U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
580877
07-04 2024
12:00 Tingbjerg Idrætspark
6
-
6
07. apr
12:00
Brønshøj BK
6
Humlebæk BK
6
580878
07-04 2024
13:00
FFB
Frederikssund Stadion
0
-
4
07. apr
13:00
FFB
0
Bagsværd BK
4
580857
07-04 2024
13:00
FB
Lillevang Idrætscenter
0
-
4
07. apr
13:00
KFUM BK, Roskilde
0
FB
4
581171
07-04 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
9
-
1
07. apr
14:00
Sundby Bk.
9
Frem
1
581170
07-04 2024
16:00
A27
B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
5
07. apr
16:00
B.93 2
0
A27
5
581172
fr12-04 2024
17:30
A27
Vestamager Idrætsanlæg
0
-
3
12. apr
17:30
A27
0
Sundby Bk.
3
581181
fr12-04 2024
18:00 Virum Stadion
3
-
2
12. apr
18:00
Virum-Sorgenfri BK
3
KFUM BK, Roskilde
2
581177
13-04 2024
15:00 Bagsværd Stadion
3
-
1
13. apr
15:00
Bagsværd BK
3
Raklev GI
1
581174
14-04 2024
12:00 Valby Idrætspark
1
-
4
14. apr
12:00
Frem
1
Brønshøj BK
4
581173
14-04 2024
13:00
FFB
Humlebæk Stadion
1
-
4
14. apr
13:00
Humlebæk BK
1
FFB
4
581183
14-04 2024
14:00
FB
Jens Jessens Vej
5
-
0
14. apr
14:00
FB
5
B.93 2
0
581185
fr19-04 2024
18:30
A27
Vestamager Idrætsanlæg
5
-
0
19. apr
18:30
A27
5
Frem
0
581188
20-04 2024
11:30 Røsnæshallen
7
-
4
20. apr
11:30
Raklev GI
7
Humlebæk BK
4
581184
21-04 2024
13:00 Lillevang Idrætscenter
2
-
8
21. apr
13:00
KFUM BK, Roskilde
2
Bagsværd BK
8
581191
21-04 2024
14:00
FB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
4
21. apr
14:00
Sundby Bk.
3
FB
4
581186
21-04 2024
15:00
FFB
Frederikssund Stadion
3
-
0
21. apr
15:00
FFB
3
Brønshøj BK
0
581189
21-04 2024
16:00 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
2
21. apr
16:00
B.93 2
1
Virum-Sorgenfri BK
2
585570
to25-04 2024
18:00 Virum Stadion
5
-
7
25. apr
18:00
Virum-Sorgenfri BK
5
Sundby Bk.
7
585569
27-04 2024
14:30 Bagsværd Stadion
4
-
1
27. apr
14:30
Bagsværd BK
4
B.93 2
1
581196
28-04 2024
12:00
FFB
Valby Idrætspark
2
-
0
28. apr
12:00
Frem
2
FFB
0
581197
28-04 2024
12:00 Tingbjerg Idrætspark
3
-
5
28. apr
12:00
Brønshøj BK
3
Raklev GI
5
581192
28-04 2024
13:00 Humlebæk Stadion
3
-
2
28. apr
13:00
Humlebæk BK
3
KFUM BK, Roskilde
2
585571
28-04 2024
14:00
FB
A27
Jens Jessens Vej
0
-
1
28. apr
14:00
FB
0
A27
1
580883
on01-05 2024
19:00 Røsnæshallen
3
-
3
01. maj
19:00
Raklev GI
3
Virum-Sorgenfri BK
3
585622
fr03-05 2024
18:30
A27
Vestamager Idrætsanlæg
UHT
03. maj
18:30
A27
Virum-Sorgenfri BK
UHT
585619
05-05 2024
13:00 Lillevang Idrætscenter
HHT
05. maj
13:00
KFUM BK, Roskilde
Brønshøj BK
HHT
585625
05-05 2024
14:00
FB
Jens Jessens Vej
5
-
2
05. maj
14:00
FB
5
Frem
2
585632
05-05 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
05. maj
14:00
Sundby Bk.
4
Bagsværd BK
1
585630
05-05 2024
16:00 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
1
05. maj
16:00
B.93 2
3
Humlebæk BK
1
585623
on08-05 2024
19:00
FFB
Røsnæshallen
7
-
1
08. maj
19:00
Raklev GI
7
FFB
1
585644
fr10-05 2024
18:00
FB
Virumgård kunstgræsbane
2
-
1
10. maj
18:00
Virum-Sorgenfri BK
2
FB
1
585641
11-05 2024
14:30
A27
Bagsværd Stadion
5
-
2
11. maj
14:30
Bagsværd BK
5
A27
2
585635
12-05 2024
12:00 Valby Idrætspark
4
-
3
12. maj
12:00
Frem
4
Raklev GI
3
585636
12-05 2024
12:00 Tingbjerg Idrætspark
4
-
3
12. maj
12:00
Brønshøj BK
4
B.93 2
3
585634
12-05 2024
13:00 Humlebæk Stadion
4
-
5
12. maj
13:00
Humlebæk BK
4
Sundby Bk.
5
585642
12-05 2024
15:00
FFB
Frederikssund Stadion
UHT
12. maj
15:00
FFB
KFUM BK, Roskilde
UHT
593255
fr17-05 2024
18:30
A27
Vestamager Idrætsanlæg
4
-
2
17. maj
18:30
A27
4
Humlebæk BK
2
593383
fr17-05 2024
18:30 Virum Stadion
1
-
0
17. maj
18:30
Virum-Sorgenfri BK
1
Frem
0
585820
19-05 2024
13:00 Lillevang Idrætscenter
3
-
8
19. maj
13:00
KFUM BK, Roskilde
3
Raklev GI
8
593717
19-05 2024
14:00
FB
Jens Jessens Vej
4
-
6
19. maj
14:00
FB
4
Bagsværd BK
6
593788
19-05 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
3
19. maj
14:00
Sundby Bk.
5
Brønshøj BK
3
593719
19-05 2024
16:00
FFB
B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
2
19. maj
16:00
B.93 2
4
FFB
2
593916
fr24-05 2024
18:00
A27
Tingbjerg Idrætspark
3
-
1
24. maj
18:00
Brønshøj BK
3
A27
1
593920
25-05 2024
12:00 Røsnæshallen
5
-
4
25. maj
12:00
Raklev GI
5
B.93 2
4
593917
25-05 2024
15:00 Bagsværd Stadion
3
-
1
25. maj
15:00
Bagsværd BK
3
Virum-Sorgenfri BK
1
593885
26-05 2024
12:00 Valby Idrætspark
5
-
2
26. maj
12:00
Frem
5
KFUM BK, Roskilde
2
593884
26-05 2024
13:00
FB
Humlebæk Stadion
1
-
4
26. maj
13:00
Humlebæk BK
1
FB
4
593918
26-05 2024
15:00
FFB
Frederikssund Stadion
2
-
9
26. maj
15:00
FFB
2
Sundby Bk.
9
594103
01-06 2024
12:00
A27
Røsnæshallen
2
-
2
01. jun
12:00
Raklev GI
2
A27
2
596716
02-06 2024
12:00 Tingbjerg Idrætspark
1
-
3
02. jun
12:00
Brønshøj BK
1
Virum-Sorgenfri BK
3
596712
02-06 2024
13:00 Humlebæk Stadion
HHT
02. jun
13:00
Humlebæk BK
Bagsværd BK
HHT
596732
02-06 2024
13:00 Lillevang Idrætscenter
1
-
9
02. jun
13:00
KFUM BK, Roskilde
1
Sundby Bk.
9
596718
02-06 2024
15:00
FFB
FB
Frederikssund Stadion
0
-
2
02. jun
15:00
FFB
0
FB
2
596708
02-06 2024
16:00 B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
4
02. jun
16:00
B.93 2
5
Frem
4
596740
to06-06 2024
18:00
FFB
Virumgård kunstgræsbane
3
-
1
06. jun
18:00
Virum-Sorgenfri BK
3
FFB
1
596733
fr07-06 2024
18:30
A27
Vestamager Idrætsanlæg
5
-
2
07. jun
18:30
A27
5
KFUM BK, Roskilde
2
596735
08-06 2024
15:00 Bagsværd Stadion
4
-
1
08. jun
15:00
Bagsværd BK
4
Brønshøj BK
1
596734
09-06 2024
12:00 Valby Idrætspark
3
-
0
09. jun
12:00
Frem
3
Humlebæk BK
0
596741
09-06 2024
14:00
FB
Jens Jessens Vej
6
-
2
09. jun
14:00
FB
6
Raklev GI
2
597812
09-06 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
09. jun
14:00
Sundby Bk.
3
B.93 2
1
597878
fr14-06 2024
18:30 B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
2
14. jun
18:30
B.93 2
5
KFUM BK, Roskilde
2
597879
fr14-06 2024
18:30 Virum Stadion
UHT
14. jun
18:30
Virum-Sorgenfri BK
Humlebæk BK
UHT
597881
fr14-06 2024
18:30 Bagsværd Stadion
2
-
3
14. jun
18:30
Bagsværd BK
2
Frem
3
597884
fr14-06 2024
18:30
A27
FFB
Vestamager Idrætsanlæg
5
-
1
14. jun
18:30
A27
5
FFB
1
597886
fr14-06 2024
18:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
14. jun
18:30
Sundby Bk.
Raklev GI
UHT
597883
fr14-06 2024
19:00
FB
Jens Jessens Vej
5
-
4
14. jun
19:00
FB
5
Brønshøj BK
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Anmodning pr. flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:

DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København på turnering@dbukoebenhavn.dk

Husk at overholde flyttefrister på 5 dage før ny som oprindelig spilledato

Log ind