4
30. maj
20:30
KB
4
Union 2
4
239054
to30-05 2024
20:50 Fælledparken
5
-
0
30. maj
20:50
Viktoria 2
5
Fremad Valby 3
0
239051
01-06 2024
16:00 Nørrebroparken
9
-
1
01. jun
16:00
Nørrebro United 3
9
FB 3
1
239060
08-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
3
-
0
08. jun
10:00
Spartak Ciervo
3
Nørrebro United 3
0
239062
08-06 2024
10:00
Oversidder
Valby Idrætspark
08. jun
10:00
FA 2000 4
Oversidder
239063
08-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
1
-
5
08. jun
10:00
Union 2
1
Viktoria 2
5
239067
08-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
2
-
3
08. jun
10:00
Fremad Valby 3
2
Union 3
3
239059
08-06 2024
13:00
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
0
08. jun
13:00
KB
1
FB 3
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De tre bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de to puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning

Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i begge puljer rykker ned

Log ind