U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
597894
06-04 2024
11:00 Elverroad Kunstgræs
1
-
0
06. apr
11:00
B. 1973, Herlev
1
Køge BK 2
0
597891
07-04 2024
11:00 Lyngby Stadion
3
-
3
07. apr
11:00
Lyngby 2
3
Slagelse B&I
3
597889
07-04 2024
11:30 Hørsholm Idrætspark
2
-
5
07. apr
11:30
Hørsholm-Usserød IK
2
Ringsted IF
5
597902
07-04 2024
12:00
A27
Farum Park
0
-
6
07. apr
12:00
Farum BK 2
0
A27
6
597893
07-04 2024
14:00
GVI
GVI. Nymosen
3
-
0
07. apr
14:00
GVI
3
Brøndbyernes IF 2
0
597888
07-04 2024
15:00 Lillevang Idrætscenter
1
-
5
07. apr
15:00
KFUM BK, Roskilde
1
Holbæk B&I
5
597906
13-04 2024
11:00 Ringsted Stadion
3
-
1
13. apr
11:00
Ringsted IF
3
Lyngby 2
1
597909
13-04 2024
12:00
GVI
Slagelse Stadion
4
-
1
13. apr
12:00
Slagelse B&I
4
GVI
1
597910
13-04 2024
12:00 Brøndby Stadion
5
-
2
13. apr
12:00
Brøndbyernes IF 2
5
KFUM BK, Roskilde
2
597915
13-04 2024
13:00 Holbæk Sportsby
1
-
1
13. apr
13:00
Holbæk B&I
1
B. 1973, Herlev
1
597908
13-04 2024
14:00
A27
Vestamager Idrætsanlæg
HHT
13. apr
14:00
A27
Hørsholm-Usserød IK
HHT
597905
14-04 2024
15:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
0
14. apr
15:00
Køge BK 2
3
Farum BK 2
0
598138
20-04 2024
11:00 Elverroad Kunstgræs
4
-
2
20. apr
11:00
B. 1973, Herlev
4
Brøndbyernes IF 2
2
597917
20-04 2024
15:00
A27
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
3
20. apr
15:00
Køge BK 2
3
A27
3
597916
21-04 2024
11:00 Lillevang Idrætscenter
0
-
5
21. apr
11:00
KFUM BK, Roskilde
0
Slagelse B&I
5
598136
21-04 2024
11:00 Lyngby Stadion
3
-
2
21. apr
11:00
Lyngby 2
3
Hørsholm-Usserød IK
2
598139
21-04 2024
12:00 Farum Park
1
-
3
21. apr
12:00
Farum BK 2
1
Holbæk B&I
3
598137
21-04 2024
14:00
GVI
GVI. Nymosen
3
-
2
21. apr
14:00
GVI
3
Ringsted IF
2
598464
on24-04 2024
19:00 Holbæk Sportsby
0
-
0
24. apr
19:00
Holbæk B&I
0
Køge BK 2
0
598159
27-04 2024
11:00 Ringsted Stadion
7
-
0
27. apr
11:00
Ringsted IF
7
KFUM BK, Roskilde
0
598166
27-04 2024
12:00 Slagelse Stadion
6
-
1
27. apr
12:00
Slagelse B&I
6
B. 1973, Herlev
1
598299
27-04 2024
12:00 Brøndby Stadion
4
-
1
27. apr
12:00
Brøndbyernes IF 2
4
Farum BK 2
1
598161
27-04 2024
14:00
A27
Vestamager Idrætsanlæg
0
-
2
27. apr
14:00
A27
0
Lyngby 2
2
598165
28-04 2024
11:30
GVI
Hørsholm Idrætspark
1
-
3
28. apr
11:30
Hørsholm-Usserød IK
1
GVI
3
598475
04-05 2024
11:00 Elverroad Kunstgræs
0
-
3
04. maj
11:00
B. 1973, Herlev
0
Ringsted IF
3
598474
04-05 2024
13:00
A27
Holbæk Sportsby
3
-
2
04. maj
13:00
Holbæk B&I
3
A27
2
598468
05-05 2024
11:00 Lillevang Idrætscenter
0
-
5
05. maj
11:00
KFUM BK, Roskilde
0
Hørsholm-Usserød IK
5
598594
05-05 2024
12:00 Farum Park
1
-
0
05. maj
12:00
Farum BK 2
1
Slagelse B&I
0
598471
05-05 2024
14:00
GVI
GVI. Nymosen
1
-
4
05. maj
14:00
GVI
1
Lyngby 2
4
598470
05-05 2024
15:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
4
05. maj
15:00
Køge BK 2
1
Brøndbyernes IF 2
4
598608
11-05 2024
11:00 Ringsted Stadion
4
-
0
11. maj
11:00
Ringsted IF
4
Farum BK 2
0
598735
11-05 2024
12:00 Slagelse Stadion
3
-
1
11. maj
12:00
Slagelse B&I
3
Køge BK 2
1
598737
11-05 2024
12:00 Brøndby Stadion
3
-
2
11. maj
12:00
Brøndbyernes IF 2
3
Holbæk B&I
2
598736
12-05 2024
11:00 Lyngby Stadion
7
-
1
12. maj
11:00
Lyngby 2
7
KFUM BK, Roskilde
1
598613
12-05 2024
11:30 Hørsholm Idrætspark
5
-
0
12. maj
11:30
Hørsholm-Usserød IK
5
B. 1973, Herlev
0
598612
12-05 2024
12:00
A27
GVI
Vestamager Idrætsanlæg
0
-
5
12. maj
12:00
A27
0
GVI
5
598753
18-05 2024
11:00 Elverroad Kunstgræs
2
-
2
18. maj
11:00
B. 1973, Herlev
2
Lyngby 2
2
598742
18-05 2024
12:00
A27
Brøndby Stadion
1
-
2
18. maj
12:00
Brøndbyernes IF 2
1
A27
2
598752
18-05 2024
13:00 Holbæk Sportsby
0
-
0
18. maj
13:00
Holbæk B&I
0
Slagelse B&I
0
598740
19-05 2024
11:00
GVI
Lillevang Idrætscenter
1
-
6
19. maj
11:00
KFUM BK, Roskilde
1
GVI
6
598754
19-05 2024
12:00 Farum Park
0
-
2
19. maj
12:00
Farum BK 2
0
Hørsholm-Usserød IK
2
598756
25-05 2024
11:30 Ringsted Stadion
3
-
2
25. maj
11:30
Ringsted IF
3
Holbæk B&I
2
598949
25-05 2024
12:00 Slagelse Stadion
2
-
0
25. maj
12:00
Slagelse B&I
2
Brøndbyernes IF 2
0
598944
25-05 2024
14:00
A27
Vestamager Idrætsanlæg
UHT
25. maj
14:00
A27
KFUM BK, Roskilde
UHT
598950
26-05 2024
11:00 Lyngby Stadion
7
-
3
26. maj
11:00
Lyngby 2
7
Farum BK 2
3
598945
26-05 2024
11:30 Hørsholm Idrætspark
2
-
2
26. maj
11:30
Hørsholm-Usserød IK
2
Køge BK 2
2
598953
26-05 2024
14:00
GVI
GVI. Nymosen
1
-
0
26. maj
14:00
GVI
1
B. 1973, Herlev
0
598741
on29-05 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
1
29. maj
19:00
Køge BK 2
1
Ringsted IF
1
598959
01-06 2024
11:00
A27
Elverroad Kunstgræs
1
-
4
01. jun
11:00
B. 1973, Herlev
1
A27
4
598960
01-06 2024
11:00 Ringsted Stadion
4
-
1
01. jun
11:00
Ringsted IF
4
Slagelse B&I
1
598966
02-06 2024
11:00 Lyngby Stadion
3
-
0
02. jun
11:00
Lyngby 2
3
Holbæk B&I
0
599065
02-06 2024
11:00 Lillevang Idrætscenter
HHT
02. jun
11:00
KFUM BK, Roskilde
Farum BK 2
HHT
598965
02-06 2024
11:30 Hørsholm Idrætspark
0
-
1
02. jun
11:30
Hørsholm-Usserød IK
0
Brøndbyernes IF 2
1
598958
02-06 2024
14:00
GVI
GVI. Nymosen
3
-
1
02. jun
14:00
GVI
3
Køge BK 2
1
599068
on05-06 2024
18:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UHT
05. jun
18:30
Køge BK 2
KFUM BK, Roskilde
UHT
599074
on05-06 2024
19:00 Slagelse Stadion
1
-
0
05. jun
19:00
Slagelse B&I
1
Hørsholm-Usserød IK
0
114020
on05-06 2024
19:00 Brøndby Stadion
2
-
2
05. jun
19:00
Brøndbyernes IF 2
2
Lyngby 2
2
124163
on05-06 2024
19:00
GVI
Holbæk Sportsby
3
-
2
05. jun
19:00
Holbæk B&I
3
GVI
2
124685
on05-06 2024
19:00 Farum Park
3
-
1
05. jun
19:00
Farum BK 2
3
B. 1973, Herlev
1
599070
08-06 2024
14:00
A27
Vestamager Idrætsanlæg
0
-
0
08. jun
14:00
A27
0
Ringsted IF
0
124955
fr14-06 2024
18:30 Elverroad Kunstgræs
UHT
14. jun
18:30
B. 1973, Herlev
KFUM BK, Roskilde
UHT
124988
fr14-06 2024
18:30 Brøndby Stadion
4
-
5
14. jun
18:30
Brøndbyernes IF 2
4
Ringsted IF
5
124989
fr14-06 2024
18:30
A27
Slagelse Stadion
3
-
0
14. jun
18:30
Slagelse B&I
3
A27
0
124990
fr14-06 2024
18:30 Holbæk Sportsby
1
-
1
14. jun
18:30
Holbæk B&I
1
Hørsholm-Usserød IK
1
125003
fr14-06 2024
18:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
1
14. jun
18:30
Køge BK 2
0
Lyngby 2
1
599167
fr14-06 2024
18:30
GVI
Farum Park
1
-
4
14. jun
18:30
Farum BK 2
1
GVI
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Anmodning pr. flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:

DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København på turnering@dbukoebenhavn.dk

Husk at overholde flyttefrister på 5 dage før ny som oprindelig spilledato

Log ind